Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Каква според вас е вероятността, зад убийството на журналистката Виктория Маринова, да стои фирма свързана с Лук Ойл и източването на европейски фондове

Реджеп Иведик
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 7 минути, Емил Костов написа:

Аз го казах, ама никой не иска да мисли от Вас. Дай ми контра пример освен да казваш, че си измислям и че говоря глупости!

Аааа... аз трети път няма да ти оборвам простотиите и лъжите. Изброих ти ги точка по точка.

/ пп... това за личната карта която убиеца оставил на местопрестъплението, и после без нея заминал в  Германия, кърти мивки... Бих сложил някоя емотика.. но не е смешно.. трагичен си ... /

Ти изведнъж избяга далеееч от тази конкретика  . Защо ? 

Това че мразиш някои институции, че си потърпевш, не означава че всяка конспиративна фантастична и АБСУРДНА версия  която си приел , е истината.

Още по малко да ми ги представяш като "мислене и логика" .

Просто се излагаш.

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 386
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 4 минути, miro20 написа:

Аааа... аз трети път няма да ти оборвам простотиите и лъжите. Изброих ти ги точка по точка. Ти изведнъж избяга далеееч от тази конкретика  . Защо ? 

Това че мразиш някои институции, че си потърпевш, не означава че всяка конспиративна фантастична и АБСУРДНА версия  която си приел , е истината.

Още по малко да ми ги представяш като "мислене и логика" .

Просто се излагаш.

Верно? Тоест ти вярваш, че младо момче се напива до припадък, среща журналистката, завлича я в парка, убива я и я изнасилва, след което избягва от страх в Германия. Приятелю, приказките на Шехерезада са по верни. Свери си часовника и си остани в раздела за политика. Там може да се карате с Хамериканците колкото искате. Но е време да помислиш малко, щото е смешно за теб самия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Емил Костов написа:

Аз го казах, ама никой не иска да мисли от Вас. Дай ми контра пример освен да казваш, че си измислям и че говоря глупости! Това се казва от прокуратура и медии. Няма да казвам колко е смешно, трагично е.

На теб болничен няма да ти дадат, това е сигурно, а и не ти е нужен. Млад, здрав, прав мъж ще ринеш сняг зимата!!

от работа и затвор 

болничен спасява .

даже  държавата ще ми даде

асистент и  щу му плаща кинти.

А на мен инвалидна пенсия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Yvan Sergeеv написа:

от работа и затвор 

болничен спасява .

даже  държавата ще ми даде

асистент и  щу му плаща кинти.

А на мен инвалидна пенсия.

Продължавай да фантазираш!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Емил Костов написа:

Но е време да помислиш малко, щото е смешно за теб самия.

Демек - ти си "мислещия" и да вземат всички да се "събудят" и да помислят повечко...

Ма няма по-голяма фантастика, просто - напил се и като шатнал и кокаинче му дошло напереното отвътре. И на алеята среща тая правила крос - той подвикнал, тя се сопнала - бе тая на ква се прави... я къв съм мъж, отсякъде...

Голяма фантастика. Обаче ти си пич, нали. Ти си толкова печен, че няма как некви тиквеници да ти вменяват кое било истината, нали. Ти ги разбираш тия работи, нема как да се излъжат - лъжите са само за овцете, дето са прости и глупави. умниците, дето мислят - как ще ги излъжат некви полицаи...

Имаме и няколко теми - царството на конспираторите. В тях именно най-некомпетентните се изживяват на най-знаещи, най-печени и най-"осведомени"... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, _ramus_ написа:

Демек - ти си "мислещия" и да вземат всички да се "събудят" и да помислят повечко...

Ма няма по-голяма фантастика, просто - напил се и като шатнал и кокаинче му дошло напереното отвътре. И на алеята среща тая правила крос - той подвикнал, тя се сопнала - бе тая на ква се прави... я къв съм мъж, отсякъде...

Голяма фантастика. Обаче ти си пич, нали. Ти си толкова печен, че няма как некви тиквеници да ти вменяват кое било истината, нали. Ти ги разбираш тия работи, нема как да се излъжат - лъжите са само за овцете, дето са прости и глупави. умниците, дето мислят - как ще ги излъжат некви полицаи...

Имаме и няколко теми - царството на конспираторите. В тях именно най-некомпетентните се изживяват на най-знаещи, най-печени и най-"осведомени"... 

Ами да! Време е да се събудят. Хайде радвайте се на дивотията - https://www.facebook.com/gospodari/?__tn__=kC-RH-R&eid=ARBwPVI9cswVP0udSQh76T_D2vtp-Oqn6TogHMIVuiG5L7GZz91x3taDARpJWFcaP_pTXYtg4q_Cx6FJ&hc_ref=ARR_AifphOUkKPaMRczxjsNbhxyEQDqLFhMVCz7InkFnepBWsMyTzm8yS7IeMXZRA7c&fref=nf

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, franchesko написа:

Конспирациите, че убийството на журналистката е от висшестояшисти личности, издишат от всякъде.Първо ,кой е този висшестояшаст, който ще наеме за мокра поръчка  миризлив 21-годишен циганин,който ще бъде оставен хванат от аматьорската ни полиция и прокаратура, и след 30-минути ,,обработка,, в стаичката на районното мангала ще си изпее, кой му е платил и поръчал ,,услугата,, 

И това се прави, но цигането щеше да бъде или безследно изчезнало, или намерено мъртво нейде си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Емил Костов написа:

след което избягва от страх в Германия. 

Емо, на страха крилете са големи.А и Германия е само на някакви си 18 часа път с кола от България.Това са били панически действия на един уплашен хлапак.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, franchesko написа:

Емо, на страха крилете са големи.А и Германия е само на някакви си 18 часа път с кола от България.Това са били панически действия на един уплашен хлапак.

Пробвай следното. Напиваш се като донски казак до припадък и се опитай да отидеш до Румъния. 

току-що, Yvan Sergeеv написа:

Човек не си сериозен. Темата не е за шега. Моля те прави си ТАШАК на друго място. А за изплискване на легена си има заведения. Искаш да ми кажеш, че това убийство или тази случка ти харесва???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, sound написа:

И това се прави, но цигането щеше да бъде или безследно изчезнало, или намерено мъртво нейде си.

Стига това е в сферите на фантастикте.За убисйтвото на бившия премиер на Сърбия, Джинджич, да не би да са наели 21-годишен циглак от шекер махала? А професионален снайперист служил в Армията,комендант на аркановите тигри.Няма такива филми бате, в които са намемат неграмотни мангали за мокри парички,за обществено значими личности това мое го чуеш само по кварталните кръчми от пиянки вече обръщаши второ шише мастика.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Емил Костов написа:

Време е да се събудят.

Тва виртуала на някои им действа доста зле. Така - с клипчета, с фалшиви новини, с мнения от "подходящи медии" - важното е, че ти си буден и немаш проблеми с "истината". Браво, на което. Браво. Един буден гражданин да има в тая страна... Вече съм оптимист - поне един вече има. Догодина, може и да станат двама. После - още, и още...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Емил Костов написа:

Искаш да ми кажеш, че това убийство или тази случка ти харесва???

за съжаление много хора живеят  в саксия и нямат поглед  върху света и заобикалящия свят

не се  прави джогинг в гетото.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Емил Костов написа:

Пробвай следното. Напиваш се като донски казак до припадък и се опитай да отидеш до Румъния. 

Аве правил съм големи пакости на пияна глава,повярвяй ми веднага след като свършиш пакоста  минава и вълната на емоцията,сиреч този момент ,в който си губиш разума,  и колкото и да си пиян,наиш колко бързо изтрезнавяш, по бетер от зелева чорба и студен душ взети заедно.А и до колкото разбрах той е бил закаран до Германия,няма закон който да го спре само защото е употребил алкохол.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гледам тук е имало "Ден на отворените врати на психодиспансера  с безплатен достъп до интернет" .На някой май трябва да му се спрат криминалните сериали и да му се пускат ,основно, индийски и турски любовни сапунИ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, miro20 написа:

/ пп... това за личната карта която убиеца оставил на местопрестъплението, и после без нея заминал в  Германия, кърти мивки... Бих сложил някоя емотика.. но не е смешно.. трагичен си ... /

Има дори и свидетел очевидец  сега четох докато си разхождал кучето , че мангала от телефона на жертвата е звъннал на господин Б.Б. и му е казал че работата е свършена.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А цигарнинът бил казал пред полицаите в Германия, че не я е изнасилвал, а само я е убил. 

Това пък какво идва да каже!? Откъде - накъде признава за убийството, а отрича за изнасилването?

Единственото сносно обяснение е, че му е било поръчано са я убие, но той на своя глава я е и изнасилил първо. Понеже е прост изрод, си мисли че ако си признае за това, което му е било заръчано само, може да отърве нещо. Демек, другото не е трябвало да става и в неговата глава е по-тежко прегрешение, щото не е изпълнил точно плана.

Иначе, всички обявиха че е спонтанно убийство. Без да са го разпитали у нас, без детектор на лъжата, без нищо. На петия ден, той там, те тук, не са го виждали, ни чували и ХОП спонтанно убийство. 

Е, как да не се съмняваме!?

