Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Мойра

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

57 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      39
    • Парламентарна република
      18

Препоръчан отговор

преди 1 час, Мих. Люз. написа:

Алооу, БеХеКейците, вместо да разнасяте България по европейските съдилища с мазните ви пъпчиви цигани, помогнете на момчето да се защити!

според мен защитата му е добра - невинен, натопили са го

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, Мойра написа:

2104477397_Screenshot_2019-07-23.png.409035c7810669c0dfc86cdf9cbaa8c8.png

Поредният приличащ на мутра (защо ли пък приличащ?!) гербераст назначен от "умния". Аууу, милият ми той, нямал асансьор до хола ...  неподкупният ми той, сълзи ми потекоха ... ако има някой неподкупен в тази мафиотска пасмина, то той ... ТОЙ ОЩЕ НЕ СЕ Е РОДИЛ ... НЯМА И ДА СЕ РОДИ!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, crazy katon написа:

2104477397_Screenshot_2019-07-23.png.409035c7810669c0dfc86cdf9cbaa8c8.png

Поредният приличащ на мутра (защо ли пък приличащ?!) гербераст назначен от "умния". Аууу, милият ми той, нямал асансьор до хола ...  неподкупният ми той, сълзи ми потекоха ... ако има някой неподкупен в тази мафиотска пасмина, то той ... ТОЙ ОЩЕ НЕ СЕ Е РОДИЛ ... НЯМА И ДА СЕ РОДИ!!!

Е, вече има степен наа виновност!

1. Имаш асансьор в хола, значи си виновен и подлежиш на съдебно разследване.

2. Нямаш асансьор в хола, значи си невинен (чист като моминска пазва).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 22.07.2019 г. в 21:00, Без умствен капацитет написа:

винаги е бил на концесия - преди колко години говориш и за кой месец

Ти си 5 годишна овцЪ и 4 години са ти целият съзнателен живот. Как да ти обясня, че и преди теб светът е съществувал. Годините са примерни, а не тези за които ме питаш и не, не ти говоря по-горе за времената на социализма. Онова си беше за тогава си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

A глобяващия кой ще го глоби?
https://youtu.be/P2Y_k-tNLuU?t=133

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Lumberman написа:

A глобяващия кой ще го глоби?
https://youtu.be/P2Y_k-tNLuU?t=133

Всичко, което казва Костадинов е вярно и странно защо, Движение "Възраждане" никога не е имало представители в парламента.

Дали някой не им пречи, използвайки властта, която има?

Известно е, че всички извънпарламентарни партии и други формирования, както и някои партии, представени в парламента и по-голямата част от народа са против това управление.

Толкова ли е трудно временно да забравят за различията между тях, да се обединят в името на България и българския народ и да преборят общия враг?

И една добра новина

Десет адвокати сезираха ВСС заради приказките на Гешев за разделение на властите

Цитат
Десет адвокати изпратиха отворено писмо до Висшия съдебен съвет (ВСС), с което се иска кадровият орган да направи оценка на тезите на кандидата за главен прокурор Иван Гешев, изразени в интервю пред БНТ.

След като бе издигнат от всички 11 членове на прокурорската колегия във ВСС за главен прокурор, Гешев каза, че не приема разделението на властите. Писмото е подписано от десет адвокати, сред които известни и доказани професионалисти – доц. д-р Светла Маргаритова-Вучкова, Емилия Недева, Михаил Екимджиев, Александър Кашъмов, Златка Стефанова, Йордан Цветанов, Снежана Стефанова, София Разбойникова, Мария Шаркова и Даниела Михайлова.

Цитат

"Несъвместимо с принципите на правовата държава и презумпцията за невиновност е обсъждането на неприключили наказателни производства с изразни средства, които убеждават публиката във виновността на лица, които все още не са осъдени. Това делегитимира правосъдието в очите на обществото. Всеки, който нарушава грубо правото на обвиняемите да се считат невинни до доказване на противното, дори да понесе дисциплинарно наказание, трябва е наясно и с личната морална отговорност за присъдените от българските съдилища и от Европейския съд по правата на човека обезщетения, които гражданите плащат за неговите грешки", допълват адвокатите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 58 минути, Мойра написа:

Всичко, което казва Костадинов е вярно и странно защо, Движение "Възраждане" никога не е имало представители в парламента.

Дали някой не им пречи, използвайки властта, която има?

Известно е, че всички извънпарламентарни партии и други формирования, както и някои партии, представени в парламента и по-голямата част от народа са против това управление.

Толкова ли е трудно временно да забравят за различията между тях, да се обединят в името на България и българския народ и да преборят общия враг?

И една добра новина

Десет адвокати сезираха ВСС заради приказките на Гешев за разделение на властите

Ами щом е така да забраним на прокурорите да отправят обвинения преди съдът да се е произнесъл за виновността на даден човек.!!! :lol6:Ами тогава за какъв дявол са ни прокурори? На тях нали това им е работата да обвиняват. Другите не можем да казваме дали някой е виновен преди да се е произнесъл съдът прокурорите трябва да са убедени че някой е виновен за да му повдигнат обвинение. Съдът потвърждава или отхвърля обвинението им.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, lsmurf написа:

Ами щом е така да забраним на прокурорите да отправят обвинения преди съдът да се е произнесъл за виновността на даден човек.!!! :lol6:Ами тогава за какъв дявол са ни прокурори? На тях нали това им е работата да обвиняват. Другите не можем да казваме дали някой е виновен преди да се е произнесъл съдът прокурорите трябва да са убедени че някой е виновен за да му повдигнат обвинение. Съдът потвърждава или отхвърля обвинението им.

Май нещо не си разбрал, четейки цитираната от мен статия

Но това не е мой проблем и не мисля да е впускам в обяснения.

Времето ми е ценно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, Мойра написа:

Май нещо не си разбрал, четейки цитираната от мен статия

Но това не е мой проблем и не мисля да е впускам в обяснения.

Времето ми е ценно.

Цитат

Несъвместимо с принципите на правовата държава и презумпцията за невиновност е обсъждането на неприключили наказателни производства с изразни средства, които убеждават публиката във виновността на лица, които все още не са осъдени. Това делегитимира правосъдието в очите на обществото. Всеки, който нарушава грубо правото на обвиняемите да се считат невинни до доказване на противното, дори да понесе дисциплинарно наказание, трябва е наясно и с личната морална отговорност за присъдените от българските съдилища и от Европейския съд по правата на човека обезщетения, които гражданите плащат за неговите грешки", допълват адвокатите.

Този цитат прочетох в твоят пост и него коментирам ако си имала нещо друго предвид а си цитирала това си е твой проблем . Но на теб времето ти е ценно къде ти време да си погледнеш какво всъщност си писала.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом си съгласен обвиненията да бъдат оповестявани публично, преди да са доказани категорично, продължавай да си съгласен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Мойра написа:

Щом си съгласен обвиненията да бъдат оповестявани публично, преди да са доказани категорично, продължавай да си съгласен.

Ами разбира се че съм съгласен . Нали обществото трябва да прецени в какво е обвинен някой и дали тези обвинения са основателни или не. В противен случай съдът се превръща в пералня и обвиняеми излизат целите в бяло . Та нали и съдията е човек и също може да сгреши да не говорим за корумпирани съдии и т.н.

Не знам при теб как е но на мен ми се струва че доста дела се проведоха за да се докаже невинноста на някои хора за които доста хора отстрани знаят че не са чак толкова невинни . В този случай обществото не може да каже думата си преди да е завършил процеса а след това вече съдът се е произнесъл и присъда не се коментира и дотам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А не допускаш ли, че публикуването на недоказани обвинения може да се използва с цел манипулиране на общественото мнение?

И една лоша новина

Плашат психиатъра Цветеслава Гълъбова със спецпрокуратурата и АДФИ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Мойра написа:

А не допускаш ли, че публикуването на недоказани обвинения може да се използва с цел манипулиране на общественото мнение?

Разбира се има и такава опастност. Всеки трябва да си реши сам дали да бъде неинформиран или зле информиран. Прикриване на факти също се ползва доста успешно за манипулиране на общественото мнение. Така че все пак предпочитам публичността.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 36 минути, Мойра написа:

А не допускаш ли че разпространението на непотвърдена информация (като атаката срещу НАП) може да се използва с цел манипулиране на общественото мнение?

преди 1 час, Мойра написа:

преди 5 часа, Мойра написа:

дай факти стига с това може би някога

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Мойра написа:

Аз съм един от тия 189 човека.
Проверих се. Има ми всички данни от личната карта.
Освен на мен и на един приятел има също.
Но във файла са доста повече от 189 човека с такива данни. Няколко хиляди са.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, neroni написа:

Но във файла са доста повече от 189 човека с такива данни.

Лошо :(

Дано имаш късмет никой да не се възползва.

Аз още не съм проверявала, но ще го направя до утре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Мойра написа:

Лошо :(

Дано имаш късмет никой да не се възползва.

Аз още не съм проверявала, но ще го направя до утре.

Трудно ще изтеглят кредит на мое име или ще вземат нещо на лизинг.
Като ме видят в някоя банка ме гонят :) С лоша кредитна история съм :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, neroni написа:

Не е приятно да си с лоша кредитна история, но в случая тя ти помага - ще спиш спокойно.

Да му мислят тези с тлъстите сметки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Мойра написа:

Едва ли ще стане с избори, щото кой ги провежда по байганьовски?

Такива като Костадинов не ги пускат и по медиите, защото не само мафията е превзела държавата, но си и има и медии. Такава "демокрация". Още малко и ще стигнем американците...

Но и народът не се интересува. Нито мисля, че тези въпросните ще минат четирипроцентовата бариера. Или ако тръгнат да я минават, ще я вдигнат още. Или направо ще ги извадят от изборите. Все в духа на "честната игра".

Има много хора, които не подкрепят управлението, и те не гласуват. Не знам какво трябва да стане - ядрен взрив ли да направи Бойко, да ни потопи ли, че да вземат отношение? Щото в крайна сметка показваме от една страна, че държавата не е наша, а от друга, че май и не искаме държава, или поне не знаем как да си я върнем, ако въобще е била наша. Но дори при соца, при ограничен суверенитет, такива долни предателски и себеунищожителни решения не сме приемали.

ГЕРБ ще остане завинаги в историята ни, в най-черните ѝ страници, като хората сторили най-много за съсипването на останките от Третата Българска Държава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, neroni написа:

Но във файла са доста повече от 189 човека с такива данни. Няколко хиляди са.

те в фейса може да се окажат и милиарди, там само истини казват нали:giggle1:

преди 6 минути, Lumberman написа:

ГЕРБ ще остане завинаги в историята ни, в най-черните ѝ страници, като хората сторили най-много за съсипването на останките от Третата Българска Държава.

те и БКП са останали като убийци на интелигенцията на България, но явно са те пропуснали - защо ли :giggle1:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, neroni написа:

Бъди спокоен те ще го вземат от фирма за бързи кредити ,те дават на всички ,пък и могат да си го позволят -нали няма те да плащат лихвите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, M.Николов написа:

Пак някой български връзкар е издействал това писмо с помощта на връзки. :)

Нас не ни интересува, че някоя държава харесва и одобрява наш зам. прокурор, прокурор, премиер или президент, вълнува ни дали го харесва и одобрява болшинството от народа ни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...