Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Подарявам - за всеки, който иска да подари излишен хардуер на съфорумец.

Препоръчан отговор

Имам прадложение и нека то не се смята за заяждане!

Защо от тук на сетне,  след направен подарък не обявяваме на кого е направен той! Един наш колега го направи в тази тема и нищо лошо не виждам в това!

Причината за това, а и след контакт с други наши съфорумници се стигна до предположението, а и не само, че след "обещание" или поставянето на етикет "подарено" - не стои нищо!

Хайде да отсеем кухите обещания и и табели "подарено" от реалните такива!

Виждам вече, че нареченото за подаряване е проверено за работоспособност преди да се обяви, което е похвално, но хайде сега да оправим и проблема с "кухите" подаръци, та дори това да направи някого за смях!

Редактирано от Black Power (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 173
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Имам прадложение и нека то не се смята за заяждане!

Защо от тук на сетне,  след направен подарък не обявяваме на кого е направен той! Един наш колега го направи в тази тема и нищо лошо не виждам в това!

Причината за това, а и след контакт с други наши съфорумници се стигна до предположението, а и не само, че след "обещание" или поставянето на етикет "подарено" - не стои нищо!

Хайде да отсеем кухите обещания и и табели "подарено" от реалните такива!

Виждам вече, че нареченото за подаряване е проверено за работоспособност преди да се обяви, което е похвално, но хайде сега да оправим и проблема с "кухите" подаръци, та дори това да направи някого за смях!

Предложението ти е точно на място и напълно уместно, но пак като че ли има нотка ''заяждане'',А ;) (визирам по-надолу писаното от теб)

Та ако ме визираш и мен с това, че съм написал, че е проверено (проверена в случая) ще ти споделя, че не ми е ''кух'' подаръка, а просто още никой не се е свързал с мен да поиска мишката!Иначе задължително и според мен трябва да се упоменава на кой е подарен.Все пак тук не са "Празните приказки'' и трябва да се се упоменават и тези неща , за да не станем ''за смях''!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предложението ти е точно ххххххххххххххххххххх

Не, не! Изобщо не визирам теб!

Точно обратно. Пуснал си перфектна обява т.е снимка кратко описание и уверение в работоспособност!

Идеята е когато някой си хареса твоето нещо и ти му го изпратиш, то напиши на каго си пратил. Това се явява като вид гаранция, че е направен истински подарък, а не е сложена просто табела "подарено"

Ето и как е постъпил наш колега - пример:

ASRock K8NF6G-VSTA (заедно с IDE кабел) подарено на TheGamevid

Охлаждане за АМД, сокет 754 - подарено на Admetos, остава още един брой.

Съжалявам за двойния пост.

Този пост е редактиран от Нико_: 23 декември 2014 - 22:41

Редактирано от Black Power (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не че и аз се заяждам, но има и друга гледна точка. Може този, на който е подарено нещо да не държи точно на такава реклама(или първо да си даде съгласието - макар че има и такива, които не ги е срам да си просят SSD :))? А и нали при даряването има такъв принцип - да не се хвалиш на кого какво си подарил?

Редактирано от sten90 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не че и аз се заяждам, но има и друга гледна точка. Може този, на който е подарено нещо да не държи точно на такава реклама(или първо да си даде съгласието - макар че има и такива, които не ги е срам да си просят SSD :))? А и нали при даряването има такъв принцип - да не се хвалиш на кого какво си подарил?

Не напротив.. Много по-хубаво ще е да се изписва името на получателя на подаръка! Защо ли?

Защото така ще се вижда кой най-много подаръци е получил и следващия, който подарява може да реши да подари на друг съответния подарък защото явно този потребител е взел 6-7-8 неща от другите колеги... А такива хора явно мислят после да ги препродават в разните сайтове за обяви защото, ако имаше нужда от тези 6-7-8 неща, повечето от тях щеше да си ги е купил (ако има възможността разбира се), но тук си остава подозрителен който и да е :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хубава темичка, и аз трябва да поразровя какви излишни чарколя се търкалят из шкафа. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да повлеча, крак тогава а ако модераторите смятат, че има нарушение на правила , то да изтрият!

Подарени 2 плочки SDRAM - 128mb на TheGamevid

1- н провален подарък тук във форма / сайта, заради недоговорени транспортни разходи  - "Стара настолна машина", която обаче замина така или иначе за  Правец! т.е. подарена.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще се включа и аз с нещо :)

имам един стар хард диск (работещ), 8 gb e, quantum 3.5 series, мисля, че има 2 лоши сектора, но работи ! :)

Ако някой е заинтересован да драсне на лично :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еее, може ли човек да обяви своето новогодишно желание? ;)

Някой има ли за подаряване RAM DDR1 512mb @ 400

Да, но не знам дали работи. Да не те товаря с излишни разходи дай ми адрес за Бг пощи, ще я изпратя препоръчана.

Днес най накрая успях да изпратя паметта.Утре би трябвало да е при теб, пуснах я с препоръчано писмо за да не се загуби някъде по пътя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всички части обявени от мен в темата са изпратени и до 1-2 дни ще са при новите им собственици. Единствено The Gamevid ще почака още малко понеже дъното е в другия ми апартамент, но скоро ще го взема.

Ползвайте си нещата със здраве.

Скоро ще подаря още много неща, някои от тях доста атрактивни.

Редактирано от Нико_ (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Аре бе, не сте много дашни! :P

Подарявам захранване Codegen 350W. Ще го изпратя началото на февруари. Едно захранване съм обещал и на Comercial. Скоро ще се свържа с него.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аре бе, не сте много дашни! :P

При мен всичко се изчерпа, но утре ще поровя още малко. :P

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Можех да дам още някои неща но след като последния път ме разкритикуваха, който получил получил.

Има хора които само тролстват а нищо не са подарили и си позволиха да ме критикуват.

Иначе 3 диска имат нови собственици в Костинброд, Габрово, Белоградчик.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От Белоградчик- потвърждавам. Доволен. Човека си обясни на кой диск какво му е състоянието. На мен прати Самсунг-а. Всичко стана бързо и без излишни обяснения.

Редактирано от upili (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Можех да дам още някои неща но след като последния път ме разкритикуваха, който получил получил.

Има хора които само тролстват а нищо не са подарили и си позволиха да ме критикуват.

Иначе 3 диска имат нови собственици в Костинброд, Габрово, Белоградчик.

Габровеца е много доволен от диска :). Благодаря страхотна работа ми върши на старата машинка :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Габровеца е много доволен от диска :). Благодаря страхотна работа ми върши на старата машинка :)

Дано габровеца не е типичен габровец :Д

В смисъл стиснат хахаха :D

Офтопик ама все пак кажи котката ти има ли опашка ? :D

Това е в кръга на шегата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам една Nvidia Geforce FX5500 AGP  128 мегабайта видеопамет ако някой иска за старата машина мога да му я пратя,стига да знам как :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Рових се из чекмеджетата си за нещо, което така и не открих, но намерих старата си мишка, за която бях забравил.Модела е някакъв CityDesk.Не е нищо особено, но със сигурност няма да я ползвам, та който мисли, че ще му свърши работа да драсне едно ЛС.

Пробвах я-работи си!

7823265L.png

Разрових се из нета-ето този модел е!

Бих искал да я взема. Изпратих ти ЛС.
Редактирано от WonG (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бих искал да я взема. Изпратих ти ЛС.

Ок. но ми се ще тук някой от колегите да изкаже мнение дали е редно да се подарява нещо на някой потребител, който току ще се е регистрирал и хоп----в темата ''Подарявам-за всеки....." Щото на мен ми се струва някак си нередно, та дори и леко съмнително.То, че ще има може би мнения (или поне да си мислят) различни, но на мен лично ми се струва, че не е много редно така.

Разбира се не ме бърка на кой ще подаря мишката, но надявам се да ме разбереш правилно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ок. но ми се ще тук някой от колегите да изкаже мнение дали е редно да се подарява нещо на някой потребител, който току ще се е регистрирал и хоп----в темата ''Подарявам-за всеки....." 

Не виждам нищо нередно.

Според теб - един човек е некоректен, ако не е натрупал няколко хиляди мнения ли?... Засрами се :angry:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не виждам нищо нередно.

Според теб - един човек е некоректен, ако не е натрупал няколко хиляди мнения ли?... Засрами се :angry:

Ето и първия хейтър относно мнението ми почна.Ами само ще ти кажа, че няма от какво да ме е срам и  ако се замислиш има за какво да съм писал това ми мнение.То от теб не бих могъл и да очаквам друго мнение по мой адрес, ма....теб си та знам.

Аде лек ти ден и преди да нападаш помисли малко с тази си глава :angry:

Редактирано от skalata_73 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никого не нападам. Искаше мнение - дадох ти го. Всеки, който напише мнение, различно от твоето, е хейтър, така ли?...

Някой има нещо излишно, друг има нужда от него. Просто е. Как трябва да е според теб - нуждаещият се трябва да доказва по някакъв начин, че е достоен да му се направи подарък?...  :huh:

И поне да беше кой знае какво, а то разни стари непотребни части. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никого не нападам. Искаше мнение - дадох ти го. Всеки, който напише мнение, различно от твоето, е хейтър, така ли?...

Някой има нещо излишно, друг има нужда от него. Просто е. Как трябва да е според теб - нуждаещият се трябва да доказва по някакъв начин, че е достоен да му се направи подарък?...  :huh:

И поне да беше кой знае какво, а то разни стари непотребни части. 

Прочети ми пак поста и виж какво съм имал предвид!Аман от празнодумци като теб!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стига да не е клонинг на някой потребител, който вече е получил подарък/подаръци не виждам нищо нередно. Модераторите най-лесно могат да проверят това.

Горното захранване никой ли не го иска? :P Държало е i3-2120 и HD5750, която не от най-икономичните карти. Гарантирам безпроблемна работа!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

...Стига да не е клонинг на някой потребител, който вече е получил подарък/подаръци ...

Именно това имах предвид , ма някои просто пишат колкото да се заяждат и да не заспът без да дадат конкретен аргумент относно питането ми.

Лично на теб-благодаря за мнението.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване