Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Мойра

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

57 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      39
    • Парламентарна република
      18

Препоръчан отговор

Гледам Мирко пак са му налели и пак почна с "пРезидента"...и понеже става въпрос за действаш президент, при това първият свестен от няколко години, така обижда неговите избиратели, които не са малко народ и са гласували по съвест. Май за такива действия в нормални обстоятелства поне се отправя предупреждение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, neroni написа:

Аз съм един от тия 189 човека.
Проверих се. Има ми всички данни от личната карта.
Освен на мен и на един приятел има също.
Но във файла са доста повече от 189 човека с такива данни. Няколко хиляди са.

Как става тая проверка. Аз гледах, гледах, не видях нищо за извършване на проверка, ба си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 56 минути, sliderum написа:

Гледам Мирко пак са му налели и пак почна с "пРезидента"...и понеже става въпрос за действаш президент, при това първият свестен от няколко години, така обижда неговите избиратели, които не са малко народ и са гласували по съвест. Май за такива действия в нормални обстоятелства поне се отправя предупреждение.

за мен успешен бе Първанов, следващите са боклуци

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 41 минути, Без умствен капацитет написа:

Ай стига бе - да не повярва човек.😄

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Без умствен капацитет написа:

Не мисля че който и да е друг президент от съвременната ни история се е представял толкова достойно колкото Радев. Освен това, нямам намерения да принизявам достойнствата на останалите, макар от някои от тях леко ме досрамяваше от опитите за оригиналничене, все пак тези ни политици от началните години  след преврата,  уж нямаха опит как да управляват..."демократично" и  Първанов също ми се нравеше и практически единственото "нещо",  което ако ми се дадеше възможност да изтрия от историята, защото от него ме е срам и то хем не съм гласувал за него, е баш проклетата плевня.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, sliderum написа:

толкова достойно колкото Радев.

Малко се политизира към Ф16 .... хм ... напълно го разбирам - Миг 29 е по-добър, но аргументите му за ветото ... е ... ще ме прощава ... Да, парите не са на ББ, но поне да каже истинските си аргументи, а не ... да не си спомня кога се оплакваше, че няма пари за самолети... Все пак се качи на ф16 и може да се изкаже като професионалист или от както стана Президент забрави занаята си ли, а?! Та и той слуша протокола ... мда .... а както каза Папата - от него няма спасение ... ;) 

Жал ме хваща, да, достоен човек, а се връзва на протокола ... и някак си изкуствено звучи ... вече не е както преди ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стига глупости, очаквах, поне от теб, като човек с малко повече мисъл от на идиотите ни политически тролове да си разбрал, че нищо не купуваме, а просто Боко си плаща на господарите САЩ, за това че е държан на власт. Дори да го броиш за сделка надценяването над реалните цени, дори в този уж по-евтин от очакваният вариант е просто ужасно много. Вече съм показвал каква е цената(на самолета само) на ф16 блок 60, най-новата версия в реално производство. Нормално с въоръжение и логистика цената се повишава общо до Х3 тази на самият самолет с всичко включено без орязвания в пакета. Показвал съм колко общо би струвало, тия работи(по  спомен в темата за Радев) Дори тоя вариант като цена и след като евентуално конгреса ни свали още 60 милиона, пак стойността е в пъти над реалната, че дори и не плащаме към момента на получаване на стоката,  а я предплащаме с години предварително. Васален данък е това, не е  нормална търговска сделка. А за това дали МИГ-29 е по-добър...Да, по-добър е. единственият му недостатък(на руският самолет) ако може да се брои недостатък, е това че електрониката в кабината е по-стара от тази която ще има в ф16 блок 70. Да не говорим, че се сравнява,  нещо което ще плащаме платихме май вече на ужасни и напълно ненормални разценки и нещо което вече ни е налично и почти подарено навремето.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никакъв васален данък не е тази сделка,  а най обикновенно източване.  И въпросът кой самолет е по добър не стои на дневен ред,  само за пред народа е панаира.  Въпрос на цена е,  американците са дали по добра цена и повече пари ще отидат по разпределение. .. министри,  експерти. ... тези циркове да не ги правят безплатно.  А що ги плащаме напред?  Щото докато дойдат щайгите може да се сменят управляващите,  и кокала един да го е поръчал пък друг да го захапе . Не се ли нагледахте на такива сделки в България?  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еврокомисарят по безопасността на храните: Има опасност България да загуби цялото си свиневъдство

Цитат

Еврокомисарят по здравеопазването и безопасността на храните Витянис Андрюкайтис изказа голямо разочарование от българските власти за действията им във връзка с африканската чума по свинете. В ексклузивно интервю за "Хоризонт" той подчерта: "И точно такъв пик е брилянтен пример за това, че в България не е направено много, за да се избегне тази ситуация. Тъжно ми е да чуя тази новина. И докато очакваме официалните резултати от разследването, мога само да отбележа, че това се случи, защото някой е бил небрежен, не си е свършил работата както трябва и не е внимавал".

Познайте кой е проявил тази престъпна небрежност...

Според земеделския министър сега не било редно да се търси виновен за чумата

...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 9 минути, Мойра написа:

Познайте кой е проявил тази престъпна небрежност...

кво да познавам, то съ знай кой е виновен...комунистите ве
:lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 41 минути, ,.. написа:

Това нашата дръглива овца ли е :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, ,.. написа:

Че са комунистите -комунистите са. Кой затъпи народа до такава степен ? Не говоря само за интервюираната. Журналистката която я интервюира е не по малко тъпо парче. Един нормален журналист не би се правил на много умен като нея когато разговаря с линост с подобен умствен багаж това е толкова пошло да хванеш някакъв олигофрен и да се стремиш да блеснеш показвайки колко повече от него знаеш! Изобщо клипът като средство за пропаганда против антикомунизма е разчетен за супер посредствена аудитория и всъщност явно си върши своята работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, lsmurf написа:

Изобщо клипът като средство за пропаганда против антикомунизма е разчетен за супер посредствена аудитория и всъщност явно си върши своята работа.

Ами то антикомунизма,  в българския му вариант, си е посредствена работа. Ако погледнем кои са тиражираните по медиите антикомунисти.... Само агенти и доносници. А показват тях, защото телевизиите чии са, пак техни.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:offtopic_s:

Нещо като виц

"В разгара на строителството на българската "китайска стена" срещу африканскта чума, той се изцепи:

„Препоръчахме да се наблюдава и движението на животни, защото непрекъснато се залавят такива, които са без документи".

(За Порожанов става въпрос)

изт.

П.П. Статията е добра и който има желание може да я прочете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Kои животни ще го отнесат при епидемията догодина?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, neroni написа:

Kои животни ще го отнесат при епидемията догодина?

Досега при епидемии май не са го отнасяли само конете и магаретата.

И една новина

Обвиниха Кристиян Бойков, Георги Янев и Иван Тодоров в престъпление срещу Републиката!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://www.marica.bg/delata-mu-nqmat-kraj-plovdivski-poet-vyzpq-bojko-v-stih-Article-222758.html

Член съм на Съюза на независимите български писатели, но като гражданска позиция съм от ГЕРБ“, заяви Микаелян.

Стихотворение за Бойко Борисов

Той земната шир по задачи мери.
Днес е тук, утре се не знай.
И точно във целта ще се замери.
Тъй делата му нямат край.

Навсъде все приятели намира.
Обръща се с думите „брат“.
Отде му таз енергия извира?
Как с таквиз чувства е богат?

Дерзай ти, Бойко, народът Ти вярва!
Стъпвай на магистрален път
здраво. И ако в борбата ти трябва -
с теб ще сме дорде трай светът.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Мойра написа:

Ако не се лъжа цяла Румъния гори пак ли е виновен ГЕРБ - да не би да те е обладал някой от ГЕРБ и да ти е харесало, че само за ГЕРБ говориш

преди 25 минути, Мойра написа:

Досега при епидемии май не са го отнасяли само конете и магаретата.

И една новина

Обвиниха Кристиян Бойков, Георги Янев и Иван Тодоров в престъпление срещу Републиката!

а знаеш ли номера на обвинението или снимка на документа с който ги обвиняват - или просто пак е плод на въображението ти

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Без умствен капацитет написа:

Ако не се лъжа цяла Румъния гори пак лои е виновен ГЕРБ

Явно не знаеш, че епидемията дойде у нас от Румъния, поради престъпната небрежност на управляващите.

преди 17 минути, acnekt написа:

https://www.marica.bg/delata-mu-nqmat-kraj-plovdivski-poet-vyzpq-bojko-v-stih-Article-222758.html

Член съм на Съюза на независимите български писатели, но като гражданска позиция съм от ГЕРБ“, заяви Микаелян.

Стихотворение за Бойко Борисов

Той земната шир по задачи мери.
Днес е тук, утре се не знай.
И точно във целта ще се замери.
Тъй делата му нямат край.

Навсъде все приятели намира.
Обръща се с думите „брат“.
Отде му таз енергия извира?
Как с таквиз чувства е богат?

Дерзай ти, Бойко, народът Ти вярва!
Стъпвай на магистрален път
здраво. И ако в борбата ти трябва -
с теб ще сме дорде трай светът.

Защо "Стихотворение за Бойко", та това си е ода - "Ода за Бойко"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 41 минути, Мойра написа:

А кога ще обвиняват Борисов, Цветанов и Цацаров? Кога - питам и отговор не чакам?!

Забравихме ли какво стана с Иванчева? Но какво да става когато имаме "правова държава" по европейски - сиреч, власт на предатели, мафиоти и мижитурки. И нямало по-добро от демокрацията. Май ни чакат робинхудовски, хайдушки времена.

А прасетата тоя път болни ли са поне или всичко е само по документи?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Мойра написа:

Явно не знаеш, че епидемията дойде у нас от Румъния, поради престъпната небрежност на управляващите.

не е съвсем така, в Румъния е избита почти цялата популация на диви свине - защо лии, пак си се информирала от пропаганден сайт

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, Мойра написа:

"Ода за Бойко"

Чакам и продължение. "Хвалебствено слово за Плевнелиев". Аман от клакьори! Аман!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Lumberman написа:

А кога ще обвиняват Борисов, Цветанов и Цацаров? Кога - питам и отговор не чакам?!

Забравихме ли какво стана с Иванчева? Но какво да става когато имаме "правова държава" по европейски - сиреч, власт на предатели, мафиоти и мижитурки. И нямало по-добро от демокрацията. Май ни чакат робинхудовски, хайдушки времена.

А прасетата тоя път болни ли са поне или всичко е само по документи?

Ще дойде и тяхното време, но не се знае кога.

Няма да ни позволят да разберем дали прасетата са болни или не, пък и да не са, вече е твърде късно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, sliderum написа:

....ако може да се брои недостатък....

Зор работа да се брои за недостатък - мига може да кацне безаварийно при неработеща електроника, докато с ефката край.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Мойра написа:

твърде късно.

късно за, да караме подред - а кога ще обвинят Нинова за придобиването на Техноимпекс - нещо мълчиш като член на БКП

преди 2 минути, insec написа:

Зор работа да се брои за недостатък - мига може да кацне безаварийно при неработеща електроника, докато с ефката край.

а МИГ-а защо не ни пусна оферта

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...