Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

109 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      70
    • Парламентарна република
      39

Препоръчан отговор

преди 1 час, barbuncela написа:

Питай първо българите дали е позитивно,! А не говори от името на господарите ти! Кажи ги на плащат пред тълпа хора, и до 2 минути само обувките ще ти останат!

Помолих да помислите малко. Дори малко не можете.

Виж постстъветсктие държави след фалита на цоциализма. Тези които не са в ЕС са доста по зле от тези които са. ФАКТ.

Дори спрямо нас, които заради такова мислене като вашето, все дълбаем дъното... Но както и да е.

За НАТО пак помисли хубаво . Останаха ли държави без локален конфликт ? Тези в НАТО са без.

Изводи ?

Иначе с референдум може и космодрум да гласуваме да си построим . Няма проблем. Както циганите и платените от БСП  гласуваха за АЕЦ Белене.

с мотиви че... ако не глаувате ЗА , тока ще стане 12 волта или ще им го спрат съвсем / далаверата на циганите/

За еврото аз съм ЗА.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 36,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Без умствен капацитет

4425

• miro20

3062

• Мойра

2709

• FusE

1909

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Поздрав за всички тролчета, ако не го разбирате не се притеснявайте просто такова ви е нивото. Сънят на великия диктатор *** – Генерале, ние повече не контролираме ситуацията! – Какво се е

Топ 10 на най-безочливите, най-циничните и най-наглите изказвания на властта, според Слави Трифонов  

Публикувани изображения

преди 9 минути, MS 24 написа:

не съм мързелив 

стар съм 

искам по-спокоен живот.

Серго! Купи ли си печка?

Ожени се за барбито и ша имаш спокоен живот.

Поне ша има кой да те наглежда кат се накълвеш и няма да имаш време да пишеш глупости по форуми.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, skalata_73 написа:

Поне ша има кой да те наглежда кат се накълвеш и няма да имаш време

Знаеш ли колко тежък тиган имам! :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, barbuncela написа:

Знаеш ли колко тежък тиган имам! :D

Няма как да знам, ама едва ли перничанин ще плашиш с тиган. Той вместо солети яде винкели. Аз друго имах в предвид, ама той сам ще разбере като му пристанеш за булка.

пп. Спирам със спама, че оспамих темата за тиквоча.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, MS 24 написа:

тя иска илядо лева 

по добре сам да съм си :(

Брат. Две иляди щи дам. Само я зъми. Обещавам тук пред целия форум.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, MS 24 написа:

излиза че по евтино ти излиза  да си метеш улиците за  610 лв в родния град 

Метачките по улиците са на 4 часа, което означава, че взимат по около 260 лева чисти.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 43 минути, miro20 написа:

Помолих да помислите малко.

Слушай бе професоре, ти мисли малко!? Англия излиза, Италия и Франция искат референдум, но те са нации, не като българите. НАТО не върши никаква работа а е в агония както казват, и само иска пари нищо друго. Карат ни да играем по тяхната свирка, особено тоя близач Борисов. В европейския парламент ни нямат за нищо! В Италианския парламент обявиха че Борисов е диктатор! Заради тая обединена Европа някой взеха ПАРИ, да спрем централи, (кретена Соломон Паси, и Мислена Кунева ) да се разоръжим, да унищожим оръжия, армия и какво ли не. А престъпниците ВСИЧКИ след 10 ноември разсипаха България. Продадоха и откраднаха всичко. Разбиха заводи, фабрики, продадоха много компании на безценица, Балкан , Кремиковци, разбито селско стопанство, индустрия, опустели села и градове, млади хора няма, няма специалисти, образование, здравеопазване, народа умира от болести и бедност.Лекари няма, учители няма. Работници няма Ел. техници, стругари, фрезисти, заварчици. Хиперинфлация и продължават да крадът. Финансови пирамиди! КТБ Първа частна банка. Мутренски престъпни организации ВИК СИК начело с мутрата Борисов! Цените растът без контрол, сега вода. Скандали и далавери всеки ден в правителството. Още искаш ли а? И ще ми разправяш глупости, че заради наше мислене дълбаем дъното!? Е? Много ти е промит мозъка човече, много!! Ще слушам глупостите на Борисов и банда, че имало финансов излишък, и правим метра и магистрали, че трябвали на хората. Трябват на тях, да взимат от фирмите подкупи! Защо кметицата не дойде да оправи тротоарите в квартала? Не пипани поне от 50 години? Защото никой няма да и даде подкуп за това! Айде бе омръзна ми да ти слушам глупостите, а и мислиш ли, че някой тук ти вярва. Само се чудя на 2-3 ма че се опитват да ти обясняват. Загубено време!

Казах ти, не в интернет където си в безопасност, анонимен. На площада сред хората го кажи, и не знам какво ще остане от тебе!

Само социалисти са му в главата бедна. Не схваща, или не му понася, че всички са от едно котило. ГЕРБ не са дошли от Луната или Марс!

Работници няма вече. Някога са казвали че всичко ще вършат компютрите, ами хайде де, къде са тия компютри, да лекуват, ремонтират, произвеждат!?

Хляб на трохи ядем, защото се прави от фуражна пшеница. Истинската, мафията я изнася, за пари! Мога да пиша седмица, всички подвизи на всички управления след 10 ноември. А не да ми говорите глупости, че за всичко са виновни социалистите! Мутрите, царя ако щете Костов, "Времето е наше" предателите от СДС и цялата паплач дето е управлявала от 10 ноември до сега.

Редактирано от barbuncela (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, barbuncela написа:

НАТО не върши никаква работа

напротив върши, Турция има мераци към Гърция и България - само НАТО ни пази

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, gagodrago написа:

Обмислят "изнасяне" на правителството в Унгария, за да се запази животът на премиера при война с Иран... Ракетите им стигали до София...

%D0%B1%D0%BE%D0%B9%D0%BA%D0%BE%20%D0%B1%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%81%D0%BE%D0%B2_89.jpg
Бойко Борисов обмисля "евакуация" на правителство в Унгария или Австрия, ако ескалира кризата в Близкия Изток.
Това потвърдиха депутати от ПП ГЕРБ.
Те заявиха, че става дума за "стандартния план" за "защита на правителството" при заплаха от война. Той предвижда премиерът и министрите да се изтеглят в "трета страна, извън непосредствена физическа опасност".

А защо не в Русия. Там хем ще са в безопастност хем ще си подържат спортната форма да правят метани пред другаря Путин. :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 54 минути, barbuncela написа:

Още искаш ли а? И ще ми разправяш глупости, че заради наше мислене дълбаем дъното!?

Не са глупости, а РЕАЛНОСТ.

Всичко изброено е  привидно вярно, но затова помолих за малко мислене.

Ти в момента сееш пропаганда като от някое партийно събрание на БКП

Парадокса е че хем ти цитирах и видеота, даже ти гледам си постнала в раздел статии, и вСЕ ОЩЕ НЕ РАЗБИРАШ.

Кой е виновен за тази съсипия  , кой се крие зад тези кражби , кой създаде групировките, мутрите и т.н.  и кой е пътя по който да се оттървем от такива.

Мисли бре. Даже не четеш каквито статии си постнала !

Много ти е промит мозъка човече, много!! Ще слушам глупостите на Борисов и банда, че имало финансов излишък, и правим метра и магистрали, че трябвали на хората. Трябват на тях, да взимат от фирмите подкупи! Защо кметицата не дойде да оправи тротоарите в квартала? Не пипани поне от 50 години? Защото никой няма да и даде подкуп за това! Айде бе омръзна ми да ти слушам глупостите, а и мислиш ли, че някой тук ти вярва. Само се чудя на 2-3 ма че се опитват да ти обясняват. Загубено време!

Какво ти е виновна ЕВропа и ЕС за тротоарите бре. ??? Като излезещ от ЕС кой ще ти ги оправи ? Путя ли  ? Ислямска република ИРан ли ?

хехе :)  

Плюеш по "злата Европа" , а реално БЛАГОДАРЕНИЕ на европейските пропграми се гради и рремонтира градска инфраструктура.

Табелите поне не четеш ли ?  На ремонтите когато правят ?

Кой е с промит мозък мисля е пределно ясно. И това не съм аз.

Да, никой не е казал че сме цъфнали и вързали, но поне се опитай да погледнеш обективно както аз.На какво ниво са някои постсъветски държави които НЕ СА в ЕС , и какво е нивото на тези които първи влязоха в ЕС

Сравнявай, мисли.

Ти четеш само соц пропаганда и плюеш напосоки без мисъл.

Не става така, другари.

Казах ти, не в интернет където си в безопасност, анонимен. На площада сред хората го кажи, и не знам какво ще остане от тебе!

Нямаш грижи. :)  Мен никога не ми е било проблем да кажа че съм за ЕС и НАТО. И че това е правилния път.
Докато вие, всичките цоциалисти сте на принципа.... "абе аз не гласувам за червените, ама.... " :)   И под сурдинка си гласуват за тях, с надеждата че ще им върне  ако не социализма, то поне младостта... :)  

Ако искате да повторите жанвиденовите протести, и тия против тройната мафия, няма проблем.

Пак ще ви изметем. Не тук а на площада.

Нямам нищо против да сте против  ББ, аз няма проблем да го махнем , но когато говорите за общия път на България, геополитическите насоки , сори.. не вървите.

преди 12 минути, lsmurf написа:

А защо не в Русия. Там хем ще са в безопастност хем ще си подържат спортната форма да правят метани пред другаря Путин. :D

"метани пред Путя "  не им е проблем . Това е висша гордост.

И оня ще  ги лъже как ще им върне соца, и тия ще вЕрват :) Като РФ в момента е пример за най див, крадлив олигархичен модел на управление.  

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дейвид Хейл: САЩ са против втората линия на „Турски поток“!

:mad:

Как ли ще постъпи пумпалът наш, наречен галено от народа "тиквата"?

П.П. Можете да прочетете и коментарите под статията.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нено Димов колко ти плати тиквата бе да мъчиш народа

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чуждите инвестиции в България през 2019 г. са само заеми

Дяловият капитал намалява с над 1.34 млрд. лв. през първото полугодие

item_financialcrisis.jpg

Значително оттегляне на чуждестранни фирми от инвестициите им в български дружества отчита Българската народна банка (БНБ) през първото полугодие на 2019 г. За първите шест месеца преките чуждестранни инвестиции (ПЧИ) в дялов капитал са отрицателни в размер на 687.6 млн. евро (над 1.34 млрд. лв.). Това означава, че външни инвеститори продават напълно или частично собствеността си в капитала на регистрираните в страната ни дружества, в които имат мажоритарен дял.
...
Трябва да се отбележи обаче, че почти целият плюс в баланса се дължи на дълговите инструменти, чиято стойност за шестмесечието е 1.1 млрд. евро (2.2 млрд. лв.). В тази категория инвестиции влизат заемите, които компаниите майки от чужбина дават на своите дъщерни дружества в България. Тези средства могат да се използват за разширяване на производство или за покриване на текущи разходи, но трябва да бъдат върнати в един момент, освен ако не бъдат конвертирани в капитал.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, MS 24 написа:

какво са се сетили африканска чума не съществува 

ако съществува 

каква е файдата  ако избият всички прасета 

или си  умрат естествено 

Ти явно четеш само заглавията ..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Костадин Паскалев: В министерствата няма експерти, а само Калинки

Калинките ще "отлетят" тогава, когато се махне този, който ги пуска.

Не е нужно да споменавам името Му.

Маришкият басейн ще е следващият „Перник“ – този път енергиен

Владимир Каролев

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Мойра написа:

Не съм сигурен че както иска да втълпи Каролев Американските централи си плащата сами емисиите и затова техните цени са по високи. Иначе е прав под формата на плащане на емисиите се крие че всъщност цената на ел енергията е доста по висока от тази която даваме като статистика и че по този начин дори производителите и потребителите на чиста енергия заплащат чрез данъците си за замърсяващите ТЕЦ които на всичко отгоре горят и боклука на Европа и замърсяват още повече. Но трябва да се толерират олигарсите в крайна сметка а населението да плаща както с парите си така и със здравето си за огромните им печалби.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цялата работа е в страха на управляващите от синдикатите в ТЕЦ-вете, на всички е ясно, че трябва да се върви към постепенно затваряне на повечето ТЕЦ-ве на въглища, би могло да се направи временно изключение само за тези ТЕЦ-ве, които отговарят на най-строгите еко-изисквания на ЕС.Но това ще остави без работа, ако сложим в това число и миньорите около 35 000 човека(някои с много добри заплати).Не, че няма друга работа за тези хора, но никой не иска да се откаже от добра заплата, ранно пенсиониране и др. придобивки.И ще се борят със зъби и нокти за да се запази статуквото, а всяка следваща година цената на емисиите ще расте, държавата ще бъде принудена да харчи все повече пари за тях, това ще доведе до нови дългове на БЕХ и неминуемо ще води до увеличение цената на ел.енергията.И в един момент ще се окаже, че всички ще плащаме за това тези хора да си запазят сегашната работа.И вместо парите от държавата да се вложат в нова АЕЦ, те ще отиват за заплащане на емисии.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Мойра написа:

Калинките ще "отлетят" тогава, когато се махне този, който ги пуска.

Не е нужно да споменавам името Му.

Аврамова скоро може да се окаже , че и тя е калинкаа.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, adersa написа:

Аврамова скоро може да се окаже , че и тя е калинкаа.

Нима се съмняваш, че е калинка?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://fakti.bg/bulgaria/437251-arestuvanata-predsedatelka-na-jeni-gerb-jivee-v-palat-za-1-mln-leva-snimki

Само се чудя, защо чак когато някой се издъни започват да излизат такива информации наяве?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване