Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

stamen_994

Търся един филм, но не му знам името.

Препоръчан отговор

на 29.10.2018 г. в 12:24, Viktoriya Ivanova написа:

Здравей, Renome. Втория филм, който търсиш Escape: Human Cargo (1998). Филмът е по действителен случай, а бягството е от Саудитска Арабия.

"2-рият е един пич мисля, че някъде из ирак се развиваше действието, си спомням че  за кражба на свещ режаха ръка, а той се опитваше да избяга от там и се скри във един дървен сандък на летището,  с надеждата да се прибере в америка, обаче не мина по план и стоя със дни във него, а вечерите падаха под нулата и така доста време."

Вики благодаря ти изключително много!!! :)))

на 29.10.2018 г. в 12:24, Viktoriya Ivanova написа:

Здравей, Renome. Втория филм, който търсиш Escape: Human Cargo (1998). Филмът е по действителен случай, а бягството е от Саудитска Арабия.

"2-рият е един пич мисля, че някъде из ирак се развиваше действието, си спомням че  за кражба на свещ режаха ръка, а той се опитваше да избяга от там и се скри във един дървен сандък на летището,  с надеждата да се прибере в америка, обаче не мина по план и стоя със дни във него, а вечерите падаха под нулата и така доста време."

Много странно, филма изглежда много не известен няма го никъде, добре че го намерих в един онлайн сайт с английско аудио,  ще се мъча без бг субс, малко да потренирам и английският, каквото хвана хвана :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, 

по AXN ако не се лъжа преди години даваха странен филм.

Действието се развиваше в малко градче и най-вече в местния бар. Нямаше ток от дни, нито телефони нито инфо какво се случва - в апокалиптичен стил. Края на света, зомби така, извънземни може би. Така и не го догледах за да разбера какво се случва.

Моял ви помогнете, че ми влезе в главата...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И азз търся един филм ,, някакви хора или извънземни взимаха Майки и си правиха експерименти с тях като им търкаха паметта , за да видят коя майка ще си спомня детето ,и накрая имаше само една където не си го забрави колкото и да и търкаха паметта?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, търся един филм от доста време.. спомням си, че мъж и жена бяха заключени разделени в някакво подземие.. и си спомням, че на стената имаше някакво екранче и те отговаря с ДА или НЕ на въпросите.. по време на филма ставаше ясно, че жена му беше изневерявала.. даже май и любовника й бяха вкарали там... дано да се сетите.. 

Търся и един български филм.. става въпрос за деца основно.. спомням си, че в началото едно дете беше вързало с конец банкнота и я беше пъхнало през вратата.. едно от големите деца намери банкното и скъса конеца.. после малкото дете се оплака на майка си и т.н. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Никол Петкова написа:

И азз търся един филм ,, някакви хора или извънземни взимаха Майки и си правиха експерименти с тях като им търкаха паметта , за да видят коя майка ще си спомня детето ,и накрая имаше само една където не си го забрави колкото и да и търкаха паметта?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 2.12.2018 г. в 1:08, CaptainJord написа:

Здравейте, търся един филм, който гледах преди много години, още докато бях малък.. Беше тип ужаси, толкова му търся името, но немога да го намеря.. Едно момиче се крие под една маса от майка си, някаква зла сила я обсебва. Това е, което си спомням от филма, ако някой се сеща, моля нека сподели! :)

Да не е "Кери" ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 28.12.2018 г. в 19:52, Ивайло Костов написа:

Здравейте, 

по AXN ако не се лъжа преди години даваха странен филм.

Действието се развиваше в малко градче и най-вече в местния бар. Нямаше ток от дни, нито телефони нито инфо какво се случва - в апокалиптичен стил. Края на света, зомби така, извънземни може би. Така и не го догледах за да разбера какво се случва.

Моял ви помогнете, че ми влезе в главата...

Този тук има подобен сюжет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, търся един  сериал от моето детство.Мисля,че беше комедиен,детско-юношески,който излъчваха по телевизията в края 80те или началото на 90те.Много откъслечно си го спомням,понеже тогава съм бил сигурно на 15 или 16 години.Разказваше се за някакъв ученически клас в Америка и в една от сериите си спомням,че този клас се състезаваше с друг клас от Русия и им задаваха някакви въпроси.Помня,че един от въпросите беше кое е най-често срещаното име.Друго което помня е,че директора на училището май беше много дебел и май едно дете хвърли някаква храна в кофата за боклук и директора след него я извади и я изяде,даже по едно време ходеше да тренира народни танци.А учителя на класа май беше някакъв пияница и сутрин отиваше с тъмни очила в училището.Къде ли не ровех и не го търсех този сериал и никъде не го намерих.Ако някой се сеща за този сериал моля да сподели,ще съм много благодарен!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте !

Търся един филм. Става въпрос за момче (мъж, не съм сигурен за годините), което има един радиопредавател и всяка вечер се свързва с друг мъж. След определено време това се оказва баща му в миналото, но в началото не вярва, после той му доказва като предсказва точния резултат на мач на Янките. След това се опитва да предотврати убийството на майка си, която е убита от сериен убиец, като казва на баща му кога и къде какво е станало. Само това се сещам. Много ще съм благодарен, ако успеете да помогнете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Jordanjordankata написа:

Здравейте !

Търся един филм. Става въпрос за момче (мъж, не съм сигурен за годините), което има един радиопредавател и всяка вечер се свързва с друг мъж. След определено време това се оказва баща му в миналото, но в началото не вярва, после той му доказва като предсказва точния резултат на мач на Янките. След това се опитва да предотврати убийството на майка си, която е убита от сериен убиец, като казва на баща му кога и къде какво е станало. Само това се сещам. Много ще съм благодарен, ако успеете да помогнете.

Frequency https://www.imdb.com/title/tt0186151/

предполагам ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 29.12.2018 г. в 23:04, Никол Петкова написа:

Филмът се казва Забравените 

https://goo.gl/images/9jXkLh

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, emil644466 написа:

Frequency https://www.imdb.com/title/tt0186151/

предполагам ?

Да, намерих го още снощи и го изгледах, просто забравих да пиша. Благодаря все пак за бързата реакция :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!
Отдавна се мъча да намеря един филм подобно на Tanna (2015).
Разказва се за животът на едно момче от някакво племе на остров заобиколен от океан. Главния герой е около 7 годишен и мечтае да премине отвъд океана и когато се завърне да се ожени за любимата си. Един ден се ядосва нещо и решава да си направи собственоръчно плавателен съд. Течението го отнася и се озовава на чужд остров, където след няколко дена се събужда.
На този остров имат един добър лидер който не е чернокож и хората живеят мирно и щастливо, като всеки извършва полезен труд. Главния герой е нещо като роб на този остров и трябва да работи и да се учи, но вместо това той върши бели. Със времето нещата се оправят и след много години го виждаме, като възрастен. Помня, че умееше да плава със нещо подобно на Катамаран.
След това лидера им остарява и умира, а на неговото място лидер става главния актьор. Накрая се връща там, където е живял като малък и се ожени за своята любима, а последната сцена преминава в настоящето време и разбираме, че през цялото време жена му разказваше историята на неговия живот на един журналист или писател.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся един филм за който уж си спомням много и пак не мога да го открия... Започва с един мъж който се лута в планината. Някаква страхотна буря вилнее, но се спасява в една хижа. В нея вече има и други хора, всички са заседнали там поради бурята. В хижата започват да се случват все по-странни неща, хората са тероризирани от нещо. Накрая се оказва, че всички те  реално са в крио камери (замразили са ги защото са болни или стари) и по някакъв начин са попаднали в общ сън. Един от тях обаче е разбрал, че това е сън и се е научил да го контролира, и той всъщност е манипулирал какво се случва в хижата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, търся един филм и ще съм АДСКИ благодарен ако някой може да ми помогне!!! 

Филма съм го гледал ужасно отдавна и това което си спомням е: Самия филм беше нещо като Универсален войник филма,но не е той. Един Войник (Пилот) беше замразен в някаквъв военен склад, където едно момче работеше. Това момче имаше по малък брат и го взе със себе си на работа и намериха този войник помня че беше чисто гол воиникът и взе якето на Ммалкия брат и следователно те избягаха и се прибраха. След това воиника ги намери по адреса на якето и разговаряха нещо по натаък маика им се прибра с някакъв пиян дето я биеше и войника я спаси. Малкия брат имаше някаква къщичка на дървото и се качваха там и само това помня за жалост... Много ще съм благодарен ако някой знае името на филма. Напомня ми на Ъниверсален войник, но не е той! Не участваше ЖанКлод.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 9.01.2019 г. в 22:48, Petko Madjarov написа:

Здравейте, търся един филм и ще съм АДСКИ благодарен ако някой може да ми помогне!!! 

Филма съм го гледал ужасно отдавна и това което си спомням е: Самия филм беше нещо като Универсален войник филма,но не е той. Един Войник (Пилот) беше замразен в някаквъв военен склад, където едно момче работеше. Това момче имаше по малък брат и го взе със себе си на работа и намериха този войник помня че беше чисто гол воиникът и взе якето на Ммалкия брат и следователно те избягаха и се прибраха. След това воиника ги намери по адреса на якето и разговаряха нещо по натаък маика им се прибра с някакъв пиян дето я биеше и войника я спаси. Малкия брат имаше някаква къщичка на дървото и се качваха там и само това помня за жалост... Много ще съм благодарен ако някой знае името на филма. Напомня ми на Ъниверсален войник, но не е той! Не участваше ЖанКлод.

Здравей, Petko Madjarov! Филма, който търсиш е:   Forever Young (1992) с Мел Гибсън! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 14.01.2019 г. в 13:34, Viktoriya Ivanova написа:

Здравей, Petko Madjarov! Филма, който търсиш е:   Forever Young (1992) с Мел Гибсън! 

Боже мой!!!! Търся го от около 6-7години... Благодаря ти много!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, търся един сериал, които преди време го даваха по телевизията.Не съм запомнил много подробности, защото не съм го гледал много.Става въпрос за английски сериал най-вероятно, комедиен, забавен отпреди началото на миналото десетилетие може би.Само си спомпям, че нещата се въртяха около едно семейство мъж и жена и майката и бащата на жената,баща й си спомням,че беще съдия.А съпруга й беше постоянно в издънка и точно това беше забавното в сериалчето.Нищо не се сещам, което да ме насочи към отговора, ако някой се сети....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 4.04.2018 г. в 20:09, bld71 написа:

Много благодаря! За жената го търсих, изгледа го, но май ще се окаже, че има и друго заглавие на подобна тематика ;)

Desperate Rescue: The Cathy Mahone Story (1993)

http://www.imdb.com/title/tt0104090/

Здравейте! Търся филм, в който трима приятели -две момчета и момиче търсят някаква къща, от която идва някакъв сигнал. Намират я и оставят момичето в колата. Едното от момчетата е с патерици и се придвижва трудно. Влизат в къщата и нещо става вътре, момичето се плаши и излиза от колата, за да им помогне. Тя тръгва към къщата, от която момчетата тъкмо излизат и изведнъж става някаква експлозия. Когато се събужда трудноподвижното  момче осъзнава, че не може да ходи и че е затворен в някакво място (не си спомням какво беше). "Докторите" там го карат да мислят, че той и приятелите му са от друга планета. Той ги пита за приятелката си, намира я, само че тя е в кома и се опитва няколко пъти да се измъкне с нея, последният обаче е успешен. Когато излизат от мястото, на което били държани те виждат, че хората са различни, всякаш са контролирани от компютри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 21.01.2019 г. в 10:42, Ани_2598 написа:

Здравейте! Търся филм, в който трима приятели -две момчета и момиче търсят някаква къща, от която идва някакъв сигнал. Намират я и оставят момичето в колата. Едното от момчетата е с патерици и се придвижва трудно. Влизат в къщата и нещо става вътре, момичето се плаши и излиза от колата, за да им помогне. Тя тръгва към къщата, от която момчетата тъкмо излизат и изведнъж става някаква експлозия. Когато се събужда трудноподвижното  момче осъзнава, че не може да ходи и че е затворен в някакво място (не си спомням какво беше). "Докторите" там го карат да мислят, че той и приятелите му са от друга планета. Той ги пита за приятелката си, намира я, само че тя е в кома и се опитва няколко пъти да се измъкне с нея, последният обаче е успешен. Когато излизат от мястото, на което били държани те виждат, че хората са различни, всякаш са контролирани от компютри.

The Signal

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте ! Търся един филм, накратко: предстоеше огромно наводнение и човечеството се спасяваше с три огромни кораба построени на върха на една планина. От удара на голямата маса вода два от корабите се сблъскаха и оцеляването беше под въпрос. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2012, с Джон Кюсак

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Silvering написа:

2012, с Джон Кюсак

Точно този е. Как ли не го писах, е нямаше да се сетя. Благодаря много за експресният отговор !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...