Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Мойра

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

56 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      39
    • Парламентарна република
      17

Препоръчан отговор

преди 11 минути, M.Николов написа:

Тъпи блондинки с аватар офца да не ми задават тъпи въпроси или да плащат по 20лв. на отговор.

Ммм, не би било лошо, ако плащаха. Има къде да го правят

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, M.Николов написа:

Тъпи блондинки с аватар офца да не ми задават тъпи въпроси или да плащат по 20лв. на отговор.

мен пък оръжия и муниции не ме притесняват, имаме си ВМЗ Сопот

няма ме си само завод за самолетчета - казах ти направи проект по евро-програма - след 20 години може да купуваме МН 300

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Без умствен капацитет написа:

мен пък оръжия и муниции не ме притесняват, имаме си ВМЗ Сопот

няма ме си само завод за самолетчета - казах ти направи проект по евро-програма - след 20 години може да купуваме МН 300

Те не изнасяха ли за близкият изток и африка, за "враговете" на сащ, и за да имат повод краварите да изнасят "демокраДция"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, gagodrago написа:

Мирча, абе какви са тез смотани бракми, които америкаците се канят да ви пробутат за над 3 милиарда, че те за нищо не стават бе, ха-ха-ха... :)

това мнение на специалист ли е или някой който е виждал самолет само на картинка

преди 3 минути, sliderum написа:

Те не изнасяха ли за близкият изток и африка, за "враговете" на сащ, и за да имат повод краварите да изнасят "демокраДция"

това каква връзка има с това че може, вероятно, един ден да ни потрябват и на нас бомби

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ех, що не  оставиха червените палци. Сигурен съм, че определена групичка щяха да са с милион отрицателен рейтинг и щяха да получат автоматичен бан от системата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, sliderum написа:

Ех, що не  оставиха червените палци. Сигурен съм, че определена групичка щяха да са с милион отрицателен рейтинг и щяха да получат автоматичен бан от системата

преди седмица лично "ти" каза че добре че са ги махнали тези които взимат решения на лична основа

още с нещо да се почеткаш на червените

не се безпокоой сега ще дойдат да ти лайкат коментара, за да може да компенсираш че не те харесват в реалния свят

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, sliderum написа:

Ммм, не би било лошо, ако плащаха. Има къде да го правят

А не, лично на мен.Все пак аз ще си губя времето.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, M.Николов написа:

А не, лично на мен.Все пак аз ще си губя времето.

ми да де ползват естествения инстинкт на човек - жажда за влас, виж само колко хора са казвали че искат да са модки и додчовци, без да им плащат

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Без умствен капацитет написа:

преди седмица лично "ти" каза че добре че са ги махнали тези които взимат решения на лична основа

още с нещо да се почеткаш на червените

не се безпокоой сега ще дойдат да ти лайкат коментара, за да може да компенсираш че не те харесват в реалния свят

Онова си беше по повод конкретен. Абе нямам нищо против отрицателните оценки да не са с червен цвят, само и само да не ти са удобен повод  за писане на офтопици. Но това въртене на цветовете, ми се струва че е по друга причина. Овчице, да не би да искаш, а да не смееш да ни признаеш, как си минала под цветната ЛГБТи дъга и искаш да си правиш  форумен прайд на цветовете на спектъра...Я, я си признавай бързо, иначе ще те проверя през изтеклото инфо от НАП :D

преди 4 минути, Без умствен капацитет написа:

ми да де ползват естествения инстинкт на човек - жажда за влас, виж само колко хора са казвали че искат да са модки и додчовци, без да им плащат

Аз отказах, хем бе бяха направили мод на техническите раздели дори без да искам и хвърлиш и значката и мода.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, sliderum написа:

Това няма нищо общо с рейтинг или полезност на дадено мнение. Ако ви питат вас, цоциалистите, с удоволствие бихте и разстрелвали и правили тричленки срещу хората само защото не можете да опонирате по нормален начин :) А начина по който се лайкват тук километрични простотии, нападки, офтопици и т.н. е показателно.

Но това съм го споменавал и преди.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, miro20 написа:

Това няма нищо общо с рейтинг или полезност на дадено мнение. Ако ви питат вас, цоциалистите, с удоволствие бихте и разстрелвали и правили тричленки срещу хората само защото не можете да опонирате по нормален начин :) А начина по който се лайкват тук километрични простотии, нападки, офтопици и т.н. е показателно.

Но това съм го споменавал и преди.

Аз не съм цоциалист, ама ще взема да стана, ей така да ти е гадно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, sliderum написа:

Аз не съм цоциалист, ама ще взема да стана, ей така да ти е гадно.

май разбрахме, че е по добре да си трол и да ти плащат на пост - отколкото модче в калдата :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не си го разбрала от тук. По-скоро от личен опит споделяш. Аха-ха, Мирко се събуди и при конкуренцията от хардуербг. Там също има законспириран профил регистриран през 2015г. Явно от шорош, гроп, дпс  и америка за  България, са решили, че и там е време да хвърлят всички възможни усилия.

Между другото, споменават нас тук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, sliderum написа:

Не си го разбрала от тук. По-скоро от личен опит споделяш. Аха-ха, Мирко се събуди и при конкуренцията от хардуербг. Там също има законспириран профил регистриран през 2015г. Явно от шорош, гроп, дпс  и америка за  България, са решили, че и там е време да хвърлят всички възможни усилия.

Между другото, споменават нас тук.

и аз пиша в други форуми, но не ги знаеш - малък си:giggle1:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, sliderum написа:

Димитър Стоянов за Емил Христов: Не за първи път лъже и манипулира!

Лъжите и манипулациите се заплащат добре, а продажници бол.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Мойра написа:

Димитър Стоянов за Емил Христов: Не за първи път лъже и манипулира!

Е да де, опита се да лъже колко пИрфектна "сделка" била с краварите, ама оназ ми ти журналистка го подпита ловко и оня в усърдието да дрънка PR приказки, направо се издрънка и не мисля че това което изтърва беше лъжа. Всъщност, то беше едва ли не единствената истина, от това което лапуцаше.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Мойра написа:

то като гледам статията и тя е пълна с неща които не са казани - явно е писал някой продажник, пък белкем някое будале се хване

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, Без умствен капацитет написа:

то като гледам статията и тя е пълна с неща които не са казани - явно е писал някой продажник, пък белкем някое будале се хване

Може ли да ни цитираш нещата, които не са казани :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, sliderum написа:

Може ли да ни цитираш нещата, които не са казани :rolleyes:

толкова ли е трудно - това което не е в кавички

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Без умствен капацитет написа:

Не мен бе овчице, цитирай това което не е казано, т.е не е написано в анализа, но пък ти с всевиждащото си 14-то око, успяваш да скиваш. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, sliderum написа:

Не мен бе овчице, цитирай това което не е казано, т.е не е написано в анализа, но пък ти с всевиждащото си 14-то око, успяваш да скиваш. 

преди 24 минути, Без умствен капацитет написа:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, miro20 написа:

Колкото повече не знаеш , толкова истината е по ужасна и страшна !

От всички тук , ти си най ужасена и на уплашена. Значи най малко знаеш. Което е и целта на упражнението - незнаещите, манипулируемите да ги е страх  да са ужасени .

Шах и мат, нали ? Ама е малко гадно като усетиш че се отнася за теб а :) :) 

брей....  колко малко е нужно да се обрече един народ на мизерия... само  8 самолета :) 

А сериозно казано .. рубладжиите сте във вихъра си . Рев до дупка.

Питайте херкулесчо2 - веднага ще ревене че жените тук си правят каквото си искат, и модерират в ущърб на мъжете :)

Феминизъм !

Каза ли нещо съществено?

Мирча Кришан и Сорина Дан - Краставицата_(480p).mp3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, dedidi написа:

Каза ли нещо съществено?

Аз всеки път се питам за твоето участие тук. И всеки път отговора е отрицателен :)  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, miro20 написа:

Аз всеки път се питам за твоето участие тук. И всеки път отговора е отрицателен :)  

Ха-ха-ха....

Не си задавай въпроси, на които не можеш да си отговориш поради ограниченото си мислене.

Влизам в сайта отдавна, за да прегледам основните раздели - софтуер, хардуер........, както и теми във форума, свързани с това.И благодаря на колегите за това!

За твое сведение през 1956 г. за първи път хванах поялник, за да сглобя детекторния си приемник, и от тогава радиотехниката и електрониката станаха мое хоби и професия.

В раздел политика влизам за малко, за да науча някои новини, които съм пропуснал, и да изразя позицията, която защитавам в интерес на родината ми.Такава, каквато съм защитавал през целия си ползотворен живот.И, между другото, да се присмея  на задклавиатурни устройства като теб, работещи под диктовка срещу интересите на България.(Кажи ми кои са приятелите ти, за да ти кажа какъв си.Но аз ги знам.).

По-горе пишеш за тричленки и др. начини за възмездие.Споко, то няма казарми, от където да откраднем пушки.

Но си имам си една мечта  - да те накажа. Как?

Ще ти разкажа друг път.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...