Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!Тъй като си счупих екрана на телефона,искам да си купя нов телефон.Този,който избрах,е Samsung galaxy s3 neo.Няма да го купя от някои от мобилните оператори,а от магазин за GSM-ми,и само ще сложа SIM картата,която имам сегешния.Та така,дойдохме на въпроса-Какви са Вашите мнения?Струва ли си да го купя,а ако не-за малко повече пари дали ще има по-хубав вариант?!Всичко за телефона,което мислите,че трябва да се спомене.Издръжливост,характеристики...Като цяло-МНЕНИЯ!Очаквам Ви! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Добър е в съотношение цената и това което предлага. Проблемите им са че не са Gorilla Glass което значи ще екрана е доста мек и трябва доста да го пазиш което лесно се оправя с един стъклен протектор. Лесно се драскат задните капаци а на черните модели доста си личи. Не оставяй с кофти впечатление всички телефони си имат недостатъци.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз смятам ,че парите (към 350лв) са доста за телефон от 2012г. Отделно дето точно тези модели са прословути със това че батерията не държи. Друго важно нещо е ненадеждният и остарял софтуер. Аз бих ви препоръчал да изчакате малко ,скоро излиза Lumia 540 който си е напълно съвременен телефон със съвременна ОС ,а началната цена ще е едва 150 долара.
    http://www.microsoft.com/en/mobile/phone/lumia540-dual-sim/specifications/

Ако искате телефон веднага Lumia 640 е отличен избор ,в съотношение качество цена. 

http://www.pazaruvaj.com/mobilni-telefoni-gsm-c3277/microsoft/lumia-640-dual-p267390689/

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз в момента съм с този телефон. Върши ми работа. Задоволява ме. Въпреки че, както каза Soviet Soldier - 350 лв. са много за този телефон. Кажи за какво ще го ползваш, колко ти е максималния бюджет, към коя марка се стремиш и може да ти препоръчам някой!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз в момента съм с този телефон. Върши ми работа. Задоволява ме. Въпреки че, както каза Soviet Soldier - 350 лв. са много за този телефон. Кажи за какво ще го ползваш, колко ти е максималния бюджет, към коя марка се стремиш и може да ти препоръчам някой!

Имам максимум 400 лв бюджет.Не ми трябва за игри,но,разбира се,да имам една-две горе-долу новички игри.Повече ще го ползвам за социални мрежи,снимки,музика,програми и т.н.Чувал съм от повечето хора,че samsung прави едни от най-успешните телефони,затова искам да е на този модел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Имам максимум 400 лв бюджет.Не ми трябва за игри,но,разбира се,да имам една-две горе-долу новички игри.Повече ще го ползвам за социални мрежи,снимки,музика,програми и т.н.Чувал съм от повечето хора,че samsung прави едни от най-успешните телефони,затова искам да е на този модел.

Успешни на продажби -да ,на качество - не.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ползвам S3 Neo от февруари купих го за 312 лв, и мога да кажа спокойно, че съм супер доволен от него. Няма да крашва няма да забиват приложения, уникален дисплей /разликата с други телефони в същия ценови клас/ много добра камера 4 ядрен процесор, рам паметта е малко факт, определено тук е колкото повече толкова повече, но и с толкова се държи доста добре. Преди повече от месец го имаше в емаг за 259 лв. така че който търси намира.
     Изборът си е ваш аз лично телефон с уиндоус не бих ползвал, и според мен това е добър избор стига да се намери на по -добра цена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ами самсунга е добър, не искам да ти предлагам телефони, защото не съм много запознат!

Редактирано от Chudomir31 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Стар модел телефон, за немалка сума. Няма смисъл... След максимум година почти няма да можеш да го ползваш, толкова бавен ще е.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не знам дали виждате, че става въпрос за S3 NEO. Моделът е от Април миналата година, а не от 2012-та. Идва със сложен скрийнпротектор, който върши чудесна работа. Нося го в джоб, разбира се без други предмети в него и без това не се събират :D Единствената драскотина върху протектора я направи жената, като го сложи в чанта с ключове. За 8 месеца не съм имал никакви проблеми с него. Характеристиките му са най-доброто, което се намира за тези пари. Ако почти не го използвам (само да чета книги вечер), спокойно изкарва по 4-5 дена. С по-активна употреба като браузване и говорене, изкарва по три. Ако пускам навигацията, изкарва няколко часа :D Имай предвид, че е леко голям на размери и е леко неудобен за носене в джобове.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не е лош телефона, но на тази цена не си заслужава според мен. Приятелката ми си взе такъв, но през оператор и цената беше под 200лв. Иначе телефона се държи доста прилично, като се вземе в предвид, че тя не го е наблъскала с разни програми (за разлика от моя) и телефона работи много бързо и добре, за сега (взе го зимата). Батерията и не държи много дълго, но това го отдавам главно на факта, че тя говори почти постоянно или рови в интернет. Все пак, мисля, че за тези пари (както ти си написал 350-400), ще намериш доста по-нов телефон с по-съвременен хардуер от Нео-то. Пак ти казвам, никак не е лош телефона, просто тези пари са му много. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз смятам ,че парите (към 350лв) са доста за телефон от 2012г. Отделно дето точно тези модели са прословути със това че батерията не държи. Друго важно нещо е ненадеждният и остарял софтуер. Аз бих ви препоръчал да изчакате малко ,скоро излиза Lumia 540 който си е напълно съвременен телефон със съвременна ОС ,а началната цена ще е едва 150 долара.

http://www.microsoft.com/en/mobile/phone/lumia540-dual-sim/specifications/

Ако искате телефон веднага Lumia 640 е отличен избор ,в съотношение качество цена. 

http://www.pazaruvaj.com/mobilni-telefoni-gsm-c3277/microsoft/lumia-640-dual-p267390689/

Galaxy S3 Neo е от 2014

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не е лош телефона, но на тази цена не си заслужава според мен. Приятелката ми си взе такъв, но през оператор и цената беше под 200лв. Иначе телефона се държи доста прилично, като се вземе в предвид, че тя не го е наблъскала с разни програми (за разлика от моя) и телефона работи много бързо и добре, за сега (взе го зимата). Батерията и не държи много дълго, но това го отдавам главно на факта, че тя говори почти постоянно или рови в интернет. Все пак, мисля, че за тези пари (както ти си написал 350-400), ще намериш доста по-нов телефон с по-съвременен хардуер от Нео-то. Пак ти казвам, никак не е лош телефона, просто тези пари са му многА 

А били ми препоръчал някой по-нов,с по-съвременен хардуер хардуер,както каза?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Meizu MX4 ама е 480 лева. Комбиниран с Андроид 5 (с актуализация до Android M в бъдеще) и Убунту

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Meizu MX4 ама е 480 лева. Комбиниран с Андроид 5 (с актуализация до Android M в бъдеще) и Убунту

Къде го има ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

http://www.devicespecifications.com/en/model/0b383373 -Huawei Honor 4X che2 L11

Едно предложение от мен . Ползвам го от един месец и съм доволен.

Цената му напълно се вмества в бюджета.

http://dualsim.bg/Huawei%20Honor%204X

Редактирано от georgieff21 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

България ?!

Няма значение.

Сигурно трудно се намира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

http://www.androidbg.com/meizu-mx4-obzor

Щом хора му правят ревюта значи се намира. Отиди в Жилаком и там може и да го видиш случайно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

http://www.androidbg.com/meizu-mx4-obzor

Щом хора му правят ревюта значи се намира. Отиди в Жилаком и там може и да го видиш случайно.

Това, което посочваш е само с Android.

Май говориш наизуст.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Това, което посочваш е само с Android.

Май говориш наизуст.

