Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

• Отговори 2,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

И естествено отново поздрав на метъла ...  

Честит празник и от мен:  

Публикувани изображения

И както казва Джеймс - the grand father of  heavy metal

Редактирано от Kamen Zhelyazkov (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може и да съм ги поствал по-назад, в темата (не помня), но ето няколко парчета от моите любимци:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде малко казачок...тези не ги слушат главите!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Техничен "играч" с много бърза китара!:ohmy:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 48 минути, 121212 написа:

Направо целият Wacken 2013:),няма да си играем на......Я! Страхотия.....''падат пломби''!!!:super:

Затвори скритото съдържание

Уникално представление сигурно съм гледал ДВД-то над 3 пътя , Флор просто отнесе всичко , прави яко шоу ! И на живо е някак по-жизенеа от Таря ако не бъркам това мисля че беше пърия и Wacken в Nightwish 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никога не съм я харесвал. Много добър саунд на групата, ама вокала вие като дивото куче Динго през размножителния период. Да ме извинят почитателите и. Лично мое мнение. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Azhen написа:

Уникално представление сигурно съм гледал ДВД-то над 3 пътя , Флор просто отнесе всичко , прави яко шоу ! И на живо е някак по-жизенеа от Таря ако не бъркам това мисля че беше пърия и Wacken в Nightwish 

Имам го този концерт на двоен блурей. Нещо страхотно е наистина! На първия диск е концерта, а на втория са разни забавни моменти и интервюта от тогавашното им турне. Има и как играят на ръчен хокей, игра, която обожавах навремето.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, AGD написа:

Никога не съм я харесвал. Много добър саунд на групата, ама вокала вие като дивото куче Динго през размножителния период. Да ме извинят почитателите и. Лично мое мнение. 

Въпрос на вкус. Аз съм същия със Сабатон. Само като им чуя вокалът и хвърлям всичко и не мога да харесам почти нищо тяхно, колкото и да се насилвам. Изключение правят 1-2 парчета, които явно са толкова добри, че дори и Бруден не може да ги развали. Лично мнение.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спешъл поздрав за Зайо!!!  Кажи коя е по добра....

И един поздрав за мен... и за всички които харесват Доро и Скорпионс!

Редактирано от AGD (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отива и тази музика, ама ако хване една китара вместо да се кълчоти..........

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване