Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Ето ви 2 линка, които ще избодат очите:

Това са гадни PTC сайтове, тип финансова пирамида или реферали. Такива далавери искате да се въртят през вашият форум и да сриват реномето ли ви?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имайте предвид, че едната обява стоя на първа страница поне седмица. Поглеждайте ги тия неща, пред очите са ви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

simtech, за целта има и бутон 'Докладвай'. По-лесно е от пускането на тема - темата може да се потопи сред многото, а докладът...си е документирано събитие.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Del

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 11/29/2016 в 0:54, Win_user написа:

simtech, за целта има  AdBlocker. Аз от поне пет години в тоя сайт реклама не съм видял :)

А нали се сещаш, че сайта се храни от тези реклами ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде още един! И доклад пуснах, внимание никой не му обърна!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще използвам темата на колегата инженер за да задам въпрос, лично на Калин.

Понеже модератора capnemo ме банна за пореден път, защото според него съм нарушавал правилата на форума, пишейки с главни букви ( началото на всяка дума).

Ще помоля Калин да се произнесе по казуса, защото capnemo ме заплашва, че ако пиша така в останалите теми на форума, различни от "Празни приказки",

щял да ме банне отново!

Ще помоля този модератор да не ми отговаря, защото вече знам какво ще каже!

Ако държи да се обяснява и защитава, да го направи след мнението на Калин!

Та, мога, или не мога да пиша с главни букви?

Редактирано от Momolord (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оставям правото на Калин да отговори на Момолорд (ако желае, разбира се) и ще използвам и аз поста на един от отявлените нарушители на правилата на форума (същия Момолорд), за да го попитам:

А на теб трудно ли ти е да се съобразяваш с въпросните правила?
А на теб трудно ли ти е да се съобразяваш не само с правилата, а и с елементарните желания на пишещите във форум и дори след нормални молби от потребители  да постваш по 2-3-4 снимки и клипове в спойлер, за да не натежават страници и да се отварят по-бързо, ти продължаваш да показваш, че нищо не те интересува и не ти пука за нищо и никой? (Хайдукпикасо я помолих за същото в кулинарния раздел и се съобрази жената, ама ти не можеш, нали?)
А ти защо не потърси мнението на администрацията на ЛС, вместо да демонстрираш поредните "мускули" тук на всеослушание, без да се съобразяваш с правило 2.19?

Да продължавам ли с въпросите?

Защото имам още много...

пп. Ти и още 6 човека сте си повярвали и се имате за недосегаеми и велики.
Форумната арена ли е тепиха, където ще се доказвате?
Е как може хиляди потребители да пишат тихо и кротко, без да създават интриги и напрежение, а само вие търсите отявлена конфронтация?

Спирам с въпросите.

За сега...

ппп. И едно уточнение: capnemo не заплашва, а обръща внимание и предупреждава.
Нито културата, нито възпитанието и знанията биха му позволили да "заплашва" който и да е от всички присъстващи във форумите.

• Харесва ми 10

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Саше, пак се изказваш неподготвен, точно защото Ти се смяташ за Недосегаем и Велик!

Винаги съм се стараел да се съобразявам с правилата!

Но, след като Вие модераторите започнахте да се правите на Велики - се стигна до това да пиша в този, винаги избягван от Мен  - Раздел!

Първо, многократно съм питал Калин за своеволията и бановете, които Ти и capnemo ми раздавате за щяло и нещяло поради всеобщата Ви омраза към Мен,

и то не във форума, а сещай се къде! Никакъв отговор - Ясно е защо!

Второ - Никъде в правилата на форума няма такова, което да забранява започването на дума с главна буква - Не разбирам (тоест разбирам ) какво толкова Ви бърка в здравето Сега,

при условие, че досега не е имало проблем с този мой начин на писане.

Трето - Аз СЪМ бил модератор в друг форум и много добре знам какво е форумна култура и правила, че точно ти ми показваш "мускули" в тая насока!

Напротив, обърнете внимание на вашата модераторска култура към потребителите на форума, която е под всякаква критика!

Четвърто - Кои са тия хиляди потребители, които пишат, щото ако сметна активно пишещите, едва ли ще надхвърля двуцифрена сума?

Пето - Културата и възпитанието на capnemo я видях няколко пъти. Ми, да ти кажа - Не Ти вярвам!

Шесто - Аз където трябва съм се доказал, а тук само разпускам и се забавлявам!

Седмо - Спирай с въпросите, защото чакам някой друг да отговори, не теб.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момо, прощавай, не искам да те засягам, но вероятно всеки потребител на форума, нарушаващ правилата на домакините тук, получава това:

Ново Bitmap изображение.jpg

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Momolord написа:

Саше, пак се изказваш неподготвен, точно защото Ти се смяташ за Недосегаем и Велик!

Но, след като Вие модераторите започнахте да се правите на Велики - се стигна до това да пиша в този, винаги избягван от Мен  - Раздел!

Първо, многократно съм питал Калин за своеволията и бановете, които Ти и capnemo ми раздавате за щяло и нещяло поради всеобщата Ви омраза към Мен,

и то не във форума, а сещай се къде! Никакъв отговор - Ясно е защо!

Второ - Никъде в правилата на форума няма такова, което да забранява започването на дума с главна буква - Не разбирам (тоест разбирам ) какво толкова Ви бърка в здравето Сега,

Трето - Аз СЪМ бил модератор в друг форум и много добре знам какво е форумна култура и правила, че точно ти ми показваш "мускули" в тая насока!

Напротив, обърнете внимание на вашата модераторска култура към потребителите на форума, която е под всякаква критика!

Четвърто - Кои са тия хиляди потребители, които пишат, щото ако сметна активно пишещите, едва ли ще надхвърля двуцифрена сума?

Пето - Културата и възпитанието на capnemo я видях няколко пъти. Ми, да ти кажа - Не Ти вярвам!

Шесто - Аз където трябва съм се доказал, а тук само разпускам и се забавлявам!

Седмо - Спирай с въпросите, защото чакам някой друг да отговори, не теб.

Бас ловя, че на старини ще се заяждаш с всеки за щяло и нещяло! Съобраязвай се с правилата, другите потребители и добрия тон. Писането на всяка дума с главна буква е доста дразнещо за четене, повярвай ми! Как пък мен capnemo или пък Калин не са ме банвали за без причина ? (веднъж отнесох бан от capnemo, но пък тогава бях започнал да прекалявам с offtopic-а)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, :::::::::::::::::::::::::: написа:

Момо, прощавай, не искам да те засягам, но вероятно всеки потребител на форума, нарушаващ правилата на домакините тук, получава това:

Ново Bitmap изображение.jpg

Само дето не съм нарушил никакво правило в описания случай.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
на 6.01.2017 г. в 20:46, algor написа:

пп. Ти и още 6 човека сте си повярвали и се имате за недосегаеми и велики.
Форумната арена ли е тепиха, където ще се доказвате?

Кои са тия 6 човека? Ще ви помоля да обясните по -подробно.

Аз лично съм си дал един от адресите и нямам нужда от форум, за да се доказвам.

Знам, че не струвам. Беден съм и не ставам за нищо.Обаче ако ми се изтрият темите ще стане много забавно си мисля аз.

Лека вечер!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 2 минути, fantoma написа:

Съпикясали сте хубавата тема :D

Или има правила или няма, мрънкячи

Да не се насереш от мазнене?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 28.11.2016 г. в 4:09, ExaFlop написа:

simtech, за целта има и бутон 'Докладвай'. По-лесно е от пускането на тема - темата може да се потопи сред многото, а докладът...си е документирано събитие.

Доста често го използвам, но не винаги има ефект. Според мен има недостиг на модератори, като е вероятно да зависи и от раздела.

на 6.01.2017 г. в 20:46, algor написа:

... 2-3-4 снимки и клипове в спойлер, за да не натежават страници и да се отварят по-бързо...

Съвсем странично от темата - това би трябвало да се направи автоматично.

на 6.01.2017 г. в 21:30, Momolord написа:

Саше,...

....Второ - Никъде в правилата на форума няма такова, което да забранява започването на дума с главна буква - Не разбирам (тоест разбирам ) какво толкова Ви бърка в здравето Сега,

.....Шесто - Аз където трябва съм се доказал, а тук само разпускам и се забавлявам!

Проблем за теб заради начина ти на писане привидно не е имало досега. И ето сега има. Представи си как масово хората са се оплакали на модератор от начина ти на писане и той е взел необходимите мерки. Освен правилата на форума има и едни неписани правила, които важат в живота. Видно е, че твоето забавление и разпускане се изразява в това да погазваш такъв тип правила. Това поведение е обозначаващо за така наречените форумни/интернет тролове. Това са хора, които се мислят за изключително интелигентни и се опитват да извлекат дивиденти като посочват несъвършенства в дадена система, за които знаят че биха подразнили нормалните хора. Тези нормални хора също виждат несъвършенствата във въпросната система, но спазват някакви морално-човешки правила, за да не ги използват. Реално троловете са силно комплексирани хора, които биха направили всичко възможно, за да им обърнат някакво внимание и да получат техните 15 минути слава. Тяхната самооценка е силно завишена заради специалните потребности, които имат (основно комплекс за малоценност), затова не осъзнават, че успяват да дразнят предимно хора с приблизително равен на техния коефициент на интелигентност, най-вече деца. Затова и троловете обикновено са деца (или както се вижда в случая и порастнали с акъл на деца), които все още не са получили необходимото им уважение в живота извън интернет. В редките случаи, когато троловете успеят да подразнят някой нормално интелигентен човек, се получава ситуацията в тази тема. Троловете са на върха на щастието си и изпитват така наречената "душевна чикия".

на 7.01.2017 г. в 0:36, Momolord написа:

Само дето не съм нарушил никакво правило в описания случай.

Непрактично е да се описват абсолютно всички некоректности, които потребители биха могли да извършат, в правила. Затова се използват словосъчетания като "нормално човешко поведение", които да заместват евентуални некоректности. Така са написани и законите в живота извън интернет. Юристите ги тълкуват със съответните доводи, вземат решение и налагат санкция. Без значение дали подсъдимият е трол или нормален човек.

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, badsector написа:

Троловете са на върха на щастието си и изпитват така наречената "душевна чикия".

ми аз затуй съм тук, във форума...ъ-ъ-ъ...тъй де, "душевна чикия" :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе, и твоето "...ъ-ъ-ъ..." не е особено приемливо...

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, ExaFlop написа:

Абе, и твоето "...ъ-ъ-ъ..." не е особено приемливо...

ще го имам вече, като обица на ухото, за да не го ползвам в сериозни теми
благодаря за забележката

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Там, в "ония" теми по- би минавало. Въпреки, че навсякъде четем едни и същи хора. :) 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, badsector написа:

Доста често го използвам, но не винаги има ефект. Според мен има недостиг на модератори, като е вероятно да зависи и от раздела.

Съвсем странично от темата - това би трябвало да се направи автоматично.

Проблем за теб заради начина ти на писане привидно не е имало досега. И ето сега има. Представи си как масово хората са се оплакали на модератор от начина ти на писане и той е взел необходимите мерки. Освен правилата на форума има и едни неписани правила, които важат в живота. Видно е, че твоето забавление и разпускане се изразява в това да погазваш такъв тип правила. Това поведение е обозначаващо за така наречените форумни/интернет тролове. Това са хора, които се мислят за изключително интелигентни и се опитват да извлекат дивиденти като посочват несъвършенства в дадена система, за които знаят че биха подразнили нормалните хора. Тези нормални хора също виждат несъвършенствата във въпросната система, но спазват някакви морално-човешки правила, за да не ги използват. Реално троловете са силно комплексирани хора, които биха направили всичко възможно, за да им обърнат някакво внимание и да получат техните 15 минути слава. Тяхната самооценка е силно завишена заради специалните потребности, които имат (основно комплекс за малоценност), затова не осъзнават, че успяват да дразнят предимно хора с приблизително равен на техния коефициент на интелигентност, най-вече деца. Затова и троловете обикновено са деца (или както се вижда в случая и порастнали с акъл на деца), които все още не са получили необходимото им уважение в живота извън интернет. В редките случаи, когато троловете успеят да подразнят някой нормално интелигентен човек, се получава ситуацията в тази тема. Троловете са на върха на щастието си и изпитват така наречената "душевна чикия".

Непрактично е да се описват абсолютно всички некоректности, които потребители биха могли да извършат, в правила. Затова се използват словосъчетания като "нормално човешко поведение", които да заместват евентуални некоректности. Така са написани и законите в живота извън интернет. Юристите ги тълкуват със съответните доводи, вземат решение и налагат санкция. Без значение дали подсъдимият е трол или нормален човек.

Благодаря ти, че си отделил време за мен, но си толкова далеч от истината, че даже ме мързи и да ти отговарям.

Да наричаш даден потребител, "трол" в "Празни приказки и забава", е като насред зима да сочиш с пръст и широко отворена уста - Мамо, навън вали сняг!

Реално съм сигурен, че 1-2 ма индвида се дразнят от начина ми на писане, но понеже и един-двама модератора ми имат зъб, се стига до тази ситуация.

Та, като си решил да бъдеш съдник и да се изказваш, без да съм те питал - Мисли малко повече, преди да изпишеш този дълъг и безмислен пост.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мале мале :) и аз ти направих забележка тия дни, даже ти казах че си идиот. На човек правиш забележка един път. Като не попива, подминаваш го като студена бира хранопровод. Ама чак цяла дискусия.. като дразни, пропус ете го. Ето, и мене ме дразни и го пропускам. Докато не го видя де. Началството да се оправя с големите му букви. Момич, форума е частен брато, като не ти харесва че ти имат зъб, чао. Никой не ти е длъжен, не плащаш членски внос, не изискваш. Последния път на мен като не ми хареса нещо, спрях да пиша за доооста време. Дрън дрън.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Silvering написа:

Мале мале :) и аз ти направих забележка тия дни, даже ти казах че си идиот. На човек правиш забележка един път. Като не попива, подминаваш го като студена бира хранопровод. Ама чак цяла дискусия.. като дразни, пропус ете го. Ето, и мене ме дразни и го пропускам. Докато не го видя де. Началството да се оправя с големите му букви. Момич, форума е частен брато, като не ти харесва че ти имат зъб, чао. Никой не ти е длъжен, не плащаш членски внос, не изискваш. Последния път на мен като не ми хареса нещо, спрях да пиша за доооста време. Дрън дрън.

Тонич, то има и един бутон "блокирай", който лично аз използвам по предназначение.

Та, не виждам какъв е проблема, който го дразня, да се възползва от него. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.