Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Лелееее, благодаря ти много, Hanibal_Lektar, точно това е филмчето, от страшно много време го търсих, мерси много !!!! :nono:))))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля вчера в руският Кинозал тракер излезе с руска озвучка пълен пакет 13ГБ-Чип и Дейл спасителен отряд.Който има регистрация и се интересува да тегли! :computer2:Който може и иска ще го намери в бездънната яма Рутрекер и много по-голям и качествен-мисля 30ГБ.

Редактирано от peter69pl (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте !

Спомням си, била е първата половина на 80-те, даваха двусериен детски игрален филм, мисля че беше копродукция - съветско и американско участие. Точно това ми направи впечатление. Имаше някаква принцеса ли беше, фея ли, вълшебница, не си спомням - казваше се Светлина.Беше облечена в бяло. Спомням си как я дадоха накрая на втората серия на фона на слънчеви лъчи. Май имаше и още една фея, но беше нейн антипод. Не съм сигурен дали нещо не беше свързано с Тъмнина. Май се развиваше в миналото действието, имаше някакви гори, замък. Много добре беше изпипан филма, хубави артисти. Във филма се разказваше за борбата между доброто и злото. Имаше и някакви деца. Общо взето останало ми е впечатлението от филма за борбата между светлината и тъмнината.

Филма го даваха по тогавашната Първа програма. Ако някой си спомня заглавието, ще му бъда много благодарен да ми го каже :)

Здравей! Дали не говориш за "Синята птица"?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей! Дали не говориш за "Синята птица"?

Да ви направи впечатление датата на поста със запитването

Callisto написа на 31 август 2007 - 16:59

повече от 4 години !?! През това време ... я камилата , я камиларя :) !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

поздравления за добрата тема, накараме да се регистрирам във форума !

а и с облекчение установих, че не съм единствения, който си спомня "Децата на Сириус" :

http://www.kaldata.com/forums/index.php?sh...390&st=270#

защото наскоро се виждах със съучениците си от гимназията и никой не го помнеше, което ме изненада и от части притесни, защото е едно от малкото неща, които помня от детството си.

след дълго търсене намерих оригиналното име на сериала - "Children of the Dog Star", повече може да се прочете тук:

http://en.wikipedia.org/wiki/Children_of_the_Dog_Star

за наистина голямо съжаление не може да се намери никъде, а и от това, което пише в Wikipedia: "Availability: New Zealand TV has stated this series is unavailable due to complex copyright issues." изглежда е невъзможно.

остава ми да се надявам, че БНТ го пазят и някой добър човек от /или с познати в/ БНТ, който чете това, ще съдейства това чудесно детско да бъде излъчено отново и по този начин да стане достъпно за феновете му ...

такъв човек не се наблюдава. Успях да дръпна само копие от VHS с чешки дублаж (там заглавието е Deti ze Siria)

иначе в youtube ги има всичките серии, като всяка серия е разбита на три части, но качеството е ужасно.

излязло е DVD преди повече от година, но никой не го е пуснал по трекерите...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте всички които сте решили да помагате на хората в търсенето . Искам и аз да попитам някои знае ли каде мога да намеря филмчетата с Тимон и Пумба които излъчваха преди доста време по телевизията бяха мн забавни но никаде не ги намира. Благодаря предварително за помощта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся едно сериялче дето го даваха преди време по Ефир 2 мисля или Канал 1.Казваше "Одисея", за един дето е в кома и се намира в някаква изкривена реалност.Само това помня друго не благодаря ви много.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

този Одисея и аз си го спомням, ето какво намерих http://www.imdb.com/title/tt0103504/ и http://translate.google.bg/translate?hl=bg&sl=en&tl=bg&u=http%3A%2F%2Fen.wikipedia.org%2Fwiki%2FThe_Odyssey_%28TV_series%29&anno=2

Редактирано от ivko1985 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

този Одисея и аз си го спомням, ето какво намерих http://www.imdb.com/title/tt0103504/ и http://translate.goo...eries%29&anno=2

Не мога да ти разбера поста ... ама ако ти трябва сериала

Заповядай

The Odyssey

Успехи !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няколко заглавия от мен, кито много бих се радвала , ако ми помогнете да си ги изтегля... Много ми се иска пак да ги изгледам , поне някои от тях, които в момента се сещам... 1. История с близнаци. 2. Децата на Сириус. 3. Бенджи , Закс и Звездният принц. 4. ферди мравката. 5. Призраци в блока и призраци под виенското колело. 6. Летящият Чешмир. 7. Мечето Ръкспин и Трите мечета 8. Плодчетата 9. Уди Кълвача. 10. Смърфовете. 11. Смехораните. 12. Гостенка от бъдещето. 13. Костенурките нинджа. . Има и други, но това бяха най-харесваните от мен. Ако някой помогне да намеря дори част от тях много ще съм благодарна! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет на всички в машината на времето ;) ! Някой спомня ли си анимационния сериал Патето Яки? Беше почти толкова култов, колкото Том и Джери (поне за мен). От него време си спомня и сериите за Татко Барба... май доста назад се върнах, но определено с удоволствие.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет на всички в машината на времето :withflowers: !

Някой спомня ли си анимационния сериал Патето Яки? Беше почти толкова култов, колкото Том и Джери (поне за мен). От него време си спомня и сериите за Татко Барба... май доста назад се върнах, но определено с удоволствие.

Да разбира се, аз тъкмо си го свалих :clap: , някой беше пуснал линк на предните страници. :inlove1:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам един спомен за анимация, в която имаше едно момче с очила, той май имаше две сестрички и имам блед спомен за един момент от филмчето, когато момченцето държеше жезъл и повтаряше: "Пижама, пижама, пижама ......." и имаше едно легло, което оживя и краката му станаха дълги и ходеше, а децата бяха в него. Това е всичко, за което се сещам, ако имете идея как точно е заглавието пишете..., благодаря предварително!!! :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, случайно попаднах на тази тема(препрочитайки си дневника от едно екскурзионно летуване през далечната 1985, в който споменавам за сериала Чоки) и ето ме "тук". Пиша Ви, защото не можах да намеря работещ линк за Чоки. Молбата ми е ако някой знае откъде да си го дръпна да постне линк! Благодаря предварително, а аз ще продължа с търсенето!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Чудесна тема! Някой може ли да ми помогне? Търся "Паднала от облаците" с БГ аудио, или поне БГ субтитри. Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, търся едно детско от моето детство, мисля, че го даваха по първа края на 80-те и ак не се лъжа японска анимация. Беше космическо, една група обикаляха и им се случваха различни приключения, имаха талисман, някакво зелено същество, което ядеше лазаня постоянно, приличаше на нещо средно между Трънчо от плодчетата и духчето от Ловци на духове. С това мога да помогна, анимацията беше доста странна, страшна на моменти, помагайте моля ви :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приключения в космоса :ph34r:)))))))))))) някой дали знае откъде мога да си го дръпна с английско аудио, във ви бокса го има, но е с японско?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Гледам,че тази тема е за стари детски сериали,а аз днес се сетих за едно анимационно филмче от детството ми,но така и не мога да си спомня как се казваше,а много искам да го гледам :) То не е много старо,мисля към 98-99 да са го излъчвали по диема + май беше и ставаше въпрос за едно семейство мишки ли,зайци ли бяха, дето живееха в дупки под земята и бяха облечени като хора.Разказваше се за семействата им и всеки епизод беше ново приключение на някои от геройте в тези семейства ;) Малко неразбрано го обясних,но и аз не си спомням точно какво беше :speak: Надявам се някой да се сеща и да ми помогне да открия как се казва :blink:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, Имам бледи спомени от едно детско, което бях гледал в ранна детска възраст по КАНАЛ 1 и ми беше харесало много. Разправяше за някакво момче, което бива заразявано от нещо(не си спомням точно какво) и след това имаше някакви битки с диви прасете.. Само това си спомням. Ако има някой, които има по-добри спомени, на драго сърце ще му кажа едно огромно благодаря :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Имам бледи спомени от едно детско, което бях гледал в ранна детска възраст по КАНАЛ 1 и ми беше харесало много. Разправяше за някакво момче, което бива заразявано от нещо(не си спомням точно какво) и след това имаше някакви битки с диви прасете.. Само това си спомням.

Ако има някой, които има по-добри спомени, на драго сърце ще му кажа едно огромно благодаря :)

Филмчето, което търсиш се казва Princess Mononoke. В замунда го има с бг аудио :)линк

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди пускаха еднo много яко филмче-Кро, но в интернет намерих много малко серии, а и те бяха с лошо качество..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравйте исках да попитам за една анимацийка не си я спомням добре имаше едни рицари на гърдите им имаше нарисувани животни и когато се биеха се превръщаха в тези животни Дали си ги спомняте П С съжалявам за липсващата пунктуация имам малко проблем с клавиатурата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Най-напред да се извиня ако в последствие се окаже че се е говорело за това детски филмче но просто не се сещам за името!

Също ще се извиня за дългото обяснение което ще на правя но си спомням само това което ще спомена т.е. не си спомням нито имената нито нищо и се извинявам е в началото съм малко досаден но правя предупреждение за всеки случай!

И така ...

Значи детското се разкзваше за това как главния герой (дори не си спомням дали беше човек или животно) покрай всеки епизод и покрай нормалните неща които правеше когато той (и даже майче и някои от другите герои но не съм сигурен) споменеше някое число и изведнъж самото число се появяваше и се случваше нещо в зависимост от това какво е числото т.е. всяко число имаше своятат ситуация ако мога така да се изразя. Най-опасно ставаше когато казваше 9 и той много внимаваше да не го кзва но се случваше без да иска да се изпусне. Мисля също е най-хубаво беше при 6 и 7 но не съм сигурен. И един вид за това се разправяше тази анимация. Ако някой може да помогне със заглавието или поне някво име ще съм му много благодарен!

ИЗВИНЯВАМ СЕ ЧЕ НЕ СЪМ СЛАГАЛ ЗАПЕТАЙКИ НО ПРОСТО СМЯТАМ ЧЕ НЕ Е ТОЛКОЗ ФАТАЛНО В ЕДИН ИЛИ ДРУГ СЛУЧАЙ ДА НЕ ГИ ИЗПОЛЗВАШ!!!

Случайно попаднах на тази тема във форума и изчетох всичките спомени за филмчетата от детството ни. Припомних си много от тях, които бях забравила. След като прочетох по-горното описание, веднага познах филмчето и реших да пиша (макар и след 1 година). Аз го помня като "Котаракът Фреди", но успях да го намеря като Fraidy Cat

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=ky8JzlQx3rA

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=W7G56dLYLNU&feature=related

Всъщност числата са неговите животи и Фреди го беше най-страх от "9", защото котките имат по девет живота и това е последният. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...