Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Каква според вас е вероятността, зад убийството на журналистката Виктория Маринова, да стои фирма свързана с Лук Ойл и източването на европейски фондове

Реджеп Иведик
 Сподели

Препоръчан отговор

Правят ми впечатления неадекватните действия на министър председателя и вицепремиера, както и неадекватното поведение пред камера на шефа на полицията в Русе.

Това ме кара да мисля, че върху българските власти се осъществява сериозен външен натиск.

Вие какво мислите по въпроса

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 386
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

абе министърът вече определи убиеца и че убийството е спонтанно,тъй че забрави да се стигне до някакви подбудители.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Реджеп Иведик написа:

Това ме кара да мисля, че върху българските власти се осъществява сериозен външен натиск.

прав си

и аз мисля че има натиск от турското еврейското американското и германското посолство.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, emil644466 написа:

абе министърът вече определи убиеца и че убийството е спонтанно,тъй че забрави да се стигне до някакви подбудители.

Да имаше изявления на отговорни фактори по всички пеевски медии, че убийството със сигурност не било поръчково. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Реджеп Иведик написа:

Да имаше изявления на отговорни фактори по всички пеевски медии, че убийството със сигурност не било поръчково. 

Убийството е поръчково, а момчето ( макар и от ромски произход) е изкупителна жертва. Това е просто очевадно. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И според мен нулева.Големия обществен натиск е понеже жертвата е обществена личност, за това се задвижи толкова бързо и с такава сила цялата държавна машина и се залови извършителят.Ако беше някоя баба от неизвестно село или някой неизвестен студент от студенски град,въобще никоя държавна институция нямаше да си мръдне и малкия пръст и мангала в момента щеше да си обикаля баровете в Дойчланд апсолютно необезпокояван.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, върху българските власти има натиск отвън.

Дали зад убийството на Виктория Маринова стои фирма, свързана с Лук Ойл и източването на европейски фондове, не мога да бъда сигурна, въпреки че имам някои съмнения относно истинността на официалната версия.

Предлагам ви два линка към статии на Биволъ:

https://bivol.bg/gp3.html

https://bivol.bg/gp2.html

Редактирано от Мойра (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чудно ми е как така мангала като я уби не се скри някъде ами се предаде.И как толкова бързо  разкриха убиеца,Хорейшо ПАСТИ НЕ ЯДЕ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Akademika10 написа:

Чудно ми е как така мангала като я уби не скри някъде ами се предаде.И как толкова бързо  разкриха убиеца,Хорейшо ПАСТИ НЕ ЯДЕ.

За да се  скриеш за убийство, особенно в чужбина,трябват и пари и стабилни хора.Този вчерашен дришлю 21 годишен циганин, освен да отиде при майка си няма много вариянти.По-скоро ми е смешно как го обявиха за боксьор,като го гледам на снимките какъв е тапициран скелет, тоя ще го нокаутирам със свален гард ве.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, franchesko написа:

За да криш особенно в чужбина,трябват и пари и стабилни хора.Този вчерашен дришлю 21 годишен циганин, освен да отиде при майка си няма много вариянти.По-скоро ми е смешно как го обявиха за боксьор,като то гледам на снимките какъв е тапициран скелет, тоя ще го нокаутирам със свален гард ве.

Има нещо наредено,как така поне не се опита да се скрие.Циганина не е толкова прост,щом след убийството стигна чак до Германия,а дали не е могъл примерно в Италия да отиде.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Akademika10 написа:

Има нещо наредено,как така поне не се опита да се скрие.Циганина не е толкова прост,щом след убийството стигна чак до Германия,а дали не е могъл примерно в Италия да отиде.

Ванка вече не се иска много акъл да се излезе от България,нали сме в Шенген ,лична карта, ако нямаш някакви седебни дела, които се водят в момента,точно 200 евро ти трябват да стигнеш до Германия.До Италия,през Гърция Игуменица 50 евро е ферибота и си в Бари.Лошото е ,че при една рутинна проверка, ако нямаш други докумети и в същата време за теб издадена европейска заповед за арест, то веднага това ти излиза срещу имената ти в компютъра.Можел е на едно място да се скрие в Европа,без да са му нужни средства и контакти, доста бандитлък са е криел там през годините,ама не се е сетил именно защото е прост.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, Емил Костов написа:

Убийството е поръчково, а момчето ( макар и от ромски произход) е изкупителна жертва. Това е просто очевадно. 

Аз това мисля! Всичко е вятър и мъгла. Прах в очите на хората! Някой я е поръчал!

Бог да я прости. Лека и пръст.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали е театър това с циганина, но работата е сереиозна. Имам предвид, че в нашия край стават все повече, и са нагли. В моя град, а и в близките градове около мен, всеки втори или трети, който срещаш е мангал. Става опасно, понеже в малките градчета, младите хора ги няма, работят в чужбина. Останали са само възрастни и болни хора.

А мангалите се събират на центъра, с коли, отварят прозорците, надуват циганска или турска музика, пият алкохол..дори някои ходят с нож на кръста, на колана в калъф, НО С НОЖ, постоянно...

А полицайчетата ...в повечето случаи пикливи връзкари, които си взимат заплатите и дори не се появават с часове по улиците на градчето.

И докато не се случи нещо, мерки не се взимат...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Богатир написа:

А полицайчетата ...в повечето случаи пикливи връзкари, които си взимат заплатите и дори не се появават с часове по улиците на градчето.

И докато не се случи нещо, мерки не се взимат...

В София е същото! Полиция може да видиш само около Народното събрание, Президентство, и Министерски съвет. Изобщо...пазят господата от народната обич! И пазят стадионите когато има мачове.  В квартала в който живея, а и по другите квартали, ако видя патрулка един, два пъти в годината пак е много. Може би само циганите са по кротки...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, barbuncela написа:

Аз това мисля! Всичко е вятър и мъгла. Прах в очите на хората! Някой я е поръчал!

Бог да я прости. Лека и пръст.

Ами малко логика трябва да се вкара. 

1. Убитата е разследващ журналист. Занимава се с не кой да е.

2. Момчето, което е било доста пияно, а убива и изнасилва. Естествено удобно да е от ромското съсловие. Това ще отключи омраза и още повече липса на мислене.

3. След като осъзнава какво е направил още много пиян избягва в Германия. Явно е телепорт. За да избягаш като си търсен в Германия ти трябват доста пари и да си невидим по границите.

4. След като се знае какво е извършил германците ще го екстрадират начаса, въобще няма да се занимават с глупости.

Журналистката е убита, а момчето е просто изкупителна жертва. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чудя се в тази държава защо всеки не се занимава с това от кое най му се отдава !
Определено за следователи не ставате а и конспирациите не ви се отдават.

Значи цялата тая история трябва да е някакъв прецедент за България ако се водя по акъла на конспираторите!  Това никога не се е случвало мангал да изнасили и убие жена докато се разхожда! Да и прибере телефона и подобни ценни вещи.
Сега от типична родна картинка трябва да нищим конспирации понеже тази била водеща в някаква кабеларка.
Обаче като гледам на на какъв кадър са се спряли за извършител на поръчката все едно гледам младия Агджа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, barbuncela написа:

В София е същото! Полиция може да видиш само около Народното събрание, Президентство, и Министерски съвет. Изобщо...пазят господата от народната обич! И пазят стадионите когато има мачове.  В квартала в който живея, а и по другите квартали, ако видя патрулка един, два пъти в годината пак е много. Може би само циганите са по кротки...

Моето градче е малко. И от година или две - не помня точно - РПУ-то работи като обикновено учреждение с работно време от 8:00 до 17:00. След 17:00 две полицайчета седят в полицейскта Астра пред общината и дремят...цяла нощ. И представи си, че се случи нещо в някое село, например на 20км от тук, или в друго села но 35км. Двамата пикльовци докато са там, в градчето може да обереш банка и да избягаш...

Абсурдистан!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Емил Костов написа:

Журналистката е убита, а момчето е просто изкупителна жертва. 

Трябва да си много тъп за да не го разбереш!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, BMW Маниак написа:

Чудя се в тази държава защо всеки не се занимава с това от кое най му се отдава !
Определено за следователи не ставате а и конспирациите не ви се отдават.

Значи цялата тая история трябва да е някакъв прецедент за България ако се водя по акъла на конспираторите!  Това никога не се е случвало мангал да изнасили и убие жена докато се разхожда! Да и прибере телефона и подобни ценни вещи.
Сега от типична родна картинка трябва да нищим конспирации понеже тази била водеща в някаква кабеларка.
Обаче като гледам на на какъв кадър са се спряли за извършител на поръчката все едно гледам младия Агджа.

Случвало се е, но пък не и с такъв театър. Много е удобно журналист, които рови в големите лайна да го убие циганин. Със същата вероятност може да го убие и керемида от покрив. Ако е станало така както се казва за 5 секунди може всичко да се докаже. Особено ако е имало изнасилване. Чувал си за ДНК експертиза нали??

току-що, barbuncela написа:

Ами както виждаш не го разбират. Знае се как работи полиция и прокуратура. В Плевен, където съм аз имаше достатъчно подобни изцепки. Забравя се обаче. То и това ще се забрави. Въпрос на няколко дена е!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Емил Костов написа:

1. Убитата е разследващ журналист. Занимава се с не кой да е.

С кой се занимава ?
Какво е разследвала я дай линк моля?
Посмъртно ли е станала разследващ журналист само не се разбра само ?

преди 6 минути, Емил Костов написа:

За да избягаш като си търсен в Германия ти трябват доста пари и да си невидим по границите.

Ти някога излизал ли си от града в който си роден ?
Доста пари !!! Хе хе
Той кога е заминал за Германия още никой не го е търсел. Всеки може да замине за Германия, границите са отворени за пътуване с българска лична карта.

преди 3 минути, barbuncela написа:

Юруш на конспирациите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, BMW Маниак написа:

Юруш на конспирациите.

Това не е само мое мнение! С който да съм говорила, мисли така!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...