Премини към съдържанието
stamen_994

Търся един филм, но не му знам името.

Препоръчан отговор

Здравейте, имаше един филм, който беше от рода на природни бедствия или нещо такова. Едно семейство се премести в малко градче не се сещам много но се сещам после, че се образува някакъв кръг като невидимо поле около града и никой не може да влезе или излеле през него и хората от града мислеха, че едно малко момиченце е виновно за всичко това. И още един филм имаше пак от същия сорт сещам се само, че имаше няква играчка кълбо дето ппц са пълни със сняг и се друсат, само че вътре в стъкленото кълбо беше този град в който наще живееха и каквото ставаше вътре в това кълбо (зъметресения и т.н) ставаха и в реалния град и така :D Ако някой може да помогне ще съм благодарен!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте търся един доста стар филм...бях малка като го гледах за последно но е много хубав ... Та разказва се за една жена която приятеля и я изоставя пред един супермаркет .. до колкото помня тя май спеше в този магазин няколко дни и накрая тръгна да ражда...от там я заведоха в болницата...нещо стана май по ТВ я показваха и хората започнаха да и помагат с пари и т.н.....след изписването от болницата едни възрастни хора я приютиха.дрън дрън не помня иии имаше някакво торнадо или буря те се криеха в едно мазе мисля че на къщата ... след това излизат да видят какви са щетите и тя снима мисля че няколко дни и заснема дъщеря си пред една разрушена къща и прави нещо като изложба на тези снимки и май там се запознаваше с един китарист не знам не помня точно.....Да видим дали някой ще се сети....иначе филма е много хубав

Редактирано от Илияна Стоянова
Пропусната дума (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 50 минути, Илияна Стоянова написа:

Здравейте търся един доста стар филм...бях малка като го гледах за последно но е много хубав ... Та разказва се за една жена която приятеля и я изоставя пред един супермаркет .. до колкото помня тя май спеше в този магазин няколко дни и накрая тръгна да ражда...от там я заведоха в болницата...нещо стана май по ТВ я показваха и хората започнаха да и помагат с пари и т.н.....след изписването от болницата едни възрастни хора я приютиха.дрън дрън не помня иии имаше някакво торнадо или буря те се криеха в едно мазе мисля че на къщата ... след това излизат да видят какви са щетите и тя снима мисля че няколко дни и заснема дъщеря си пред една разрушена къща и прави нещо като изложба на тези снимки и май там се запознаваше с един китарист не знам не помня точно.....Да видим дали някой ще се сети....иначе филма е много хубав

Дали случайно не е този http://www.imdb.com/title/tt0198021/

на ‎27‎.‎7‎.‎2017‎ г. в 11:18, Petko Madjarov написа:

Здравейте, имаше един филм, който беше от рода на природни бедствия или нещо такова. Едно семейство се премести в малко градче не се сещам много но се сещам после, че се образува някакъв кръг като невидимо поле около града и никой не може да влезе или излеле през него и хората от града мислеха, че едно малко момиченце е виновно за всичко това. И още един филм имаше пак от същия сорт сещам се само, че имаше няква играчка кълбо дето ппц са пълни със сняг и се друсат, само че вътре в стъкленото кълбо беше този град в който наще живееха и каквото ставаше вътре в това кълбо (зъметресения и т.н) ставаха и в реалния град и така :D Ако някой може да помогне ще съм благодарен!

За първото което си писал мисля че става въпрос за сериал с иметo  Under the dome  /Под купола/

А за втория филм може би е http://www.imdb.com/title/tt1876446/

Редактирано от mantis (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Mantis многооо ти благодаря да това е филма....чак не мога да повярвам знаеш ли в продължение на колко години съм го търсила кого ли не съм питалаа никой нищоо......мнооого много ти благодаря....Нямам търпение да се прибера от работа и да го гледам ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на ‎22‎.‎7‎.‎2017‎ г. в 20:16, аm-аm написа:

District B13

Yamakasi

Да точно това е филма Ямакаши много ти благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся името на филма от този откъс:

Скачать видео

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, ruraru написа:

Rampage: President Down -  http://www.imdb.com/title/tt4146622/

Благодарско!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,търся филм който гледах преди доста години.Тогава бях малък и не си спомням много добре но ще се опитам да обясня.Във филма ставаше на въпрос за живота на едно момиче,което беше  зарязано от майка си още като дете.Беше пратена в дом за сираци ,от където беше осиновена от едно щастливо семейство.Където мъжът се оказа насилник...не си спомням много добре ,но се опита да и навреди.Жена му го спря и момичето пак отиде в дом.После май беше осиновена от жена (не си спомням много добре).Където беше щастлива.Тогава разбра,че има заболяване (май беше рак или тумор ,не знам).Не знам дали се излекува,но филмът завърши като тя се срещна с истинската си майка.Филмът е даван по българска телевизия.Гледал съм го като малък значи би трябвало да е бил озвучен на български но не съм много сигурен в това.

Надявам се някой да се сети за името,ще бъда наистина щастлив.Мисля си за този филм от много време, това е една от първите драми които съм гледал и са ме зарибили по жанра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

От много време търся един филм! Екшън комедия е, стар е, мисля че участваха известни актьори!

Част от сюжета: Мъж, който безследно изчезва и жена му го мисли за мъртъв се появява на парти в офис на новият й мъж. Него го преследват отново и двамата се измъкват по аварийна стълба като полата й се развява толкова, че главата му попада под нея. Него го прострелват по време на бягането и след това някаква смахната вади куршума и го превързва, като си поставя запалената цигара изотзаде му. След това двамата главни герой мъж и жена отсядат в мотел и тя къпейки се от душа пада една огромна хлебарка и започва да подскача....

Та това се сещам от филма...актрисата е руса, актьорът е нещо от сорта на Кърт Ръсел или Силвестър Сталоун. 

Ако някой може да помогне ще съм благодарна!

Редактирано от Viktoriya Ivanova (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся един филм, от който почти нищо не си спомням, освен че едни хора като заспят (май го правеха по някакъв изкуствен метод), в съня си могат да заспят отново и така няколко пъти. Времето във сънищата след всяко следващо заспиване е все по-дълго и по-дълго.  В смисъл, ако човек спи 1 минута, то в съня е се едно 1 час, примерно.

Единствената сцена, която си спомням беше с едни хора, които бяха преследвани, докато бяха в микробус. Трябваше да заспят, след това и в съня си, така няколко пъти. Обаче защо, не помня. Накрая на сцената хората се събуждат и микробусът пада в река.

Филмът може би е бил излязъл в периода 2000-2010 год., в смисъл, не е нов, но не е и много стар.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, саби написа:

Търся един филм, от който почти нищо не си спомням, освен че едни хора като заспят (май го правеха по някакъв изкуствен метод), в съня си могат да заспят отново и така няколко пъти. Времето във сънищата след всяко следващо заспиване е все по-дълго и по-дълго.  В смисъл, ако човек спи 1 минута, то в съня е се едно 1 час, примерно.

Единствената сцена, която си спомням беше с едни хора, които бяха преследвани, докато бяха в микробус. Трябваше да заспят, след това и в съня си, така няколко пъти. Обаче защо, не помня. Накрая на сцената хората се събуждат и микробусът пада в река.

Филмът може би е бил излязъл в периода 2000-2010 год., в смисъл, не е нов, но не е и много стар.

Филмът е Генезис (Inception) 2010 с Леонардо ди Каприо! :)

Редактирано от Viktoriya Ivanova (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Viktoriya Ivanova написа:

Филмът е Генезис (Inception) 2010 с Леонардо ди Каприо! :)

Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся филм, гледала съм го преди 10 години някъде, 
Разказваше се за едно момиче което отива в някакъв колеж, 
Там момчетата организираха някакви партита за посрещането на първокурсниците и за завършвснията. На тия купиня няколко от момчетата напуваха и дрогираха някой момичета и ги изнасилваха. и заснемаха деянията си с камера и после се хвалеха един на друг. и така на един купон(трудно една приятелка или съквартирантка беше я убефи да удът на купона). дрогираха това момиче което играе главна роля и едно от момчетата я изнасили. После тя разбра (не помня дали и беше слаба дрогата и разбираше какво се случва или и казаха) и тя реши да го осъди този. той доста я заплашваше да не го прави. но в крайна сметка тя го осъди. на края филма свършва как махат някакви букви от сградата където правеха купоните.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 7.09.2017 г. в 13:15, Мариета Байкова написа:

Търся филм, гледала съм го преди 10 години някъде, 
Разказваше се за едно момиче което отива в някакъв колеж, 
Там момчетата организираха някакви партита за посрещането на първокурсниците и за завършвснията. На тия купиня няколко от момчетата напуваха и дрогираха някой момичета и ги изнасилваха. и заснемаха деянията си с камера и после се хвалеха един на друг. и така на един купон(трудно една приятелка или съквартирантка беше я убефи да удът на купона). дрогираха това момиче което играе главна роля и едно от момчетата я изнасили. После тя разбра (не помня дали и беше слаба дрогата и разбираше какво се случва или и казаха) и тя реши да го осъди този. той доста я заплашваше да не го прави. но в крайна сметка тя го осъди. на края филма свършва как махат някакви букви от сградата където правеха купоните.

Прилича ми на She Cried No (1996). По българската телевизия е излъчван под името "Първият семестър" :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 11.09.2017 г. в 14:08, Viktoriya Ivanova написа:

Прилича ми на She Cried No (1996). По българската телевизия е излъчван под името "Първият семестър" :)

Лелееее ,да този е страшно съм ти благодарнаааа,,от 10г го търся без успех.много,много,МНОГО ти благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 31.08.2017 г. в 11:49, Viktoriya Ivanova написа:

Здравейте,

От много време търся един филм! Екшън комедия е, стар е, мисля че участваха известни актьори!

Част от сюжета: Мъж, който безследно изчезва и жена му го мисли за мъртъв се появява на парти в офис на новият й мъж. Него го преследват отново и двамата се измъкват по аварийна стълба като полата й се развява толкова, че главата му попада под нея. Него го прострелват по време на бягането и след това някаква смахната вади куршума и го превързва, като си поставя запалената цигара изотзаде му. След това двамата главни герой мъж и жена отсядат в мотел и тя къпейки се от душа пада една огромна хлебарка и започва да подскача....

Та това се сещам от филма...актрисата е руса, актьорът е нещо от сорта на Кърт Ръсел или Силвестър Сталоун. 

Ако някой може да помогне ще съм благодарна!

http://www.imdb.com/title/tt0099141/?ref_=nv_sr_1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,преди около десетина дни гледах по ВТК или ON AIR ,героят журналист в затвора с някакви чеченци,главатарят им се казваше Аслан,и се познавал с бащата на журналиста,но го пребиха надзирателите и той май умря,но по-вече нямах възможност да гледам,а много искам да го намеря тоя филм.Някой ако знае нещо да помага.Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че беше Грузински филма.Комедия. На много възрастен почиваше жена му и той искаше да се ожени отново. Сина и дъщеря му започнаха да търсят някоя, която да не му роди, за да не делят наследството след като почине.Намираха естествено, която е раждала само момичета и от много време не е раждала изобщо, но... ;)

Имам спомен, че съм го мяркал, но не мога да се сетя за името.

Редактирано от бат'начо (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся филм, във който действието се развива във щатите, момче и момиче, приятели от детството, се срещат вече като възрастни и проявяват симпатии един към друг, момичето се е преместило в Лос Анджелис ако не се лъжа и май имаше някаква кариера, докато момчето е свободна душа и обикаля страната, имаше една сцена в Лос Анджелис мисля където той жонглира на някакъв площад търсейки това момиче и я намира. Бащата или майката на момичето също така се разболява и от рак. Надявам се с тези детайли да ви изникне някое заглавие. Благодаря предварително за помощта !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте ! Търся филм, който преди години бях гледал по Диема+ или някоя от тези програми, не помня точно. Това което помня от него е че пращат хора(може би затворници) на един остров и не могат да го напуснат. Един беше построил нещо като лодка/сал и като се отдалечи от острова се появи един лазер/лъч от небето и го уби. Главните герои мисля че бяха мъж и жена които също бяха на острова.
Благодаря !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Търся три филма :D

Единият го гледах наскоро в Cinema 2 HD (мисля че беше белгийски,френски нещо такова) за някакви тинейджъри, които без да искам им се ражда дете и така се налага да заживеят и така 

Вторият е един френски мисля че беше фиилм как едиин беден човек иска да стане магьосник

Третият е български, предии 2 години го гледах в ТВ7 късометражен май беше. Една двойка пътуавща на автостоп, като цяло, цялото действие се развиваше в движение :) Моля ви ударете едно рамо поне за единия :( 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 12.10.2017 г. в 9:06, Cinemascrotum написа:

Много благодаря!!! :) Този е! Търсех го по ключови думи от много време без успех! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся един филм в който се разказваше за 2 момчета ученика и те имаха някаква машина с която можеха да си направят момиче и имаше една сцена в която те изрязваха модели от всякакви списания и така направиха перфектното момиче което беше видимо по -голямо от тях и другите от училището им се чудеха как тя е с тях 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване