Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

110 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      71
    • Парламентарна република
      39

Препоръчан отговор

преди 8 минути, miro20 написа:

Е... поне гастърбайтерите показват ясно къде човек може да работи и да получава адекватно заплащане.

И да се чувства свободен и защитен.

Надявам се ,че осъзнаваш колко тъпо звучи това...и в същото време колко невярно за живеещите в България....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 36,6k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Без умствен капацитет

4457

• miro20

3073

• Мойра

2717

• FusE

1909

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Поздрав за всички тролчета, ако не го разбирате не се притеснявайте просто такова ви е нивото. Сънят на великия диктатор *** – Генерале, ние повече не контролираме ситуацията! – Какво се е

ПКП !!!

Публикувани изображения

преди 8 минути, MS 24 написа:

мен не ме касае  какво ще влезе 

Ще те закасае! Като всичко се закръгли в евро. Един хляб 1.20 евро. Само че заплатите нема да ги закръглят ако взимаш 1000 лева няма да е 1000 евро! Нееееееее! Истинската стойност 1 към 2,  500 евро и толкова. Преживях го в Италия през 2000-2001 беше много  "забавно" колко фирми фалираха, и тази на татко......:angry22:

То май от това си отиде баща ми... Че му рухна всичко дето е направил.

Редактирано от barbuncela (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, MS 24 написа:

там е мафиотска работа 

не е трябвало така да е

тук ще стане преврат ако стане така 

едни хляб ще  е 30 цента 

ако стане 1.20 евро  всичко ще се литне да произвежда хляб 

:lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

едни хляб ще  е 30 цента 

Нещо не те слуша главата... :)

Хайде да не е 1,20 евро, но в най-добрия случай ще е около 1 евро.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, MS 24 написа:

нали и аз не знам защо мразят Русия най-близкото нещо до България 

Не е въпрос за омраза, а това ккаво е важно за България. Аз например , не съм съгласен да си затварям очите за монопола, изнудването и т.н. на което сме подложени като "задунайская губерния".

преди 9 минути, NIKISHARK написа:

Надявам се ,че осъзнаваш колко тъпо звучи това...и в същото време колко невярно за живеещите в България....

Не, не е тъпо. Нито е невярно . Това е реалността.

Преди време  бях се опитал да сравня какво е нивото на постсъветсктие държави - тези които са в ЕС, и тези които останаха в "съветска" орбита.

Разликата е в пъти. В полза на ЕС.

Защо ни дърпате към другото блато, аз идея си нямам. Където нито контрол има какъвто в ЕС , нито развитието им е на някакво ниво.

преди 19 минути, barbuncela написа:

Моля? Я пак? Някой да ни е питал искаме, или не искаме да сме в обединена Европа? Да е имало допитване, референдум? Или ако имат кураж да го направят сега! Пишеш си верно на посоки, както ти изнася

Това бе едно от малките позитивни неща за България, които се слчуиха след прехода.

И влизането ни в НАТО разбира се.

Та... мога да припомня икономическото сравнение на постсъветските държави в еС и извън ЕС , но още по важно е сравнението на тези под шапката на НАТО и тези без НАТО.

Остана ли не-натовска държава без локални и по големи конфликти ?

Ето ви преки примери, над които да помислите малко.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, MS 24 написа:

е какво толкова намаляло му е на половина

От къде да знам какво! Да не съм му била счетоводител. Бях на 15 години, и той ходеше като побъркан, с дни не говореше!

преди 3 минути, miro20 написа:

Това бе едно от малките позитивни неща за България, които се слчуиха след прехода.

И влизането ни в НАТО разбира се.

Питай първо българите дали е позитивно,! А не говори от името на господарите ти! Кажи ги на плащат пред тълпа хора, и до 2 минути само обувките ще ти останат!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами ако е така както казваш 

Не знам...съкрати половината работници, производство падна, данъци май същите...абе...Поболя се човека. Само повтаряше как ще се грижа за теб и майка ти....така...Не ми се говори повече.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, MS 24 написа:

Взимаш 1000 лева на месец.

Ако си под наем 300-400 лева наем

Ток , вода, парно 200 лева.

Ако имаш кола зависи от колата... 300 лева на месец

Взимаш 500 евро. Равностойноста на 1000лв.  Само че всеки закръглил на евро!

Ако си под наем 300-400 евро наем.

Ток , вода, парно 200 евро.

Ако имаш кола зависи от колата... 300 евро на месец.

А да те видя?  Това стана в Италия през 2001

А ядене, обувки, дрехи, сапун и т.н. телефон нет!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, MS 24 написа:

ако взимах 1000 лв на месец досега да съм милионер

Ами хвани се на работа!

ТИ, не си цяла България!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нено бил задържан за 24 часа...Хм, задържат се обвинени, или поне заподозрени в престъпление...Значи нещо явно има?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, MS 24 написа:

телефон 10 лв на година

Това няма как да е вярно. Аз съм на ваучер, който е 6 лева за два месеца, което е най-евтиното възможно. За годината това прави 36 лева. Ти не живееш в България, а в някаква паралелна вселена...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, MS 24 написа:

а и работа не се среща много .

Моля? Я пак? Освен ако не търсиш да станеш министър - председател! 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каракачанов с първи коментар пред БЛИЦ след ареста на Нено Димов Моето мнение е, че е хубаво да се погледнат правомощията

по закони кой е отговорен за кризата, коментира той.

1573214571-img-1896jpg.jpg

"Защо питате мен за Нено Димов. Потайте тези, които са го арестували". Така вицепремиерът и лидер на ВМРО Красимир Каракачанов коментира пред БЛИЦ ареста на министър Нено Димов.  Самият екоминистър е член в третия кабинет на "Борисов" от квотата на Обединени патриоти, предложен от ВМРО. Вицепремиерът Каракачанов направи пред БЛИЦ коментар и за водната криза и случващото се в Перник. "Моето мнение е, че е хубаво да се погледнат правомощията по закони кой е отговорен за кризата, за ВиК-дружествата и да се вземат мерки тези хора действително да бъдат наказани, това е моят коментар", заяви пред БЛИЦ Красимир Каракачанов.

Мира НАЙДЕНОВА, БЛИЦ

Прасето се изказа!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

България показа отдавна желанието си за интеграция  с Европа.

Не знам кой ви пере толкова яко мозъците че да мразите единственото изгодно и най близко нещо до България.

Е... поне гастърбайтерите показват ясно къде човек може да работи и да получава адекватно заплащане.

И да се чувства свободен и защитен.

И това не е нито "матушката" , нито Турция, а ЕС .

И как омесихте това с Перник, идея си нямам :) 

Мирча Кришан и Сорина Дан - Краставицата_(480p).mp3

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, barbuncela написа:

Ще видиш една файда ако влезе еврото! Ако нещо е струвало 2 лева става 2 еуро, а заплатата ти ако е 1000 лева, ще ти стане 500 евро! И ще видим една обединена Европа

Къде в България има 1000 лева заплата?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, acnekt написа:

Къде в България има 1000 лева заплата?

Има. Има и по високи! Но беше само пример!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване