Премини към съдържанието
Мойра

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

43 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      30
    • Парламентарна република
      13

Препоръчан отговор

преди 1 минута, Тoни написа:

Нищо няма да излезе от проверката, но ще се отрази хубаво на изборите. :d

мислиш ли че опозицията незнае

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Мойра написа:

това значи че е невинна и опозицията е наклеветила

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Oпроверга, а не оправда. Мале, мале, безумствен... :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, miro20 написа:

Иначе това ще изглежда /отново/ като целенасочена планирана акция срещу гЕРБ

Нормално е да има реакция, все пак сега те са на власт. С разследването на другите партии, пак по тази причина могат сами да се справят, ама срещу себе си не могат..Без обществен натиск.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Тoни написа:

е ся ровя и в други сайтове и не чета думите докрай

работата на адвоката е да опровергава - дори да су убиец той ще каже че си невинен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Тoни написа:

Новината е виновна - твърде стресираща е...за някои крехки натури! :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, sliderum написа:

Нормално е да има реакция, все пак сега те са на власт. С разследването на другите партии, пак по тази причина могат сами да се справят, ама срещу себе си не могат..Без обществен натиск.

обществен натиск - ти сериозно ли го мислиш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 36 минути, miro20 написа:

Иначе това ще изглежда /отново/ като целенасочена планирана акция срещу гЕРБ

Лично планирана от Путин естествено.

Вашата паритя, като ги хванаха, поне се опитват да излъжат. Вие тука двамата, освен "ама бесепе `найш, кво са направили?" не можете да измислите и една лъжа да скалъпите. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Мойра написа:

Новината е виновна - твърде стресираща е...за някои крехки натури! :D

направо получих сърцебене

току-що, N1K17Y написа:

Лично планирант от Путин естествено.

Вашата паритя, като ги хванаха, поне се опитват да излъжат. Вие тука двамата, освен "ама бесепе `найш, кво са направили?" не можете да измислите и една лъжа да скалъпите. 

даааааа, ние не измисляме лъжи

това е специалитет на други партии

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
е ся ровя и в други сайтове и не чета думите докрай
работата на адвоката е да опровергава - дори да су убиец той ще каже че си невинен
Боже, колко мъка има по тоя свят, Боже!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 46 минути, Тoни написа:

Разбира се че ще отрази добре на ГЕРБ разбира се . Както гласи старата максима "Няма лоша реклама" . Ненапразно някои хора се правят на всякакви само и само да са в устата на хората. Така че с ваша помощ и тази на БСП и президента ГЕРБ отново ще спечели изборите. Те са майстори на тези неща . Използват слабостта на противника за да трупат точки. Не ви ли е пределно ясно че далаверата с апартаментите на Цветанов е прецизно опечена и няма начин да не излезе сух от таза работа. Ползвал е бартер че дори и доплатил иди доказвай нещо. Лайте си опашките и му създавайте допълнителна популярност. :toboggan:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ме изненадваш изобщо, но вече съм ти казвал. Ти си знаеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Тoни написа:

Едно от малкото смислени изречения от теб.

Като Костинброд. Пълна ченгерсарска фейк-акция срещу ГЕРБ без последствия / с изключение на... - Капутбарек- в европарламента легален вече милионер, Манолова- обудсман/   но оказа влияние на вота

преди 1 час, N1K17Y написа:

Лично планирана от Путин естествено.

О не. На Путлер и службите му въобще не им пука за тукашните дребни простотийки .

За тях е важно глобалната цел - Дестабилизирането на Европа.

Затова  винаги стъпват дори доста грубо  спрямо нас. За огромно съжаление на слугите им тук .

Въобще не им пукаше да изтипосат Радев като свой проект, въобще не им пукаше как ще се отрази на г-жа Лъжа-Корнелия че са се срещали многократно с Решетников по този повод, Че той имено е предложил тази кандидатура, а тя е казала " не го познавам , но ще видим" ... за което тя се оплете в лъжи ... въобще не им пукаше когато патриарха КГБист ни нахока най нагло при посещението си ... и т.н. и т.н..

Селектирайте каймака от тези процеси . Да, грубо и безцеремонно отношение към слугите си както и да го погледнеш . Но слугите не им повлия кой знае колко много ...

Продължават да гледат на "братушката" като на икона... Като тоя от подписа ми по долу. 

Неслучайно съм го сложил от толкова много години. Всеки път , при всякакви политически и глобални процеси , се потвърждава правотата че съм го сложил.

Те ни плюят, то си мисли че вали ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Добре, че си ти, за да получа дневната доза "Русия". :D

Редактирано от Тoни (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Тoни написа:

Добре, че си ти, за да получа.......

Да, знам че за това влизаш  . Такива като теб никой не им обръща внимание, но пък не знам защо някои неистово се опитват да привлекат моето. :)

Странни хорица...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://epicenter.bg/article/Borisov-za-Tsvetanov--Shte-prosletya-vnimatelno-tezi-sdelki--resheniyata-shte-badat-tezhki-/178209/2/0

Цитат

"Цветанов също трябва да си направи изводи, защото утре заминава за САЩ на конференция за сигурност, откъде дойде тази атака по това време. Можеше да дойде по-рано.

Алооууу Путин пак ли ти бе!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Тoни написа:

Зaщо ми преиначаваш коментарите?

Абсолютно нищо не съм преиначил . Казваш че " добре че съм аз че да получиш..." еди какво си .

Кое е преиначено ?? :)

Май не искаш да осъзнаеш какво получаваш ли :)

Посети психиатър. Наистина. Ще извади много повече инфо и поуки от неволно изтърваните ти фрази и  неща които подсъзнателно те тресат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо ситуацията ми се струва доста особена. ГЕРБ са атакувани от Свободна Европа, които са на американска издръжка. Този Анти корупционен фонд също. Нещо като америка за България.

Където и да са сгафили, то положението им е сериозно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Тoни написа:

Нещо ситуацията ми се струва доста особена. ГЕРБ са атакувани от Свободна Европа, които са на американска издръжка. Този Анти корупционен фонд също. Нещо като америка за България.

Където и да са сгафили, то положението им е сериозно.

Ми ние сме колония и на ЕССР и на САЩ, борят се кой да изяде повече от нас.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, nikssi написа:

Винаги съм казвал че е хубаво да се гледат нещата в оригинал.

Нека да видим какво видео цитира ЕПИЦЕНТЪР

Изключително добро изказване, със акценти че се очерня и е "гадно" че със евтини скандали / макар и законни като апартаментите/  се неглижират иначе добри позитивни неща като великденски надбавки , за лекарите пари и т.н. и т.н.

Дргото много важно нещо . За самолетите и какво казва секретаря на пРезидента.  /на около 5-та минута /

Как казва неща които пРезидента не би си позволил / то май затова се създава тоя нов "съвет" / 

- Че видиш ли ГЕРБ били за Грипените, а те - за ефките

:) :) :)

бря!

След което напомня на Цв Цв да си направи изводите кой и откъде идват атаките .

Само че.. в статиите нещо не се акцентират тези неща. Гледайте в оригинал, приятели :)

А не каквото ви "казват че виждате и чувате" .

пп

А да.. относно прикоткането на седесарите от ГЕРБ мисля че е позитивна тактика.

Повече от нужно е обединение на дясното, с компромиси в името на борба с комунистическата чума и агресивната цоциалистическа корнелийна пропаганда.

Когато  БСП и останалите антибългарски партии потънат в забвение, тогава нека сините се правят на "горди госпожички ".

Сега миля, не е това време.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване