Премини към съдържанието
Мойра

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

43 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      30
    • Парламентарна република
      13

Препоръчан отговор

Има един недвижим имот, от който и с пари все още не може да се отърве човек. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм, познавате ли човек от висшето ръководство на герп, който да не се е облажил с изключително луксозен  имот, на нереално ниски  цени, или безплатно? За да не съм некоректен, има скандали и покрай политици, които са били  на високи постове и от другите партии.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:offtopic_s:

Понякога темата изглежда така:

Хубав първи пролетен ден на всички!

:emoji_natur-67:

А сега по темата.

Андрей Райчев: Покупката на Цветанов „мирише“ отвсякъде, мисли, че ще управлява вечно

Така е...

И още нещо!

Само във Фрог: И кумицата на Цецо с апартамент в тузарския блок на „Латинка“

Дали има българин с власт, който да не си е уредил кумовете, роднините и приятелите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интерпол анулира бюлетините срещу съпругата и дъщерята на Цветан Василев

Цитат
Бих искал да информирам българската общественост, че след разследване, Централата на Интерпол анулира бюлетините, издадени срещу съпругата ми и дъщеря ни от българската прокуратура. Това написа в блога си банкерът Цветан Василев.

Централата на Интерпол е установила, че международните заповеди за арест са издадени в нарушение на Правилника на организацията, тъй като няма данни за престъпление. Решението е взето на редовно заседание на Комисията за контрол на информацията към Централата на Интерпол през януари 2019 г.

Напомням, че през 2017 г. българската прокуратура повдигна нелепи обвинения срещу съпругата ми и дъщеря ни и им издаде бюлетини на Интерпол с единствената цел да репресира семейството ми. Централата на Интерпол обаче прецени, че съшитите с бели конци обвинения, които противоречат на основни постулати на правото, не могат да са основание за бюлетина на Интерпол.

Решението на Централата на Интерпол е тежка присъда за поръчковата прокуратура на България. Прокурорските злоупотреби с право и системни нарушения на човешките права вече не само са известни на международната общност, но и наредиха България като нарушител на Правилника на Интерпол до страни като Русия, Казахстан и Турция.

За съжаление, българската прокуратура няма да си вземе поука, нито пък ще има последствия в България за прокурорите, които са злоупотребили с право. Това явно е национална политика.

Централата на Интерпол в момента разследва и законността на бюлетината издадена срещу мен, което допълнително изнервя българската прокуратура. До нас достигнаха новини за подготовка на нови изстъпления срещу семейството ми в стил „вендета“, който е типичен за прокуратурата.

Междувременно, в опит да влияе на делото „КТБ“, статуквото стовари гнева си върху невинни хора. Свидетели по делото КТБ бяха арестувани на база на скалъпени обвинения и са в ареста заради зависимостите на прокуратурата и съда. Очевидно е, че за специализирания съд липсата на каквито и да било доказателства, както и очеизвадно изфабрикуваните и фалшифицирани от прокуратурата и тяхното мекере Лазов „документи”, са нещо съвсем нормално. Жалко е, че обществото показва отблъскваща незаинтересованост към този случай — никой не е застрахован, че няма да е следващият на мушка на властта.

Въпреки всичко, вярвам, че времето на мафията изтича — истината е като шило и си намира път, независимо в какъв чувал е задушена и колко е затегнат той.

Добра новина!

Сега ще стане интересно!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, sliderum написа:

Хм, познавате ли човек от висшето ръководство на герп, който да не се е облажил с изключително луксозен  имот, на нереално ниски  цени, или безплатно? За да не съм некоректен, има скандали и покрай политици, които са били  на високи постове и от другите партии.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Иде,иде възмездието! И аз съм възмУтен! Докога само едни ще лапат,не се ли задавиха вече! Докога БКП ще стои отстрани? Стани ,да седна аз! ОК?

Решението на Европейския парламент официално да подкрепи бившия главен прокурор на Националната дирекция за борба с корупцията на Румъния Лаура Кьовеши за главен прокурор на Европейския съюз хвана българската официална власт неподготвена, но в добър боен дух. България гласува против кандидатурата на румънката още на заседанието в Комитета на постоянните представители в ЕС. Очертаващата се победа на Кьовеши обаче накара дипломацията на България с типичната ѝ повратливост да се подготви за мазна и блага среща с победителя.

