Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

149 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      87
    • Парламентарна република
      62

Препоръчан отговор

• Отговори 61,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• АСПЕКТ

3682

• miro20

5012

• Мойра

4976

• Без умствен капацитет

7862

преди 2 часа, Hristo52 написа:

:offtopic_s:

Е не! Европейския съюз май се усира съвсем! Русия да се подчинява на европейско законодателство!? Абе защо не ви...м@йката европейска!

Европейски съд осъди Русия за това, че забранява еднополовите бракове.

Какво още трябва да се случи за да се разбере че ЕС е пълен боклук?

Аз пък казвам какво още трябва да се случи че да разберат такива като теб че Русия е пълен боклук. Може би трябва да забранят и браковете между бедни и богати между черни и бели между техни граждани и чужденци ???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Също така е вярно, че благодарение на Русия, съществуват много западно европейски джендърски (вече) държави, които следват  "европейските ценности", също така е вярно, че пак благодарение на Русия и в България ръстът и живеят доста боклуци които би трябвало да бъдат очистени.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, lsmurf написа:

Аз пък казвам какво още трябва да се случи че да разберат такива като теб че Русия е пълен боклук. Може би трябва да забранят и браковете между бедни и богати между черни и бели между техни граждани и чужденци ???

Защо да е боклук? И ние ли, и Полша ли, и Унгария ли, и всичките други страни, в които се защитава природния закон- мъжко+ женско= на поколение, сме боклуци? Та, тази конфигурация е в основата на живота и съществуването на всички живи твари, и човекът също. Отклоненията в сексуалността са си отклонения и на когото му се случи- жалко, но никой не му забранява да прави под чаршафа каквото го влече. Което няма и не бива да има нищо общо със семейство и отглеждане на деца. 

Никой не им пречи, на обратните, да живеят заедно и да се наследяват чрез завещание. Да се упълномощават един-друг за каквото си поискат. но, територията на семейството нямат право да налазват, тъй като не отговарят на условията Божи- мъжко+женско= поколение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Hristo52 написа:

Също така е вярно, че благодарение на Русия, съществуват много западно европейски джендърски (вече) държави, които следват  "европейските ценности", също така е вярно, че пак благодарение на Русия и в България ръстът и живеят доста боклуци които би трябвало да бъдат очистени.

Само обясни - какво разбираш под „джендърски“ и какво ти пречи?

Spoiler

Джендър (от английски: gender – „род (граматичен)“; и от лат. genus – „род“, „вид“, „тип“, семейство или група от неща) е понятие във философията, обществените науки и правото, означаващо поведенческите и физиологичните характеристики, които дадено общество или култура свързва с мъжествеността и женствеността – това, което се смята за прилягащо на жените и на мъжете в дадено общество, както и атрибутите, които чрез културата се приписват на жените и мъжете. Така тези характеристики и поведения носят значение, което е свързано с пола, но не произтича от него, а им е придадено (конструирано) от обществото.

Някой хора - сте ми симпатични, преди .. да си отворите устата!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, absurt написа:

Защо да е боклук? И ние ли, и Полша ли, и Унгария ли, и всичките други страни, в които се защитава природния закон- мъжко+ женско= на поколение, сме боклуци? Та, тази конфигурация е в основата на живота и съществуването на всички живи твари, и човекът също. Отклоненията в сексуалността са си отклонения и на когото му се случи- жалко, но никой не му забранява да прави под чаршафа каквото го влече. Което няма и не бива да има нищо общо със семейство и отглеждане на деца. 

Никой не им пречи, на обратните, да живеят заедно и да се наследяват чрез завещание. Да се упълномощават един-друг за каквото си поискат. но, територията на семейството нямат право да налазват, тъй като не отговарят на условията Божи- мъжко+женско= поколение.

Дискриминацията си е дискриминация независимо с какви божи закони я защитава някой. Защо да не сключи някой брак с този който му е на сърцето и когото обича на когото има доверие и да живее достойно да отгледа деца дори и да не са негови. Защо мъж и жена могат да осиновят деца а еднополови двойки да не могат ? Явно ги считате за по долна категория хора. Според мен това не е признак по който трябва да се делят хората. Има лоши хора както измежду хомо сексуалните така и между хетеро секуалните. Не знам защо захванахме този спор точно в тази тема но плюването на ЕС само защото защитава човешките права на всички ми се струва прекалено лоша практика и не бива да бъде поощрявана по никакъв начин.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Hristo52 написа:

Тези пиеси се разиграват от години. Тези и антитези. Разделяй и владей. За пред хората, а действителност е едно и също.

Осама, папата, Саддам Хюсеин, Путин, Сталин, Ленин, Макрон, Чърчил, Хитлер, Менгеле, Буш. Обама… да не ги изброявам всичките… са от едни и същи структури.

Действат заедно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, lsmurf написа:

Дискриминацията си е дискриминация независимо с какви божи закони я защитава някой. Защо да не сключи някой брак с този който му е на сърцето и когото обича на когото има доверие и да живее достойно да отгледа деца дори и да не са негови. Защо мъж и жена могат да осиновят деца а еднополови двойки да не могат ? Явно ги считате за по долна категория хора. Според мен това не е признак по който трябва да се делят хората. Има лоши хора както измежду хомо сексуалните така и между хетеро секуалните. Не знам защо захванахме този спор точно в тази тема но плюването на ЕС само защото защитава човешките права на всички ми се струва прекалено лоша практика и не бива да бъде поощрявана по никакъв начин.

Няма  дискриминация, а има "видяла жабата че подковават коня и тя вдигнала крак". Бракът е институция, защитаваща природния закон, който осигурява съществуването на човечеството. В този природен закон, който осигурява максимално добрите и необходими условия за развитието на индивида, присъства примерът на майката и бащата. Това не могат да дадат на детето хомо двойките. Двата свята, двете гледни точки, двата опита. Не иде реч за делене на хората на лоши и добри, и това е ясно на всеки, който не е решил да си затвори широко очите.

И не, ЕС не защитава правата на всички, а само на хомосексуалните, решили че собствените им щения са над тези, на всички останали. ЕС не защитава правата на децата да растат в нормална семейна среда. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Питане:

1. Някой попита ли ни дали искаме да се присъединим към Европейския съюз?

2. Някой попита ли ни дали искаме да се присъединим към НАТО?

3. Някой попита ли ни дали искаме да си унищожим селското стопанство?

4. Някой попита ли ни дали искаме да си унищожим животновъдството?

5. Някой попита ли ни дали искаме да си унищожим военно промишления комплекс?

6. Някой попита ли ни дали искаме еврото?

7. Някой попита ли ни дали искаме да се откажем от суверенитета?

Аз искам референдум за тези въпроси. Тогава да се види, кой , колко! Европейския съюз се разпада. Зелената политика която води, ще унищожи икономиката! Нито съм съгласен с техните "ценности"  брак между п@дали! Хайде сиктир бе!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, АСПЕКТ написа:

Тези пиеси се разиграват от години. Тези и антитези. Разделяй и владей.

Затова е казано:

„Не търсете това, което ни разделя, а това, което ни обединява!“

преди 6 минути, adersa написа:

А някой пита ли дали искаме еврото?

То пък като ви питат - не знаете, какво искате!
Пример - избори ... всякакви.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, АСПЕКТ написа:

Тези пиеси се разиграват от години.

На времето никой не се интересуваше нито от Буш, нито от другите! България имаше всичко промишленост, селско стопанство, индустрия. Войска, разузнаване и още. и още...Нямаше бедни, и неуки, дето не знаят да се подпишат, нямаше хора без всякакви морални качества, нямаше болни колкото днес. Нямаше клошари, нямаше безработни, нямаше мизерстващи пенсионери, имаше много добро образование, здравеопазване, и още и още, и още! Никой не се интересуваше от споменатите господа. Можеше един обикновен човек да си планира живота за години напред, да създаде семейство с ценности и още много. ТОГАВА! Ха сега един обикновен човек - работник да направи всичко това.   

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, absurt написа:

Няма  дискриминация, а има "видяла жабата че подковават коня и тя вдигнала крак". Бракът е институция, защитаваща природния закон, който осигурява съществуването на човечеството. В този природен закон, който осигурява максимално добрите и необходими условия за развитието на индивида, присъства примерът на майката и бащата. Това не могат да дадат на детето хомо двойките. Двата свята, двете гледни точки, двата опита. Не иде реч за делене на хората на лоши и добри, и това е ясно на всеки, който не е решил да си затвори широко очите.

И не, ЕС не защитава правата на всички, а само на хомосексуалните, решили че собствените им щения са над тези, на всички останали. ЕС не защитава правата на децата да растат в нормална семейна среда. 

Бракът не е развъдник . Сексът не е определящ в един наистина стойностен брак. По важни са любовта , уважението , взаимното разбиране, удоволствието да контактуваш и прекарваш времето си с човек който харесваш и си доставяте положителни емоции един на друг. Примерът на майката и бащата - добро клише но в колко от браковете бащата е тиранин а майката ненавижда съпругът си и стремежът му за доминиране. Мислиш ли че е по положителен пример спрямо двама души събрали се защото им е добре да са един с друг ? Какво лошо има например две самотни майки изпитали унижението на неподходящ брак да се съберат и отглеждат заедно децата си. Ама няма да го има примерът на бащата. Ами по добре от колкото да гледат всеки ден отрицателния му пример. Спирам по този въпрос защото не е по темата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой да ми обясни защо поста ми е блокиран? Цензура ли вече има и тука? Няма да ме учуди!

2095782343_-1.jpg.7271be3400340bac21815fbbb3272c0f.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Hristo52 написа:

Някой да ми обясни защо поста ми е блокиран? Цензура ли вече има и тука? Няма да ме учуди!

2095782343_-1.jpg.7271be3400340bac21815fbbb3272c0f.jpg

Явно има „чувствителни“ думички и бот-а го е спрял - за преглед от човек.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Простака си е простак! И това 12 години българина го търпи....???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Hristo52 написа:

Питане:

1. Някой попита ли ни дали искаме да се присъединим към Европейския съюз?

2. Някой попита ли ни дали искаме да се присъединим към НАТО?

3. Някой попита ли ни дали искаме да си унищожим селското стопанство?

4. Някой попита ли ни дали искаме да си унищожим животновъдството?

5. Някой попита ли ни дали искаме да си унищожим военно промишления комплекс?

6. Някой попита ли ни дали искаме еврото?

7. Някой попита ли ни дали искаме да се откажем от суверенитета?

Аз искам референдум за тези въпроси. Тогава да се види, кой , колко! Европейския съюз се разпада. Зелената политика която води, ще унищожи икономиката! Нито съм съгласен с техните "ценности"  брак между п@дали! Хайде сиктир бе!

Какво очакваш? Виж символа на Европа.

Бик изнасилва Европа.

Монета от 2 евро. Ми е неудобно да покажа.

https://bg.m.wikipedia.org/wiki/Европа_(митология)

435px-Statue_of_Europa_outside_Council_b

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, АСПЕКТ написа:

Какво очакваш?

България да поумее и да бие шута и на НАТО и на ЕС на всичката тая гадост. Само не знам дали ще го дочакам!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Hristo52 написа:

Цензура винаги е имало - стандартна, не спрямо тези.

Отделно - виж се какво пишеш!

Цитат

На времето никой не се интересуваше нито от Буш, нито от другите! - Навремето ... Буш беше никой!

България имаше всичко промишленост, селско стопанство, индустрия. Войска, разузнаване и още. и още... - Имаше ... таратанци! Това го говори на внуците, че не са живели тогава!

Нямаше бедни, и неуки, дето не знаят да се подпишат, нямаше хора без всякакви морални качества  - сигурен ли си?
нямаше болни колкото днес. - Щото не ги знаеха или не ги казваха!

Нямаше клошари, нямаше безработни - Родната милиция събираше хората по улицата и ги пращаха, да работят!

нямаше мизерстващи пенсионери - особено баба ми, с 23 лева „ТеКеЗеС-арска“ пенсия!

имаше много добро образование - като гледам, колко сте изучени!

здравеопазване, и още и още. и още! Никой не се интересуваше от споменатите господа. Можеше един обикновен човек да си планира живота за години напред, да създаде семейство с ценности и още много. ТОГАВА! - Можеше - щото нямаше избор, възможност за нещо различно!

Как сега един обикновен човек - работник да направи всичко това - Много лесно! Ама ... „не стига само ядене - трябва и АКЪЛ!“

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Администратор
преди 22 минути, Hristo52 написа:

Няма и не сме длъжни да ти обясняваме нищо. След като поста ти автоматично задържан за преглед просто ще чакаш да бъде прегледен и одобрен. Следващият път, когато го публикуваш като снимка преди да е одобрен ще се наложи да починеш от писане във форума за да проумееш и разбереш, че трябва да изчакаш одобрението му от модератор. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Kalin Karaboychev написа:

Няма и не сме длъжни да ти обясняваме нищо. След като поста ти автоматично задържан за преглед просто ще чакаш да бъде прегледен и одобрен. Следващият път, когато го публикуваш като снимка преди да е одобрен ще се наложи да починеш от писане във форума за да проумееш и разбереш, че трябва да изчакаш одобрението му от модератор. 

А ти може ли да обясниш, какво има в поста незаконно та е задържан? И знаеш ли колко ме плашиш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Администратор

Не, няма да ти обяснявам как работят спам филтрите и никоя фирма не го прави за да не даде насоки как да бъдат избягвани. Не ме интересува дали те плаша или не. Съобразявай се с правилата на форума. Щом е задържан за преглед поучаваш ясни съобщения за това и чакаш да бъде прегледан и одобрен. 

И спи спокойно, няма политическа цензура тук нито световна конспирация срещу твоя профил. Дори вчера паднаха правата на един модератор в раздел политика за не до там адекватни действия и липса на безпристрастност и ако това не е ясен знак за липса на политическа цензура здраве му кажи. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Hristo52 написа:

А ти може ли да обясниш, какво има в поста незаконно та е задържан?

Написах ти го съвсем просто. 

преди 32 минути, jhoro написа:

Явно има „чувствителни“ думички и бот-а го е спрял - за преглед от човек.

Кое не разбра???

А това

преди 7 минути, Hristo52 написа:

И знаеш ли колко ме плашиш?

ми напомни вица:
„- Ти знаеш ли кой съм аз, бе?
- Е кой пък толкоз да си - в 7 сутринта в градския транспорт???“

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

И още нещо Ичка - чувал ли си следното:

Цитат

- Ти имаш ли Фейсбук?
- Не! Нито аз имам, нито ти, нито ... Фейсбук има само Марк Зукърбърг! Другите сме само ... профили!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Hristo52 написа:

Някой да ми обясни защо поста ми е блокиран?

Аз лично ще се радвам и на предупреждение заради непрестанното ти викане в темите! Чудно как в този форум е пропуснато да се заложи като правило, че писането на постове с главни букви и различни размери от нормалния не е приемливо и се приема като повишаване на тон.

Всички си пишат нормално, но ти все се изживяваш "полковник", на който терцата върви пред 50-то на подчинените!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, lsmurf написа:

Бракът не е развъдник . Сексът не е определящ в един наистина стойностен брак. По важни са любовта , уважението , взаимното разбиране, удоволствието да контактуваш и прекарваш времето си с човек който харесваш и си доставяте положителни емоции един на друг. Примерът на майката и бащата - добро клише но в колко от браковете бащата е тиранин а майката ненавижда съпругът си и стремежът му за доминиране. Мислиш ли че е по положителен пример спрямо двама души събрали се защото им е добре да са един с друг ? Какво лошо има например две самотни майки изпитали унижението на неподходящ брак да се съберат и отглеждат заедно децата си. Ама няма да го има примерът на бащата. Ами по добре от колкото да гледат всеки ден отрицателния му пример. Спирам по този въпрос защото не е по темата.

Това го говори на някой, който е лишен природно от способността да оплоди или бъде оплоден, както и от способността да се влюби и пожелае точно определен човек, с когото да създаде деца. 

Уважението и взаимното разбиране са задължителни за атмосферата, в която трябва да расте едно дете, за да няма ментални и физически увреди, както ида израсте балансирана личност.

И не, бракът няма нищо общо с отглеждането на деца от две самотни майки. Това са си 2 непълни семейства, което пак е по- добре за децата. Те знаят, че семейството е непълно, поради липса на баща. Не им се объркват понятията и възприятията. 

И последно- това, че някой е лош като човек, не означава, че трябва да служи за подмяна на модела.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване