Премини към съдържанието
stamen_994

Търся един филм, но не му знам името.

Препоръчан отговор

Здравейте, на скоро се сетих за един филм комедия, който бях гледал преди години може би 3-4 или повече ... мисля че беше италиански... имаше няколко истории, в една от тях един младеж сваляше едно момиче в инвалиден стол само за да го открадне и да може да гледа мач безплатно, в друга от историите някакъв учител или нещо подобно спеше с сина на свой приятел, след това всичко излезе на яве.. в една от историите семейство отиваха на почивка и забравиха дядото някаде по пътя. Имаше и още но само това си спомням. Даваха го по някой от каналите на БТВ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, h1per написа:

един младеж сваляше едно момиче в инвалиден стол само за да го открадне и да може да гледа мач безплатно,

И аз искам да го гледам haha.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте ! 

Присетих се за едни филм, който бих искал да гледам, но не му помня името ...

Действието се развива в Берлин около 1960 г, непосредствено преди на построят Стената ....  Мъж /англичанин или американец/ се влюби в германка, която ходеше на работа в Източен Берлин, а вечер се прибираше в Западен, при своя любим. Един ден обаче от Източната страна просто затвориха стената и тя остана там, без да може да се върне. Крещейки си през Стената, се разбраха всяка година да се срещат на това място. Той чакаше, но тя не идваше ... Години по-късно, около средата на 80-те, той отново чакаше, но тя отново не дойде.... И в този момент видя от другата страна познатото лице - но това не е тя, а дъщеря й ... Майка й се оженила за друг, и често й разказвала за обещанието си да се чакат всяка година на Стената... След като починала, дъщеря й решила да отиде на мястото ....

Ако някой се сеща как се казва този филм, ще съм му благодарен да пише !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Та сещам се за 4 филма в момента, ако ми помогнете поне с 1 ще съм много благодарен, имам голямо желание да ги гледам отново :)
1-вият: е пиратски със едно дете, което попадна на пират от миналото, приюти го и ходиха да го постригват и постепенно взе да се приспособява към сегашното време и до там повече не мога да се сетя,

2-рият е един пич мисля, че някъде из ирак се развиваше действието, си спомням че  за кражба на свещ режаха ръка, а той се опитваше да избяга от там и се скри във един дървен сандък на летището,  с надеждата да се прибере в америка, обаче не мина по план и стоя със дни във него, а вечерите падаха под нулата и така доста време.

3-тият Действието се развиваше зимата и 2ма мъже избягаха от нещо като затвор и не бяха с топли дрехи, а навънка беше кучи студ  и валеше сняг, ходиха пеша докато стигнаха изоставена сграда, там намериха едни кубинки и якета, после продължаха да ходят стигнаха до една хижа, запалиха печката, а на единия отиде да се изака с извинение и каза това е по-хубаво от секса, после звъняха на един техен приятел посред нощ да дойде да ги прибере и така, това е което си спомням от филмчето.

4-тият Става въпроз за един магазин в който като отидеш и някакъв психопат ги удряше с бухалка и ги връзваше за столовете, събра 2-ма в мазето и ги караше да правят простотии, докато не намериха начин и избягаха по някакъв начин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,търся един филм от много време и все не го намирам,разказваше се за едно момиче което се запознава с един мъж по интернет и той я лъже и първо и казва,че е колкото нея,след това и казва ,че е на 21 мисля и така караше до 40 и нещо,не помня,след това се разбират да излязат и той я завежда в тях и след това я изнасилва ,докато го записва на камера или телефон,след това не помня.Много ще съм благодарен на този който знае как се казва филма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.Търся един филм който съм гледал отдавна.Та филма се разказваше за един пич дето отива в колеж.Там се влюбва в едно момиче и беше разсеян, че само я зяпаше докато е на тренировка по тенис и затова го гонят от тенис отбора.И той да я впечатли се преобразява в Стефани и й става съквартирантка.Накрая печелят тенис турнир и се целуват на игрището.Благодаря дано някой се сети.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди доста време гледах един филм по HBO или Cinemax 2008-2009, трябва да е било, жанрът беше ужаси. Разказваше се за група хора, които се оказаха затворени в някаква стара фабрика или нещо от този сорт беше, помня, че вътре имаше много музикални инструменти и трябваше да чакат до сутринта, за да отворят. Но вътре имаше някаква откачалка, клошар, който ги избиваше един по един. Ако някой се сеща моля да пише.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте ! Искам да попитам за  2 филма  . Единия  е от скоро  другия от много отдавна ще се радвам да ми помогнете. Така първият се разправяше за един мъж който беше отвлякъл една жена и я беше вкарал в бункер под земята  и я лъжеше че навън има епидемия и не може да излезе навън.  Вторият филм е доста стар по Диема + го бях гледал  разкаваше се за трима приятели. Помня че единия играеешее много добре бейзбол. В тяхното училище имаше по голямо русо момчее коеето ги тормозеше постояно  накрая те взеха пистолет и искаха да му отмъстят  накрая филм завърши с репликата момчето със златните ръце стана момчето със златните крака .

Това е ще се радвам ако някой помогне

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, преди години съм гледал един филм свързан с атаките над Хирошима и Нагасаки.

Помня само че в края на филма (доколкото си спомням) две момичета разглеждаха разни паметници - нещо като дарения от различни страни и едната попита другата "А от Америка няма ли ?" и другата й отговори "Те са пуснали бомбата !". Нещо такова.

Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Търся един филм, жанра  вероятно е романтика/комедия.

Разказва се за американско градче в което предстои една компания да изкупи земя.

На едно кръстовище с лошо работещ светофар се сблъскват шефа на компанията и местна активистка.

Попадат в болница, и двамата са в кома. Духовете им се отделят от телата и започват да ходят из града.

Постепенно се опознават и започват да се харесват, като междувременно провалят плановете на компанията

за изкупуване на земята

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся филм в който се разказваше как 2 семейства или 1 не помня точно отиват на екскурзия или нещо подобно и там отвличат едно от децата със някакъв микробус и накрая детето се оказва под някакъв подземен трап във къщата на една възрастна жена и доколкото си спомням филма остава със отворен край :) Ако някой ми помогне ще съм много благодарен :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! От може би 2 3 години търся един филм в него се разказва за една двойка която иска да се ожени. Момчето е лекар, жената доколкото си спомням е журналистка. Най-добрата и приятелка усеща, че тя не иска да се ожени за него и казва че няма връщане на зад. Булката отива да се разходи и в гората среща братя на "съпруга си" тя всъсшност не знае за това. И така идва денят на сватбата, след като подписват и празнуват тя си отива в стаята но като се събужда на сутринта денят и се повтаря. Отново трябва да се приготвя за сватбата да избира някакви последни неща за украсата и т.н. Това се случва няколко пъти. И докато се случва това се сбижава с брятя на "съпруга си". Братят я научи да плува. След като усъзнава че има чуства към друг отказва да се омъжи. После признава чуствата си на другото момче и мисля че се женят. 

П.С. доста писах но просто искам да го намеря. Благодаря ви предварително. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте търся един филм който съм гледал преди време.Немога да си спомня много от него.Сещам се че главният герой беше млад и учеше в едно училище.Баща му го караше до ходи да краде по къщите на хората.Момчето беше много ловък и не го хващаха.Тренираше паркур и беше много добър.Скачаше в училище и по къщите на хората за да краде.Общо взето това е което се сещам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Bat_Koki написа:

Здравейте търся един филм който съм гледал преди време.Немога да си спомня много от него.Сещам се че главният герой беше млад и учеше в едно училище.Баща му го караше до ходи да краде по къщите на хората.Момчето беше много ловък и не го хващаха.Тренираше паркур и беше много добър.Скачаше в училище и по къщите на хората за да краде.Общо взето това е което се сещам.

Гледал съм го, но не помня заглавието. Потърси в Гугъл, филмите на тази тема не са много: https://www.google.com/search?q=паркур+филм&client=firefox-b-ab&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=2ahUKEwiB8Y-qsKneAhWLpYsKHZ6sBVMQsAR6BAgFEAE&biw=1280&bih=881

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей, Renome. Втория филм, който търсиш Escape: Human Cargo (1998). Филмът е по действителен случай, а бягството е от Саудитска Арабия.

"2-рият е един пич мисля, че някъде из ирак се развиваше действието, си спомням че  за кражба на свещ режаха ръка, а той се опитваше да избяга от там и се скри във един дървен сандък на летището,  с надеждата да се прибере в америка, обаче не мина по план и стоя със дни във него, а вечерите падаха под нулата и така доста време."

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези дни даваха един филм, но забравих по коя програма беше, Та хванах филма към края и успях да видя, че една жена заключи 2-ма мъже с голи глави в нещо като газова камера, и избяга. [ Не съм много сигурен, но мисля Че филма се казваше нещо подобно на страшния съд, съдният ден , или нещо подобно.]

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, търся един филм, който гледах преди много години, още докато бях малък.. Беше тип ужаси, толкова му търся името, но немога да го намеря.. Едно момиче се крие под една маса от майка си, някаква зла сила я обсебва. Това е, което си спомням от филма, ако някой се сеща, моля нека сподели! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Търся един филм български, който сум гледала като малка и търся от доста години . Стар бг филм е от самия филм почни нищо не помня освен, че имаше едно дете момиченце и ако не се лъжа коня е някъде в София го гледаха, най добре помня накрая така свърши филма как момиченцето с баща си разбра, че са го нарязали с месарница и ходеше по една улица по трамвайни релси с баща си и накрая духа на коня вде едно беше след тях ходеше това съм запомнила

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Martina Mollova написа:

Търся един филм български, който сум гледала като малка и търся от доста години . Стар бг филм е от самия филм почни нищо не помня освен, че имаше едно дете момиченце и ако не се лъжа коня е някъде в София го гледаха, най добре помня накрая така свърши филма как момиченцето с баща си разбра, че са го нарязали с месарница и ходеше по една улица по трамвайни релси с баща си и накрая духа на коня вде едно беше след тях ходеше това съм запомнила

Пробвай дали ще го открият в bg-mamma - там има по-стабилна посещаемост.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 24.10.2018 г. в 13:04, Viktoriya Ivanova написа:

Здравей Благовеста Митковска,

гледала съм филмчето!

Казва се  "Пожелай си този ден " (I Do, I Do, I Do 2015)!

Много ти благодаря☺

на 24.10.2018 г. в 13:04, Viktoriya Ivanova написа:

Здравей Благовеста Митковска,

гледала съм филмчето!

Казва се  "Пожелай си този ден " (I Do, I Do, I Do 2015)!

Много ти благодаря☺

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Преди няколко години гледах един филм,но не му помня името.Разказваше се за мъж който си копува къща принадлежала на сериен убиец.На тавана имаше кашон с касети на който се вижда дървото в двора и закачени трупове на него.Накрая на филма малкото момиченце на мъжа купил къщата го убива с брадва.Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, търся един доста неизвестен филм. Разказва се за един човек който умира и попада в някакво място (нещо като чистилище), защото е убил жена си и изживява смъртта и отново и отново опитвайки се да направи нещо за да промени развръзката и да се измъкне... Няма известни актьори, нито голям бюджет. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване