Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Мойра

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

56 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      39
    • Парламентарна република
      17

Препоръчан отговор

БНБ

От началото на годината няма месец с отрицателно салдо по текущата сметка.
Интересно е да се види статистиката за следващите три месеца, когато се очаква по- слаб туристически сезон. През септември предстои да се прави и еднократната вноска за изтребители Ф-16...

ПЛАТЕЖЕН БАЛАНС Май 2019 г.

Текущата и капиталова сметка е положителна и възлиза на 424.1 млн. евро при 31.7 млн. евро за май 2018 г. За януари–май 2019 г. текущата и капиталовата сметка е положителна и възлиза на 1432.9 млн. евро (2.4% от БВП) при 26.9 млн. евро (0.05% от БВП) за януари–май 2018 г.

За май 2019 г.салдото по текущата сметка е положително и възлиза на 328.6 млн. евро при дефицит от 2.9 млн. евро за май 2018 г. За януари–май 2019 г. текущата сметка е положителна и възлиза на 1040.1 млн. евро (1.8% от БВП) при дефицит от 75.6 млн. евро (0.1% от БВП) за януари –май 2018 г.

Търговското салдо за май 2019 г.е отрицателно в размер на 115.8 млн. евро при дефицит от 273.4млн. евро за май 2018 г. За януари –май 2019 г. търговското салдо е отрицателно в размер на 558.6 млн. евро (0.9% от БВП) при дефицит от 1131.6 млн. евро (2.1% от БВП) за същия период на 2018 г.

Салдото по услугите е положително в размер на 203.3 млн. евро при положително салдо от 181.6 млн. евро за май 2018 г. За януари –май 2019 г. салдото е положително в размер на 734 млн. евро (1.2% от БВП) при положително салдо от 563.8 млн. евро (1% от БВП) за януари –май 2018 г.
преди 5 минути, Без умствен капацитет написа:

Интересно е да се види статистиката за следващите три месеца, когато се очаква по- слаб туристически сезон. През септември предстои да се прави и еднократната вноска за изтребители Ф-16...

следващите 3 месеца няма да ви дам тази статистика - да незнаете:whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 2 часа, NIKISHARK написа:

:offtopic_s:

Значи...само изчакай да се включи оня с чаршафа в ушите и кърпа пред очите...цирк да видиш...

п.с. А,ей го...за секунда ме изпревари....айде,почна се....

Интересно, мен що не ме интересува кога и с какво рибкацаца ще се включи с поредния си офтопик ?

Миро си го премести .... :)  :laughing4:

пп

Николов, хайде самосезирай се де  :) Що не триеш офтопици на твоята тролска групичка ? :)

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мирослава Тодорова: „НеСеЧистиии” е като „Да се удари”, за сплашване е

Всеки здравомислещ човек може да си направи извод за какво става въпрос.

Не е нужно да коментирам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Мойра написа:

Не е нужно да коментирам.

a можеш ли, това ако не се лъжа е взето от супер "свободната телевизия" която успя да усвои цялата надвзета субсидия на БСП

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм ЗА машинното . Както и за други видове подаване на глас, било то електронно или по пощата дори, както е в други държави.

Щом мога да си плащам на банкомат, щом си имам ел.банкиране , не виждам логика да няма и подобен начин на вот.

Но няма лошо и да се види защо други европейски държави са се отказали от машинното.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Елена Йончева: Досега ЕНП прикриваше всички безобразия на ГЕРБ

Колкото и факти да се изнесат за управлението на ГЕРБ, правителството няма да подаде оставка.

Така е при авторитарните режими.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 50 минути, Мойра написа:

Те безобразията са очевидни, не мисля че и да искат има как да бъдат прикрити. Въпреки всички старания, включително и на прогерперската бригада подлоги, пишещи кризисен PR на различни места в Интернет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Глоба от 20 милиона грози НАП, плащаме от джоба си

Не стига, че сме потърпевши поради изтичането на личните ни данни, защото някой не си е свършил работата както трябва, но и ще плащаме! :mad:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, Мойра написа:

Не стига, че сме потърпевши поради изтичането на личните ни данни, защото някой не си е свършил работата както трябва, но и ще плащаме! :mad:

Кой друг да плати? Плащаме ние – и за НАП издънката, и за къщите за тъщите, и...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, karadzha написа:

Кой друг да плати? Плащаме ние – и за НАП издънката, и за къщите за тъщите, и...

Прав си, но така ни се пада, щом търпим.

Управляващите не без основание ни третират като народ от идиоти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Мойра написа:

Че ние не сме ли народ от множество Мировци?    Пет години наш Миро  не ми обяснява защо му са симпатични управляващите в Киев.  А тук над 10 години не може да каже защо му е симпатичен Бойко Борисов.      Пък на Миро все други тролски групички му се привиждат....  Да бе се оженила нашата русенска будала - за да няма време за глупости...     Ама коя ще го вземе такъв,  живеещ  в заблуда и в недоосведоменост  - във форума на   Калдата...   

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А на теб Защо не са ти симпатични управляващите в Киев?  И какво в крайна сметка те бърка теб кой управлява в Киев?  Да не би и ти да си от личностите, които знаят по добре от самите украинци кое е по добре за тях?  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Мойра написа:

Колкото и факти да се изнесат за управлението на ГЕРБ, правителството няма да подаде оставка.

Така е при авторитарните режими.

как: имаш ли пример - или си го измисли

преди 2 часа, Мойра написа:

предполагаема, атака - ниикой няма доказателства за атака, а и глобата не е факт, че да е новина - засега всичко е в въображението на някой

преди 2 часа, Мойра написа:

ех доста фантазия имаш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, Michigan111 написа:

А на теб Защо не са ти симпатични управляващите в Киев?  И какво в крайна сметка те бърка теб кой управлява в Киев?  Да не би и ти да си от личностите, които знаят по добре от самите украинци кое е по добре за тях?  

Бих отговорил, но не тук, а  в темата за Украйна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 48 минути, attj написа:

Че ние не сме ли народ от множество Мировци?    Пет години наш Миро  не ми обяснява защо му са симпатични управляващите в Киев.  А тук над 10 години не може да каже защо му е симпатичен Бойко Борисов.      Пък на Миро все други тролски групички му се привиждат....  Да бе се оженила нашата русенска будала - за да няма време за глупости...     Ама коя ще го вземе такъв,  живеещ  в заблуда и в недоосведоменост  - във форума на   Калдата...   

А представяте ли си за момент какво им е на горките Бай-мирчови близки - непрекъснато нон-стоп да им мели на главите едни и същи простотии за руснаците, Путин, комунистите, цоциалистите, 3-те фалита на социализма, за великия вожд Боко тиквата и т.н...

Близките му сигурно са го набили и са го изпъдили от къщи, не виждам психиката на кой нормален човек би издържала да му слуша денонощно неговите простотии за някакви отживелици отпреди 30 години...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, attj написа:

Бих отговорил, но не тук, а  в темата за Украйна.

А за управляващите в Киев що пишеш тук тогава?  И в контекста на психопортрета на Мирко да си го написал пак не е по темата,  та не е проблем, обясни ми тук.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, gagodrago написа:

простотии за някакви отживелици отпреди 30 години...

Отживелиците, преди 30 години всъщност предначертаха пътя за унищожаването на държавата.  И това което започна преди 30 години всъщност си продължава и до днес,  а боко е поредния етап от играта.  Преди 30 год ЦК на бкп и агентите на ДС просто си легализираха овладяването на вече "демократизираната" власт в държавата и капитализиране на държавните активи превръщайки законно партийните величия и техните наследници в господа, инвеститори,  успешни бизнесмени и т.н.  И да, на някои им звучат като глупости,  но и Бойко си е част от бкп, както и Цецко,  лилянчето и т.н. 

Но пък за Иванчева няма такива данни, вероятно НЕ това е причината да е в затвора. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Michigan111 написа:

А за управляващите в Киев що пишеш тук тогава?  И в контекста на психопортрета на Мирко да си го написал пак не е по темата,  та не е проблем, обясни ми тук.  

Как психопортретът  на Миро  да не е по темата тук - та той с години е основен опорен фен на такива като Боко Тиквата и Роско Плевнята. С непрестанни папагалене и преповтаряния той да разясни в личен план  какво досега  е постигнал.   Дали въобще някой е забелязал колко Миро е старателен!?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, attj написа:

Тези въпроси към него, не към мен. 

А боко и плевнята са от същото котило като като другите дс проекти бсп,  дпс и т.н

С други думи и да свалим герб за сметка на бсп нищо няма да се промени,  докато не се промени системата,  докато не дойдат нови хора,  независими от службите и олигарсите, които да имат желание за реални реформи.  Сега правят цирк за пред медиите, а в стаичките на парламента си бъркат из дупките,  с извинение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Michigan111 написа:

докато не се промени системата,  докато не дойдат нови хора

Това е така, всеки го знае, но идва въпросът КАК?  Да изключим "отивайте да гласувате" , изборите се купуват, (няма и да споря по това) та дали ще гласуваш или не, никакво значение!

Е тогава как?? С мирни средства имам предвид.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, barbuncela написа:

С мирни средства имам предвид.

например - давай и решения, не само дъра-бъра

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Без умствен капацитет написа:

например - давай и решения, не само дъра-бъра

А се спри , ако искаш? Не знам за какъв се имаш, между другото!? Само ти знаеш, само ти разбираш и отбираш от всичко. Другите сме тъпанари! Е холан от тебе!

Приличаш ми на Хаджи Ровоама, калугерката, дето заверявала или отхвърляла новините!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...