Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

149 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      87
    • Парламентарна република
      62

Препоръчан отговор

преди 50 минути, Без умствен капацитет написа:

Германче - аз не виждам много разлика между пътищата в кварталите при теб и при нас

според гугъл това е в Мюнхен, Байерн

sshot-150cf654d88fee4b9.png

чеверме къде има улици с такъв гладък асфалт и без дупки в България

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 61,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• АСПЕКТ

3682

• miro20

5012

• Мойра

4976

• Без умствен капацитет

7862

преди 3 минути, Без умствен капацитет написа:

ето от столицата на Албания'

аз познавам манго който ходи там - и нищо няма

Аз ти говоря за легална работа, не за черен печат. Не на черно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, ninov написа:

чеверме къде има улици с такъв гладък асфалт и без дупки в България

sshot-15018f005b2a3c343.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, АСПЕКТ написа:

Има и за теб, ела и ти да чистиш. Но ти трябва сертификат, диплома, да си учил, как се чисти.  Все пак има химикали, машини за пускане, кодове за чистене и план... Също така и немски език.

Адресна регистрация, здравна осигуровка. И си готов*а.

И защо да идвам? 1000Е са просто 1000 германски лева, не са 2000 български, щото ги харчиш там, а не тук. Схващаш ли, че с тия 1000Е там си същия прошляк, какъвто си тук с минималната заплата? Че и по- зле си, защото тук хората масово имат собствени жилища, а не хвърлят пари за наем. 

От тук пишещите, никой не е на минимална заплата, бас ловя. Ако някой е, нека си каже и да притича да ти стане колега. Казват, че срамна работа няма, ама има срамна липса на самочувствие, което се избива с хвалби на чужди постижения.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, АСПЕКТ написа:

Аз ти говоря за легална работа, не за черен печат. Не на черно.

всяка година ходи легално - незнам къде отива точно, но знам че оправя документи

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, absurt написа:

И защо да идвам? 1000Е са просто 1000 германски лева, не са 2000 български, щото ги харчиш там, а не тук. Схващаш ли, че с тия 1000Е там си същия прошляк, какъвто си тук с минималната заплата?

Че и по- зле си, защото тук хората масово имат собствени жилища, а не хвърлят пари за наем. 

От тук пишещите, никой не е на минимална заплата, бас ловя.

Ако някой е, нека си каже и да притича да ти стане колега. Казват, че срамна работа няма, ама има срамна липса на самочувствие, което се избива с хвалби на чужди постижения.

Преминаваме във фаза обиждане. Сигурна ли си, че си дама? Жена?

Сигурно, Ива Николова.

images?q=tbn:ANd9GcQo-T0eGvCARxugIsuxwBT

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, АСПЕКТ написа:

Преминаваме във фаза обиждане.

ти колко взимаш на месец и колко наем плашаш, колко вода, колко ток,гас ако има

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Без умствен капацитет написа:

всяка година ходи легално - незнам къде отива точно, но знам че оправя документи

Лъже те, не е вярно.

преди 2 минути, Без умствен капацитет написа:

ти колко взимаш и колко наем плашаш, колко вода, колко ток,гас ако има

Това всичкото е в наема. Нарича се Warmmiete.

https://allaboutberlin.com/glossary/Warmmiete

Няма такава простотия, да се редя в пощата да си плащам тока, водата, нета, газта и там другите работи всеки месец.   Дърпат ги от банковата сметка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, АСПЕКТ написа:

Преминаваме във фаза обиждане. Сигурна ли си, че си дама? Жена?

Не е обида. За мен, да миеш кенефи в Германия, при положение че имаш завършено поне средно образование, си е точно това- прошляк. И за тях си такъв- заемаш мястото на някой, който едва може да се подпише.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, АСПЕКТ написа:

Лъже те, не е вярно.

Това всичкото е в наема.

как ще ме лъже, нали аз му пиша документите, щот незнае да пише

и колко взимаш за месец, и колко е наема

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Без умствен капацитет написа:

как ще ме лъже, нали аз му пиша документите, щот незнае да пише

и колко взимаш за месец, и колко е наема

Ти му пишеш документите за Германия?

преди 12 минути, absurt написа:

Не е обида. За мен, да миеш кенефи в Германия, при положение че имаш завършено поне средно образование, си е точно това- прошляк. И за тях си такъв- заемаш мястото на някой, който едва може да се подпише.

Тъй ли? Сегрегация. Както виждаш мога да пиша и да се подписвам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, АСПЕКТ написа:

Ти му пишеш документите за Германия?

не на бг,, най често за пред социала - защото ако стане плащане от там и тук

немците пращат едни не хубави писънца

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Без умствен капацитет написа:

не на бг,, най често за пред социала - защото ако стане плащане от там и тук

немците пращат едни не хубави писънца

Тук няма социал, вече за 1000 път го казвам. Няма такова нещо. От кметът на Берлин ли искате го чуете или как да стане?

Да пусна един линк на министерството или някакъв закон.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:offtopic_s:

Добре че е тази тема, за да не търся информация от разни сайтове!

Пропуснах да прочета много неща тези дни, но сега се чувствам информирана.

Напоследък не ми се чете и не ми се пише, но пък очаквам с нетърпение новото правителство, което ще продължи добрите дела, захванати от служебното.

Добър ден :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Без умствен капацитет написа:

да бе да - вярвам ти

Човек няма социална помощ. Ти си работиш и ти спират от заплатата.

Ето от сайта на  РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ Министерство на Труда и Социалната Политика

https://www.mlsp.government.bg/zhivot-i-trud-v-germania

Социалното осигуряване в Германия, осъществявано чрез внасяне на осигурителни вноски,осигурява финансова защита в случай на безработица и болест (вкл. при необходимост от дългосрочни грижи), пенсии при старост и инвалидност.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Мойра написа:

което ще продължи добрите дела, захванати от служебното.

Добър ден :)

кой така те е излъгал

преди 2 минути, АСПЕКТ написа:

Социалното осигуряване в Германия, осъществявано чрез внасяне на осигурителни вноски,осигурява финансова защита в случай на безработица и болест (вкл. при необходимост от дългосрочни грижи), пенсии при старост и инвалидност.

не се безпокой за манго - той от години върви по отъпкани пътеки

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Без умствен капацитет написа:

кой така те е излъгал

Ако случайно не могат да съставят правителство, ще остане служебния кабинет, което никак не е лошо, освен това се подкрепя от около 60% от българските граждани.

Краят на ГЕРБ е факт!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

https://m.dir.bg/dnes/politika/galap-obshtata-otsenka-na-sluzhebniya-kabinet-e-polozhitelna-58-9-go-odobryavat

Почти 59 процента от хората в България одобряват служебното правителство,а президентът Радев е одобряван от над 64 процента...

Тиквата Бойко Борисов ще се пръсне от яд и злоба и ще хвърчат семки...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Мойра написа:

Ако случайно не могат да съставят праветилство, ще остане служебния кабинет, което никак не е лошо, освен това се подкрепя от около 60% от българските граждани.

Краят на ГЕРБ е факт!

Дано е факт обаче още не е сигурно. За служебния кабинет мисля че се заблуждаваш. Не правиш разлика на това хората да подкрепят някои действия на кабинета и да подкрепят самия кабинет. Аз например подкрепям действията им против ГЕРБ защото са полезни за страната но не се съмнявам че ги правят не за това а защото просто искат да заемат мястото на ГЕРБ . Засега това ме устройва защото ГЕРБ трябва да си отидат. В момента в който това се случи много хора ще застанат в твърда опозиция срещу Радевото правителство. Просто както казва миро20 в момента са по малкото зло но това въобще не значи че хората ги харесват.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Без умствен капацитет написа:

не се безпокой за манго - той от години върви по отъпкани пътеки

завиждаш ли?
колелото се върти...белким попаднеш на мястото на манго, за да си щастлив

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Мойра написа:

Ако случайно не могат да съставят правителство, ще остане служебния кабинет, което никак не е лошо, освен това се подкрепя от около 60% от българските граждани.

Краят на ГЕРБ е факт!

Да, но това не е напълно функционално правителство.

Първата крачка е направена. ГЕРБ ги няма. Не може всичко наведнъж.

Следва почистването на кашите, които са направили. Има и още хора на ГЕРБ. С важни позиции.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, АСПЕКТ написа:

Да, но това не е напълно функционално правителство.

Пътвата крачка е направена. ГЕРБ ги няма. Не може всичко наведнъж.

Да, служебното правителство не е напълно функционално, но ако партиите не могат да се разберат и се наложи служебното правителство да продължи да действа, би свършило още много полезни неща, които биха помогнали на правителството, излъчено от следващия парламент.

Все пак се надявам, този парламент да излъчи силно правителство.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не може да сменят всички, работили в администрацията по времето на ГЕРБ. Това заиграване с изчегъртването, е дъвка за наивници. Достатъчно е само да си припомним кои са новоназначените по разните институции- все уволнени по същите причини. Корупция, далавери. Хора на Тройната коалиция и преди нея. Когато ГЕРБ СЕ ПОЯВИ, ЕДНА ОТ ПЪРВИТЕ МУ ЗАДАЧИ БЕШЕ ПЪЛНА РЕВИЗИЯ НА ПРЕДИШНИЯ 10 ГОДИШЕН ПЕРИОД. И досега "ревизират". 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, miro20 написа:

Да не се чудите що ББ му вика пиянде , а други Чашков  

Дамаджаната пък му излезе прякор след някаква скорошна акция дето тарашили за домашна ракия....

Твоят идол Бойко е един дебел, страхлив и глуповат примат, същият като тебе. Ти затова си влюбен в него.

Скоро го чака пандиз и още множество наказателни производства срещу него. Въпрос на време е да изметем другото говедо от прокуратурата, тогава вожда ти познай какво ще му се случи... 

Току-що сезирах Районна прокуратура - Бургас, за извършено от Бойко Методиев Борисов престъпление по чл. 325, ал. 2, вр. ал. 1 от Наказателния кодекс. Това обяви във Фейсбук бившият съдия Методи Лалов. Повод за реакцията на Лалов са нелицеприятни реплики на експремиера по адрес на служебния вътрешен министър...

https://politika.bg/bg/a/view/metodi-lalov-sezira-rajonnata-prokuratura-v-burgas-za-bojko-borisov-91099

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване