Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

ЗДРАВЕЙТЕ!!!

Да започнем с това, че става въпрос за приятел от 8 години с който сме си много близки. Той тръгна с момичето което харесвам, но тя го остави за буквално няма и един месец. И от тогава до сега приятели ми казват, го е оставила заради мен. С нея излизаме всеки ден и си пишем постоянно. Аз виждам, че и тя ме харесва, но моят приятел още не я е преживял.

Понеже аз не искам да се карам с приятеля се опитах да забравя за това момиче, но не мога. Та търся съвет за това дали да говоря с моя приятел за това, че харесвам момичето което той не може да надживее или да направя каквото вие кажете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Жоро Ганев написа:

ЗДРАВЕЙТЕ!!!

Да започнем с това, че става въпрос за приятел от 8 години с който сме си много близки. Той тръгна с момичето което харесвам, но тя го остави за буквално няма и един месец. И от тогава до сега приятели ми казват, го е оставила заради мен. С нея излизаме всеки ден и си пишем постоянно. Аз виждам, че и тя ме харесва, но моят приятел още не я е преживял.

Понеже аз не искам да се карам с приятеля се опитах да забравя за това момиче, но не мога. Та търся съвет за това дали да говоря с моя приятел за това, че харесвам момичето което той не може да надживее или да направя каквото вие кажете.

Ами избираш или приятелят ти или жената. Все ме съмнява,че не го е оставила заради теб, а поради друга причина. Най-вероятно ще остави и теб след време. 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Даже си мисли, че ще може да командва жената. А тя ще му бие дуспата само при първия признак, че се кани да я манипулира и да я учи на ред. :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

кажи му истината

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, Mlechko написа:

Даже си мисли, че ще може да командва жената. А тя ще му бие дуспата само при първия признак, че се кани да я манипулира и да я учи на ред. :)

Колкото и да се мъчиш няма как да го обясниш или някой да го разбере. Просто трябва да го преживее.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ууу, бившите са No Go.. забрави тая работа. Освен ако няма страшен задник.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Жоро Ганев написа:

ЗДРАВЕЙТЕ!!!

Начи батка, тя те е познавала преди да тръгне с него нали? как така става според теб, че те харесва повече от него, ама все пак тръгва с него а не с теб? Сещай се малко. Ти просто си "първа резерва"... Айде, дано да съм ти бил полезен.  :D

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз в такива случаи имам един железен принцип: за мен гаджето или жената на приятеля не е жена! Освен ако е хубава и дащна - тогава той не е приятел... :D

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Жоро Ганев написа:

ЗДРАВЕЙТЕ!!!

Тя щом е тръгнала да ги сменя през месец, нещата не са на добре. Умната жена първо опознава един мъж преди да тръгне с него. Тия дето започват лекомислени връзки няма да ги коментирам. Ако те кефи чукай я там 1 път и я остави. Жените не се хвалят с тия работи така че той няма да разбере. Не си струва да почваш връзка и да съсипеш 8 години приятелство заради момиче дето не знае кво иска. Другия месец ,като зареже и теб ще си от 2 стола на земята. Жени в живота много идват и си отиват ,ако не с тая скоро ще си с друга така че загубата не е голяма.

Аз имах в компанията двама приятели дето така заради една курвичка стана интрига и трима го биха тоя ,дето открадна мацката на приятеля си. Имай уважение към приятеля си ,ако реално ти е такъв. Изчакай малко ,или ти ще си намериш друга ,или той ,а той намери ли си ще му е все тая, че си с бившата му. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

жени бол приятели малко

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.