преди 2 часа, franchesko написа:

За убисйтвото на бившия премиер на Сърбия, Джинджич, да не би да са наели 21-годишен циглак от шекер махала? А професионален снайперист служил в Армията,комендант на аркановите тигри.Няма такива филми бате, в които са намемат неграмотни мангали за мокри парички,

В Сърбия може да е като по филмите, но тук всичко е на много ниско ниво. А и тази жена е била краен бушон. За бушончетата няма да ти търсят снайперист, обучаван не знам си къде си. Нещо евтинко и умеещо да лъже взимат и работата изпечена. Просто се бухват в първата дискотека в гетото и гледат за по-мускулесто развит индивид, дръпват го настрани с предложение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чета и се плаща какво е нивото на средностатистическия българин. Но пък му дай да съчинява конспирации.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, Mediterranean написа:

А цигарнинът бил казал пред полицаите в Германия, че не я е изнасилвал, а само я е убил. 

а леля му каза обратното 

че  бил изнасилил а не бил убил.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дали е етично човек, който повече от 20 години не е стъпвал в България да съди хората, постоянно живеещи тук заради мненията им по темата?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

https://eu.usatoday.com/story/news/world/2018/10/10/suspect-arrested-murder-bulgarian-tv-journalist-viktoria-marinova/1586822002/

преди 3 минути, Мойра написа:

Дали е етично човек

От Изабел, Мирча и Рамус,  какво очакваш.

Майсторите на конското. Етика, морал, конско, всичко знаят и на всяко гърне мерудия

И колчем кажеш нещо срещу властта, тутакси изникват от небитието, сякаш се чувстват длъжни да я защитят.

А може би са длъжни

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Реджеп Иведик написа:

И колчем кажеш нещо срещу властта, тутакси изникват от небитието, сякаш се чувстват длъжни да я защитят.

ББ и ГЕРБ може да са виновни за 1001 убийства ако щете, но точно за това е пълна глупост да се твърди.

преди 6 часа, Mediterranean написа:

А и тази жена е била краен бушон

Какъв бушон бе. Какво толкова е разследвала че да я убива някой за това ? ?  Нито интервюто е нейно, нито е разследвала нещо по темата за Джипи груп.

Инервю с разследващите, и то от друг нейн колега.

Ако някой има пръст срещу разследващите - ще убива или комопрометира тях или Бивол. Не други които просто им вземат интервюта, и не да прави трагична реклама на разследването .

Ако бях тъп конспиратор като вас, бих казал че Бивол и румънеца са я убили за да се разшуми в Европа и цял свят за разследването им, и за да си издействат застраховка при евентуален натиск върху тях след това.

Щото вече цял свят ги научи , и никой с пръст не би ги пипнал вече.

Тъпа конспирация или не, факт е че точно това се постигна.

преди 27 минути, Yvan Sergeеv написа:

а леля му каза обратното 

че  бил изнасилил а не бил убил.

Виждаш  това което казах по назад - Циганите един правоговор не могат да скалъпят, плямпат каквото им доде на ума, и е абсурд някой да ги "инструктира" , както твърдят конспираторите фантасти  да говорят една версия-легенда.

Абсурд.

преди 7 часа, BMW Маниак написа:

Има дори и свидетел очевидец  сега четох докато си разхождал кучето , че мангала от телефона на жертвата е звъннал на господин Б.Б. и му е казал че работата е свършена.

Почвам да си мисля даже че циганина много прилича на единия отравител на Скрипал

:laughing5:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, miro20 написа:

Виждаш  това което казах по назад - Циганите един правоговор не могат да скалъпят, плямпат каквото им доде на ума, и е абсурд някой да ги "инструктира" , както твърдят конспираторите фантасти  да говорят една версия-легенда.

Абсурд.

на какъв ли език се разбират в германия

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, miroslavm написа:

Гледам тук е имало "Ден на отворените врати на психодиспансера  с безплатен достъп до интернет" .На някой май трябва да му се спрат криминалните сериали и да му се пускат ,основно, индийски и турски любовни сапунИ.

на 9.10.2018 г. в 18:11, Реджеп Иведик написа:

Нали даваха наскоро "Великолепния Век". Колко преврати имаше, колко султани и велики везири убиха. И колко различни политически идеи, колко въстания на простия народ и еничарите. Чак и християнски идеи и католичество проповядваха някои.

Редактирано от Тoни (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Реджеп Иведик написа:

https://eu.usatoday.com/story/news/world/2018/10/10/suspect-arrested-murder-bulgarian-tv-journalist-viktoria-marinova/1586822002/

От Изабел, Мирча и Рамус,  какво очакваш.

Майсторите на конското. Етика, морал, конско, всичко знаят и на всяко гърне мерудия

А може би са длъжни

В България няма свобода на словото и това не касае само журналистите, но и всички български граждани, въпреки че ни внушават обратното.

Принуждават ни да мълчим или ако не ни се мълчи - да лъжем.

Какво означава това?

Само питам...

Защо споменатите от Реджеп никове са тук, как мислите?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...