Премини към съдържанието
Anne

Истинските заплахи за България

Препоръчан отговор

Здравейте!

Тъй като много обичам страната си и съм силно обезпокоена след заглавието на вестник "24 часа"  - "Светът се готви за война",  и след призивите на немското правителство за запасяване с храна, вода и лекарства на населението, искам да  Ви  покажа постове от подобна тема в  друг български форум за евентуалния развой на събитията в България, това засяга и нашата сигурност.  Моля, прочетете тези анализи внимателно, зная, че са дълги, но са важни и не са лишени от логика и разум. Искам да помоля всички, които се чувстват българи не само по паспорт, но и по душа, да се стегнат и да направят нещо за националната ни сигурност. Опасно е да лежим с мисълта, че от нас не зависи нищо! Не бива да чакаме и да се надяваме  на нашите политици! трябва да направим нещо, преди да е станало прекалено късно  и да се е сбъднало пророчеството на Слава Севрюкова,  защото ние днес нямаме приятели,  Русия и Сърбия не биха ни помогнали. Слагам  първо пророчеството на Слава Севрюкова, а в следващите постове ще копирам две - три важни мнения с никовете на въпросните потребители, тъй като те са авторите им.

От нас зависи да спасим България и тя да продължи да съществува!

Пророчество на Слава Севрюкова за България:

„Не мислете, че земята, по която стъпвате, ще е все българска. Някога значителен къс болезнено ще се изтръгне от живата й жилава плът… От югоизточна България…”

„Това ще са нелеки изпитания. Страната ни ще е пред опасност от загуба на държавността. Ударът обаче няма да се приеме толкова страдалчески от народа, защото границите между държавите в ония години ще са размити…“

„Ще бъдат направени и опити части от североизточна България да отидат към Турция.“

„Едва след позорния акт на разцепване на страната, загрижената за собственото благоденствие политическа класа изведнъж ще се стресне и посъживи. Ще се осъзнае и замилее за позабравеното „отечество любезно“.

Народностната ни карма ще приключи, когато парче земя се откъсне от България. Горчива орис. Едва подир това ще настъпи известно благоденствие за изстрадалия народ“

„Докато Европа слисана умува какво да предприеме за осиротялата ни държава, някои политици ще бъдат съдени за поредната, може би най-страшна национална катастрофа. Мнозина ще заплатят с лихви греховете си. От тоз миг нататък властниците ще станат изключително внимателни към събитията в страната. В периода, когато същата тази Европа объркана се двоуми как да реагира, сърбите състрадателно ще ни подадат ръка. Ще ги приемем като братя.“

Аз не вярвам, че Сърбия ще ни помогне. Ние дадохме коридор на НАТО - всите войски,  за да избиват цивилни сърби. Мисля, че в Сърбия това не са го забравили. Силно скептична съм към последното.

Права си MoiraineD за трафика и за суспендирането на разни хартийки. За съжаление, ние не сме Британия, не сме дори и Унгария- преди всичко Унгария е вътрешна държава и преди нея има сигурни държави, дори две от ЕС и може да си лавира спокойно и законно- даже няма нужда да суспендира каквото и да е- там бежанци, преминаващи границата няма и не може да има. Ние не сме в това положение- ние сме първа сигурна страна и дори да има политическа воля за суспендиране на Женевската конвенция- има едногодишен период , в който тя продължава да действа. Можем да направим много неща, но всяко едно от тях е нарушение на международното право на държавно ниво. Веднага ще ни демократизират- съмняваш ли се? Нямаме армия, нямаме подкрепа, бедни сме- ще получим сума икономически санкции/ за които вече се говори за нас и Гърция/ и ще ядем дървото. Няма друга държава в нашето положение, погледнато от законна гледна точка. Дори пълното ограждане би работило в наша вреда в момента- ако няма откъде да минат нелегално, ще се изпляскат на КПП и ще си направят лагер на чакащите, да ги гледат всички телевизии и да им помагат разните хелзинкски комитети и прочие продажници, вместо тихичко да си ги гонят и други работи да им се случват. Ситуацията е почти шах и мат за съжаление. Глупавите ни съюзи, сключени от продажници на власт, ни поставиха в тази ситуация съвсем законно да сме огромен бежански лагер. За още по-голямо съжаление няма и воля у народа да се защитава- по-скоро всеки опит за защита, дори само споменаването на желанието за защита води големи глутници толерасти, които да викат и навличат на съгражданите и държавата си наказания, за да подхранват предателските си душици и да вземат едни грантчета. Само погледни темата. Какво ще се случи на една организация от патриоти, която защитава границата? Ще дотичка някой като холемден, мастър или пресиянка и ще започне да опищява: вижте ги, спрете ги, гадни ксенофоби и фашисти, ще разнася по света, докато правителството се принуди да вземе мерки и да накаже въпросните. Много поп Кръстювци се навъдиха, че някои го правят и про боно- само от чиста простотия. Който и да се хване с това- трябва да си сложи главата в торбата. Не съм фенка на правителството, но всяко явно действие ще доведе до икономически санкции, а може и до други- може и да си гласуват ЕС да пазят външната граница на съюза с общи войски и да аутосорснат бежанците тук- без това смятат, че имаме твърде голяма територия за малкото си население.
    Да разгледаме тази възможност-приемаме орките и те остават наши завинаги. Какво ще последва в кратък и малко по-дългосрочен план. В кратък план ще ни дадат пари за лагери, за да има къде да ги набутаме, и ще ни пратят "експерти" да размахват пръст, ако нещо не ги обгрижваме както трябва. После ще забравят за нас като за смъртта.
    Ония ще почнат да безчинстват, защото ще бъдат гладни и недоволни, нашия бюджет няма да издържи на такава тежест, за да им угаждаме. За отрицателно време ще се изтеглят безумни кредити, за да ги храним, които няма да можем да връщаме. Българите ще побягнат масово през глава. На запад ще приберат младите, работещите, нужните им. Това са около 500 хил до 1 млн. Държавата ще обяви фалит в рамките на 5 години, не повече. Може да ни изхвърлят от ЕС, ако все още съществува, всичко може.
    Другия ни възможен ход-едностранно суспендираме всички споразумания и отказваме да приемем когото и да е. Какво ще последва в краткосрочен и по-дългосрочен план? В краткосрочен ще ни оплюят и ще ни наложат санкции. Ще закъсаме тотално икономически. Ще обеднеем още и част от народа ще хукне навън. Ще приемат, които са им нужни. Ще се оголим откъм работна ръка, защото напусналите ще са младите, работещите. Ще настане пак глад. Сигурно ще теглим заеми, които няма да можем да върнем. Много е вероятно държавата да обяви банкрут. Може да ни изхвърлят от ЕС, ако все още съществува. До 5-6 години, не повече.
    Ще останем без орки обаче, които да ни глозгат костите.

Мисля, че решението изобщо не е сложно.

Мисля, че междувременно, че ще настъпят глобални промени в следващите 5 години, ЕС няма да остане в този си вид. Русия спечели войната в Сирия и ще има ново преразпраделение на света. Нас никой няма да ни пита отново, ще ни засилят към някоя група. Едва ли ще е към западната.
    Остава само въпросът дали тук ще почернее като навсякъде из западния свят, или ще се запазим сравнително чисти и ще имаме възможност един ден да си измъкнем главите от блатото. Поне главите. Ако ни обесят на вратовете още 1 млн цигани, никога няма да успеем. Африка в долното течение на Дунав.
    Трябват ни изключително смели политици, но такива нямаме.
    Боко ще ни наводни. Сигурна съм.
    Не мога да се съглася с вас, момичета, че вкарването на чужди войски и опазването на границата е най-доброто за нас- мисля, че е най-лошото, което може да ни се случи сега. Знаете мнението ми по темата, че трябва да се опазим, но не това е начина, доколкото имаме няколко действащи пречки:
    1. Териториалната клауза, с която Турция е подписала Женевската конвенция- това я прави "несигурна държава" и ние и Гърция сме първи на гюме
    2. Дъблинското споразумение- то е суспендирано временно от Германия едностранно, но не е отменено, предоговорено или каквото и да е- може да бъде възстановено действието му във всеки един момент- вече наблюдаваме това. Това значи, че първата приемаща страна/ние/ ще се набълбука до откат с орки
    3. няма промяна законодателна или договорна в мигрантската политика на Европа- няма общоевропейско решение "няма да приемаме никого повече" , а просто вътрешни щлюзове, които не пропускат мигрантите
    4. Имаме примера на Гърция и Италия и дейността на Фронтекс там- регистрация до откат на куцо,кьораво и сакато, спасяване и влачене от Либия до Европа, да не се загуби някой безценен
    5. Предложението на който и да е- В4, Сърбия, ЕС и прочие да ни помага в опазването на границата, обслужва само техния интерес- на вътрешните държави, така ч мигрантите да не стигат до тях- да бъдат заловени тук и регистрирани
    6. Изобщо не съм фен на ББ, но мисля, че той няма полезен ход и единственото, което може да направи, за да избегне катастрофата, да я отложи или намали, е политиката на незабелязване и тайно подпомагане на каналджийството- в момента играта е у кого ще остане Черния Петър и след затварянето на Балканския маршрут/ което след поканата на Меркел беше второто най-лошо, дето може да ни се случи като държава/ няма друга игра, освен тайното превеждане и прехвърляне към съседите на безценните. Това е малко партизанска война

Просто се замислете- какво ще прави тази велика армия, която искат да дислоцират на границата ни? Ще стреля по безценните? Ще води военни действия срещу Турция, за да я принуди да ги вземе обратно? Мне...Ще регистрира и ще се старае да не е като сега- от 100 влезли се регистрират 10, а ще повиши КПД на 100/100. Вечно наши орки- регистрирани, прошнуровани и прономеровани. Докато Европа не иска да признае, че сме във война / което ББ им намеква от доста време/- няма друго спасение. По-добре сами да се справяме, тихичко, да не се чува, да няма кой да подуши, че иначе - още по-лошо. И да се работи в насока признаване на наличието на хибридна война, ама не с руснаците, както му се струва на Плевню, а с истинския враг. Ако иска да дойде войска да опазва НАШАТА граница, пиле да не прехвръкне- хубаво, добре дошли, но да идва войска тук да си опазва собствената граница за наша сметка- ами не е добре. Само туй остана- Меркел на нашата граница да се намести и с чужда пита голям помен да направи.

Ивет е права- единствения начин да се опази наистина границата е с доброволни отряди, за които властта да си затваря очите- те не са длъжни на никого.Да, Ивет- можем да го направим, но е много опасно- ако един от тези доброволци го хване нарцисизма да се показва или го издадат някои толерасти- ще му намерят цаката- от ЕС ще го изискат и ще приложат натиск да бъде наказан
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Anne написа:

Пророчество на Слава Севрюкова за България:

„Не мислете, че земята, по която стъпвате, ще е все българска. Някога значителен къс болезнено ще се изтръгне от живата й жилава плът… От югоизточна България…”

„Това ще са нелеки изпитания. Страната ни ще е пред опасност от загуба на държавността. Ударът обаче няма да се приеме толкова страдалчески от народа, защото границите между държавите в ония години ще са размити…“

„Ще бъдат направени и опити части от североизточна България да отидат към Турция.“

„Едва след позорния акт на разцепване на страната, загрижената за собственото благоденствие политическа класа изведнъж ще се стресне и посъживи. Ще се осъзнае и замилее за позабравеното „отечество любезно“.

Народностната ни карма ще приключи, когато парче земя се откъсне от България. Горчива орис. Едва подир това ще настъпи известно благоденствие за изстрадалия народ“

„Докато Европа слисана умува какво да предприеме за осиротялата ни държава, някои политици ще бъдат съдени за поредната, може би най-страшна национална катастрофа. Мнозина ще заплатят с лихви греховете си. От тоз миг нататък властниците ще станат изключително внимателни към събитията в страната. В периода, когато същата тази Европа объркана се двоуми как да реагира, сърбите състрадателно ще ни подадат ръка. Ще ги приемем като братя.“

Какво ти пророчество .. това си е жива реалност в Украйна .Разцепена, дестабилизирана, тероризирана, проядена отвътре ,  държава, и то не от кой да е, не от ислямисти туркофили, не от поляци , не от злия Запад, а от свои "братя", по погрешка наричани , слявяни.

Но.. нали знаеш ... не споделям твоите крайни фнтасмагории.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Сега моето мнение, мнение на обикновено момиче, което все пак се надявам да вземете насериозно:

На изборите наесен трябва всички истински българи по душа освен по паспорт, да гласуваме за генерал Радев. Той може и да няма политически опит, но има доста плюсове:

- българин по паспорт и душа, родолюбец и патриот

- бивш военен е, с голям опит, което е особено ценно и важно, ако избухне война

- смел човек е, не се бои от предизвикателствата и трудностите, калта излята по него, досега не го смаза

- няма да се омете като страхливец от България, както ще направят Боко и компания

освен това си мисля, че той е човекът, предсказан от баба Ванга, който ще спаси България.

Също така трябва да се обединим като народ, да сме единни, защото в единството е силата, както е казал хан Кубрат. Трябва да се отърсим от егоизма и самовлюбеността, да сме готови да  хванем оръжието и да защитаваме териториалната си цялост, независимостта си, свободата си, дома си и близките си. Няма кой друг да го направи вместо нас!

- политиците ще офейкат към САЩ

- развалихме си отношенията със Русия, която има голяма, силна и мощна армия, заплюхме я и сега тя ни е обидена и с право, смятат ни за неблагодарници

- помогнахме да бъдат бомбардирани сърбите, те това не са го забравили и не са ни го простили.

- нямаме собствена армия и оръжие, без тях няма как да се защитим сами.

Не трябва да допускаме повече нелегални имигранти у нас. не говоря от ораза, а с реализъм и факти. Тези хора ни мразят, без да сме им сторили нищо, заплашват ни,  имат претенции спрямо храната, облеклото и религията ни, агресивни са и са изключително опасни. Каналджйският бизнес е смъртоносен за страната ни! Може да носи много пари, но носи също така и гибел!

Трябва да се евакуира населението по границата ни с Турция.

А мнението ми за Турция и турците е, че те не са забравили историята и не са ни простили, че с нашето Освобождение е започнал разпада на велиата им Османска империя. никога не са го простили това, нито са го забравили. Чакат удобен случай да ни отмъстят, муждувременно ни се правят на приятели! Те са жестоки, опасни и безпощадни! Спомете си Батак, Перущица и много други места! Сега Ердоган обещава възраждане на Османската империя и целият турски народ е в екстаз! Нападнат ли ни, ще стане страшно, кърваво и мътно! Затова:

- евакуирайте своите възрастни баби и дядовци, лели и чичовци, родители, и деца оттам!

- евакуирайте библиотеките, не само градските/селските, но и манастирските, евакуирайте и всички ценни икони, църковна утвар, музеите и галериите. Българската памет трябва да бъде запазена!

- не продавайте имоти на чужденци за каквито и да е пари!

Сигурно сте чували израза че : "Който народ не помни историята си, е осъден да я повтори".  Това става в момента. България отново е слаба и разединена, отново няма да успеем да реагираме навреме. но и не очаквам нищо добро от турците. Мюсюлманите ще посегнат на всичко свято - църкви, манастири, музеи, галерии, на интелигенцията ни. Спомнете си убийствата на последните ни царе Иван Шишман и Иван Срацимир,  спомнете си избитите 110 търновски благородници, многото избити монаси и свещеници, унищожените завинаги някогашни църкви и манастири, библиотеки, архиви, документи, икони.........спомнете си Паисий, който цяла източна Европа пребродил, за да издири сведения за нашата история!

Нека да не повтаряме историята! Нека се опълчим достойно1 Нищо, че Западна европа лицемерно ли предаде, както ни предаде и тогава! Братовчедите Константин и Фружин цяла Европа обикаляли за помощ за освобождението на България и навсякъде били презрително отблъсквани! Ние сме пожертвани на Турция! Нас винаги са ни мразили, защото сме честни и почтени, не сме алчна за територии нация и не участваме в интриги, войни и геноциди. А Ватикана никога не ни прощава разгрома на кръстоносците при Одрин.

И накрая, давам ви линк към едно интервю. думите, които цитирам, си ги набийте в главата:

Няма друг изход. Освен термоядрена война, ако победи Клинтън.

http://epicenter.bg/article/Tramp-i-Putin-shte-podelyat-sveta-na-nova-Yalta/108065/11/34 

Ще оставим ли напразни делата на всички героични българи, които са се били и умрели за нашата свобода? Задайте си го този въпрос!

Лично аз не желая да бъда задължена да нося бурка и буркини, не желая в родния ми град да има турци и джамия, от век отново имаме манастир - клисурският манастир "Св. св. Кирил и Методий".  истинският е бил опожарен и напълно унищожен от турците, заедно с всички икони, книги и архиви, а монасите - избити.  Имаме църква на пак на век и нищо, но вкопана в земята и мъничка, камбанарията и стените са от след Освобождението, тогава се построява и втората църква, която вече е над земята. Турците са живяли в центъра, където сега живея аз, а българите са били избутани назад, в покрайнините. Селото, в което израснах, на два пъти се е местило, пак заради турците. Не го знаех това и ми е жал за хората, как не са могли да живеят спокойно. А за данъците тогава, да не разправям........... Не искам ново заличаване на историята ни, нито нови Батак и Перущица.  Искам свобода, светски живот, спокойно да си нося кръстчето, да ходя лятото по блуза с къс ръкав и голо рамо, по къси панталонки, да се разхождам без страх и да си ходя в църквата винаги, когато поискам.

Защо според вас при Живков границата с Турция беше най - строго охраняваната а не тази с гърция примерно? Защо бяха онези атентати като на гара Буново? Знаете ли, че мюсюлманите тук 1984 - точно, когато съм родена, са били яко въоръжени и са цели да вдигнат бунт,  ако не са били армията и Държавна сигурност? Защо според вас Живков накрая изгони мюсюлманите? защото не не се възприемат като българи и не желаят да живеят с християни. Това е факт, не омраза. Нови 500 години робство ли трябва да изживеем, за да се убедите в думите на охулваните сега Левски, Ботев, Вазов, Раковски, Каравелов?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Анче! Давай го по спокойно бе моето момиче. Цели народи и държави не се плашат, а ти...трепериш от страх.Никой няма да те закача.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 5 часа, Anne написа:

И накрая, давам ви линк към едно интервю. думите, които цитирам, си ги набийте в главата:

Няма друг изход. Освен термоядрена война, ако победи Клинтън.

http://epicenter.bg/article/Tramp-i-Putin-shte-podelyat-sveta-na-nova-Yalta/108065/11/34 

Здравей , мойра :)

преди 5 часа, Anne написа:

На изборите наесен трябва всички истински българи по душа освен по паспорт, да гласуваме за генерал Радев.

Ти едва ли ще ме разбереш, но като офицер от запаса, лично аз никога не бих гласувал нито за Радев, нито за подобен нему.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 7 часа, * СТЕФАН * написа:

Анче! Давай го по спокойно бе моето момиче. Цели народи и държави не се плашат, а ти...трепериш от страх.Никой няма да те закача.

Ааа недей така Стефчо, те и руснаците и американците и севера и запада са обърнали стратегически ракетите към Берковица :), това е първата им цел, че там са много шашави и вземат ли да откачат край, ще поклоним всички народи.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Споко, Ани. Каквото има да става ще става с или без нас. Запали един фас, отвори си биричка и си свиркай. Не сме ние де го решават, то си е решено отдавна в Москва, Вашингтон и Риад.

Цитат

На изборите наесен трябва всички истински българи по душа освен по паспорт, да гласуваме за генерал Радев.

Ъъъъ... всичко това изписаното, заради политическа пропаганда ли го направи? С това и със споменаването на Живков... Пффф. Вземи прочети малко история, за да разбереш как са подтискали България тея безродници (и продължават да го правят). Вместо съд и разстрел и забрана на комунистическата партия и символи в България, те са си тук живи и здрави. [#hate!]

Редактирано от Методи Дамянов (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 14 часа, Anne написа:

Сега моето мнение, мнение на обикновено момиче, което все пак се надявам да вземете насериозно:

На изборите наесен трябва всички истински българи по душа освен по паспорт, да гласуваме за генерал Радев. Той може и да няма политически опит, но има доста плюсове:

Променяй си бързо мнението че БСП май се отметна :D

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 час, иноТ написа:

Подкрепям. Всеки друг, но не и дебил от ГРОБ. 

БеКаПету дойде ли на власт под каквато и да е форма и ни застига нещастие. Тея от ГРОБ са дебили, но определено има къде да работят, за да "стигнат" комунягите. Иначе за страховете на Ани, ми... аз мисля, че страшното няма да го доживеем да го видим и засега проблема е при богатите западноевропейци. Иначе не се съмнявам, че тея са ни отписали. Барабар с Гърция и Македония. Промени? Какви промени, Anne? Да вземаме сопите? Щото парламентарните избори са ясни за следващите поне 25 години. Сборката "твърд електорат/наши хора"+циганите и неграмотната част от турците и немалка част от грамотните, правят доста по-голямо число от нормалните хора, от които пък немалка част не гласуват. Оправия НЯМА и НЯМА и да има. Това е! Така мисля аз. Заради това те посъветвах да не го мислиш. Другото е да бягаш, но извън този континент.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 23 часа, Anne написа:

да гласуваме за генерал Радев. Той може и да няма политически опит, но има доста плюсове:

- българин по паспорт и душа, родолюбец и патриот

- бивш военен е, с голям опит, което е особено ценно и важно, ако избухне война

- смел човек е, не се бои от предизвикателствата и трудностите, калта излята по него, досега не го смаза

- няма да се омете като страхливец от България, както ще направят Боко и компания

- политиците ще офейкат към САЩ

- евакуирайте библиотеките, не само градските/селските, но и манастирските, евакуирайте и всички ценни икони, църковна утвар, музеите и галериите. Българската памет трябва да бъде запазена!

- не продавайте имоти на чужденци за каквито и да е пари!

- ако беше родолюбец и патриот нямаше да лиже американски задници в американски колежи 2 пъти и по американска заповед да напусне армията за да служи на американското правителство като лидер на друга нация

- какъв военен опит има пилот на миг 15 от 49-та???

- че той цял живот си хвърля сам кал по себе си и още не се е смазал, а как прецени че е смел остава неясно

- да права си - ще се омете като национален предател подобно на роско

- то в сащ с медена питка ги чакат, свършили са си ролята и ги изхвърлят на боклука без да им пука какво са им обещали

- иконите в случай, че си християнка са противохристиянски както и кръстовете...

- то па щото точно в момента милиони чужденци напират да купуват имоти в БГ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    на 8/22/2016 в 23:45, Anne написа:

...

Винаги когато започна да ти чета коментарите започвам с убеждението че е това е някакъв опит за сатира, но за съжаление май си вярваш.

Надявам се да си просто някакво статистическо отклонение, а не представителна извадка за непенсионерския БСП вот...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Предвиждам:

1. Големи части от Турция ще са в България.

2. Македония няма да я има, но пък под България ще се разбира и Сърбия. 

3. Украйна и Русия ще са едно.

4. Германия и Франция ще са във война много години.

5. Китай ще граничи с България.

6. БЪлгария просто ще пожали останалите на двата континента, свързани чрез босфора и Урал. 

7. Всички ще си спомнят с умиление за САЩ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 3 часа, Кико написа:

Предвиждам:

Пожелателно, но едва ли изпълнимо. И България на Иван Асен II е красива мечта.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Моите представи са малко по различни от разни шовинистични имперски амбиции.

Кога ли хората ще се хванат ето така за ръце : http://bessmertnybarak.ru/article/baltiyskiy_put/

ЕС бе близо до това, дори го осъществи в рамките на шенген, но за съжаление , враговете на цивилизацията не спят....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    на 23.08.2016 г. в 19:06, Методи Дамянов написа:

БеКаПету дойде ли на власт под каквато и да е форма и ни застига нещастие. Тея от ГРОБ са дебили, но определено има къде да работят, за да "стигнат" комунягите. Иначе за страховете на Ани, ми... аз мисля, че страшното няма да го доживеем да го видим и засега проблема е при богатите западноевропейци. Иначе не се съмнявам, че тея са ни отписали. Барабар с Гърция и Македония. Промени? Какви промени, Anne? Да вземаме сопите? Щото парламентарните избори са ясни за следващите поне 25 години. Сборката "твърд електорат/наши хора"+циганите и неграмотната част от турците и немалка част от грамотните, правят доста по-голямо число от нормалните хора, от които пък немалка част не гласуват. Оправия НЯМА и НЯМА и да има. Това е! Така мисля аз. Заради това те посъветвах да не го мислиш. Другото е да бягаш, но извън този континент.

Глупости на търкалета. ГРОБ са пълни с комунета и техните потомци, ти ми обясняваш за някакви комуняги, като аз дори не съм споменал БКП, но айде.  

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

M... кои други? Валери Симеонов? Тоя е изключително вреден за България. Кученцето му ли? Оня комсомолския секретар? Всички са бивши кадри на БКП. Но самата БКП (БСП) е най-страшна. Или "България без граждани" с оня тумор неземен де сега го цопнаха за образователен министър. Като няма място за някой некадърник я на културата, я на образованието го слагат. За Костов де продаде България за един лев? Всички са безродници. Няма "освен БКП", има БКП  и клонингите ѝ.

А тоя, за когото Анито агитира, ако беше толкова изключителен бг офицер щеше да си стои де му е мястото - в защита на родината, а не в политиката.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 2 часа, Методи Дамянов написа:

M... кои други? Валери Симеонов? Тоя е изключително вреден за България. Кученцето му ли? Оня комсомолския секретар? Всички са бивши кадри на БКП. Но самата БКП (БСП) е най-страшна. Или "България без граждани" с оня тумор неземен де сега го цопнаха за образователен министър. Като няма място за някой некадърник я на културата, я на образованието го слагат. За Костов де продаде България за един лев? Всички са безродници. Няма "освен БКП", има БКП  и клонингите ѝ.

А тоя, за когото Анито агитира, ако беше толкова изключителен бг офицер щеше да си стои де му е мястото - в защита на родината, а не в политиката.

Ами ако теб бяха поканили за президент,щеше ли да откажеш? Ама,с ръка на сърце го напиши. И без уговорки. Само НЕ или  ДА!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И между другото - и Людмила Живкова е учила в чужбина, но това не я прави  по . малко българка. Направила е много за България. Даже смятам, че чуждото образование е един голям +, защото така получаваш допълнителни знания, а и прекарваш време в чужда страна, опознаваш образователната и система, живота там, плюсовете и минусите...... Такива хора могат по - добре да кажат кое е добре за нас в различните сфери и кое не. А и е хубаво да знаеш езици, не да се излагаш като Боко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 10 часа, * СТЕФАН * написа:

Ами ако теб бяха поканили за президент,щеше ли да откажеш? Ама,с ръка на сърце го напиши. И без уговорки. Само НЕ или  ДА!

В смисъл... ако бях на неговата позиция? Не. Иначе стане ли президент, първата му работа ще е да махне Ненчев, което определено е добре за България.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 7 часа, Anne написа:

И между другото - и Людмила Живкова е учила в чужбина, но това не я прави  по . малко българка. Направила е много за България.

Каквото и да е направила вече няма как да е заплаха за България така че не знам защо я намесваш в темата.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    на ‎24‎.‎8‎.‎2016‎ г. в 0:57, mitosandov написа:

- какъв военен опит има пилот на миг 15 от 49-та???

Ами да се беше позаинтересувал ли на, че иронията във въпроса ти е крайно неуместна - тъкмо по тази точка, не можете го бутна. Отделен е въпроса, че по време на военни действия, важи поговорката "птица, ято не прави".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Вижте какво прочетох току - що! Това, ако не е предателство и измяна, аз съм трамвай!

Цитат

Жаве
    Между другото чухте ли какво писали няколко турски вестника след срещата Борисов-Ердоган? Че Борисов им бил казал, че по-добре би било двете държави да се обединят, щото Освобождението било грешка и оттогава нещата у нас не вървели...
    На това аз му викам подготвяне на почвата и е своеобразен отговор на питанката отгоре на Alien1.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не бях го чувал, но вече го чух от теб.

Още колко измишльотини ще чуем от теб ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Той Борисов рече, че и матряла бил кофти... Сигурно е имал предвид себе си и Роската. Генерал пожарникар и комсомолски председател... аз за по- тъпи човеци, не мога да се сетя.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.