Според източници на „Прас Прес“ премиерът Борисов е поставил задачата България първа да поздрави Кьовеши за избора ѝ. В случай на такава развръзка вече има подготвен поздравителен адрес до румънската по случай офциалния й избор за главен прокурор на ЕС. „Прас Прес“ е първата и единствена медия, която успя да получи достъп до стенограмата от правителственото заседание, на което се коментира изборът на Кьовеши. Ето и някои извадки от него:

ББ: „Казал съм там на Катя ... да й напишат едно поздравление на Лаура по случай избора. Не всеки ден се става главен прокурор на ЕС, редно е да го отчетем. Сиреч, редно е да се подмажем, защото не знаем какъв акъл ще ѝ дойде. От къде ще започне. Искам да ви кажа, че за разлика от Сотир, който разбира колко е важно да има стабилност, тая изобщо не я слуша главата. Ние с Кьовеши се знаем от сума време. Още от времето, когато беше главен прокурор в Румъния и ми къса нервите там с арестите на министри."

Прочети още : https://www.actualno.com/prasspress/izboryt-na-kioveshi-news_730994.html?utm_campaign=2941938&utm_source=sendpulse&utm_medium=push
© Actualno.com

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Егаси, Горанов с кръстник, Цвък с кумица, пролетарии всех стран, соединяйтес на изборите, да изметете тия наглеци направо в Белене и от там повече да не излизат на собствен ход.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, sliderum написа:

Егаси, Горанов с кръстник, Цвък с кумица, пролетарии всех стран, соединяйтес на изборите, да изметете тия наглеци направо в Белене и от там повече да не излизат на собствен ход.

Вярвай си,те се окопаха,а при алтернатива наследниците на другият партизански отряд не чакай оправяне,пак затваряне на граници,жителство концлагери и роби на труда с жалки заплати и пенсии! То не че не намалявате биологочно,ама преходът ще бъде дЪлЪг.... Еволюция трябва!

преди 1 час, nnnkjkklllk; написа:
Иде,иде възмездието! И аз съм възмУтен! Докога само едни ще лапат,не се ли задавиха вече! Докога БКП ще стои отстрани? Ами то само свинаря и каката ли да преяждат?Стани ти ,да седна аз! ОК?

Решението на Европейския парламент официално да подкрепи бившия главен прокурор на Националната дирекция за борба с корупцията на Румъния Лаура Кьовеши за главен прокурор на Европейския съюз хвана българската официална власт неподготвена, но в добър боен дух. България гласува против кандидатурата на румънката още на заседанието в Комитета на постоянните представители в ЕС. Очертаващата се победа на Кьовеши обаче накара дипломацията на България с типичната ѝ повратливост да се подготви за мазна и блага среща с победителя.

Според източници на „Прас Прес“ премиерът Борисов е поставил задачата България първа да поздрави Кьовеши за избора ѝ. В случай на такава развръзка вече има подготвен поздравителен адрес до румънската по случай офциалния й избор за главен прокурор на ЕС. „Прас Прес“ е първата и единствена медия, която успя да получи достъп до стенограмата от правителственото заседание, на което се коментира изборът на Кьовеши. Ето и някои извадки от него:

ББ: „Казал съм там на Катя ... да й напишат едно поздравление на Лаура по случай избора. Не всеки ден се става главен прокурор на ЕС, редно е да го отчетем. Сиреч, редно е да се подмажем, защото не знаем какъв акъл ще ѝ дойде. От къде ще започне. Искам да ви кажа, че за разлика от Сотир, който разбира колко е важно да има стабилност, тая изобщо не я слуша главата. Ние с Кьовеши се знаем от сума време. Още от времето, когато беше главен прокурор в Румъния и ми къса нервите там с арестите на министри."

Прочети още : https://www.actualno.com/prasspress/izboryt-na-kioveshi-news_730994.html?utm_campaign=2941938&utm_source=sendpulse&utm_medium=push
© Actualno.com

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

През 2017 г. ГЕРБ внася в НС поправка в закон заради “Артекс”

Ооо, ама те са си ги изработили тия апартаменти, като цялата парламентарна трупа на цирка герп, е работил не за народа си, а за една определена фирма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, sliderum написа:

същото може да се каже и за БСП

преди 14 минути, sliderum написа:

През 2017 г. ГЕРБ внася в НС поправка в закон заради “Артекс”

Ооо, ама те са си ги изработили тия апартаменти, като цялата парламентарна трупа на цирка герп, е работил не за народа си, а за една определена фирма.

а БСП им убиха собствениците

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Без умствен капацитет написа:

Може и в БСП да има издънки, ама герп се оляха многократно повече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, sliderum написа:

от БСП ги приватизирват

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Без умствен капацитет написа:

Сега ГЕРБ - СДС - ДПС - Воля , ОП [Обеднели Маскари]  лочат от една купичка. Маскари сър , маскари!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, nikssi написа:

Сега ГЕРБ - СДС - ДПС - Воля , ОП [Обеднели Маскари]  лочат от една купичка. Маскари сър , маскари!!!

сега - да, но не бе по различно и преди - просто преди имаше доста голямо информационно затъмнение

преди 8 минути, sliderum написа:

ти пита ли за инфо някое министерство, без да си казваш името и адреса

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Polina Paunova

Очаквам съобщение от щаба на ГЕРБ:

"На събрание на етажната собственост в сграда на "Артекс" бе приета и подредбата на евролистата на ГЕРБ"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Без умствен капацитет написа:

сега - да, но не бе по различно и преди - просто преди имаше доста голямо информационно затъмнение

ти пита ли за инфо някое министерство, без да си казваш името и адреса

Какво да ми кажат, като те са герпаджии? Примерно да си признаят, че са нагли маняри?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

#ECE

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, sliderum написа:

Какво да ми кажат, като те са герпаджии? Примерно да си признаят, че са нагли маняри?

идеята е : като си прати въпрос за състоянието от по високо ниво, малките кметове се плаша че има граждани които се интересуват и може да намерят нещо докато търся

особено като в момента има кметове клиенти на прокуратурата

преди 1 минута, Мойра написа:

само че присъди няма :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Без умствен капацитет написа:

само че присъди няма

Я па ти. Колко човека осъдиха държавата не знайш ли!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слави Трифонов: У нас всички имат ”мощната енергийна защита на псалм 91”

Цитат
Редица политически скандали в държави от Европейския съюз, свързани с хора във власта, водят до техните оставки. Само в България това не води до нищо такова. Давайки редица примери, телевизионният водещ Слави Трифонов коментира скандалите с луксозните апартаменти на български политици.

Ето целия коментар на Слави Трифонов:

2005 г. Френският финансов министър Ерве Гемар подава ОСТАВКА.
Причината – сатиричен вестник разкрива, че Гемар, съпругата му и осемте им деца живеят в луксозен апартамент от 600 кв.м. в Париж, като наемът от 14 000 евро на месец се плаща от... данъкоплатците. В същото време Гемар притежава две къщи и два апартамента извън столицата, както и луксозен апартамент в самия Париж, който министърът... отдава под наем.

2005 г. Премиерът на Чехия Станислав Грос подава ОСТАВКА.
Причината – през 1999 г. Грос е закупил жилище с пари с неясен произход. Самият Грос заявява, че парите са от чичо му. Чешките медии обаче бързо доказват, че е нямало как чичото да даде на Грос дори 50 000 долара, каквато е била само първоначалната вноска за жилището.

2010 г. Италианският министър на индустрията Клаудио Скайола подава ОСТАВКА.
Причината – Скайола си е купил апартамент с гледка към Колизеума, като е скрил реалната цена, която е платил за жилището.

2012 г. Румънският министър на околната среда и водите Ласло Борбей подава ОСТАВКА.
Причината – според прокуратурата, оглавявана тогава от Лаура Кьовеши, Борбей не може да оправдае сумата от 80 000 евро, с която той си е купил „тайно“ апартамент в центъра на Букурещ, записан на името на сватята му.

2012 г. Президентът на Германия Кристиан Вулф подава ОСТАВКА.
Една от причините – още като премиер на Долна Саксония Вулф е изтеглил жилищен кредит в размер на 500 000 евро, предоставен при преференциални условия от близък бизнесмен.

2018 г. Гръцкият министър на икономиката Димитри Пападимитриу и неговата съпруга Рания Андонополу – зам.-министър на труда, подават ОСТАВКИ.
„Най-богатата двойка в правителството“, както я определят гръцките медии, е споделяла апартамент в Атина, за който Рания е поискала държавна жилищна помощ... за наема.

Скандалите слагат край на политическите кариери на гореизброените. Но това е във Франция, Чехия, Италия, Румъния, Германия, Гърция. В клетата българска действителност скандалите с апартаменти на министри с фобия от земетресения, на лидери на парламентарни групи, на кумици министри, на майки на нацията и на веждички, не водят до ОСТАВКА.

Защото всички имат "мощната енергийна защита на псалм 91"!

...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, sliderum написа:

Я па ти. Колко човека осъдиха държавата не знайш ли!

а защо е осъдиха знаеш ли

преди 1 минута, Мойра написа:

скандала с Техноимпекс не сложи край на Нинива

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам какво ще излезе от проверките, но като е гарга да е рошава :)

https://breaking.bg/obshtestvo/само-в-breaking-bg-бедният-социалист-кирил-добрев-купил-три-апартамента-за-една-година/

Да се проверят и всички останали .

Иначе това ще изглежда /отново/ като целенасочена планирана акция срещу гЕРБ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо няма да излезе от проверката, но ще се отрази хубаво на изборите. :d

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване