Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Блокираха ме днес, заради едно видео в затворена група. Някой дебил го е докладвал и от ФБ изобщо без да са наясно с обстоятелствата, директно са ме блокирали за 7 дни. Категорично въпросното видео не е повод да бъда блокиран, и държа да изясня недоразумението, но като търся в ФБ ми дава тонове напълно безполезна информация, но не и начин да се свържа директно с екипа. Ако е възможно да ми обясните, как да го сторя, къде точно мога да пиша до екипа на ФБ, относно изясняване на недоразумение? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

appeals@facebook.com – Жалби

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ни впрягай , 7 дни почивка без сураттефтера само ще са ти от полза

• Харесва ми 3
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, ined написа:

ни впрягай , 7 дни почивка без сураттефтера само ще са ти от полза

Няма да са ми от полза. Празници са а там имам хора, с които по друг начин не бих могъл да се свържа. Най-важното е ,че съм блокиран напълно несправедливо. Нормално е да имам желание, да изясня въпросното недоразумение с екипа на ФБ. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

правиш нов профил и готово.

ако искаш да ти пусна някои от моите под наем.

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:lol6:7 дни неможеш вече без фейсбук, как ли сме живи тези без фейсбук

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Soviet Soldier написа:

Няма да са ми от полза. Празници са а там имам хора, с които по друг начин не бих могъл да се свържа. Най-важното е ,че съм блокиран напълно несправедливо. Нормално е да имам желание, да изясня въпросното недоразумение с екипа на ФБ. 

това не е нищо бях влезнал в спор как се прави  телешко по определен начин 

и ме репортнаха и ме блокираха.

Редактирано от Yvan Sergeev (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лично мен редовно си ме наказват там. Понеже съм русофил, а за управата на ФБ всеки русофил е почти углавен престъпник, та заради това ние сме под особен надзор там. Гледат ни не под лупа, а направо под микроскоп. Мен вече ме наказват за по месец - явно им се виждам много страшен. Последно "отнесох плувката", защото отговорих на един турчин на репликата му "да съм се обрежел, като Христос с ръждясалите сърп и чук в килера ми" със "само това ли успя да измисли простата ти главица" - и бам 1 месец бях само наблюдател. Ако щеш се оплачи и на самия Зукърбърг, ефекта ще е 0.

Редактирано от Agentpat™ (преглед на промените)
  • Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Без умствен капацитет написа:

:lol6:7 дни неможеш вече без фейсбук, как ли сме живи тези без фейсбук

Пак се почна с глупостите. Работата не е в това мога или не мога. 1-во е въпрос на принципи, все пак . . . блокиран съм без повод. Празници са и много хора, пишат, честитят, а аз само мога да seen-вам. Това са колеги ,познати и други, с които нямам други средства за контакт, освен ФБ. 

Както и да е, не съм пуснал тема за да се обяснявам, защо ми е важно да ми възстановят fb. Намерих все пак начин да им пиша, но за сега няма отговор. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

знаеш ли колко глупости им пишат на ден, най вероятно ще ти отговори някой бот с напомняне на правилата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе аз ли нещо съм назад с матряла или във Фейсбук, както винаги досега, е нямало и няма администратори. Колко милиона души ще са нужни да обслужат милиарди потребители със зилиони глупави постове? От група ви изхвърля администратор на съответната група. А реакция от Фейсбук се генерира автоматично. Примерно 200, или не помня там колко беше бройката, доклада по една и съща причина автоматично затриват пост, затварят акаунт и т.н. Той може да е снимка на цветя. Изтрива се. Ако пък е рязане на глави, псуване на майка или разпространяване на радикални идеи, обаче 2,8 души са го докладвали - тогава си стои поста.

Има некакъв отбор, който реагира, когато се прави нещо незаконно, ама как се самосезира е загадка за мен. Със сигурност във Фейсбук няма даден контакт, по който да се осъществи връзка. Това би ги заляло с милиарди писма.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам същия проблем. В рамките на няколко месеца ми блокират профила няколко пъти за по  30 дни. Последното блокиране ми беше за картинка от комикс. Това не е нормално. Дайте контакт на които ,може да пиша на фейсбук.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм си редовно блокиран там, даже свикнах. За коментари също банват. Смисъл да им пишете няма, на мен ми блокираха и тая възможност. Цензурата е пълна там в общи линии. Аз ползвам и ВК, но там много българи няма за съжаление и ФБ е нещо като без конкуренция, без алтернатива в България. 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм сигурен, че някои ме докладва, но не мога да разбера, кои. Въпроса е обаче защо тъпия фб удобрява тези доклади, които не нарушават с нищо правилата им на сайта. И да, за съжеление найстина фб няма алтернатива. Дано по скоро някои да измисли подобен сайт, които да им бъде конкуренция. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а аз съм блокиран и ми се иска документ за самоличност,но понякога ме пуска (вероятно бъг). Но не ми дава да се делна профила и иска да си алармирам профила, но незнам къде

преди 2 минути, Джон Сноу написа:

Аз съм сигурен, че някои ме докладва, но не мога да разбера, кои. Въпроса е обаче защо тъпия фб удобрява тези доклади, които не нарушават с нищо правилата им на сайта. И да, за съжеление найстина фб няма алтернатива. Дано по скоро някои да измисли подобен сайт, които да им бъде конкуренция. 

сайта е измислен отдавна

https://vk.com

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ръководството на този сайт съвсем изнагля, точно защото е без алтернатива. От нас зависи дали ще продължава да се гаври с правата ни, или ще изградим нова алтернатива на този гнусен политически сайт. За абсолютно всичко могат да ви блокират, даже и за 2 думи, стига тоя дето преглежда сигналите ,да прецени че има "омразна реч". Свиквайте . . . 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като спомена за "омразна реч" веднъж ме блокираха за един коментар написан против бежанците. А инак, ако зависеше от мен да помогна за направянето на друг алтернативен сайт до сега 100 пъти да съм направил. Не стига това, където фб от нас си правят парите от реклами и посещения на сайта ни. Ами и не ни обръщат нужното внимание.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Джон Сноу написа:

Като спомена за "омразна реч" веднъж ме блокираха за един коментар написан против бежанците. А инак, ако зависеше от мен да помогна за направянето на друг алтернативен сайт до сега 100 пъти да съм направил. Не стига това, където фб от нас си правят парите от реклами и посещения на сайта ни. Ами и не ни обръщат нужното внимание.

И банът е да стоиш, като паметник без никакви функции, дори чат. Но за сметка на това да влизаш и да отчиташ бройка за рекламите, от които получават пари е възможно. Ха ха противна работа . . . 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 49 минути, Без умствен капацитет написа:

а аз съм блокиран и ми се иска документ за самоличност,но понякога ме пуска (вероятно бъг). Но не ми дава да се делна профила и иска да си алармирам профила, но незнам къде

сайта е измислен отдавна

https://vk.com

Благодаря за сайта знам го, но там няма много българи. 

преди 1 минута, Soviet Soldier написа:

И банът е да стоиш, като паметник без никакви функции, дори чат. Но за сметка на това да влизаш и да отчиташ бройка за рекламите, от които получават пари е възможно. Ха ха противна работа . . . 

Да, то за това не те трият нацяло да си правят парите от реклами. Оле, не знам много взима да ме дразни тоя сайт. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дайте да подемем инициатива и да популяризираме ВК в България, като алтернатива на ФБ. Това е единствения избор, в противен случай монополът на ФБ и възможността да нарушава правата ни си остават. 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тъкмо същото си мислех и аз правим една страница или група за ВК в България. И почваме да споделяме. Яко, щее е да се съберем много хора. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да създадем страница в ФБ, която да популяризира ВК сред българите. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 28.12.2017 г. в 15:03, Soviet Soldier написа:

Здравейте. Блокираха ме днес, заради едно видео в затворена група. Някой дебил го е докладвал и от ФБ изобщо без да са наясно с обстоятелствата, директно са ме блокирали за 7 дни. Категорично въпросното видео не е повод да бъда блокиран, и държа да изясня недоразумението, но като търся в ФБ ми дава тонове напълно безполезна информация, но не и начин да се свържа директно с екипа. Ако е възможно да ми обясните, как да го сторя, къде точно мога да пиша до екипа на ФБ, относно изясняване на недоразумение? 

Смени си пощата на terorista@ yahoo.com  и те ще се свържат с теб.

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 28.12.2017 г. в 18:35, Soviet Soldier написа:

Пак се почна с глупостите. Работата не е в това мога или не мога. 1-во е въпрос на принципи, все пак . . . блокиран съм без повод. Празници са и много хора, пишат, честитят, а аз само мога да seen-вам. Това са колеги ,познати и други, с които нямам други средства за контакт, освен ФБ. 

Както и да е, не съм пуснал тема за да се обяснявам, защо ми е важно да ми възстановят fb. Намерих все пак начин да им пиша, но за сега няма отговор. 

Бе, Войник, ти Skype нямаш ли? Или ако не удариш някой лайк, не си човек:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, karadzha написа:

Бе, Войник, ти Skype нямаш ли? Или ако не удариш някой лайк, не си човек:D

Имам Скайп и Вайбър, но в тях няма стена, няма възможност да следя публикувани от приятели новини и важни неща, няма обществени групи и куп други възможности. Примерно конфликтът в Сирия го следих от погледът на мой приятел, офицер в сирийската армия, който ми споделяше и пращаше доста неща. Възможностите на ФБ на практика ги има само във ВК. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от HackerX
      Здравейте!
      Вече от доста време насам имам проблем с браузъра на Гугъл и сайта на Фейсбук - зареждам news фийда (началната страница), въртя си надолу - всичко добре. Но като минат няколко минути започва да ми насича и в task manager-а на Хром виждам, че се товари много процесора за тази страница. Презареждам я и се оправя, докато не минат пак няколко минути и да започне отново да товари.
      При вас има ли го това, от какво може да е и как мога да го оправя?

• от Angel Danailov
      Здравейте,от известно време имам проблем с хронологията на новините във фейсбук! Преди като дам на опцията "най нови" и ми излизаха подредени по минути и часове назад новините от приятели, страници и групи които следвам а сега излизат разбъркано и също нецяло съдържанието много новини изпускам и това е от около месец! Какво се случва аз нищо не съм правил по настройките?
    • от Гергана Спасова
      Здравейте. Проблемът ми е следния: Бях излязла от профила си във Фейсбук и когато опитах да вляза отново ми поиска потвърждаване на самоличността. Изпратиха ми 6-цифрен като СМС, който трябваше да въведа. Въведох го и пак не можах да вляза. Просто полето с кода се изчисти и  все едно не съм въвеждала нищо. Поисках нов код, но след това вече не ми изпратиха такъв и така вече 4,5 часа. На някой случвало ли му се е и какво мога да направя, за да вляза в профила си?
      П.С: Пробвах да сменя паролата си- получава се, но отново ми искат код за защита, който всъщност не ми изпращат.

• от サムライオートバイ
      Как мога да спра хората да пишат каквото и да е на стената ми за 1-2 дена. Имам имен ден на 1ви и като се почне с едни поздравления от познати и непознати които не са се сещали по цяла година. Как мога да блокирам писането на стената във сюраттефтера за 1-2 дена и после пак да го пусна? Благодаря  ако някой помогне
    • от septemberrain
      Здравейте, преди малко влязох във фейсбук профила си, където повечето ми приятели съм ги отпоследвала, за да не ми излизат постоянно техните постове, а когато искам да видя постовете на определени хора просто влизах в листата ми с приятели и цъках на бутона ,,new posts'', който се намираше между  ,,all friends'' / ,,birthdays'' и ,,followers'.' Но днес с доста неприятна изненада открих, че бутонът new posts в friend list-a просто го няма.. нито при компютъра, нито при телефона.
      Искам да попитам и при вас ли е по този начин, и това съответно някаква поредна скапана фейсбук промяна ли е, целяща досадно последване или е някакъв бъг специално появил се при мен? Ще се радвам да помогнете, защото е много дразнещо.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.