Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Най-напред искам да се извиня, ако пиша във грешен раздел, но не успях да намеря раздел ориентиран към Мрежи. Имам следния проблем:

Искам да се свързвам към личния ми компютър през Remote Desktop Connection, от работата. До тук всичко супер освен проблема, че нямам публичен адрес. За съжаление няма и как да пусна публичен адрес, поне не за сега.

Замислих се за връза с някоя програма от типа на TeamViewer, обаче проблема идва от това, че аз искам да се свързвам от компютъра от работата, който обаче е във вътрешна мрежа, със много ограниения и т.н. и в крайна сметка за да ми инсталират Notepad++ се наложи да пускам 2 електронни формуляра и да проведа 3 разговора със ServiceDesk.. та не искам да правя нищо подобно като да инсталирам програма сам...

Затова търся вариант за следното нещо, как без реално ИП на домашният ми компютър да се свържа с помоща на RDC. RDC поне знам, че не е по някакъв начин ограничена забранена и няма кой да ми каже нещо нито да забрани да я ползвам.

Опитах дали ще работи всичко, просто само тук през локалната мрежа вкъщи, RDC си работи перфектно, за съжаление обаче, сега търся варианта да мога да се свързвам и извън вътрешната си мрежа..

Интернета ми минава през рутер, Asus RT-N18U. Някой с идеи? Благодаря много.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост
преди 19 минути, Martin Chuchukov написа:

Здравейте,

Най-напред искам да се извиня, ако пиша във грешен раздел, но не успях да намеря раздел ориентиран към Мрежи. Имам следния проблем:

Искам да се свързвам към личния ми компютър през Remote Desktop Connection, от работата. До тук всичко супер освен проблема, че нямам публичен адрес. За съжаление няма и как да пусна публичен адрес, поне не за сега.

Замислих се за връза с някоя програма от типа на TeamViewer, обаче проблема идва от това, че аз искам да се свързвам от компютъра от работата, който обаче е във вътрешна мрежа, със много ограниения и т.н. и в крайна сметка за да ми инсталират Notepad++ се наложи да пускам 2 електронни формуляра и да проведа 3 разговора със ServiceDesk.. та не искам да правя нищо подобно като да инсталирам програма сам...

Затова търся вариант за следното нещо, как без реално ИП на домашният ми компютър да се свържа с помоща на RDC. RDC поне знам, че не е по някакъв начин ограничена забранена и няма кой да ми каже нещо нито да забрани да я ползвам.

Опитах дали ще работи всичко, просто само тук през локалната мрежа вкъщи, RDC си работи перфектно, за съжаление обаче, сега търся варианта да мога да се свързвам и извън вътрешната си мрежа..

Интернета ми минава през рутер, Asus RT-N18U. Някой с идеи? Благодаря много.

Аз да попитам, в качеството си на какво искаш да достъпваш лична машина на служебна работна станция?
Аз съм почти сигурен че какъвто и аргумент да ми напишеш няма да е основателен и смислен!

Вътрешен курс не ви ли е проведен за GDPR и Cyber Security?

Наясно ли си че нарушаваш съзнателно правила, които са за спазване?

На работа нямаш право да използваш лични машини, осигурени са ти служебни.

На една инфраструктура най уязвимото му място е най слабото му звено, ти потребителят!

Знаеш ли как работи ремоут десктопа и къде се използва?

Някои организации дори вече не ползват този протокол и този клиент за връзка дори във вътрешната си мрежа а ти говориш да си осигуриш публичен достъп?

Никъде по света не се отваря за ползване на ремоут десктоп. ако ще се ползва, се ползва през VPN!

Съветът ми е да не се занимаваш с глупости!

Понеже със действията си застрашаваш труда на много твои колеги в ИТ отдела, които са дали часове от работното си време в организиране на ИТ процесите в ИТ инфраструктурата ви, и са ви разрешили да ползвате само това което ви е нужно за вашите служебни цели и ви е спряно всичко друго което не ви е нужно по най добрите практики в ИТ средите.

;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма нереални IP-та! Сигурен ли си, че нямаш публичен адрес? Провери с какво IP излизаш от вас.

След като имаш ограничения в работата си, сигурно ли е че можеш да излезеш от там с RDC (аз не бих оставил тази възможност, а дори да можеш днес, да не се окаже утре затворена вратата)?

преди 20 минути, Martin Chuchukov написа:

RDC поне знам, че не е по някакъв начин ограничена забранена и няма кой да ми каже нещо нито да забрани да я ползвам.

Забрана много лесно се спуска отгоре.

Notepad++ - нямаше ли портативна версия :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 9 минути, plamen_petrov_80 написа:

Няма не реални IP-та! Сигурен ли си, че нямаш публичен адрес? Провери с какво IP излизаш от вас.

След като имаш ограничения в работата си, сигурно ли е че можеш да излезеш от там с RDC (аз не бих оставил тази възможност, а дори да можеш днес, да не се окаже утре затворена вратата)?

Забрана много лесно се спуска отгоре.

Ние тук филтриаме VPN и режем Team Viewer, за да немогат потребителите да правят каквото си искат.
Някои са толкова нахални че дори торенти свалят, но и това им спряхме, някои пък цяла нощ ютюб ми гледат, като им орежем и стрийма на килобайти и това удоволствие им е за у дома.

А на световното по футбол беше забавно, като почнат да звънят на сървис деска защо не им вървят стриймовете.

А сега си предтставете че организацията ви се състои от 600 служителя,  на смяна са 300, всеки от тях си пусне един стрийм.

Да работят ли са дошли или футбол да гледат?

От потребителска гледна точка на никой не му дреме че ти поддържаш ИТ оборудване за хиляди евра и долари и се грижиш продукционната среда да функционира 24/7/365 гладко..
За да могат те да работят безгрижно...

На никой не му дреме че ще предизвика CPU Usage и ще натовари мрежата и едж рутерите.

За това превантивно потребителят е ограничен!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Tanner Foost Foust написа:

За това превантивно потребителят е ограничен!

Да, до момента в който не си извади телефона и не си пусне мача там, а работата .... :)

Същото е и с всичко останало.

Няма непробиваема невъзможни неща :)

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много добре знаете какво имах в предвид със "реално ИП". Публичното ми ИП се ползва от сигурно половината квартал. След разговор със доставчика реших, че не ми е достатъчно важно да плащам толкова пари само за да имам публичен адрес. 

Да от една страна не е правилно да се свързвам към личния си от служебният, но все пак от личните ми устройства, таблет/телефон искам да се свързвам понякога. Не ми трябва да е постнянно свързано, трябва ми само за малко понякога.

Да знам, че забраната се спуска отгоре лесно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 11 минути, plamen_petrov_80 написа:

Да, до момента в който не си извади телефона и не си пусне мача там, а работата .... :)

Разбира се, стига да не застрашава твоята ИТ инфраструктура, която ти е поверена да браниш и поддържаш, иначе просто е  несериозно....

А за телефоните нека си ги ползват, те са извън твоя отговорност.

Вече ако не са продуктивни защото се разсейват, преките им ръководители знаят как да ги мотивират и наказват.

преди 11 минути, Martin Chuchukov написа:

Много добре знаете какво имах в предвид със "реално ИП". Публичното ми ИП се ползва от сигурно половината квартал. След разговор със доставчика реших, че не ми е достатъчно важно да плащам толкова пари само за да имам публичен адрес. 

Да от една страна не е правилно да се свързвам към личния си от служебният, но все пак от личните ми устройства, таблет/телефон искам да се свързвам понякога. Не ми трябва да е постнянно свързано, трябва ми само за малко понякога.

Да знам, че забраната се спуска отгоре лесно.

И все още не получих информация защо ти е, явно умишлено премълчаваш защото си наясно че причините са неоснователни и несериозни иначе да си си пуснал тикет или заявка за искане на услуга до сървис декса и те да ти я одобрят и да ти осигурят нужното.

Относно публичното Айпи, динамичен DNS е технология, която се ползваше някога за динамични публични IP адреси, но как да ти обясня дори и публичен адрес да си имаш статичен ремоут десктоп сесия ще видиш на сън от корпоративна мрежа до твоят компютър. Ако не са ви го спрели , което ме съмнява, най малкото ще ти хакнат компютъра при ползване на ремоут десктоп, тъй като е некриптиран  и уязвим.

Ако искаш статично публично айпи, си смени доставчик предлагащ тази услуга.
 Най вероятно си при някой квартален провайдър... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Tanner Foost Foust написа:

Разбира се, стига да не застрашава твоята ИТ инфраструктура, която ти е поверена да браниш и поддържаш, иначе просто е  несериозно....

А за телефоните нека си ги ползват, те за извън твоя отговорност.

Вече ако не са продуктивни защото се разсейват, преките им ръководители знаят как да ги мотивират и наказват.

Това е вярно, но там където аз работя им е през оная работа дали ще си свърша моята работа за 4 часа и 4 часа ще си играя на телефона, или ще си я свърша за 8 часа и няма да ползвам телефона. Щом работата е свършена са доволни.

Имах на идея за свързването през RDC през служебния компютър ама не ми е било като основна цел, просто за 10 минути е по удобно и лесно на PC-то отколкото на телефона, но како и да е. Ти се вживя повече от нужното.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 9 минути, Martin Chuchukov написа:

Това е вярно, но там където аз работя им е през оная работа дали ще си свърша моята работа за 4 часа и 4 часа ще си играя на телефона, или ще си я свърша за 8 часа и няма да ползвам телефона. Щом работата е свършена са доволни.

Имах на идея за свързването през RDC през служебния компютър ама не ми е било като основна цел, просто за 10 минути е по удобно и лесно на PC-то отколкото на телефона, но како и да е. Ти се вживя повече от нужното.

В твоят случай, ползвай си Теам вюлър на компютъра, и си го достъпвай през Теам вюлър на телефона.
Носи си личен лаптоп и пак използвай Теам вюлър до личният си десктоп.
Като ползваш твоят мобилен нет, или ползваш Guest мрежа, предназначена за гости в компанията ви.

Но забрави за ремоут десктоп за публично ползване, нито за служебни нито за лични цели.
Всеки тинейджър в САЩ може да ти хакне тази сесия.

И въпреки всичко пак точно не ни каза защо ти е достъп до лични устройства.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Tanner Foost Foust написа:

А за телефоните нека си ги ползват, те за извън твоя отговорност.

И все още не получих информация защо ти е, явно умишлено премълчаваш защото си наясно че причините са неоснователни и несериозни иначе да си си пуснал тикет или заявка за искане на услуга до сървис декса и те да ти я одобрят и да ти осигурят нужното.

Хаха, не съм пуснал защото въобще не съм се сетил, че мога да пусна, като за начало. Второто което, ако се бях сетил за това нещо,  пак нямаше да пусна, защото не мисля, че би било подходящо да напиша причина. Работа от вкъщи за друга фирма.. Не не е конкурентна фирма, въобще дори не е във същата сфера фирмата, но все пак не мисля, че някой ще одобри подобно нещо. И не, не е за глупости. Както и да е, за момента от всичките ти писания разбрахме, че имаш намерение да се заяждаш и ниаккво да помогнеш, типично по Български(селски).

Офф: Между другото ми е много приятно да чета какво пишеш, бих се радвал като издадеш книга на тема, как да се държим като типичен Българин, да ми я пратиш. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Tanner Foost Foust написа:

Защото всеки тинейджър в САЩ може да ти хакне тази сесия.

Ползвал съм го и малко зор ще види да ме хакне, най-вече от USA.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Хаха, не съм пуснал защото въобще не съм се сетил, че мога да пусна, като за начало. Второто което, ако се бях сетил за това нещо,  пак нямаше да пусна, защото не мисля, че би било подходящо да напиша причина. Работа от вкъщи за друга фирма.. Не не е конкурентна фирма, въобще дори не е във същата сфера фирмата, но все пак не мисля, че някой ще одобри подобно нещо. И не, не е за глупости. Както и да е, за момента от всичките ти писания разбрахме, че имаш намерение да се заяждаш и ниаккво да помогнеш, типично по Български(селски).

Офф: Между другото ми е много приятно да чета какво пишеш, бих се радвал като издадеш книга на тема, как да се държим като типичен Българин, да ми я пратиш. 

Не е заяждане, съвсем на професионално ниво съм ти отговорил, разбира се ако считаш че да се обръщам на ти а не на вие е заяждане.
Ще си направя корекция на постовете.

Не нося отговорност че нямаш добра ИТ култура.

По всички разпоредби би нарушил няколко наредби корпоративни и фирмени, а едната е международна наредба и със закон утвърдена и в световен мащаб.

Не си доволен че не ти се дава решение как да заобиколиш забрани наложени на работа?
Какво не ти е приятно?

Истината?

Нямам намерение да се разписвам повече в безсмислената ти тема, защото си неблагодарен потребител и не си взе поука от нищо, което съм написал.
Защото имаш онзи манталитет на "Типичният Българин" дето мисли през ... си.

Ако глава на раменете нямаш приятелю и форум не може да ти помогне!

Успех и поздрави!

преди 10 минути, plamen_petrov_80 написа:

Ползвал съм го и малко зор ще види да ме хакне, най-вече от USA.

Ползвай го всеки ден, не мисля че ще ти е приятно и ще се чувстваш комфортно да ползваш уязвима технология публично като руска рулетка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, plamen_petrov_80 написа:

По удобно би ми било на компютъра, но мога да преживея и през телефона. Макар, че той телефона също ще се запали от ползване, че при мен е малко така... Имаш работа като я свършиш никой от тебе нищо не иска, а времето трябва да минава някак и батерията почна да пада още по-бързо... 

преди 2 минути, Tanner Foost Foust написа:

Не е заяждане, съвсем на професионално ниво съм ти отговорил, разбира се ако считаш че да се обръщам на ти а не на вие е заяждане.
Ще си направя корекция на постовете.

Не нося отговорност че нямаш добра ИТ култура.

По всички разпоредби би нарушил няколко наредби корпоративни и фирмени, а едната е международна наредба и със закон утвърдена и в световен мащаб.

Супер! Мислех, че това е моя работа. Пак по Бълграски(цигански) стана твоя, какво ще се случи и какво ще направя аз. Да не съм ГУРУ с компютрите, разбирам достатъчно да се оправя с повечето неща сам. Понякога не.. мисля, че при всеки е така.

Но това все пак не сменя факта, че се държиш абсолютно неприятно(има разлика от непрофесионално - това не съм казвал, ако обичаш не преиначавай думите ми!).

И да повторя като развалено радио, много противно и неприятно държане, типично по Български!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма неуязвими неща!

Да знам какво става като пуснеш Windows машина с публичен адрес и активиран RDC - почват едни налучквания на user и pass от къде ли не.

Но когато си го покриеш добре и го активираш само когато наистина трябва нещата се променят многократно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да попитам какво ще стане ако из фирмената мрежа се разходи някоя криптошитня и преебе труда на няколкостотин човека. Дори и само за един ден? Примерно от последния backup.

Много се съмнявам че можеш да го направиш както трябва след като питаш елементарни неща.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 3 минути, plamen_petrov_80 написа:

Няма неуязвими неща!

Да знам какво става като пуснеш Windows машина с публичен адрес и активиран RDC - почват едни налучквания на user и pass от къде ли не.

Но когато си го покриеш добре и го активираш само когато наистина трябва нещата се променят многократно.

Мога да предположа, какво си мислиш, ще си сменя порта на услугата и ще си пускам порта на услугата само при необходимост, вариант е но си е дърво този подход.

Ще те надушат рано или късно чрез сканиране  а брутфорс атаки вървят по цял свят 7/24/365.

Първото нещо, недоволният ни потребител тук, който ще види в Еvent Viewer в логовете за сигурност е как вървят едни Brute Force атаки, които не мисля че ще са му приятни, макар че може да не ги подозира и да не ги вижда, рано или късно по някакъв начин ще бъде засегнат, на мрежово ниво или на операционна система.

А ако бъде брутфорснат, ще е весело да му се зомбира машината.

А ако си ползва машината, както споменава за бизнес цели, и ползва банкиране например и прави онлайн преводи, транзакции и разплащания, ще бъде доста сериозно застрашен, а неприятните ми съвети ако се вслуша в тях може да му спести подобни неприятности.

Но хайде да сложа точката до тук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Филипов написа:

Да попитам какво ще стане ако из фирмената мрежа се разходи някоя криптошитня и преебе труда на няколкостотин човека. Дори и само за един ден? Примерно от последния backup.

Много се съмнявам че можеш да го направиш както трябва след като питаш елементарни неща.

Както съм написал в преден пост. С не малко неща се оправям сам, но не със всичко! Ако можех да го направя сам, нямаше да питам тук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 15 минути, Филипов написа:

Може да бъде уволнен, съден, може и да бъде глобен.
А според един експерт може и да бъде вкаран в затвора, ако бъде обвинен във фирмен шпионаж, не е нужно да си виновен, можеш да бъдеш натопен и нагласен, а ако си играеш на руска ролетка, може да изтекат данни и непреднамерено, по непредпазливост, където пак ще си пряко отговорен.

Не е нужно да бъде ударен от криптовирус служебнипт му компютър.
Достатъчно е личният му да е ударен.

Нали знаеш, когато човек работи за себе си е най всеотдаден, когато работи за някой е фиктивно, не дава същата енергия, пак зависи и от това как го мотивира и работодателят му, сега ако му се плаща малко е нормално.

Не случайно един служител в една компания работи по един начин и по много различен например ако притежава и акции.

Като се оправяш сам и с динамичен dns ще се справиш.

Много са всели подобен тип коментари, като се оправяш сам защо искаш чужда помощ.

Когато някой се оправя сам, не пита а се оправя сам и знае как да търси ефективно без да пита, отговорите са там, намери ги.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Tanner Foost Foust написа:

Първото нещо, недоволният ни потребител тук, който ще види в Еvent Viewer в логовете за сигурност е как вървят едни Brute Force атаки, които не мисля че ще са му приятни, макар че може да не ги подозира и да не ги вижда, рано или късно по някакъв начин ще бъде засегнат, на мрежово ниво или на операционна система.

Единственото за което съм недоволен, е че се наложи в тази тема да комуникирам с човек, с толкова противен характер, типично по Български.

Не съм недоволен, за това, че няма да мога да ползвам от служебния компютър отдалечен достъп до личния.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пред Windows винаги слагаш друго. Имаш правило от къде да приемаш заявка (публично IP) и към къде да я пренасочваш (частно IP), когато не се ползва се спира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 45 минути, Martin Chuchukov написа:

Единственото за което съм недоволен, е че се наложи в тази тема да комуникирам с човек, с толкова противен характер, типично по Български.

Не съм недоволен, за това, че няма да мога да ползвам от служебния компютър отдалечен достъп до личния.

Ти си новобранец, не разбираш ли че мнението  ти не тежи.
Ти можеш да не оценяваш какво съм ти написал, но други потребители, когато прочетат с малко повече капацитет и уважение на опита който съм споделил безвъзмездно в темичката ти, за тях ще е полезно.

преди 44 минути, plamen_petrov_80 написа:

Пред Windows винаги слагаш друго. Имаш правило от къде да приемаш заявка (публично IP) и към къде да я пренасочваш (частно IP), когато не се ползва се спира.

Окей, но твоят потребител е с TPLINK рутер например в който има само един портфорлардинг а файърлол няма или е гол като вода.
А дори да има по сериозно рутерче няма да има опита да си конфигурира правилата.

Не знам дали забеляза потребителят в тази тема иска да си отвори RDC  публично с един портфорлардинг и до там са му амбициите и да върши втората си работа.

Така освен че ще застраши втората си работа, подлага под риск и първата си работа.

Въобще няма намерение да секюрва мрежата си, защото амбицията му е да постигне само сесията.

Не знам какви са му възможностите на асусчето му, но няма да са като на Cisco или някой друг по сериозен бранд в мрежите.
Но едно Микротиче може да го задоволи за това правило.

Но за публичният му статичен айпи адрес, който няма едно на ръка а има само динамични, трябва да ползва динамичен DNS.
Да си плати по точно за две услуги, един път за домейн име и един път за димачиен DNS.

Kaто се прави проверка на определен интервал от време Уиндосус машината му у дома с какво публично айпи е и се актуализира този DNS запис в уеб платформа поддържаща тази услуга на димнамичен DNS и го асоциира с домейн име, което си е статично име. И потребителя ще достъпва компютъра си по DNS име например  plamen-petrov-bg.com, a динамичният DNS ще се грижи  на този домейн да съответства динамичният му публичен айпи адрес в момента, който е.

И дойдем ли на въпроса дали си заслужава риска, цената, както и сложността на на всичко това, той потребителят сам ще се откаже.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я ми припомни къде съм казал, че не оценявам, това което си написал? Склерозата ме хваща вече...  Нямам нужда да се доказвам по някакъв начин, дали ми тежи или не мнението. Там където и когато е трябвало да тежи, е тежало.

Тук не определено не ми е за цел това. Поне не докато комуникрам с хора с противен и гнусен характер като твоя.

Това което си написал, е добро. Личи си, че Е от човек който разбира от тези неща. Това се вижда от далече. Това, че ти преиначаваш думите ми за 2ри път днес, е това което МЕ ДРАЗНИ В ТЕБ. Също така неприятния ти начин за комуникация с хората. Типично по БЪЛГАРСКИ(селски).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 1 час, Martin Chuchukov написа:

Я ми припомни къде съм казал, че не оценявам, това което си написал? Склерозата ме хваща вече...  Нямам нужда да се доказвам по някакъв начин, дали ми тежи или не мнението. Там където и когато е трябвало да тежи, е тежало.

Тук не определено не ми е за цел това. Поне не докато комуникрам с хора с противен и гнусен характер като твоя.

Това което си написал, е добро. Личи си, че Е от човек който разбира от тези неща. Това се вижда от далече. Това, че ти преиначаваш думите ми за 2ри път днес, е това което МЕ ДРАЗНИ В ТЕБ. Също така неприятния ти начин за комуникация с хората. Типично по БЪЛГАРСКИ(селски).

За разлика от теб, нито веднъж не съм те обидил и не съм се хилил, бях съвсем сериозен от първият си пост до последният си.

А ти използваш неподходящи думи по мой адрес вече за пореден път.

Да те нарека неопитен потребител без ИТ култура и ниво на сигурност не е като да те нарека гнусен харакер.
Понеже това те обиди и изрева...
Нито е по български, нито е по селски, самата истина е че нямаш опит и не знаеш как да се пазиш.
А че си нов си нов във форума не е обидна квалификация.

За това в такива фирми, хора като мен те пазят,  пазят твоят труд, така и труда на много други служители като теб.
За това имай малко уважение!

Какво общо има характерът ми с мнението ми по темата, което мнозинството прие и всеки останал разумно мислещ би приел, дори и ти прие, но се срамуваш да си признаеш защото не си прав, защото омаловажаваш действията си че така би застрашил, каквото и да е, понеже говорим за втората ти работа, понеже си субективен, какво пък толкова би се случило..
Обективността ти започва и свършва там, където е започва субективността ти.

Не ме познаваш, като личност за да ми даваш подобни квалификации.

Нищо не е преиначавано, съвсем всичко си е обективно, с реални примери.
Просто те раздразни че съм те сложил в категория неопитен потребител и го интерпретира като заяждане и почна да твърдиш как с много неща сам си се оправял и се опита да ме изкараш че се заяждам и човек с гнусен характер, аргументът ти не издържа някак.

Но мен това не ме афектира въобще, проблемът си е твой ;)

Лека!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въобще не прави подобни изпълнения, за да не те уволнят дисциплинарно, а също може да бъдеш и съден. Нали се сещаш, че не са сложени случайно подобни забрани и ограничения.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 4 минути, Емил Костов написа:

Въобще не прави подобни изпълнения, за да не те уволнят дисциплинарно, а също може да бъдеш и съден. Нали се сещаш, че не са сложени случайно подобни забрани и ограничения.

Спокойно Костов, ако е с връзки, само предупреждение да не прави така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.