Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Мнение относно сайтове като plasico, nikem, jarcomputer, vali.bg

Препоръчан отговор

С подобни калпави части цената е горе-долу нормална. Все пак си остава по-лошия вариант понеже гаранцията е скопена.

Дъното ще е най-скопеното за стотина лева точно като всичко останало не може да очакваш друго.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 84
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 35 минути, Митко Стефанов написа:

Някой да каже за това билдче от пласико ? https://plasico.bg/компютър-eclipse-amd-ryzen-5-1600-8gb-1tb-gtx-1060-3gb-ddr5-59516.html
Ryzen 1600 , 8gb 2133mhz ram , 1060 3gb ? Намален от 1644 на 1234 лева . Бях свалил бюджета на 1250 , но това ме заинтригува ... Някой мнение за пласико ? Нещо няма инфо за дъното обаче !

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Тая машина е от бъдещето, работи без дъно.Иначе конфигурацията е "СУПЕР" не се замисляй,  а я поръчвай, докато не са те изпреварили.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, Митко Стефанов написа:

Някой да каже за това билдче от пласико ? https://plasico.bg/компютър-eclipse-amd-ryzen-5-1600-8gb-1tb-gtx-1060-3gb-ddr5-59516.html
Ryzen 1600 , 8gb 2133mhz ram , 1060 3gb ? Намален от 1644 на 1234 лева . Бях свалил бюджета на 1250 , но това ме заинтригува ... Някой мнение за пласико ? Нещо няма инфо за дъното обаче !

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Сам си отговори на въпроса!

http://nikem-bg.net/cart/57992p1r57915p1r59762p1r58147p1r58389p1r54541p1r57523p1r55325p1r57867p1rf.html

преди 4 минути, Lpool написа:

Тая машина е от бъдещето, работи без дъно.Иначе конфигурацията е "СУПЕР" не се замисляй,  а я поръчвай, докато не са те изпреварили.

Поръчай си я ти, щом толкова много я харесваш!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, plamen_petrov_80 написа:

Не е лошо да престанеш да предлагаш това боклучаво ссд.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Lpool написа:

Ти не е лошо да престанеш да предлагаш това боклучаво ссд.

Това не е система за купуване - това е съпоставка колко е на оферта предложението на онази фирма по-горе, но можех и още да сваля от цената!

Ти щото знаеш какво е това: 

SSD Диск 120 GB SSD

нали?

А ти къде го прати - на АМД система с 2133Мхз памет - яко!

Хайде -  жив и здрав!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сложил си му скъпа рам и дъно. В готовата е 2133MHz такава се взима за под 100 лв. както и дъно с 320 чипсет.

Реално може да се сложи охладител с 10 лв. по-евтин както и малко по-евтин хард и цената ще падне с около 100 лв. демек 150 лв. по-евтино.

Това обаче си е нормална надценка за готова сглобка както и по-ниската гаранция. В случая имаме и некоректна реклама като при румънците с това фалшиво намаление.

Мен поне това ме дразни повече понеже 1 644 лв. за тоя боклук и малоумен няма да се върже да даде другото е очаквано.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, plamen_petrov_80 написа:

Това не е система за купуване

Сигурно и тази не е за купуване?

Нова конфигурация и монитор

от Freakyx - твоята количка http://nikem-bg.net/cart/57992p1r57915p1r59762p1r58147p2r59932p1r58317p1r55325p1r57867p1rf.html  от преди два дена.Общо взето от доста време само него препоръчваш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз от  Jar съм вече недоволен. Първа поръчка и да ми изпратят вместо  MSI Gaming X, само Gaming 8G. Нищо, че по гаранция е счита за Gaming X.   Гаранция    Кутия 1  Кутия 2 . Май ще връщам картата :).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За пореден път съм супер доволен от ardes.bg

Черния им петък започна от четвъртък, т.е. снощи. Направих си поръчката в 00:16 без никакви проблеми, сайта им беше супер бърз, а преди малко получих sms, че поръчката ми е готова и мога да ида да си я взема! Браво, де й другите онлайн търговци да работеха така бързо...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еми като бързина не мога да кажа, но като лъжливи оферти са топ! Например:

960GB SSD ADATA GAMMIX S11 XPG , рекламирано с 26% отстъпка струва 429лв. (намалено от 579лв. :angry:) а във Варио и Sky е 420лв. без лепенки "черен петък" по целия сайт....

Това е само един пример, повечето им оферти са така. Може! да има и наистина намаление неща, но като цяло държат по-високи цени от останалите и "бомбастичните" намеления са в стила на румънците....:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, Mihalaki написа:

Еми като бързина не мога да кажа, но като лъжливи оферти са топ! Например:

960GB SSD ADATA GAMMIX S11 XPG , рекламирано с 26% отстъпка струва 429лв. (намалено от 579лв. :angry:) а във Варио и Sky е 420лв. без лепенки "черен петък" по целия сайт....

Това е само един пример, повечето им оферти са така. Може! да има и наистина намаление неща, но като цяло държат по-високи цени от останалите и "бомбастичните" намеления са в стила на румънците....:)

Преди няколко дена си направих списък с това което искам да си купя, утре ще сравнявам да видим дали ще има "черен петък" изобщо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Почти месец следях и избирах нещата, които си купих от Ардес, и цените вървяха нагоре-надолу в рамките на 3-5 лева, и в деня на Черния петък нямеше фалшиви високи цени, поне за нещата, които следях.

За всички стоки има различни онлайн търговци, при които цените са + - 100 лв. и това е постоянно, дори и без Черен петък.  Дори и сега като видя в пазарувай.ком има огромни разлики за един и същ продукт. Така че следете цените в самия магазин, а не с други оналйн магазини и сами си решете от къде да пазарувате.

Сега гледам един телевизор, който бъквално го има хем на промоция за 699 лв. и в друг сайт за 799 лв, къде е истината подяволите?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, Trudno написа:

За пореден път съм супер доволен от ardes.bg

преди 55 минути, Trudno написа:

Почти месец следях и избирах нещата, които си купих от Ардес, и цените вървяха нагоре-надолу в рамките на 3-5 лева, и в деня на Черния петък нямеше фалшиви високи цени, поне за нещата, които следях.

Факта , че ти си супер доволен не може да бъде критерий . В момента тече шумна кампания за техните " невероятни " промоции в интернет пространството. Предлагат продукти с уж големи намаления ,които реално са по-високи от цените на техни конкуренти  за идентични артикули без намаления. Ето ти конкретен пример - графична карта на промоциална цена 999 лева от Ардес ,друг търговец предлага този продукт за 979 лв. без намаление. Та къде според теб е реално така афишираното голямо намаление ? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш възможност за проба която не страда от coil whine (гаранцията не важи за него).

Иначе е малко странно нова карта да се продава при положение че имаш 2 седмици срок да я върнеш и да си вземеш парите. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Здравейте ! интересувам се дали някой от вас е ползвал услугите на Варио и при поръчка за  Асемблиране на компютър искат ли капаро и колко? .мерси!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 година по-късно...

Plasico e възможно най отвратителния сайт за продажба на техника. Аз принципно никога не си поръчвам неща от такива сайтове, обаче се наложи зареди финансовите ми средства в този момент. Вчера ми се обадиха да потвърдя поръчката. Днес още не е изпратена. И не се знае кога. :D За това един съвет към всичко който четат това. Отивате в някой голям магазин вадите кеша и ви е мирна главата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, Stefio написа:

Plasico e възможно най отвратителния сайт за продажба на техника. Аз принципно никога не си поръчвам неща от такива сайтове, обаче се наложи зареди финансовите ми средства в този момент. Вчера ми се обадиха да потвърдя поръчката. Днес още не е изпратена. И не се знае кога. :D За това един съвет към всичко който четат това. Отивате в някой голям магазин вадите кеша и ви е мирна главата.

Днес, както и вчера е извънредно положение в страната! Съобразявайте се малко!

Знаеш ли какво става с доставките по време на черен петък, чакал съм над две седмици!

Защо сега се сети да пазаруваш? А ако нямаш кола за да идеш до магазин, а ако няма такъв в твоя град?

Хубаво даваш съвети, но гледай малко от позицията на другите хора!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Представи си следната ситуация. Купуваш техника от някоя верига на място и нещо не е наред. Почва ходене по-сервизи и чакане щото могат да те мотаят и месец.

Тук въобще не става дума да си объркал някоя част проблеми с биоса или че ни си си я представял така (претенции всякакви)...

Само при покупка онлайн важи правилото за връщане без обяснение. Лично аз предпочитам да ми е мирна главата в това отношение а като бонус обикновено и цената е по-ниска.

п.с. Във Варио и Жар дават някакви срокове за всеки артикул и на който му е важен въпроса може да си направи сметката стига да чете и мисли.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 27.05.2018 г. в 15:04, Bryca03 написа:

Какво е вашето мнение относно сайтовете plasico, nikem, jarcomputer, vali.bg?

извинявам се за въпроса ако не е на място, но някой дали разполага с код за отстъпка в jar computers,  ще бъда много благодарен!! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 27.05.2018 г. в 15:04, Bryca03 написа:

Какво е вашето мнение относно сайтовете plasico, nikem, jarcomputer, vali.bg?

Според мен сайтовете са подходящи ако решиш да си сглобяваш цяла конфигурация, тъй като имат голям избор от продукти, също могат да ти го сглобят, но цената на частите в 90% от случаите е по-висока, но много хора ги предпочитат, тъй като или не могат да си я сглобят сами, или не им се занимава да търсят най-изгодните оферти към даден момент, или не искат да плащат доставка няколко пъти (което пак може да им излезе по-изгодно).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, tepmu написа:

Според мен сайтовете са подходящи ако решиш да си сглобяваш цяла конфигурация, тъй като имат голям избор от продукти, също могат да ти го сглобят, но цената на частите в 90% от случаите е по-висока, но много хора ги предпочитат, тъй като или не могат да си я сглобят сами, или не им се занимава да търсят най-изгодните оферти към даден момент, или не искат да плащат доставка няколко пъти (което пак може да им излезе по-изгодно).

Коя цена точно е по-висока?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, plamen_petrov_80 написа:

Коя цена точно е по-висока?

Като чуеш цена на нещо за какво се сещаш? Пример: http://nikem-bg.net/computer-components/MSI-RTX2080TI-LIGHTNING/

https://www.pazaruvaj.com/video-karti-c3142/msi/geforce-rtx-2080-ti-11gb-gddr6-rtx-2080-ti-gaming-x-trio-p425083713/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване