Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Генерал Румен Радев - новият президент на България

haidukpikaso
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 14 минути, ninov написа:

Да вие троловете на ГЕРБ искате да ни предпазите от лошите комунисти които искат да вкарат БЕЗГРЕШНИЯ  И СВЕТА ВОДА Борисов в затвора

Да вие троловете на Радев искате да ни предпазите от лошите комунисти които искат да вкарат БЕЗГРЕШНИЯ  И СВЕТА ВОДА Редев в затвора

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 11,5k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 21 минути, ninov написа:

Да вие троловете на ГЕРБ искате да ни предпазите от лошите комунисти които искат да вкарат БЕЗГРЕШНИЯ  И СВЕТА ВОДА Борисов в затвора

Време е да спрете със самовнушенията и да постигнете нещо- каквото и да е.  Борисов никога не ме е интересувал. Той не беше ли също от лошите комунисти!?   

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 часа, Мойра написа:

Много скоро всички, участвали в това (и не само) гнусно деяние, ще си получат заслуженото. 

преди 18 часа, Мойра написа:

Рашков е почнен човек и блестящ професионалист.

Това е известно на всички мислещи и почтени българи.

Чашков е тотално компроментирано комуне от времената на '90-те.

Не знам с какъв акъл  ги хвалите такива.

А и не знам какво "гнусно " видя в една проверка , след като подминаваш всичките му предизборни репресии които сътвори със масовите си проверки на книги за вересии, със масовите протоколи с които тормозеше хора на едниствено и само на една партия - опозиция , след като подминаваш всичките му недоказани лъжи които бълваше на килограм, и какво ли още не.

Недоказани манипулации и лъжи и до днес.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

НАП проверяват Рашков и съм готов да се обзаложа, че няма да открият нищо.

Просто гледаме последните напъни на Иван Гешев.

Да мисли какво ще прави, когато вече не е той човекът, който коли и беси в името на Борисов.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какви последни напъни?  Много време сме като на автопилот без главен прокурор.   Все едно го няма. Вероятно има причини да липсва.   А лъжецът Кирчо се вихри да му иска оставката -сякаш Гешев е извършил престъпление с невярна декларация.  Безподобна наглост. Сигурно така ги учат в Харвард и в Канада.  Комсомолската безнаказаност в съчетание с неподплатен с нищо оптимистичен ентусиазъм вещае следващи проблеми.   И няма само Радев да е причина за такова развитие.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Данъчната проверка на Рашков може да продължи без да има някакъв срок. Тя обаче възпрепятства  прокуратурата да се самосезира за данъчно престъпление. При такава НАША проверка всичко ще се доизчисти така /предполагам с приходи на жена му/ , че да не може прокуратурата да търси престъпление. Това е бягане пред вятъра от страх. Тази проверка е ИНДУЛГЕЦИЯ за скромния и почтен Рашков.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, attj написа:

Да бяхме си върнали скромния и почтен Жан Виденов, та да ни създаде още усложнения и бъркотии...

И тези не са никак малко . Дано все пак нещата малко поне се нормализират . Запомнете тази проверка , защото подобни ще има и за олигарсите ,които сега висят в съда. Те ще се върнат пак само че с поставени лица , но все пак имам някаква надежда . че ще имат едно наум и няма да крадат в големи размери ,кой знае , може да го правят пък дружно с властимащите. Искаме да се оправим за да сме пак същите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Комсомолският ентусиазъм на канадеца Киро ме разсмива - обаче скоро всичко ще ни е още по-трагично.  Да се чуди човек вместо четворна коалиция дали няма да ни е по-правилно с президентска република - като САЩ, Русия, Франция, Турция и т.н.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Тoни написа:

НАП проверяват Рашков и съм готов да се обзаложа, че няма да открият нищо.

Просто гледаме последните напъни на Иван Гешев.

Да мисли какво ще прави, когато вече не е той човекът, който коли и беси в името на Борисов.

те проверяваха и Борисов, и пак нищо не откриха - но някои си мислеха че проверката значи виновен и писаха каруцарски псувни, а сега нещо мълчат - ох зависимите ми те

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Без умствен капацитет написа:

те проверяваха и Борисов, и пак нищо не откриха - но някои си мислеха че проверката значи виновен и писаха каруцарски псувни, а сега нещо мълчат - ох зависимите ми те

Проверяваше го онова НАП, което той пускаше като бухалка и ни изпусна в мрежата личните данни. Има разлика.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Тoни написа:

Проверяваше го онова НАП, което той пускаше като бухалка и ни изпусна в мрежата личните данни. Има разлика.

и защо мислиш че проверката е изобщо бухалка, проверката си е нещо нормално - бухалка е за този който крие нещо

а иначе като има нещо нередно, казваш защо не го проверят - ей тази проверка е бухалка, като е нормално всичко си е ОК

щом казваш че това е бухалка на ГЕРБ, значи признаваш че тази проверка, наистина ще открие нередности

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не. Но предполагам, че си слушала записа където Борисов казва, че ще праща някоя финансова институция да разследва този и онзи, нищо че няма такива правомощия. Помисли малко кой за какво е използвал НАП.

преди 18 минути, miro20 написа:

Уникален хит в мрежата! Няма слабо място нашият президент. Не съм предполагал, че дори може да пее! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е само НАП. Спомнете си случая с Хиполенд, когато три институции се изсипаха едновременно, само защото шефът на фирмата се изказа негативно за Бочко по време на протестите. 

Естествено, нищо не откриха.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, ivottoshev написа:

Не е само НАП. Спомнете си случая с Хиполенд, когато три институции се изсипаха едновременно, само защото шефът на фирмата се изказа негативно за Бочко по време на протестите. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пуснаха нов държавен дълг за 3,8 млрд. лева

Цитат

През октомври аукционите на Министерство на финансите бяха през седмица като на пазара два пъти бяха пуснати книжа за по 500 млн. лв., или общо за 1 млрд. лв. А през ноември аукционите са всяка седмица, като министерството всеки понеделник пласира нов дълг за по 500 млн. лв.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Офца, медията, която цитираш тенденциозно заблуждава със това заглавие!

Но нищо чудно, все пак става въпрос за Труд и П.Блъсков(придворна медия на Борисов).

Целия дълг изтеглен за 2021г. е в размер на 3,8млрд. лв., а не новия, който е в размер на 500млн.лв.

По бюджета приет от Герб държавата може да изтегли до 4,5млрд лв. през 2021г.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 25.11.2021 г. в 19:28, ivottoshev написа:

О да, сещам се. Оказаха се рутинни проверки каквито има във всички подобни фирми.

Дори тогава дадох съвет - Ако не искате да имате проверки , отивате на протест срещу Боко тивката, после ревете за репресии. :)

Как така ще смеят те да проверяват  борците за свобода ! :giggle1:

преди 2 часа, M.Николов написа:

Офца, медията, която цитираш тенденциозно заблуждава със това заглавие!

Но нищо чудно, все пак става въпрос за Труд и П.Блъсков(придворна медия на Борисов).

Целия дълг изтеглен за 2021г. е в размер на 3,8млрд. лв., а не новия, който е в размер на 500млн.лв.

По бюджета приет от Герб държавата може да изтегли до 4,5млрд лв. през 2021г.

Първо - Боко ти го обясни много отдавна, ама пак не си разбрал - отдавна приеха и актуалзиации и промени, с което "оправданията" че бюджета е на ГЕРБ " е нонсенс.

Второ -статията на труд мн добре са ти описали как и какво се тегли всяка седмица. Ти доволен ли си че всяка седмица се тегли по половин милиард от служебната хунта ?

Имаш ли си някаква идея къде отиват тия пари, как се разпределят ? Някой да ти е обяснил ?

Ще ти  кажат ама  "друг път" :) 

Публично и открито .  както правят онлайн цирковете "преговори" , а по късни доби ходят по офисите за истинските преговори.

:giggle1:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, miro20 написа:

О да, сещам се. Оказаха се рутинни проверки каквито има във всички подобни фирми.

Дори тогава дадох съвет - Ако не искате да имате проверки , отивате на протест срещу Боко тивката, после ревете за репресии. :)

Как така ще смеят те да проверяват  борците за свобода ! :giggle1:

Знаем, Мирко, знаем. Съвсеееем случайно са се случили тези "рутинни" проверки от три различни институции точно в деня след като собственикът на фирмата се изказал негативно за Бочко.

Същият този Бочко не си позволява еднолично да командва тези институции. Ама НИ-КО-ГА не се е случвало подобно нещо :no-no: Е, освен в случая с Мишо Бирата, когато същият този Бочко съвсем рутинно се е обадил посреднощ на шефа на една от тези служби, за да му ЗАПОВЯДВА какво да прави. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Айде и поредната дъвка с Мишо Бирата... Който случай е мн подробно обяснен от покойния вече Танов.

:getout:

За любимите ви 'нови" експерти на поДМяната :

https://www.facebook.com/martinkarbovskiofficial/posts/451486716335681

КРИСТИЯН ШКВАРЕК:
Помните ли огромния скандал "Златния дом" на социалния министър по време на Тройната Коалиция - Емилия Масларова? Социалният дом, в който за един ремонт бяха изхарчени 18,8 млн лева и стана символ на корупцията по време на управлението на БСП-ДПС-НСДВ?
Обвинената за това министър Масларова вече е носител на Промяната и преговаря в съставянето на новия кабинет. Днес от 10:30 ч. водеше разговорите в глава Социални политики и ще представлява БСП в този ресор в кабинета. Преговаряше с Елисавета Белобрадова от другата страна, която пък стана известна на протестите срещу Орешарски. Сега заедно, на една маса, разпределят кабинет.
06.11.2009: "Масларова ще бъде разследвана за престъпление по служба. Според прокурорите тя е се в заобиколила закона за обществените поръчки с цел да набави облага за себе си и Венцислав Драганов от 9 806 601 лв.

И леко иронично :
ПО-ДОБРЕ ИСТИНА, ОТКОЛКОТО ДЕМАГОГИЯ
Винаги съм обичал естествените неща. Ако ще е елха...да не е от пластмаса. Ако ще са цветя... да не са от плюш. Ако ще са обувки, яке или колан...ами да са от кожата на животно, а не от някакви химии. Ако ще е пуловер...ами да е вълнен или памучен, а не от полиестър.
Та така и с политиката. Защо Крум Зарков, внук на комунистическия генерал Кацамунски, да не е кандидат за председател на БСП (БКП). Аз ли да съм кандидат? Защо пък не представители в преговорите за съставянето на правителство главна роля да нямат министрите на Виденов Румен Овчаров или Румен Гечев? Или Таско Ерменков? Или Масларова? Не е естествено мен да ме изтъпанчат на преговорите.
Дори не ми се говори колко естествено е лидери на "Демократична България" да са наследниците на комунистически семейства или сами да са комунистически прокурори. Ами естествено е да са такива...седнали са да преговарят с партията на Румен Радев и БСП. Какви да са? Аз ли да преговарям?
Или офицерът на Държавна сигурност Радулов да не преговаря от името на "Има такъв народ"?
Дори ги вижте в музикално отношение. Ами естествено е чалгаджии и рападжии да се разберат. Където Славчо Трифонов, там и Ицо Хазарта. Както биха потърсили съгласие любителите на белкантото и Вагнеровата опера. Щеше да бъде неестествено прегръдката между чалгаджии и белкантонисти или рападжии и вагнеристи. Но е напълно естествено ЧАЛГА И РАП да са заедно.
Когато нещо е естествено...ами по-добре така, отколкото лицемерие. Бащата на някой си от ПП ПП, който станал депутат, бил подслушвал американското посолство едно време. Ами като е в президентската партия с 27-те ченгета в инициативния комитет на Радев - какъв да е? Няма мен да ме сложат в листите.
Мога да продължавам до безкрайност...
Да живеят естествените неща!
Константин Мишев

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...