Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

• Отговори 2,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

И естествено отново поздрав на метъла ...  

Честит празник и от мен:  

Публикувани изображения

преди 1 час, The*fiery написа:

Сергеев май е в градска, не знам до кога :ohmy:

А какво така му стана ? Или не е за разправяне.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Julius Decimus написа:

А какво така му стана ? Или не е за разправяне.

Бан ...и аз не съм много наясно с бановете ...:ohmy:

нито как и за колко ...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На максимум звук/волюме батюхи !!! :emoji_smiley-04:

За тия които не знаят, чичо Ози и компания прекратиха кариера на 8 март (добър ден :)) тая година.

Редактирано от Julius Decimus (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ви и нещо интересно. Това тука е бандата на Джейсън Нюстед, басиста (не барабаниста нали....че чичо Ларс и уникален и ако го сменят без коментар) на Металика през периода 1986-2001. Интересното е, че сам си свири (на бас китарата нали) и пее едновременно. 

А ето и едни тука, дето са нещо като Рамщайн, татуирани и прочие, ама свирят някакво смесено.  Не са лоши де.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

една от любимите ми песни!

сега има  всичко,с 2 клика на мишката каквото си пожелаеш!сещам се колко трудно ги намирахме,презаписвахме!преди няколко месеца правих ремонт,много се чудих дали да изхвърля малката си но богата колекция!досвидя ми,сега е в едно село на тавана на една къща!!!:D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Юрая ми е любима група. Ето два от по-малко известните им хитове:

Редактирано от Agentpat™ (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Без това парче не може да почне лятото....

Редактирано от AGD (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей , тук снощи е било ЯК купон ! Браво , хора! Аз с годините от сова станах чучулига  , т.е. лягам рано и ставам рано и тази сутрин мнооого се изкефих на някои изпълнения!:) Имаше много як бас в някои от тях , но до мен тук има една витрина с разни кристали и имам чувството , че ако надуя баса някой кристал ще гръмне ,но.. млъкни сърце както е казал поетът!Виж като чух Whole Lotte Love  се сетих че преди години Цепелините навиха и Бет Харт да я изпълни :

А , ето и  едно яко парче от Крийдънсите за събуждане , -антивоенно, антибогаташко  така де НЕ СЕ ХРАНИМ СЪС СРЕБЪРНА ЛЪЖИЧКА и с което да се отървем от  мохмурлука!:ohmy:Може и да не миришем на напалм , но и на алкохол е кофти, айде с началното кафе и после дъвка:min05:

А за тези, които ще пътуват друго крийдънско   ПОДХОДЯЩО! . Въпреки че Пътуващата банда ми донесе една глоба за превишена скорост , аз продължавам да си я пускам , когато карам автомобила си!:)

Приятен ден на всички!!!:)

Редактирано от bigiadri (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване