Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

110 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      71
    • Парламентарна република
      39

Препоръчан отговор

Изявление на Посолството на САЩ

Правото на мирно събиране е основна демократична ценност. Демонстрациите и протестите са знак за цветущо и жизнено гражданско общество. Мирните протести са играли ключова роля в 244-годишната демокрация на Съединените щати. Всяка нация заслужава съдебна система, която е надпартийна и подвластна на върховенството на закона. Ние подкрепяме българския народ в стремежа му за повишаване на доверието в демократичната система и насърчаване на върховенството на закона в България. Никой не е над закона.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 36,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Без умствен капацитет

4462

• miro20

3080

• Мойра

2721

• FusE

1912

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Поздрав за всички тролчета, ако не го разбирате не се притеснявайте просто такова ви е нивото. Сънят на великия диктатор *** – Генерале, ние повече не контролираме ситуацията! – Какво се е

Обездвиженият ”престъпник” Росен Миленов: Защо на 22.09.2020 г. трябва да сме всички на площада?

Публикувани изображения

Я, какво ни готвят само?

https://www.24chasa.bg/novini/article/8806919

Мамини убавци от  близо 200 до 300 лв на квадратен метър за саниране!

Някой се готви за голямо лапане.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, M.Николов написа:

Я, какво ни готвят само?

https://www.24chasa.bg/novini/article/8806919

Мамини убавци от  близо 200 до 300 лв на квадратен метър за саниране!

Някой се готви за голямо лапане.

познай приближени фирми на кои   ще са

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само като си помисля, че преди да започне предишното "държавано" саниране, нормалната цена на частно за квадратен метър беше около 30 лв.Всичко с работа и материали.

Явно не им стигнаха над 2 млрд. лв.

Едни от най-големите кражби в последните години.

Пък после някой ме пита защо хората протестирали.

Заради некомпетентно или лошо управление се вдигат постоянно цените на водата, тока, парното, данъци, такси и т.н.

Заради безумни идеи се харчат пари за безумни проекти(пример водопровода за Перник)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, M.Николов написа:

Само като си помисля, че преди да започне предишното "държавано" саниране, нормалната цена на частно за квадратен метър беше около 30 лв.Всичко с работа и материали.

Сега забогате за това цените са други и представи си като ти санират блока ще изглежда като сараите на Доган отпред сложен един готин асфалт.Мазно пристигаш с баварката в къщи взимаш семейството и айде в къщата за гости на село на почивка.Както виждаш всичко това струва много повече от 300 кинта не бой се на далавера си.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, M.Николов написа:

Явно не им стигнаха над 2 млрд. лв.
Едни от най-големите кражби в последните години.
Пък после някой ме пита защо хората протестирали.
Заради некомпетентно или лошо управление се вдигат постоянно цените на водата, тока, парното, данъци, такси и т.н.
Заради безумни идеи се харчат пари за безумни проекти(пример водопровода за Перник)

Хич не са безумни тия проекти - питай тези, дето намазаха!

Spoiler

Известна авиокомпания търси да назначи пилот. За мястото претендират немец, англичанин и българин.
Директорът на компанията пита немеца:
- Отдавна ли летите?
- Три години.
- И колко искате да получавате?
- Три хиляди. Хиляда за мен, хиляда за жената, хиляда за застраховката.
След това пита англичанина:
- Отдавна ли летите?
- Шест години.
- И колко искате да получавате?
- Шест хиляди. Две за мен, две за жената и две за застраховката.
Пита и българина:
- А вие отдавна ли летите?
- Да пази Господ, не мога да летя, пък и имам страх от високо. А искам да получавам девет хиляди.
- ?!
- Ами: три за мен, три за вас…
Директорът на авиокомпанията съвсем изперква:
- Стоп, а кой ще лети?
- Как кой - немецът, той нали се съгласи за три хиляди?!

преди 1 минута, Pifi Pedolino написа:

Сега забогате за това цените са други и представи си като ти санират блока ще изглежда като сарайте на Доган отпред сложен един готин асфалт.Мазно пристигаш с баварката в къщи взимаш семейството и айде в къщата за гости на село на почивка.Както виждаш всичко това струва много повече от 300 кинта не бой се на далавера си.

А като се събудиш - прозореца отворен, а пръстите - в контакта!

току-що, M.Николов написа:

Нали, с тия заплати от по 10 000лв. на месец средна за страната.:wub:

Не бе - на година! И то - не всяка година!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, jhoro написа:

Хич не са безумни тия проекти - питай тези, дето намазаха!

Е, за тези дето намазаха, ясно, че не са безумни, за тях са прекрасни, най-добрите проекти правени някога.

