Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

За трети път в прайм тайм (гледах го и в сутрешна емисия, сега и във вечерната и т.н.) ми навират в очите некъв свещеник , на който молитвата му всяка вечер не завършвала с амин, ами завършвала с "Господи, искам да се събудя жена". Ама защо по шибаните дяволи трябва да гледам за некъв поп, който искал да го пляскат и да е жена?!? Не стига, че повечето попове, дето се правят на много праведни спят с малки момченца, ами сега трябва и да слушам за тях. Нужно ли е цялата държава да бъде занимава с тоя калъф? Искал да е жена? Ама кой го боли фара изобщо за това? Не стига, че е пълно с пендели и траверси (не че ме бърка, стига да не се натрапват, както обичат често да го правят), ами трябва и всички да гледаме в централни новини сутрин и вечер. После, що хората се изкривиха? Ми щото постоянно им навират секви такива пробити индивиди. Да си живеят живота, да си се трескат с който искат и където искат, ама да не ме занимават и в скапаните новини с тях. Не ми дреме!!! Не искам да знам, не искам и да ги чувам.

• Харесва ми 2
  • Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, ostavime написа:

За трети път в прайм тайм (гледах го и в сутрешна емисия, сега и във вечерната и т.н.) ми навират в очите некъв свещеник , на който молитвата му всяка вечер не завършвала с амин, ами завършвала с "Господи, искам да се събудя жена". Ама защо по шибаните дяволи трябва да гледам за некъв поп, който искал да го пляскат и да е жена?!? Не стига, че повечето попове, дето се правят на много праведни спят с малки момченца, ами сега трябва и да слушам за тях. Нужно ли е цялата държава да бъде занимава с тоя калъф? Искал да е жена? Ама кой го боли фара изобщо за това? Не стига, че е пълно с пендели и траверси (не че ме бърка, стига да не се натрапват, както обичат често да го правят), ами трябва и всички да гледаме в централни новини сутрин и вечер. После, що хората се изкривиха? Ми щото постоянно им навират секви такива пробити индивиди. Да си живеят живота, да си се трескат с който искат и където искат, ама да не ме занимават и в скапаните новини с тях. Не ми дреме!!! Не искам да знам, не искам и да ги чувам.

Това се прави умишлено и не е отсега. Измества се вниманието на българина от основния проблем, а именно че държавата си заминава и се пускат подобни злободневни теми. Лошото обаче е, че в по-голямата си част българина ги гледа и те са му интерерсни. Разделяй и владей. Чувал си за тази тактика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, ostavime написа:

Не съм гледал тоя поп, но си прав. Навират ни всякакви индивиди. Просто не гледай новините, които гледаш. Аз като гледам моите новини, не се споменават такива неща. Не се ли досещаш, че точно ти си се прецакал, като си избрал да гледаш някакви новини? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Елементарно Утсън - спри да гледаш шиб@ните български телевизии и ще се почувстваш доста по-добре.

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да бе Билдер, прав си, ама то както си вървят примерно новини за атентата, поредния или за бежанците, дето са се забучили с некъв бус на магистралата (минах точно покрай тях) и почва тоя репортаж с тая мацка Марина Цекова, дето само не ми реве вече и тя и трябва и всички ние сигурно да ревен и да сме съпричастни. Сменям канала на секиндата, ама се побърквам от тъпотия и предерастия. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, ostavime написа:

Да бе Билдер, прав си, ама то както си вървят примерно новини за атентата, поредния или за бежанците, дето са се забучили с некъв бус на магистралата (минах точно покрай тях) и почва тоя репортаж с тая мацка Марина Цекова, дето само не ми реве вече и тя и трябва и всички ние сигурно да ревен и да сме съпричастни. Сменям канала на секиндата, ама се побърквам от тъпотия и предерастия. 

Спри да обръщаш внимание на подобни неша, а още по-малко да се ядосваш. Давам ти пример със сапунките. В тях постоянно се говори за интриги, лъжи, измами, клюки и прочие. 80% от българския народ ги гледа и то с интерес и тези 80% от българина е същия както в сапунките. 

За гейовете е още по-лесно да се разделя общественото мнение. Просто всичко се прави с цел българина да не се обединява и да не се хване в ръце да си оправи проблемите.

Друг пример, който мога да ти дам е олигофренския FaceBook. Вече едно 70% от българите живеят там. Тях нищо друго не ги интересува. И ако недайт си боже интернета им спре или пък самият FB спре стой та гледай какво се случва.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди беше противозаконно. После бяха болни. Сега ни втълпяват, че трябва да да ги уважаваме. Следващата стъпка е да го направят задължително. Май е време да се намесим решително и да ги поставим на мястото им. :mad:

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 16 минути, Емил Костов написа:

Друг пример, който мога да ти дам е олигофренския FaceBook. Вече едно 70% от българите живеят там. Тях нищо друго не ги интересува. И ако недайт си боже интернета им спре или пък самият FB спре стой та гледай какво се случва.

Паника на Уолстрийт баце! :)   Да не мислиш, че само българите живеят във фейса. Ми то тва е Интернет за повечето хора- Фейсбук, Гугъл и ОЛХ... И не влизат в Ибей, щот си мислят че е няква незаконна секта.  :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, Емил Костов написа:

Друг пример, който мога да ти дам е олигофренския FaceBook. Вече едно 70% от българите живеят там.

Какво пък е това? 

Е тия, дето си бършат екраните много ме дразнят. И не защото ги бършат( това е добре, хигиената трябва да се поддържа), а защото Сульо и Пульо тръгнали да се вживяват в ролята си. Не виждат колко са смешни отстрани, особено ако са на повечеко годинки и особено, ако навремето едва са закърпили тройките в средното училище. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, язе написа:

Паника на Уолстрийт баце! :)   Да не мислиш, че само българите живеят във фейса. Ми то тва е Интернет за повечето хора- Фейсбук, Гугъл и ОЛХ... И не влизат в Ибей, щот си мислят че е няква незаконна секта.  :lol6:

Всеки отговаря сам за себе си. Не виждам кое е смешното. И не мисля, че само българите живеят във FB. Само, че има разлика между това да използваш FB и да живееш в него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 7 минути, Емил Костов написа:

Всеки отговаря сам за себе си. Не виждам кое е смешното.

Ами всичко, което е смешно. :)

Редактирано от язе (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

" Писна ми от гейски изпълнения "

Свиквай - това е евроаталантизъм! Нищо не разбираш.

Иначе и на мен ми писна! Влизам вчера в един магазин и един видимо такъв взе да ми се омилква. Тоя от персонала де! Ма и при фризьорите е вече страшно и въобще изобщо !!!:no-no:

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, Кумчо вълчооо написа:

Ма и при фризьорите е вече страшно и въобще изобщо !!!

Отиваш при жена фризьор? А мен няма да ме намериш във Facebook.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, язе написа:

Ами всичко, което е смешно. :)

Явно не си ме разбрал. Не съм против това да се използва FB или да се гледат сапунки или новини. Но за мен е неприемливо ако интернета или телевизията ти спрат за теб това да означава края на живота и да изпадаш в истерия. Повярвай ми едно 70% от българите са точно така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, simtech написа:

Отиваш при жена фризьор?

XIX - ти век?

преди 10 минути, Емил Костов написа:

Явно не си ме разбрал. Не съм против това да се използва FB или да се гледат сапунки или новини. Но за мен е неприемливо ако интернета или телевизията ти спрат за теб това да означава края на живота и да изпадаш в истерия. Повярвай ми едно 70% от българите са точно така.

Връщаме режима на тока(не помня точно, но май беше 1:2) и българина иска не иска ще наблегне над книгите.:)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, XECUTIONER написа:

XIX - ти век?

Не разбирам!? Какъв 19-ти век?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 32 минути, Емил Костов написа:

А за мен, точно това е смешното. както и примерно да си купиш телефон за 1000 лева, щото правел хубави снимки. 90% от притежателите на смартфони, нямат нужда от тях. Това си е смешно...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, язе написа:

А за мен, точно това е смешното. както и примерно да си купиш телефон за 1000 лева, щото правел хубави снимки. 90% от притежателите на смартфони, нямат нужда от тях. Това си е смешно...

Е говорим за едно и също. Уф докато се разберем с теб :handshake:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 5 минути, _Alex&Vanko_ написа:

Бейби, колко си хубава днес!:)

Това евентуално би било комплимент, само за някоя много тъпа кифла.  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, язе написа:

90% от притежателите на смартфони, нямат нужда от тях.

Тоест? Как определяш ти кой от какво има нужда? Времето на Бай Тошо свърши, знаеш ли?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 5 минути, simtech написа:

Тоест? Как определяш ти кой от какво има нужда? Времето на Бай Тошо свърши, знаеш ли?!

Знам, знам... сега е времето на Тошко Африкански.:lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Кумчо вълчооо написа:

Иначе и на мен ми писна! Влизам вчера в един магазин и един видимо такъв взе да ми се омилква. Тоя от персонала де! Ма и при фризьорите е вече страшно и въобще изобщо !!!:no-no:

Това секунди за реклама ли бяха?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 56 минути, bildera_ написа:

Това секунди за реклама ли бяха?

Ми кък! Коги сам на шише ракия налатам  и не пробирам -  това мъжко, женксо! То днес и без това не можеш да ги различиш това кое мъжко, ко е женско, ко е фризьор, кое стрептезьор, кое зведъ, журналист или друго там!:ill6:

Редактирано от Кумчо вълчооо (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, Кумчо вълчооо написа:

Ми кък! Коги сам на шише ракия налатам  и не пробирам -  това мъжко, женксо! То днес и без това не можеш да ги различиш това кое мъжко, ко е женско, ко е фризьор, кое стрептезьор, кое зведъ, журналист или друго там!:ill6:

Това ми напомня за една случка преди 17-18 години с един мой бивш колега, дето се напил в съседното село и тръгнал да се прибира с колата. Сутринта се събудил със събути гащи в колата си насред нивата, а задника го болял. Всичко това го разправя той и не се усещаше за някои неща, но това бе много ценна случка. Иначе човека си обичаше женичките, не момчетата. Друг пък мой колега, пак от нашата смяна и пак по него време, идва на работа, но при нес често се пиеше и се оставаше поне още една смяна, щото работехме без прекъсване. Та тоя колега намери пък панталона си на оградата  и никой не знаеше как е попаднал там. Абе...историята помни много случки с участието на ракията. Това да си загубиш гащите е нещо нормално. Оня ден си бършеше телефона един колега и ми показва някакъв клип от фейса - пияна жена се мъчи да се отърве от 1 метър ограда. Накрая заби нос, закачиха и се гащите и ще не ще с 300 зора ги събу. Не само мъжете обърнаха резбата май. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.