Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Мойра

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

57 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      39
    • Парламентарна република
      18

Препоръчан отговор

преди 2 минути, Без умствен капацитет написа:

а МИГ-а защо не ни пусна оферта

щото мигове отдавна ни е забранено да имаме.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, insec написа:

щото мигове отдавна ни е забранено да имаме.

поне направиха ли опит и да ги отхвърлят, че да има за калво да ревете като 3 годишни момиченца

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мда - неква форумна овца, тръгнала да определя военни пилоти, че били 3 годишни момиченца. Гербаджийска му работа - по новому: джендър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, insec написа:

Мда - неква форумна овца, тръгнала да определя военни пилоти, че били 3 годишни момиченца. Гербаджийска му работа - по новому: джендър.

пак ли неможеш да ме обориш с думи - че почна отново с лични нападки

да те питам ти откъде знаеш че съм джендър, освен ако не съм те ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, sliderum написа:

Гледам Мирко пак са му налели и пак почна с "пРезидента"...и понеже става въпрос за действаш президент, при това първият свестен от няколко години, така обижда неговите избиратели, които не са малко народ и са гласували по съвест. Май за такива действия в нормални обстоятелства поне се отправя предупреждение.

Това е първия избран наш пРезидент след външна намеса на чужди служби,  и прокаран през червенте ни подконтролни им, политически проекти .

Колко е "свестен" съм коментирал многократно гафовете му за времето в което е пРезидент, и които гафове и явна политическа зависимост,  са в пъти по големи като количество и  качество спрямо който и да е друг преди него .

При "нормални обстоятелства"  и при нормална държава, такъв отдавна да е в процедура на импийчмънт.

преди 1 час, Без умствен капацитет написа:

а МИГ-а защо не ни пусна оферта

Защото целта на цялото упражнение е именно за смяна на руското въоръжение с най малко натовско  съвместимо такова.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Без умствен капацитет написа:

пак ли неможеш да ме обориш с думи - че почна отново с лични нападки

Да оборя кое ПАК - че пилотите ни били 3 годишни ревли, пък ти си понасял лични нападки. Ти - великото форумно офчо безподобие, колкото неграмотен, толкова и безочен, добре че те намерихме да ни кажеш какви момиченца били некви си пилоти там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бях изтрит с контрата ми към блондинката без умствен капацитет. 

Както решите, но не е ли по-истински да остане запис в темата, че съм изтрит? 

Просто "Този пост на Мих. Люз. е изтрит от модературата"? 

Интересно ми е кои модераторче ме изтри? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 7 минути, Мих. Люз. написа:

Бях изтрит с контрата ми към блондинката без умствен капацитет. 

Както решите, но не е ли по-истински да остане запис в темата, че съм изтрит? 

Просто "Този пост на Мих. Люз. е изтрит от модературата"? 

Постът ви е изтрит за използване на вулгарни думи и изрази. Което е нарушаване на правилника точка  2.13 

И не съм длъжна да давам обяснение!

Редактирано от barbuncela (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, barbuncela написа:

Постът ви е изтрит за използване на вулгарни думи и изрази. Което е нарушаване на правилника точка  2.13 

Брагодаря. 

Против политиката на сайта ли е да остане от вас, екзекуторите, показание за екзекуцията ми? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отговор на министерството по въпросите  на пРезидента :

https://www.mod.bg/bg/doc/drugi/20190724_Otgovri_F16.pdf?fbclid=IwAR11GfCto0lN1vtW-tJfe2qzWPJ4SGseEf5IuV8MrgECkeKvgcLjIZOTvBA

Хубаво е да се прочетат добре за да няма поредни спекулации и фейкнюз , па дори от най високата трибуна на президентството.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Мих. Люз. написа:

Брагодаря. 

Против политиката на сайта ли е да остане от вас, екзекуторите, показание за екзекуцията ми? 

Щото иначе се получава "разговор" между неми и глухи под ваше ръководство. 

Барбунчела, 

Ал Гор поне има уважението ми да го псувам. 

Ти, момиченце, даже и това немаш от мен. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

абе къде е , имаше един строител - само глупости говореше, ама е нормално за строител

преди 16 минути, Мих. Люз. написа:

барборанцела изтрила пост срещу мен - направо немога да повярвам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:offtopic_s:

преди 14 минути, Без умствен капацитет написа:

направо немога да повярвам

Научи се да ми пишеш името. И кое не е за вярване? Или мислиш, че само ти имаш привилегията да нарушаваш правилата!  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, barbuncela написа:

Научи се да ми пишеш името. И кое не е за вярване? Или мислиш, че само ти имаш привилегията да нарушаваш правилата! 

според мен си си бърборана, като повечето жени

рова име ми е познато от един друг сайт, с който се заяждах преди доста години - незнам дали си същата / ии аз често копирам имена от други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, barbuncela написа:

То не може собственото си име да напише без грешка, ти искаш твоето да напише! :D

Колкото до правилата - имам усещането, че се чувства недосегаемо от форумните закони.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Без умствен капацитет написа:

с който се заяждах преди доста години

Не го изключвам. Писнало ми е от такива като тебе...мда!

Хайде стига офтопици!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, Мойра написа:

тя затова ли избяга в Европа

може ли линк към новината от сайта на една от трите партии

Окончателно! ВМРО и НФСБ се разделят с Атака, коалицията ОП не съществува, обяви Славчо Атанасов

Отдавна трябваше да го направят.

Нищо чудно и НФСБ да излязат от коалицията.

Според партиите новината ти няма връзна с истината

Цитат

„Поканихме медиите да присъстват, защото искахме всичко да е прозрачно. ВМРО и НФСБ се уплашиха от камерите. Скочиха и казаха, че е недопустимо и си тръгнаха. Това е цялата истина за днешната среща”, каза Сидеров.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, miro20 написа:

Това е първия избран наш пРезидент след външна намеса на чужди служби,  и прокаран през червенте ни подконтролни им, политически проекти .

Колко е "свестен" съм коментирал многократно гафовете му за времето в което е пРезидент, и които гафове и явна политическа зависимост,  са в пъти по големи като количество и  качество спрямо който и да е друг преди него .

При "нормални обстоятелства"  и при нормална държава, такъв отдавна да е в процедура на импийчмънт.

Защото целта на цялото упражнение е именно за смяна на руското въоръжение с най малко натовско  съвместимо такова.

Как така забрави да похвалиш Роско Плевнята и Боко Тиквата!?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, miro20 написа:

Мирча Кришан и Сорина Дан - Краставицата_(480p).mp3

И кой си ти, дето си позволява да говори простотии и да дава категорични оценки на действащ държавен глава?

На такъв хората казват "тъпигьоз" (който повтаря едно и също нещо, без да го разбира)!

Ха-ха-ха...................

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Без умствен капацитет написа:

може ли линк към новината от сайта на една от трите партии

Абе отначало не се знаеше, но вече е потвърден развода на перхидроления с агент Иван и другите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, miro20 написа:

Абе отначало не се знаеше, но вече е потвърден развода на перхидроления с агент Иван и другите.

да, но пак се продължава с коалицията, ето и позицията на НФСБ

Цитат

„Продължаваме да изпълняваме нашата програма. Имаме ангажимент към големия партньор – ГЕРБ, който ангажимент не се променя по никакъв начин. Коалиционното споразумение е валидно. Що се касае до „Атака“, те да си решават дали ще продължат да подкрепят ГЕРБ, или ще минат в опозиция“

преди 10 минути, dedidi написа:

И кой си ти, дето си позволява да говори простотии и да дава категорични оценки на действащ държавен глава?

а ти кой си че да не даваш да се чуе и друго мнение - диктатор ли е Радев

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма противоречие. Коалицията между двете партии си остава, просто се развеждат с  перхидролената Златка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, dedidi написа:

Мирча Кришан и Сорина Дан - Краставицата_(480p).mp3 3 MB · 62 изтегляния

На такъв хората казват "тъпигьоз" (който повтаря едно и също нещо, без да го разбира)!

Ха-ха-ха...................

А след този ти пост опашка от чакащи да прочетеш какво са надраскали :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 1 минута, Мойра написа:

А след този ти пост опашка от чакащи да прочетеш какво са надраскали :lol6:

И като "лайкнеш" дадена простотия, тя по малко простотия ли става ? :) :)  

Или както те питах и преди - дали ще ме "лайкнеш" ако те нарека "тъпигьоз"  , дали ще ме лайкнеш ако и аз като оня женомразец херкулесчо почна да плямпам как жените сте втора категория хора, как не сте способни на нищо  освен да раждате, как сте виновни ВИЕ ако мъжа ви ви бие, и т.н. и т.н.

А  ? :)

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...