А ние останалите да се хванем за палците....или да им теглим по един шут в г.за.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, M.Николов написа:

А ние останалите ...

1914947990_.jpeg.f9e800b91f395075862824294b86dd18.jpeg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, M.Николов написа:

Именно, дошло е време да вземем дървото и да разгоним тия "мислители".

Пп. Този го цитирам като изпълнител, не като бъдещ политик!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Мойра написа:

Всъщност, който и да дойде след Борисов, ще е по-добре – дали Христо Иванов, дали Радан Кънев, дали Нинова, дали съвсем неизвестно име – защото несъмнено ще е широка коалиция.

:lol6:

преди 2 часа, Реджеп Иведик написа:

Абе Корпи, ти още ли не си стоплил, че Борисов и Гешев са мутрите

А Божков е света вода ненапита, борец за свобода и правда ?

Направо с тия вицове къртите мивки ....

:)

преди 4 часа, Мойра написа:

Бързата мара /политико/ пак се изказват неподготвени. Всъщност, подготвени но от тези дето им "подсказват" статиите и за протестите и фейковете за "къщите в Барселона" и т.н.

А всъщност, Гешев поблагодари :

https://bnr.bg/post/101309709/geshev-blagodara-na-partnyorite-ot-sasht-nikoi-ne-e-nad-zakona

Интересно какво намеква че ще става днес

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, miro20 написа:

https://bnr.bg/post/101309709/geshev-blagodara-na-partnyorite-ot-sasht-nikoi-ne-e-nad-zakona

Чете и той новините, както ... Дявола - Евангелието!

Да напомня, за Адвокати искат до 6 г. затвор за прокурори, ако разгласяват данни по висящи дела

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, miro20 написа:

Освен да арестува Борисов или поне Горанов, друго не виждам какво може да направи за да подкрепи думите си.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Тoни написа:

Не знам за вас, но аз бих гласувал за всеки, само да не се върнат никога сегашните на власт.

Това как би променило положението ти към по добро? Може би се следва - Не е важно на мен да ми е добре, а на Вуте да му е зле? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Тoни написа:

Не знам за вас, но аз бих гласувал за всеки, само да не се върнат никога сегашните на власт.

Не е въпроса „Кой ще управлява?“, а ... „Как ще управлява?“.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, M.Николов написа:

Освен да арестува Борисов или поне Горанов, друго не виждам какво може да направи за да подкрепи думите си.

Защо не. Може. И хайде да видим дали  същите протестиращи ще реват както за пРезидента че е "нарушена демокрацията" :) 

То е смешно да се помили дори. Което именно доказва колко несъстоятелна е тази теза че протестите са за "нарушената демокрация" и "двойни аршини".

Именно вие си искате двойния аршин - за една администрация може, а другата /която ви харесва пРезидентската/  - тя е светиня, недосегаема и с имунитет :) 

А иначе аз пък предполагам че може да е нов арест в президенството. Ето - вчера показаха че имало документи , които не са работа на президентския съветник да ги има и да се занимава.

Очаквам сега нещо по другото дело - за изнасянето на секретна информация. А това е в пъти по сериозно.

Ако прогнозирам по далеч.... може да се стигне  и до импийчмънт. Нали знаеш че не от президентските избори, а още преди тях , нашия пРезидент е предложен и съгласуван с чужда държава и нейните тайни служби.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, FusE написа:

Това как би променило положението ти към по добро? Може би се следва - Не е важно на мен да ми е добре, а на Вуте да му е зле? 

Като на Вуте му е зле, ще бръкне в шкафчето с евраци.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, miro20 написа:

Защо не. Може. И хайде да видим дали  същите протестиращи ще реват както за пРезидента че е "нарушена демокрацията" :) 

Ако им „предявят обвинения“ (задържането под стража е само една „мярка за неотклонение“) - няма да се сърдим.

Виж - ако ги „обесят надолу с главите“ или ги „разстрелят, без съд и присъда“ - ще протестираме по същия начин!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щото сега някой е обесил с главата надолу някой от пРезидентството ли ?

КАкто виждаш даже отдавна са пуснати с различни видове гаранции

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, miro20 написа:

Щото сега някой е обесил с главата надолу някой от пРезидентството ли ?

КАкто виждаш даже отдавна са пуснати с различни видове гаранции

Тъй, тъй - и оплюти, заклеймени, обявени за престъпници...
Да напомня ли, кой е „престъпник“ - по дефиниция?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За разлика от нас тук пишещите за прокуратурата и съда единствено значение са доказателствата, а не слухове за това дали някой е престъпник или не е. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, jhoro написа:

Тъй, тъй - и оплюти, заклеймени, обявени за престъпници...

И кога прокуратурата ги е обявила за престъпници ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване