Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

148 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      86
    • Парламентарна република
      62

Препоръчан отговор

преди 18 минути, absurt написа:

И последно- това, че някой ИМА ЕДНИ РАЗБИРАНИЯ, не означава, че трябва да ГИ НАЛАГА НА ОСТАНАЛИТЕ.

* Цитата е редактиран!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 61,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• АСПЕКТ

3682

• miro20

5008

• Мойра

4976

• Без умствен капацитет

7862

преди 6 минути, jhoro написа:

Я, дай ми линк към това, което твърдиш че съм написала, че не мога да го намеря. Благодаря предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, absurt написа:

Я, дай ми линк към това, което твърдиш че съм написала, че не мога да го намеря. Благодаря предварително.

Забрави да кажеш „Моля!“, затова ... намери си сама - какво ти трябва!

Твоята работа ... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, jhoro написа:

Забрави да кажеш „Моля!“, затова ... намери си сама - какво ти трябва!

Моля, моля, моля! Дай ми линк към това, което твърдиш, че съм написала. Ако обичаш! Благодаря предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, absurt написа:

Моля, моля, моля! Дай ми линк към това, което твърдиш, че съм написала. Ако обичаш! Благодаря предварително.

Аааа ... Можело значи!

Пп. Виж какво пише „под черта“

преди 14 минути, jhoro написа:

* Цитата е редактиран!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, jhoro написа:

Аааа ... Можело значи!

Пп. Виж какво пише „под черта“

С други думи, нищо такова не съм писала, но реши да фалшифицираш поста ми? Ще те помоля, да не правиш повече такива неща, защото ще трябва да обърна специално внимание на админа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, absurt написа:

С други думи, нищо такова не съм писала, но реши да фалшифицираш поста ми? Ще те помоля, да не правиш повече такива неща, защото ще трябва да обърна специално внимание на админа.

Обърни внимание на написаното - не се прави на ... „Жената котка“!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Помолих да ми дадеш линк към това, което "цитираш" от мой пост. Хайде да имаш мъжеството да се извиниш за некоректността си. Ако нямаш, не е проблем, но повече не си позволявай да го правиш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, absurt написа:

Помолих да ми дадеш линк към това, което "цитираш" от мой пост. Хайде да имаш мъжеството да се извиниш за некоректността си. Ако нямаш, не е проблем, но повече не си позволявай да го правиш.

Ако не подходиш С мисъл -няма да разбереш смисъл-а!

И не ми давай насоки. Нямаш капацитет!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, jhoro написа:

Ако не подходиш С мисъл -няма да разбереш смисъл-а!

И не ми давай насоки. Нямаш капацитет!

Предупредих те да не бъдеш некоректен. Оказа се, че и топки нямаш- поне да се извиниш. И да- въпрос на капацитет е. Твоят се видя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, absurt написа:

Ок - нека да бъде на „твоята“!
Макар, че съм сигурен - няма да си щастлива!

Да - не си казала

преди 1 час, jhoro написа:
преди 2 часа, absurt написа:

И последно- това, че някой ИМА ЕДНИ РАЗБИРАНИЯ, не означава, че трябва да ГИ НАЛАГА НА ОСТАНАЛИТЕ.

* Цитата е редактиран!

Каза следната глупост/

преди 1 час, absurt написа:

Това го говори на някой, който е лишен природно от способността да оплоди или бъде оплоден, както и от способността да се влюби и пожелае точно определен човек, с когото да създаде деца.
Уважението и взаимното разбиране са задължителни за атмосферата, в която трябва да расте едно дете, за да няма ментални и физически увреди, както ида израсте балансирана личност.
И не, бракът няма нищо общо с отглеждането на деца от две самотни майки. Това са си 2 непълни семейства, което пак е по- добре за децата. Те знаят, че семейството е непълно, поради липса на баща. Не им се объркват понятията и възприятията. 
И последно- това, че някой е лош като човек, не означава, че трябва да служи за подмяна на модела.

Така става - когато „папагалстваш“ неща, които не разбираш!

Ако искаш - да спорим по същество, а не по принцип - съгласен съм.
Иначе ...

Пп. Щях да те поздравя с друга песен - на Лора Перголизи - ама щеше да „оревеш орталъка“!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, absurt написа:

Орбан

Те, "Австро-Унгария" с това ни се отблагодаряват, че не сме допуснали "другоземци" да завземат Европа. 

Аз казах!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, absurt написа:

С човек, който е в състояние да фалшифицира чужд пост, не само не споря, а го заобикалям отдалеч. Гнуслива съм.

Ти си като полицая
„Стоял си веднъж на поста и до него застанало едно циганче.
Полицаят му казал:
-Абе, орел до лайно стои ли?,
Циганчето отговорило:
-Eми - тогава аз отлитам…“

преди 16 минути, dioib написа:
Цитат

Орбан

Те, "Австро-Унгария" ...

Позабравил съм историята, ама тоя Виктор Орбан ... какъв беше в Австро-Унгария?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, jhoro написа:

и си като полицая

Не, аз съм военният, който като е раздавал акъл Бог е бил на учение.... :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, dioib написа:

Не, аз съм военният, който като е раздавал акъл Бог е бил на учение.... :) 

Ти си ясен! Бегом до хоризонта и обратно!

Говорех на друг субект - „Червен 3“!

Пп. Това за военните е мит! Акъла е раздаван лично, срещу подпис! 
Друг момент е, че нямало достатъчно ... упътвания! За работа с него!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, jhoro написа:

Говорех на друг субект - „Червен 3“!

:) Отряд 28 ... :), а един от менторите ми бе Господин Господинов!!! :)  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Журналистката на Борисов отиде на гости на Слави и сама си говори 30 минути. Тя търси Слави. Ива търси Слави.

https://pik.bg/ексклузивно-в-пик-tv-ива-николова-пред-палата-на-слави-трифонов-с-въпрос-жив-ли-си-или-пох-news1042747.html

Една палатка не може ли да си купи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 часа, Без умствен капацитет написа:

щот за министър да избереш, сценарист на шоу програма с супер умна постъпка:biggrin:

Пожарникар си е по престижно,къде е сценариста,къде е пожарникаря.

Разликата е видима.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, hristo58 написа:

Пожарникар си е по престижно,къде е сценариста,къде е пожарникаря.

Разликата е видима.

И двете са професии. Всяка една професия е част от икономиката и е достойна. Всеки си изкарва хляба, както умее.

Ако ще и хигиенист да е премиерът.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 часа, miro20 написа:

Цитат ?

Всъщност, ситуацията е точно обратното ... "голия г'з " е на комунето Рашков, който щял да мачка таралежа ББ.

"Ще ме чегърта и щял да се саморазправи тоя пияница! С гол гъз таралеж ще мачкаш - това мо'а да ти кажа! Нещастник такъв! Ще плашиш хората и ще ги арестуваш! Това да не ти е 44-година, бе!"

Ти пък кво се правиш на луд,с тоя език можеш да говориш в квартала или в кръчмата.

Премиер не бива да си позволява такъв език.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, АСПЕКТ написа:

И двете са професии. Всяка една професия е част от икономиката и е достойна. Всеки си изкарва хляба, както умее.

Ако ще и хигиенист да е премиерът.

а по достойно ли е да избягаш от проблемите тук, и да идеш в чужбина

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 часа, ninov написа:

да държавата ще даде 34 милиона само че след като бъдат произведени 10000 автомобила а не сега

Много ми се иска...да видим кое ще е първо...яйцето...или кокошката....Дали ще дойдат първо самолетите от САЩ....или "нашите" автомобили ще тръгнат натам....Не знам защо,ама имам усещането,че ще се возим на самолети....ама друг път....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прекратено е разследването срещу бивши пътни шефове заради катастрофата край Своге

Гешееееев мастия долна невинните в затвора , виновните на свобода . И срещу крадеца Горанов прекрати разследването за бесилото си и за народен съд за геноцид мърша долна .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Без умствен капацитет написа:

а по достойно ли е да избягаш от проблемите тук, и да идеш в чужбина

Да. Глаголът или по-точно сказуемото в изреченито е сгрешено, което изречение започва с буквата а и то малка буква а. 

Изгонване е правилната дума.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване