Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте ! От няколко дни си пиша с една мацка във Фейсбук, но изведнъж тя спря да ми пише и не мога да разбера моя ли е вината за това и дали в мен е проблема. Моля дайте мнение и съвет какво да правя - харесвам я и искам да имам връзка с нея и ми е гадно, че не ми пише. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

При мен веднъж се случи реших, че и е писнало и ме отбягва, а се оказа, че просто много хора и писали и забравила да отговори. Сега колко е истина или не не знам :D. Може и самото момиче да е такова да пише с един известно време и да спре.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Премести си го в другия крачол!!

Аман от чукчи писатели. Наблегни на лични контакти.

• Харесва ми 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 38 минути, mikrotik написа:

Здравейте ! От няколко дни си пиша с една мацка във Фейсбук, но изведнъж тя спря да ми пише и не мога да разбера моя ли е вината за това и дали в мен е проблема. Моля дайте мнение и съвет какво да правя - харесвам я и искам да имам връзка с нея и ми е гадно, че не ми пише. 

съобщенията ти пише ли че са прочетени

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 5 минути, haidukpikaso написа:

съобщенията ти пише ли че са прочетени

Да - има отметка ! Харесвам го това момиче и искам да я накарам да ми пусне, но не знам как . Моля помагайте !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 6 минути, mikrotik написа:

Да - има отметка ! Харесвам го това момиче и искам да я накарам да ми пусне, но не знам как . Моля помагайте !

ще споделиш ли какво точно й писа

защото факта че е прочела и не отговаря... не е много добра новина

аз например така правя - не отговарям

белким се сети

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Цитат

накарам да ми пусне

Сигурно и е казал в прав текст, че иска да я бодне, затова не му е отговорила :lol6:

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 10 минути, mikrotik написа:

Какво си споделил за себе си? То тря се види разговора ама не е редно!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 4 минути, haidukpikaso написа:

ще споделиш ли какво точно й писа

защото факта че е прочела и не отговаря... не е много добра новина

Ок, ето споделям - стана въпрос за това какво иска да следва като завърши гимназията и тя ми каза, че е решила да учи психология и всичко, свързано с нея, след което аз й написах следното нещо: " Аз съм ходил на психолог само веднъж за тези близо 26 г., които имам зад гърба си, но ми се наложи, тъй като за първи път през живота си не знаех какво да правя " - и от този момент нататък спря да ми пише и това се случи тази вечер, а като гледам сега е все още на линия във Фейса , кажи какво мислиш много ли яко съм се издънил и може ли някакси да замажа положението, за да се издигна в нейните очи ?

преди 6 минути, Stoyannnov написа:

Сигурно и е казал в прав текст, че иска да я бодне, затова не му е отговорила :lol6:

- Не, изобщо не е ставало дума за това нещо. Ето туко-що написах в един от коментарите си тук - какво точно съм й казал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 8 минути, _Alex&Vanko_ написа:

Какво си споделил за себе си? То тря се види разговора ама не е редно!

Ето малко по-надолу пише , преди малко направих copy/paste от момента, преди който нещата спряха да вървят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 минута, _Alex&Vanko_ написа:

Ето виждаш ли какво казах? И ако си добавил,че си безработен!

Не, не знае, че съм безработен, това не съм й го казвал.

преди 1 минута, _Alex&Vanko_ написа:

И нямаш кинти.Щом един лаптоп неможеш си позволиш.

Имам колкото за хляб - напоследък и в момента, не се бъзикам.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ами тя чете в калдатата и вече знае...

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Обидил си я така. И на мен някой да ми каже нещо подобно ще му/й тегля майната :D Пиши и нещо аз така правя квото и да е (но помисли преди да го пратиш) и ще ти отговори

преди 5 минути, mikrotik написа:

Не, не знае, че съм безработен, това не съм й го казвал.

Няма нищо лошо да нямаш пари, щом за хляб имаш перфектно е. Помисли, че има хора, които са по-зле финансово от теб! 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Stoyannnov

Т`ва клоунска шапка ли е на главата ти?

Редактирано от lupis (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Всъщност, да. Клоунска е. И тя играе важна роля. Ако се замислиш и вникнеш дълбоко, ще разбереш, че картинката показва реалността в момента.

П.С. Дали е на моята глава или не, не е важно. ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Даа, всички сме клоуни, един по- голям, друг по- малък.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 11 минути, mikrotik написа:

Първо какво ще й предложиш? У вас на хляб и сирене?Искат перспективни мъже и динамичен живот обикновенно. И като сваляш си прикриваш слабостите и се мисли! Тя те изпитва!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 17 минути, mikrotik написа:

Ок, ето споделям - стана въпрос за това какво иска да следва като завърши гимназията и тя ми каза, че е решила да учи психология и всичко, свързано с нея, след което аз й написах следното нещо: " Аз съм ходил на психолог само веднъж за тези близо 26 г., които имам зад гърба си, но ми се наложи, тъй като за първи път през живота си не знаех какво да правя

Професионал;ната етика не и позволява да има лични отношения с пациенти. 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 11 минути, lupis написа:

Ами тя чете в калдатата и вече знае...

Силно се съмнявам в това. Как ще разбере, че съм аз, след като тук съм само с един ник и аватар ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 2 минути, _Alex&Vanko_ написа:

Първо какво ще й предложиш? У вас на хляб и сирене?Искат перспективни мъже и динамичен живот обикновенно. И като сваляш си прикриваш слабостите и се мисли! Тя те изпитва!

Ако е момиче, което не й дреме дали има пари или не? По твойта логика повечето от хората в България не трябва да имат приятелки, защото нямат пари?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 2 минути, mikrotik написа:

Силно се съмнявам в това. Как ще разбере, че съм аз, след като тук съм само с един ник и аватар ?

Ами цитата от разговора ви?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от septemberrain
        Здравейте, преди малко влязох във фейсбук профила си, където повечето ми приятели съм ги отпоследвала, за да не ми излизат постоянно техните постове, а когато искам да видя постовете на определени хора просто влизах в листата ми с приятели и цъках на бутона ,,new posts'', който се намираше между  ,,all friends'' / ,,birthdays'' и ,,followers'.' Но днес с доста неприятна изненада открих, че бутонът new posts в friend list-a просто го няма.. нито при компютъра, нито при телефона.
        Искам да попитам и при вас ли е по този начин, и това съответно някаква поредна скапана фейсбук промяна ли е, целяща досадно последване или е някакъв бъг специално появил се при мен? Ще се радвам да помогнете, защото е много дразнещо.
      • от Димитър Кунчев
        Привет, драги съфорумници.
        От седмица имам рядко дразнещ проблем с фейсбук.
        Искрено моля за вашето съдействие: :))
        На Pc-то/лаптопа (единствено) някак си не ми го рефрешва. Т.е. имам близо 2500приятели и вместо на чата да си стои обичайната бройка онлайн, както е винаги, в диапазона на 300-400 човека, има винаги фиксирано числото 15 или 20 на линия, което няма как да е така и не е така.
        По-лошото е, че когато получа известие, не ми излиза, т.е. има някакво забавяне, голямо, и не знам от какво е.
        Когато някой ми пише, веднага ми излиза и ми пюлка на телефона (iPhone), но не ми излиза изскачащото прозорче във фейсбук на лаптопа;
        не ми излиза й когато дам чата, преди да го рефрешна.
        Настройките на сайта са ми ок, на какво може да се дължи проблема? и възможно ли е да е някакъв вирус, понеже наскоро имах проблем с редиректването към някакви лъжливи/спорт/секс сайтове..
        Моля за вашето съдействие :))
      • от Nikoka
        Проблема е следния, някой е свалил мои снимки от профила ми и ги е използвал за да създаде страница с моето име, с тази особеност че е страница на комик, а не профил. Съответно след като е страница, не мога да я докладвам, че се представя за мен, просто не съществува като опция, не мога да докладвам ефективно и снимките, защото ми предлага да пиша на собственика, което е пределно ясно че няма да помогне. И така сега има страница с моето име и мои снимки в нея и не мога да я махна, защото просъо при докладване на страница излизат много по малко опции, отколкото биха излезли в личен профил. Трябва ми съвет как да се отърва от подобна глупост?
      • от Nikolay Trifonov

Link: Tabla.BG
        Tabla.BG е най-новата платформа за игра на табла по стандартните български правила. Поканете и предизвикайте приятели, пробвайте късмета си срещу други опоненти или тренирайте в тренировачната ни стая. Това което прави Tabla.BG повече от останалите табли е общността, гъвкавата платформа и мачмейкинг и цялостното усещане за една плавна и динамична игра.
        Написана изцяло на HTML5, играта не изисква никакви допълнителни програми или плъгини. Еднакво удобна за Desktop, Mobile и дори Smart TV устройства. Играйте с 1 акаунт от всичките си устройства!
        Това което различава играта от останалите онлайн версии на Табла, е силният социален елемент. Идеята ни не е просто да създадем програма на която да 'джъткаш' табла, а място което да симулира кафенето в което се събираш с твоите приятели. Towa w
        Седмични и глобални класации Подаръци по време на играта или извън нея – покажете своята признателност! Харесване, приятелство и лични съобщения – разменете харесвания с играчите които срещате и ги поканете да станат ваши приятели! Комуникирайте чрез лични съобщения и изпращаите покани на приятели за игра! Персонализирайте профила си – напишете си остроумен статус или споделете ваши снимки в личната ви галерия! Влезте в най-социалното Българско общество на табла – с правилата които познавате и обичате! Постоянно развиваща се платформа
        Табла.BG ще продължава да се подобрява с планирани ъпгрейди и ново съдържание! Ние се вслушваме в това което играчите искат и ни споделят и винаги се опитваме да подобрим качеството на игра. Ние не сме просто екипа зад Табла.BG, a ние запалени играчи и членове на глобалното табла общество! Нека заедно помогнем на повече хора да изпитат магията на таблата!

• от markas86
        Здравейте!
        Искам да попитам има ли начин да видя архивираните си съобщения в messenger/facebook?
        Преди беше лесно и за това са в архива ми,но сега след постоянни актуализаций и т.н. вече не знам как да вляза в архива на съобщенията си.
        Благодаря
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.