Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Мойра

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

56 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      39
    • Парламентарна република
      17

Препоръчан отговор

преди 49 минути, ncl написа:

За който и да е, стига да не е от статуквото. Избери си кои са ти най-близо до теб и гласувай за тях.

То така и ще стане, на местни избори в Тутракан , не се избира кмет на Ню Йорк. :38:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, M.Николов написа:

а ти какво искаш - да модернизираме ли армията или не

всичко си има цена

мислиш ли че ако БСП управляваше щеше да ги вземе безплатно

и аз искам един хеликоптер, но да го купя безплатно - чакам оферти

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

(и)Новата герпава СЕМ-карка била тъпа крав...Пардон! Агрономка със среден успех 3.89, както скоро не съм правил ще си позволя цитат от статията:

Цитат

Новоизбраният нов член на Съвета за електронни медии (СЕМ) Галина Георгиева е завършила висшето си образование във филиала на УНСС във Враца със специалност "Аграрна икономика" и среден успех от курса на обучение "Добър 3,89". Оценката ѝ от държавния изпит пък е 5,00. Преглед на предметите, които е изучавала по специалността, няма нито един свързан с медийната материя.

*оцветяването на изречението в цитатът е от мен.

Цялата статия под връзката в заглавието:

Новият член на СЕМ е завършила "Аграрна икономика" с 3.89 (документи)

изт.: Сега

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, sliderum написа:

е и - къде е новината - то и Нинова не е завършила за политик ама е лидер на БСП

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, sliderum написа:

(и)Новата герпава СЕМ-карка била тъпа крав...Пардон! Агрономка със среден успех 3.89, както скоро не съм правил ще си позволя цитат от статията:

Стандартна калинка, не съм изненадана.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Мойра написа:

а сега провери какво е завършила Нинова и кажи каква е

Цитат

Корнелия Нинова е родена на 16 януари 1969 г. в село Крушовица, област Враца[. Завършва с пълно отличие Националната гимназия за древни езици и култура в София.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Без умствен капацитет написа:

е и - къде е новината - то и Нинова не е завършила за политик ама е лидер на БСП

преди 3 минути, Без умствен капацитет написа:

а сега провери какво е завършила Нинова и кажи каква е

Нали знаеш къде да си пъхнеш опорката. Ние тук се кахърим за това как  България пропада, загива от болестта ГРОП, ти ни тролиш с откровени глупости.

преди 16 минути, Мойра написа:

Докога така!  :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, sliderum написа:

Нали знаеш къде да си пъхнеш опорката. Ние тук се кахърим за това как  България пропада, загива в ГРОП, ти ни тролиш с откровени глупости.

кое е по добре

Аграрна икономика или Националната гимназия за древни езици и култура

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Определено успех 3.89 е зле, без значение от вида образование. А петицата после може и по другият начин да е изкарана. Все пак тогава още е била младичка и вкусна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, Без умствен капацитет написа:

кое е по добре

Аграрна икономика или Националната гимназия за древни езици и култура

Кажи ми сега...... може ли да си толкова ограничен?

Едното е висше учебно заведение, а другото е гимназия(тест средно учебно заведение)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Иначе К.Нинова е завършила СУ"Климент Охридски".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, M.Николов написа:

Едното е висше учебно заведение, а другото е гимназия(тест средно учебно заведение)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

знам, исках да видя слидчо проверявали инфото което му предлагат - и явно отговора е НЕ, това е типично за тези с промитите мозъци

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, sliderum написа:

Нищо ново под слънцето .За такива места се търсят хора които да са вечно благодарни на назначилите ги и да спазват заповедите им безпрекословно. Защо се учудваш ? Гербаджиите са достойни наследници на партията майка БКП и действат по добре познати сценарии.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще си позволя да поставя коментар от сайта на конкуренцията...Не е лошо да се поразмислим що се помпа тая истерия с НАП, не че е малка мизерията, ама:

Цитат

И според мен ни отвличат вниманието от нещо сериозно. Примерно от реакциите спрямо подаряването на милиардите ни на САЩ, което си беше гореща тема, без изглед да изстине, ако не се замести с нещо друго раздухвано  нарочно, с което да ни занимават. А може и в добавка към това и от още нещо друго да ни отвличат вниманието, от какво обаче още не мога да се сетя, не съм чел скоро жълтите медии, а в официалните се мълчи. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, M.Николов написа:

Я, вижте тук каква е картинката.:speak:

https://news.bg/comments/balgariya-v-zonata-na-zdracha.html

Картинката е плачевна и не виждам как би могла да стане по-малко плачевна при това управление.

Една полезна информация

Ето как може да проверите дали данните ви са изтекли от НАП

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, lsmurf написа:

Нищо ново под слънцето .За такива места се търсят хора които да са вечно благодарни на назначилите ги и да спазват заповедите им безпрекословно. Защо се учудваш ? Гербаджиите са достойни наследници на партията майка БКП и действат по добре познати сценарии.

Ми къде са журналистите в България, защо не протестират, защо не задават точно тези въпроси, които ние обсъждаме?

Да попитат какво точно разбира от медии новия член на СЕМ.

После да не се учудват, че нямало журналистика в България.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, M.Николов написа:

Ми къде са журналистите в България, защо не протестират, защо не задават точно тези въпроси, които ние обсъждаме?

Да попитат какво точно разбира от медии новия член на СЕМ.

После да не се учудват, че нямало журналистика в България.

Как къде са . Помагат хората да се приберат едни пари . Виж какво пише Светлин Наков по въпроса. Мисля че е твърде близо до истината .

http://epicenter.bg/article/IT-spetsialist--Kristiyan-Boykov-e-nabeden--Ulikite-sreshtu-nego-sa-falshifikat/188402/3/0

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да те цитирам! Наков ако не си направи реклама, няма да е Наков. Всеки малко по-запознат, знае какво "качество" излиза изпод "вещите" му "умения".  Не че в общи линии, не е прав за част от останалото. За избирането само измежду определен кръг изпълнители. Което не значи, че работещите в тези фирми са нещо невежи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, M.Николов написа:

То и работодателя му твърди, че не е той.

https://news.bg/crime/rabotodatelyat-na-hakera-kristiyan-e-perfektnata-zhertva.html

каква жертва ве в къщи си е, всъщност това е трик на МВР да се успокои истиския че вече има виновен и да допусте грешка - но не е за вас това инфо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, M.Николов написа:

То и работодателя му твърди, че не е той.

https://news.bg/crime/rabotodatelyat-na-hakera-kristiyan-e-perfektnata-zhertva.html

Ами като слушам как са сортирани данните мисля че са подадени не от програмист а от хора с по различна професия. Но дали ще набедят този или онзи няма особено значение по интересното е че след това следва даване на много пари за подобряване на сигурността и съответно правилното им разпределение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, lsmurf написа:

Ами като слушам как са сортирани данните мисля че са подадени не от програмист а от хора с по различна професия. Но дали ще набедят този или онзи няма особено значение по интересното е че след това следва даване на много пари за подобряване на сигурността и съответно правилното им разпределение.

тези пари по принцип трябва да се дават по закон да 4 пъти годишно - на НАП казва че пести, откъде мислиш че са им бонусите за празниците - казват отчетени икономии

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, sliderum написа:

Няма да те цитирам! Наков ако не си направи реклама, няма да е Наков. Всеки малко по-запознат, знае какво "качество" излиза изпод "вещите" му "умения".  Не че в общи линии, не е прав за част от останалото. За избирането само измежду определен кръг изпълнители. Което не значи, че работещите в тези фирми са нещо невежи.

Това че Наков има много завистници го знам и лошото ти мнение за него е само още една точка в негова полза за мен. Никой не твърди че работещите в тези фирми са невежи. Човекът казва че ще се направи нещо за 10 процента от сумата а другите 90 ще бъдат прелапани. Как мислиш какво ще е качеството на продукт който ще струва реално 10 процента от пазарната цена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, lsmurf написа:

Това че Наков има много завистници го знам и лошото ти мнение за него е само още една точка в негова полза за мен. Никой не твърди че работещите в тези фирми са невежи. Човекът казва че ще се направи нещо за 10 процента от сумата а другите 90 ще бъдат прелапани. Как мислиш какво ще е качеството на продукт който ще струва реално 10 процента от пазарната цена.

Не ги разбираш ти тия работи, логиката ти е кръгла нула. За писането на софтуер няма производствени разходи и дори да откраднат цялата разлика в повече, достатъчно е да се плащат заплатите и режийните на програмистите, за да се получи също толкова добър продукт, колкото и ако разликата не се краде. Програмистите сами по себе си нямат вина в случая. Дори и да им се заплати 10 пъти в повече, от това те няма моментално да станат по.умни и да започнат да програмират 10 пъти по-качествено.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...