Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Мойра

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

96 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      63
    • Парламентарна република
      33

Препоръчан отговор

преди 1 минута, ncl написа:

Пропуснал си, че и този се води за най-добрият юрист в нашата република...

Явно.:shy11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, FusE написа:

Не, няма да се получи, а ще ги уволни, безработни ще заемат местата им на заплатата която е пресложил преди искане за по висока, точно поради причината, че стандарта не е еднакво висок за цялата държава.

Тази логика е правилна, но и не съвсем - ще го кажа кратко: все действах на принципа и сам войнът е войн, и всеки път резултатите бяха едни и същи. Първия резултат бе, че на никой от всичките ми работодатели, които съм имал не му стискаше да ме уволни - така, че се стигаше до там, че сам да си подам молбата за уволнение. И ме уволняваха, но какво още - втория резултат бе, че след това винаги и ме викаха обратно на работа с по- високо заплащане. Най- куриозния случай ми бе, дето един дръвник, дърт комунист, в смисъл човека сам си настояваше, че е комунист, шест години, ако щеш вярвай, шест години след като напуснах работа, той пак ме потърси и ме молеше да ме наеме на работа, срещу наистина дооооста добро заплащане.

Та, защо не е съвсем правилна тази логика - търсят ли кадри сега ми кажи, реват ли по медии "няма кой да работи", леят ли крокодилски сълзи, тез наште бизнесмени големите. Тепърва ще леят, ама и пак ще го кажа - и ние сме си виновни, щото споменах ли, че сме народ без топки, после тука разни ми се обиждат, дето съм казал, че сме шматкенски народ. Ами какъв сме, като не смеем да си отстояваме и правата, и заплащанията, и всичко, и що - щото щели да ме уволнят. Забележи, че пиша в единствено число - щели МЕН да уволнят, не колектива, не обучения персонал, не цял екип от хора, които вече знаят кое, как и какво се прави в дадената сфера, в конкретната фирма, с нейните си специфики и условия на работа. Къде е колектива в това мислене "мен", това си е мислене за собствения задник, това е егоцентризъм, откъде съм минал само врът интриги, клюки, най- различни форми на скатаване, подмазване и злепоставяне на колегата. И моля ти се, ще вярвам аз, че като дойдел еди кой си там на власт, някой дето бил много умен и съвестен, да речем самия Исус да стане министър и край - всичко ще се оправи. Ще се оправи, ма другия път, ако Исус стане министър в България, ще се огледа ще се огледа и сам ще иде да се качи на кръста, откъдето ще вика, къде си господи идвай бързо да ме прибираш моля те.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, miro20 написа:

Е чети си какво цитираш де.

Изцяло подкрепа за съдебната система. :) 

Да, ама не на каква да е съдебна система!

„Всяка нация заслужава съдебна система, която е надпартийна и подвластна на върховенството на закона.“

Направо си казват, че сегашната не е такава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, ninov написа:

и Слави Чалгаринов се е продал на ГЕРБ вече не предава протестите

Този каква фурнаджийска лопата е...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, petie1 написа:

Не, просто си питам а и тъпите въпроси винаги са в основата на промяната

пуснах въпрос в линукс раздела да си чувал нещо по въпроса

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, jhoro написа:

Да, ама не на каква да е съдебна система!

„Всяка нация заслужава съдебна система, която е надпартийна и подвластна на върховенството на закона.“

Направо си казват, че сегашната не е такава.

Направо  си казват - никой не е над закона.

Деликатен начин да подкрепят правото на хората да протестират / а то пак повтарям , да повтарям - никой от управляващите не си е и помислял да ограничава това право/  и да подкрепят прокуратурата и съдебната система.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Bubbles написа:

Е аз що от три дни меля че протестиращите нямат искания? Ми ето това е едно чудесно искане, да направят един списък, да включат  и това, да излъчат човек да преговаря и да натискат с протести, ака се прави.

Е аз нали затова им викам бутачи, бутат се без цел

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, miro20 написа:

Направо  си казват - никой не е над закона.

Деликатен начин да подкрепят правото на хората да протестират / а то пак повтарям , да повтарям - никой от управляващите не си е и помислял да ограничава това право/  и да подкрепят прокуратурата и съдебната система.

Подкрепят или подканват - да си ходят?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Bubbles написа:

но ще влезе при избори в парламента

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, ninov написа:

но ще влезе при избори в парламента

Дам, за добро или за лошо...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Bubbles написа:

Ма трябва да му се признае, на онзи който го върти, че умее да го върти -  на онаа си работа. Само да му нареди утре целуваш ръка на боко, ще иде и задника му ще целуне даже - но пък за сметка на това, поне една голяма част от обществото си го обича.

Прочее сега се сетих и да попитам всички тук - някакви интервюта с Иво Христов относно протестите? Казвал съм вече, че това е единствената публична личност, с чиито мнения до голяма степен не съм съгласен, но все пак с интерес изслушвам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, barbuncela написа:

То бива да си нагъл и безочлив, ама това си има граница.

564473450_888-1.jpg.1a835336cb8cc0942d36676b2daefd56.jpg

За това спряха закона за фалшивата информация. Че първо техните доверени медии изгаряха!

пик отново се напика ... затова сме на 111-то място по свобода на словото (мисля даже, че сме и по-назад). Но какво да ги обсъждаме герберските подлоги, това е все едно да спориш с miro20БезумственкапацитетlsmurfMichigan111soundstreetraceriИ.дИоNд.Ni (няма нужда от интервали, това е едно тяло, тялото на чичковите герберотиквеничковчета), безсмислено е. Ако добавим към тях и безалтернативниците и разни други негерберасти, излиза, че управлението на един идиот, който срами България дори и насън нямало алтернатива.

А я да видим тия 2 500 души:

преди 1 час, criminall написа:

Не се виждаше докъде стигат протестиращите... :D 

1.png

2.jpg

Май повечко ми се виждат, пък нека ония си пикат, а местните тролодити да пищят за любимия си и неповторим идиот и да махат нулите като при деноминация ... Същите тия трольовци наричаха "онова" управление тоталитарно, а сега плуват до шия в овната (май пропуснах буквичка) на селяшко - олигархичната безпросветна паплач.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, crazy katon написа:

....чичковите герберотиквеничковчета...

Както и да го въртиш, и сучиш оригиналното винаги ще си остане в историята, като червенотиквеничковчета хахахахахахаххахахахахахахах - а вече, че в историята сте запомнени и, като такива, които се опитват да пренапишат историята, какво да ти кажа, освен хахахахахахаххааххахахахахахаха

преди 6 минути, ncl написа:

Кой Иво Христов?

Професора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, insec написа:

Професора.

(9) ИЗКАЗВАНЕ НА ИВО ХРИСТОВ НА 09 07 2020 В НС - YouTube

Това е последното му изказване, което намирам. Иначе ти какво очакваш да му е мнението за протестите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А някой от "птотестиращите", ще каже ли за какво протестира, какво предлага, от къде ще взема пари, кой асжеба ще управлява, с какво?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

89-та за какво протестираха?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Уплашеният Борисов и какво идва след него

Автор: Иван Бакалов

Цитат

Всъщност, който и да дойде след Борисов, ще е по-добре – дали Христо Иванов, дали Радан Кънев, дали Нинова, дали съвсем неизвестно име – защото несъмнено ще е широка коалиция.

Политико: САЩ подкрепят протестиращите в България, докато лидерите на ЕС остават безмълвни

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, miro20 написа:

Дано Гешев и ББ издържат. Наистина войната на мутрите е безмилостна и мащабна.

Абе Корпи, ти още ли не си стоплил, че Борисов и Гешев са мутрите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Реджеп Иведик написа:

Абе Корпи, ти още ли не си стоплил, че Борисов и Гешев са мутрите

И не само ! :nono:

Кои са - питай Hristo52 , който ги знае и помни , а сигурно е и страдал за Идеята . И мен може да питаш....

Първите мутри прикрити зад Идеята , започват да се появяват още от 56-та година насам , когато започва да се развива "култ към Семействата".....след смъртта на Сталин 53-та година . 

При Сталин мутри ли - ами Сибир за тях.....или по-лошо.:)

Така , че мутри е имало , има и ще има . Въпросът е да бъдат контролирани.... !

.....Борисов и Гешев , като всеки друг човек, са само смъртни - друг ще ги смени , други мутри в сянка , и толкова ! :nono:

...............

И след 30 години грабеж утвърден с измислени от самите тях закони наречени " Преход " , да си дойдем на думата :

Нова Конституция ! (в Русия вече го направиха)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...