Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търся една песен, но не й знам името

dadi_27
 Сподели

Препоръчан отговор

Здравейтее!! :))

Търся една песен, мисля, че е сръбска, обаче не знам как се казва!! Ако можете да помогнете ще съм ви мн благодарен.. :))

sr.mp3

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 2,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Това е запис от някой оркестър в някоя механа/кръчма. Казано по-ясно това е кавър на някоя си сръбска песен и няма как да се открие със каквито и да е програми. Единствената ти надежда е чрез гугъл със въвеждане на колкото разбереш от текста.

Или да попиташ оркестъра...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, peppone1 написа:

Коя е песничката от рекламата на кроасани 7 Days, в която мъж с огромен касетофон чака на аерогарата?

George Papasideris - Katakaimeni   

https://www.youtube.com/watch?v=xPGV3rMzJmo

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Търся тази песен,доста често я пускат по радио "Варна",
изпълнява се от мъж & жена.

Ето част от текста:

...и гледам отстрани...как започва да боли...като парче разбито на две, за тебе опитвам се да живея.будя се ням,къде съм не знам...мисля за тебе,прегръщам нея,Оооо-Оооо
recording-20160901-182419.mp3

Това е песновката!!!

731638.gif

Връщам се (Димитър Атанасов и Стелияна Христова)

Редактирано от milesto
Песента е намерена (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, elanmorin написа:

Някой ще разпознае ли песента от рекламата за сериала Версай.

Ето видео. 

https://youtu.be/Eyjj8BgsBGU

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Търся песен в която се пее: i swear where you go i will follow to love you tonight is the night without you нещо си, в песента има и тромпети, много яка такава модерна песен. Някой да хелп! :-)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, MisterDimchev написа:

Търся песен в която се пее: i swear where you go i will follow to love you tonight is the night without you нещо си, в песента има и тромпети, много яка такава модерна песен. Някой да хелп! :-)

Може би това:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте търся една песен ама ме е срам да ви кажа какво чувамнещо като рап е и я пее жена та по песента :0

ааа ааа аа  ади фаст лике де,фаст ту  лайк де, стара е дано се сетите  много ви благодаряя

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Предполагам, че сте гледали предаването ''Ничия земя'' търся интрото от песента някой може ли да ми помогне?

http://play.novatv.bg/programi/nichiya-zemya

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

https://www.facebook.com/nichia.zemya  питай там май е българска песен

на 10.09.2016 г. в 20:31, Пенко Сотиров написа:

Здравейте търся една песен ама ме е срам да ви кажа какво чувамнещо като рап е и я пее жена та по песента :0

ааа ааа аа  ади фаст лике де,фаст ту  лайк де, стара е дано се сетите  много ви благодаряя

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, и аз търся една българска песен, която съм чувал доста отдавна, но имам чувството, че за разлика от мен Гугъл никога не е чувал за нея.

Ако си спомням правилно, в припева се пееше "Мъгли, вихрушки, облаци оловни, над мене плачат, сякаш са виновни."

Ще бъда благодарен, ако някой се сети и ме насочи към изпълнителя и песента.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 часа, Владислав_С написа:

Здравейте, и аз търся една българска песен, която съм чувал доста отдавна, но имам чувството, че за разлика от мен Гугъл никога не е чувал за нея.

Ако си спомням правилно, в припева се пееше "Мъгли, вихрушки, облаци оловни, над мене плачат, сякаш са виновни."

Ще бъда благодарен, ако някой се сети и ме насочи към изпълнителя и песента.

преди 6 часа, Пенко Сотиров написа:

малшанс не са тези ама то аз с това описание дето ви го дадох 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Yvan Sergeev, благодаря много, но за съжаление единственото общо между тази песничка и цитирания от мен откъс е думата "облаци", която не е достатъчна :) Вече започвам да си мисля, че тази песен ми се е присънила някога, как е възможно да не се намира никаква следа от текста й в интернет?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,
Върти се една реклама на кренвирши по телевизията. "Ядеш и ревеш"
И за фон са сложили едно много известно класическо произведение,  може ли да ми кажете как се казва ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, NICHIRENSHU написа:

Здравейте,
Върти се една реклама на кренвирши по телевизията. "Ядеш и ревеш"
И за фон са сложили едно много известно класическо произведение,  може ли да ми кажете как се казва ?

браво първо трябва да ти  търсим рекламата после и музиката....

тук малко хора гледат  телeвизия да не говорим пък за реклами .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 9/29/2016 в 22:47, Yvan Sergeev написа:

браво първо трябва да ти  търсим рекламата после и музиката....

тук малко хора гледат  телeвизия да не говорим пък за реклами .

Е мислих си че, повече хора ще се сетят.

Много известно класическо произведение, дори масово използвано но не му знам името.

Редактирано от NICHIRENSHU (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, NICHIRENSHU написа:

Е мислих си че, повече хора ще се сетят.

Много известно класическо произведение, дори масово използвано но не му знам името.

Дует на цветята от операта "Лакме" на Лео Делиб

https://www.youtube.com/watch?v=R9gFBuYc0z0

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 часа, emil644466 написа:

Дует на цветята от операта "Лакме" на Лео Делиб

https://www.youtube.com/watch?v=R9gFBuYc0z0

Благодаря ти много! (bow)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...