Ти май не четеш телефона поддържа и двете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ти май не четеш телефона поддържа и двете.

Не открих такова нещо в твоя линк.

Този телефон има версия за Android и такава с Ubuntu, но не и комбинирано, както беше написал ти.

А и още не си дал информация откъде може да се купи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

От известно време съм с това

Elephone P7000 64bit 4G LTE 5.5inch FHD Android 5.0 3GB RAM MTK6752 Octa Core 1.7GHz Smartphone 13.0MP Dual Camera

Около 400лв само дето идва малко бавно от Китай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Елефоните са чук на хардуер и на хартия, но софтуерът ще те разочарова. Ако толкова държиш на самсунг, купи си S4 мини, въпреки че и той е стар. Ако може да дадеш 20 лв. повече, купи си А3, в сравнение с другите модели е по-нов(от тази година). И все пак да кажа още няколко модела: Asus Zenfone 5, LG G3 S и ако те кефи дизайна на айфоната хвърли око на Lenovo S60(за мен е най-удачният избор като цена-качество).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Mirela Gukova
        Здравейте! Искам да си взема iphone 7, но втора ръка. Не мога да избера подходящ понеже не съм наясно с точно с конфигурацията и всичките тези icloud, отключени телефони и т.н. Бихте ли ми помогнали с това какво точно трябва да търся?
      • от icaka9
        Привет хора! Искам да попитам хората с Galaxy A3 2017 за мнения(впечатления) относно работата на телефона, бързината му, качество на камера и видео, след време дали се забавя, дали забива....като цяло как се държи и ако може някой, който го има и го ползва да направи едно кратко видео дали на 720p или на 1080p без значение...2-3 минутки на светло и на тъмно(с лампа или лампички да светят в тъмното и силна музика....в дискотека или бар или клуб,концерт или у дома) това което искам да видя е дали от светлината на лампа в тъмното има такива подобни на саби отблясъци и блестене от светлината на лампата и също микрофона какво качество на звук вади на запис с силна музика от концерт или нещо от сорта....защото в момента съм с Iphone SE и това може да се каже, че е единственото нещо което ме спира да взема Galaxy-то.....много ще съм благодарен на човека, който може да ми направи тази услуга, защото не знам как и къде по друг начин мога да го тествам аз като го нямам.....Благодаря!
      • от Viktoria Nikolaeva
        Моля за тълкуване на думите "трябва да се вярва, за да се разбира и да се разбира, за да се вярва." - Августин. Благодаря Ви предварително! 
      • от Bai Toz
        Здравейте, имам следният проблем: Имам Samsung S5, който винаги си е работел безупречно. Закупен е от Германия и е вече 3 години с мен. Пристигнах в Дания преди 5 дена със самолет и като си пуснах телефона.. нямаше обхват, нито мобилни данни, нищо.. Рестартирах телефона и обхвата (роуминга (R)) и интернета проработиха... да но само за 2-3 минути като видях как обхвата изчезна  и ми изписа само спешни повиквания... и така си остана.. След всеки рестарт всичко тръгва в първите 2 минути, а след това отново се загубва... Пробвах и да проведа разговор веднага след рестарт докато имам обхват.. и всичко си работи дори разговорът беше 30 минути. Обаче веднага след като затворих обхвата и данните изчезнаха и до там. Помислих да не е от Telenor-а нещо, и сложих sim карта датска на един приятел, но с нея обхват изобщо и не тръгва, а си пише "само спешни повиквания" .  Не е от оператора, защото като сложа sim картата си на друг телефон си работи безпроблемно.. Моля ви кажете от какво може да е.. Благодаря
      • от Георги Л.
        Тъй като искам да си вземем P10-тката искам да се ориентирам и с Вас, даите ми някви мнения кво няма,кво има минуси плюсове и всичко гледах ревюта неща но все пак пиша тук така че даваите мнения! 
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.