Премини към съдържанието
kalansuv

Шефовете на комсомола - все милионери. ДКМС 2: Бащите комсомолци, децата им бизнесмени.

Препоръчан отговор

http://www.168chasa.bg/article/1076474

С милионите от БКП наливането на основите на капитализма стана бързо.

Най -безмисленото време на новата история на България е Комунизмът с най много поражения физически,психически и духовни .

Снимка на Антоанета Георгиева.

Най-мръсното предателство на комунистите – на 6 май е обявен „македонски народ“

И до днес БКП/БСП не са се извинили, че разделиха българите и ги накараха да мразят рода си

На 6 май преди 92 години се слага началото на едно от най-зловещите предателства към българския род, извършено с дейното участие на СССР и българските комунисти. Във Виена е подписан и обнародван така нареченият Майски манифест - обръщение на Вътрешната македонска революционна организация към македонското население и македонските революционери. Документът апелира към обединение на всички крила на македонското освободително движение в „единен балкански революционен фронт“ и към тясно сътрудничество с Коминтерна. Манифестът прави разлика за първи път между „македонския“ и другите балкански народи и поради това този акт се смята днес в Република Македония, като един от основните жалони по пътя към официалното създаване и признаване на отделна македонска нация. За България обаче последиците са зловещи – откъсната е жива плът от народа и изконните български земи, фалшифицирана е историята с измислена македонска нация, която днес е заела войнстващи позиции

срещу Отечеството си

Подписването на манифеста е резултат от политиката на СССР за привличане на македонското революционно движение към общи действия с международното комунистическо движение. По това време СССР се опасява от създаването на антисъветски блок на балканските държави под влияние на Франция. Затова Коминтернът отново отправя поглед към национално-освободителните движения на балканските народи с цел компартиите да ги използват като въоръжени сили срещу балканските държави в борбата им за проваляне на антисъветския блок. Деветоюнският преврат от 1923 година и разгромът на последвалото Септемврийско въстание, в които ВМРО е взела активно участие, ясно показват, че това е сила със сериозен боен потенциал. Затова комунистите правят опит тя да бъде привлечена за съюзник в техните въоръжени метежи. С евентуалното спечелване на ВМРО, БКП би лишила от сериозен съюзник правителството на професор Александър Цанков, потушило жестоко комунистическия бунт. Основни действащи лица в заверата са представителите на ВМРО Петър Чаулев и Александър Протогеров, на СССР и Коминтерна - Соломон Голдщайн - Черски, на БКП Никола Харлаков и Филип Атанасов от Македонската федеративна организация.

В самия документ ВМРО поема задължението да води борба за освобождаването и обединяването на Македония като:

„независима и самостоятелно управляваща се държава.“

За целта тя ще се опира на силите на македонското население, „крайните прогресивно-революционни движения в Европа и на Балканите“ и подкрепата на СССР. Така се постига обединение с федералистите, включително и с ренегатите на преминалия на сръбска служба Стоян Мишев. Крайната цел е определена — включването на Македония като равноправен член на замислената от Георги Димитров и Коминтерна Балканската федерация. В манифеста категорично не се говори за българи в Македония, а цялото население на областта е обявено за поробен „македонски народ“, който може да се смята за „самостоятелна политическа единица на Балканите“. ВМРО се обявява и против трите трите държави, които са си поделили Македония — Гърция, Сърбия и България.

В българската история обаче подписването на този позорен Манифест ще остане най-голямото предателство на родните комунисти и техните наследници от БСП към Родината. И до днес истината за тези зловещи процеси е покрита с митове, поддържани и от много български историци. В учебниците по история македонизирането на части от България продължава да се прикрива и да не се изучава обективно. Така за по-малко от 100 години съветските и нашите комунисти успяха да накарат българи с българи да се мразят и да се отрекат от рода си.

Снимка на Антоанета Георгиева.
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, то защото сега не става същото. Ма не ви ли омръзна да поствате глупости и нелепости постоянно. И преди 45 година пак е било същото. Проблема на българина е, че не си гледа в паницата и не се хваща в ръце да си оправи живота. Все комунисти и капиталисти му виновни.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, Емил Костов написа:

Да, то защото сега не става същото. Ма не ви ли омръзна да поствате глупости и нелепости постоянно. И преди 45 година пак е било същото. Проблема на българина е, че не си гледа в паницата и не се хваща в ръце да си оправи живота. Все комунисти и капиталисти му виновни.

На 09.09.1944 год. имахме имот, стока, добитък, храна, пари. Сега оголяхме и обосяхме. Все някой трябва да е виновен. Смърт без причина няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, kalansuv написа:

На 09.09.1944 год. имахме имот, стока, добитък, храна, пари. Сега оголяхме и обосяхме. Все някой трябва да е виновен. Смърт без причина няма.

Така ли? Я се поразарови малко да видим кой е имал стока,имоти и добитък, защото не си никак в час. Селянина е робувал, мизерствал, живеел в землянки и е работил по нивите на богаташите та са му плющяли ушите от зор.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Селянинът си е обработвал собствената земя. Имали са по над 5 деца. Имало е и аргати- ученици от планинските села слезли в равнината да пасат крави. Плевенският край е богат, плодороден и с хубава земя. Всички са имали малко или по- повече земя и стока. По- малоимотните са работили при по- богатите си съселяни. Всички в селото са били роднини и са си помагали. Сега, като имаш панелка и две коли за 20 000 лв. да не би да си по- добре. Заварките на бетонните панели корозират.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, kalansuv написа:

Селянинът си е обработвал собствената земя. Имали са по над 5 деца. Имало е и аргати- ученици от планинските села слезли в равнината да пасат крави. Плевенският край е богат, плодороден и с хубава земя. Всички са имали малко или по- повече земя и стока. По- малоимотните са работили при по- богатите си съселяни. Всички в селото са били роднини и са си помагали. Сега, като имаш панелка и две коли за 20 000 лв. да не би да си по- добре. Заварките на бетонните панели корозират.

Селянина не е обработвал собствената си земя защото не е имал такава. И е имал не по 5, апо 12-13 деца от които половината са умирали. Обработвал е земята на богаташа и е аргатувал както се казва. Та отново казвам прочети малко и се разрови преди да постваш глупости. Било е смрад и мизерия. Точно и поради тази причина след 45 година е започнало одържавяването. Всеки, който е имал нещо собствено е бил обявен за Кулак и съответно му е иземвано всичко. 

Прадядо ми е бил участник в 2-те световни войни и е бил даже в затвора заради убийство, което не е направил. той. Живели са в землянки. Купували са земя с ангария и са си правили сами къщи от кирпич, за да има къде да живеят. Не ми поствайте глупости, защото е жалко и срамно. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, kalansuv написа:

Добре прав си виновни са и .... това помага ли ни с нещо сега та трябва да го дъвчем непрекъснато. Хайде кажи по добре оттук нататък какво да правим според тебе.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, lsmurf написа:

Добре прав си виновни са и .... това помага ли ни с нещо сега та трябва да го дъвчем непрекъснато. Хайде кажи по добре оттук нататък какво да правим според тебе.

Да казваме истината, защото паметта на народа е къса и народът деградира в опростачване.

Разбирам, че на Вас, като бивш Директор на завод и настоящ бизнесмен имате много против истината да се припомня, заради късопаметство.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, kalansuv написа:

Да казваме истината, защото паметта на народа е къса и народът деградира в опростачване.

Разбирам, че на Вас, като бивш Директор на завод и настоящ бизнесмен имате много против истината да се припомня, заради късопаметство.

Не, не казваш истината. И народа не е деградирал. Той просто не желае да се вземе в ръце. Чака някой да му свърши работата и да му реши проблемите. Вижда се , че в държавата няма икономика, образованието е зле, младите са неграмотни, няма култура и уважение и продължаваме да се ровим в миналото, което отдавна е изтекло. 

Ако ти се срути къщата пак ли ще обвиняваш комунистите????

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж тази тема и по- точно точка № 18.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, kalansuv написа:

Нямам нищо против истината да се помни разбира се но ми се струва че Вие господине избивате комплекси като непрекъснато предъвквате стари неща и търсите виновник за неуспеха си в живота. Казвам Ви че сте прав но е безсмислено да повтаряте като латерна една и съща песен а Вие започвате веднага да търсите под вола теле за да реализирате лични нападки. Мислите ли че ако ме е било срам от каквото и да е било в миналото ми щях да го коментирам пред всички ?

Продължавайте да си тролите на воля няма повече да Ви се меся.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 19 минути, lsmurf написа:

Нямам нищо против истината да се помни разбира се но ми се струва че Вие господине избивате комплекси като непрекъснато предъвквате стари неща и търсите виновник за неуспеха си в живота. Казвам Ви че сте прав но е безсмислено да повтаряте като латерна една и съща песен а Вие започвате веднага да търсите под вола теле за да реализирате лични нападки. Мислите ли че ако ме е било срам от каквото и да е било в миналото ми щях да го коментирам пред всички ?

Продължавайте да си тролите на воля няма повече да Ви се меся.

Не. Не ми пречите. И не троля, каквото и да означава това. Ето отговорът ми. За да нямате грешна представа за мен.

1. Изповядвам единний светъл капитализъм, поправител недъзите на обществото. Чакам събужданието на народите и бъдащий капиталистический строй на целия свят;

2. Човешката природа остава такава, каквато още Кант я описва - криво дърво, от което нищо право не може да излезе;

3. Вярвам в десните пътища за решаването на националните ни проблеми. Защото е казано в притчи Соломонови: "Десните пътища Господ наглежда, а левите са развалени";

4. Убеден съм, че всеки трябва да има велики мечти, за да прави велики дела и да постига велики цели. Който има малки мечти, пак може да върши велики дела - като се включи в осъществяването на великите мечти на другите, докато те спомогнат за реализирането на неговите малки мечти;

5. Знам, че няма такова нещо като социална справедливост. Търсенето й неизбежно води до това да обвиняваш в несправедливост и Слънчевата система. А оттам до поголовното мрънкане има една крачка;

6. Вярвам в Исус Христос, нашият Бог, но знам, че без настоятелни, увеличаващи се и промислени усилия нищо от твоите мечти няма да се сбъдне. Искай и ще ти се даде, преследвай мечтите си и ще получиш желаното;

7. Знам, че утре ще бъде по-добре от днес. За да се случи това са нужни личните ми усилия, които трябва да полагам в продължение на десетилетия. Правя го!;

8. Всеки светец си има минало и всеки грешник - бъдеще. Капитализмът дава шанс на всеки да се поправи и покаже най-доброто от себе си. Социалистическата утопия - обратното!;

9. Ако искаш бъдещето да е различно от миналото, не забравяй миналото. Не се връзвай на глупостите на ловците на души, че това никого не интересува. Ако беше така, тогава те защото толкова стриктно пазят да не би някой да се задълбае в миналото?;

10. Никога не отговаряй когато си ядосан, никога не обещавай, когато си щастлив, никога не решавай, когато си тъжен;

11. Когато работиш здраво, ти прощават и големите грешки. Когато не работиш и малките грешки стават големи;

12. Достоевски е прав, че хората стават социалисти от безчестие и сантименталност. Затова честта се пази още от детството. И никаква сантименталност;

13. Човешкото чувство за справедливост прави демокрацията възможна. Човешката склонност към несправедливост прави демокрацията необходима;

14. Добрата преценка произтича от опита, а опитът идва от лошата преценка;

15. Никога не пускай сърцето си да се разхожда само. Изпрати разума и волята да го придружават;

16. По въпросите на сигурността и отбраната аз съм ястреб. По стопанските и финансови въпроси аз съм ултралиберален. По административните и бюрократичните въпроси аз съм просто маниак;

17. Комунистът е човек, който иска от държавата да го направи капиталист;

18. Бог не може да промени миналото, но историците могат. Една от твоите мисии е да им попречиш в това;

19. Най-добре се смее този, който се смее последен. А последен се смее този, който стреля пръв. Затова - винаги нападай, не се отбранявай;

20. Политическите резултати са следствие от човешките действия, а не от човешките намерения;

21. Когато чуеш в България, че някой много настоятелно започне да говори за социална справедливост, знай, че някой, някъде, нещо краде;

22. България е истински рай, населен с хора, които никой не може да убеди, че не живеят в сърцето на ада;

23. Вълкът никога не напада стадото, а овцата. Не бъдете овце;

24. Привидната "строгост" на българските закони се смекчава допълнително от незадължителността да бъдат изпълнявани;

25. Във всяка ситуация от основно значение е системата за ранно предупреждение;

26. Не мога да Ви дам сигурна формула за успех, но мога да Ви дам сигурна формула за провал.И това е, ако се опитвате да се харесате на всички;

27. Човек без врагове е човек без качества;

28. Хората се препъваме в камъни, не в планини. Не допускай недоглеждане за привидно дребни неща;

29. Предпочитам да работя с "лоши" хора - предвидими са. Най-лошото качество на "добрите" е, че стават лоши в най-неподходящия момент. И никога не можеш да уловиш този момент;

30. Силният, но не смъртоносен удар означава смърт за този, който го нанася. Удряй рядко, но нека да е смъртоносно;

31. Винаги практикувай това, което проповядваш;

32. Русия е извечен враг на България и българите.

Редактирано от kalansuv (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, kalansuv написа:

Не. Не ми пречите. И не троля, каквото и да означава това. Ето отговорът ми. За да нямате грешна представа за мен.

1. Изповядвам единний светъл капитализъм, поправител недъзите на обществото. Чакам събужданието на народите и бъдащий капиталистический строй на целия свят;

2. Човешката природа остава такава, каквато още Кант я описва - криво дърво, от което нищо право не може да излезе;

3. Вярвам в десните пътища за решаването на националните ни проблеми. Защото е казано в притчи Соломонови: "Десните пътища Господ наглежда, а левите са развалени";

4. Убеден съм, че всеки трябва да има велики мечти, за да прави велики дела и да постига велики цели. Който има малки мечти, пак може да върши велики дела - като се включи в осъществяването на великите мечти на другите, докато те спомогнат за реализирането на неговите малки мечти;

5. Знам, че няма такова нещо като социална справедливост. Търсенето й неизбежно води до това да обвиняваш в несправедливост и Слънчевата система. А оттам до поголовното мрънкане има една крачка;

6. Вярвам в Исус Христос, нашият Бог, но знам, че без настоятелни, увеличаващи се и промислени усилия нищо от твоите мечти няма да се сбъдне. Искай и ще ти се даде, преследвай мечтите си и ще получиш желаното;

7. Знам, че утре ще бъде по-добре от днес. За да се случи това са нужни личните ми усилия, които трябва да полагам в продължение на десетилетия. Правя го!;

8. Всеки светец си има минало и всеки грешник - бъдеще. Капитализмът дава шанс на всеки да се поправи и покаже най-доброто от себе си. Социалистическата утопия - обратното!;

9. Ако искаш бъдещето да е различно от миналото, не забравяй миналото. Не се връзвай на глупостите на ловците на души, че това никого не интересува. Ако беше така, тогава те защото толкова стриктно пазят да не би някой да се задълбае в миналото?;

10. Никога не отговаряй когато си ядосан, никога не обещавай, когато си щастлив, никога не решавай, когато си тъжен;

11. Когато работиш здраво, ти прощават и големите грешки. Когато не работиш и малките грешки стават големи;

12. Достоевски е прав, че хората стават социалисти от безчестие и сантименталност. Затова честта се пази още от детството. И никаква сантименталност;

13. Човешкото чувство за справедливост прави демокрацията възможна. Човешката склонност към несправедливост прави демокрацията необходима;

14. Добрата преценка произтича от опита, а опитът идва от лошата преценка;

15. Никога не пускай сърцето си да се разхожда само. Изпрати разума и волята да го придружават;

16. По въпросите на сигурността и отбраната аз съм ястреб. По стопанските и финансови въпроси аз съм ултралиберален. По административните и бюрократичните въпроси аз съм просто маниак;

17. Комунистът е човек, който иска от държавата да го направи капиталист;

18. Бог не може да промени миналото, но историците могат. Една от твоите мисии е да им попречиш в това;

19. Най-добре се смее този, който се смее последен. А последен се смее този, който стреля пръв. Затова - винаги нападай, не се отбранявай;

20. Политическите резултати са следствие от човешките действия, а не от човешките намерения;

21. Когато чуеш в България, че някой много настоятелно започне да говори за социална справедливост, знай, че някой, някъде, нещо краде;

22. България е истински рай, населен с хора, които никой не може да убеди, че не живеят в сърцето на ада;

23. Вълкът никога не напада стадото, а овцата. Не бъдете овце;

24. Привидната "строгост" на българските закони се смекчава допълнително от незадължителността да бъдат изпълнявани;

25. Във всяка ситуация от основно значение е системата за ранно предупреждение;

26. Не мога да Ви дам сигурна формула за успех, но мога да Ви дам сигурна формула за провал.И това е, ако се опитвате да се харесате на всички;

27. Човек без врагове е човек без качества;

28. Хората се препъваме в камъни, не в планини. Не допускай недоглеждане за привидно дребни неща;

29. Предпочитам да работя с "лоши" хора - предвидими са. Най-лошото качество на "добрите" е, че стават лоши в най-неподходящия момент. И никога не можеш да уловиш този момент;

30. Силният, но не смъртоносен удар означава смърт за този, който го нанася. Удряй рядко, но нека да е смъртоносно;

31. Винаги практикувай това, което проповядваш;

Ако си инфлуър добре. Плаща ти се да спамиш и да пишеш. Ако си трол то си е твой проблем, но ако си заблуден язък за теб самия. Продължаваш да пишеш простотии и неща без да имаш доказателства. Има едно нещо, което се казва история. Вземи та седни и прочети малко. Току виж си разбрал какво е било положението. Но се съмнявам в това.

Ето ти един филм, който е хубаво да изгледаш. Представя се като комедия, но за съжаление не е. Показва точно и ясно колко е зле положението в България преди 45 година. И никой тук не твърди, че комунизма е перфектния строй. Той върна България доста назад, но пък благодарение на него ти имаш интернет, ВИК, АЕЦ, ТЕЦ и прочие. Иначе щеше да стоиш в землянката още и да се чудиш на кой да се гъзиш.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Английски език не зная. Не зная какво е инфлуър. Не зная и какво е трол.

Филмът Господин за един ден е комунистическа пропаганда. Виж точка № 21 от цитираното от теб.

По- времето на НРБ нямаше интернет. Интернет е военно изобретение на Пентагона в САЩ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 2 часа, kalansuv написа:

Смърт без причина няма.

Има. Нарича се Естествена смърт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

няма, естествена смърт е юридически  термин и означава смърт от естествени причини. Дели се на две групи 1. смърт от старост,  която е генетично заложена във всички нас 2. смърт от недоразвитие

Оттам нататък е въпрос на тълкуване.

и за да съм в тон с темата - КоР за всички червени  шумкари, за техните деца, па и за внуците им. Аман от червени шизофреници като  СерГЕЙ Станишеф, ББ, Киро Парахода  и компания

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, kalansuv написа:

Хайде да си дойдем на думата. А нещо за финансираната от Запада Октомврийска революция, влакът със злато на Ленин под флага на Ватикана? Тия зли комунисти, "руснаци"... всичките юдеи май излязоха... Но това не се говори. Виновни, разбира се, са руснаците... най-близкият ни и братски народ. Съвсем случайно... Не оправдавам злините на комунизма (който всъщност така и не се реализира), но люлката на комунизма е именно Англия (не Русия); Маркс издава "Комунистическия Манифест" в Лондон, не в Москва. А съвсем случайно британското кралско семейство считат англосаксонците за потомци на десетте израилеви племена (т.нар. British Israelism)? И тази ли връзка пак е случайна? Ох, тия лоши руски комунисти!

Редактирано от Lumberman (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Lumberman написа:

Виновни, разбира се, са руснаците... най-близкият ни и братски народ. Съвсем случайно... Не оправдавам злините на комунизма (който всъщност така и не се реализира), но люлката на комунизма е именно Англия (не Русия); Маркс издава "Комунистическия Манифест" в Лондон, не в Москва

Малка поправка.. не са ни най близък и братски народ.

Като такива можем да смятаме по близки нам народи, например откъсната Македония, създадена изкуствено от комунистическия интернационал от Москвва.

Можем да смятаме и стотиците хиляди българоопределящи се от югоизточна Русия,  които са репресирани и изселвани пак от руско-съветския режим , и които им е заличавана и измисляна история и самоопределение...  визирам волжските българи,  татари /които също можем да кажем че са потомци на българите/  , украинци и т.н..

"Московията" като  основа на имперска Русия, след това СССР , и сегашна РФ сме доста , ама доста далеч като произход и история.

Дори според генетика , каквито иследвания излязоха наскоро , също доказват това.

За Маркс и Енгелс, просто спекуираш :) и то доста наивно ...  :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Lumberman написа:

всичките юдеи май излязоха.

като гледам кой как пише май доста юдеи или по точно ционисти пишат глупости тука,лъжи и фалшиви новини!новите болшевики!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, miro20 написа:

Малка поправка.. не са ни най близък и братски народ.

Като такива можем да смятаме по близки нам народи, например откъсната Македония, създадена изкуствено от комунистическия интернационал от Москвва.

Можем да смятаме и стотиците хиляди българоопределящи се от югоизточна Русия,  които са репресирани и изселвани пак от руско-съветския режим , и които им е заличавана и измисляна история и самоопределение...  визирам волжските българи,  татари /които също можем да кажем че са потомци на българите/  , украинци и т.н..

Македонците не можем да ги считаме за братски народ, понеже сме един народ с тях. Те са ни братя в рамките на нашия си народ, макар и да са изкуствено отделени, както казваш.

Волжките българи също сме един народ, те се считат за българи, макар и наистина да са се опитали комунистите да им промият мозъка, наричайки ги "татари".

Може би единствено сърбите са ни по-близък братски народ от руснаците, но за съжаление с тях не сме в много добри отношения, заради многото пъти, в които са ни забивали нож в гърба исторически.

А относно ролята на коминтерна - то за това е комунистически интернационал, защото тези хора нямат народност, те са безродници. Да, наистина са действали от Москва, но преди да ги има тях, революционерите (Ленин, Троцки и компания) са били обучени на запад и са финансирани от западните елити (има ей тази небезизвестна снимка на Хитлер и Ленин). Почти всичките им членове на болшевиките в началото не са били руснаци, а юдеи (ционисти). Тъй че е меко казано нелепо да бъдат обвинявани руснаците за престъпленията на комунизма, който по зачатие не е руски, и дори самите руснаци много са пострадали от тази идеология. Както и ние българите. Разбира се, във всяко стадо си има мърша, както и у нас. Руснаците не са задължително комунисти, напротив. Но някои гледат с тъга към времето на СССР, когато поне не са били свидетели на съвременния неолиберален корпоративен грабеж.

И наистина трябва да се прави разлика между юдеи и ционисти, защото далеч не всички юдеи подкрепят ционизма.

Редактирано от Lumberman (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да де.. именно че македонците бяха измислени от руснаците за да ни раздробят и за да няма силна държава на Балканите.

Останалите  оправдания са наистина доста наивни и са изцяло в стил..."кой ми ака в гащите".... Всички други били виновни, но не и руснаците :)

Конспирации и глупости как Хитлер играл шах с Ленин , не ми се четат.Нищо общо с това как са изглеждали 20 годишния Хитлер и Ленин

http://aldanov.livejournal.com/251983.html

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако България граничи със своя земя е заради единственият ни враг Русия

Сталин и Хитлер са си сътрудничали след първата световна война и външните им министри са подписали пакт за ненападание!Сталин строи немски градчета за специалисти от райха, които му строят военни заводи в ссср - в ссср има школи за обучение на немски танкисти и летци Абе ще дойде видов ден и ще стане ясно и на малките деца в отделенията, кой е я РИБЕНДРОБ с Хитлер на една маса и защо са си поделили Полша като разбойници под същата тази маса със срекретни притурки към договора.Хитлер и Сталин трябва заедно да нападат Полша, но Сталин изчаква с нахлуването няколко дни и представя СССР като освободител на Европа В Мюнхен, без да знаят за тайния пакт Молотов-Рибентроп, Франция и Англия се опитват да избегнат имперските домогвания на Сталин, който е имал неизпълними изисквания към тях,за да влезне евентуално в някакъв антинацистки съюз с тях. Освен това в Судетите има голям брой германци, които съвсем излишно и безсмислено са отделени от Германия, само заради излишната злоба и отмъстителност на някои от победителите в Първата световна война. Колко “миролюбив” е бил Сталин , при подписването на пакта Молотов-Рибентроп се потвърждава от окупацията на по-голямата част от Полша , “антифашистката” война с Финландия, окупацията на Литва,Латвия,Естония,Бесарабия и Буковина. Сталин предоставя военноморска база близо до Мурманск,от която Хитлер се възползва при окупацията на Норвегия! Освен това при окупацията на Югославия , Сталин има договор за “взимопомощ” ЕДНОВРЕМЕННО и с Третият райх ,и с Югославия! Сталин има претенции и към България и Турция, с което окончателно убеждава Хитлер да го нападне ПРЕВАНТИВНО! А съвсем НЕпосредствен повод е струпването на огромни войски срещу петролните кладенци в Плоещ, Румъния. А те са единственият сигурен петролен източник за Хитлер. И всичко това става между 1 септември 1939г. и 22 юни 1941г.. При такъв “съюзник”, дори на Хитлер НЕ му е оставал друг изход , освен да обяви война на Ссср , защото сталин вече е разградил западната си граница за масирано нападение , въпреки пакта за ненападение,въпреки изпълняваните по немски стриктно тайни договорености

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 часа, kalansuv написа:

Ако България граничи със своя земя е заради единственият ни враг Русия

Чети история!Трябва да се сърдиш на Фердинанд,Англия,Франция и неподходящи съюзници.

Трябва да говориш за калпавите руски политици,а не за Русия/руския народ,който е по-тормозен дори от нашия/.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.