Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 56 минути, Tanner Foost Foust написа:

Спокойно Костов, ако е с връзки, само предупреждение да не прави така.

По новите GDPR правил ще уволнят и връзката му!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 10 минути, Емил Костов написа:

По новите GDPR правил ще уволнят и връзката му!

Релаксирай и се отпусни, какво беше това GDPR пиеше ли се ядеше ли се, щом не го знаят в техният бизнес процес може и да не е нужен ;)
В България сме всеизвестни с корупция, с неспазване на правила, егото си, и арогантното си поведение, и странното ни поведение, когато нещо не е така както ни се иска да бъде.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 часа, Tanner Foost Foust написа:

За разлика от теб, нито веднъж не съм те обидил и не съм се хилил, бях съвсем сериозен от първият си пост до последният си.

А ти използваш неподходящи думи по мой адрес вече за пореден път.

Подходящи. Българин за мен е предостатъчна обида. И го казвам искренно. Цялата ти комуникация със мен в тази тема го показва на 100%. Чист Българин, със типичното Българско дръжание, наглост и т.н. 

Нивото ти на отношение към хората е много ама много ниско. 

Нивото ти по компютърни умения е очевидно високо. За това не съм спорил нито един път. Ама предпочитам да не ми отоговорят на ниво(ИТ), но да ми отговорят нормално, за разлика от теб. 

На мен ми е все тая дали ще успея да го направя или не, защото така или иначе, пуснах темата от нямане какво да правя. Ако вървеше да го направя за удобство, щях да го направя.. Като не става, няма да се беся...

Аз със това се примирах отдавна. По отговорите не мога да кажа поднобо за теб.. Нито един от отговрите ти не е на НИВО - правилна комуникация с ДРУГО ЧОВЕШКО СЪЩЕСТВО. Да на ИТ ниво са. Да ще помогнат на много хора като информация. Но начина ти на КОМУНИКАЦИЯ със мен заслужава да те нарека отново типичен БЪЛГАРИН. А най-лошото е, че дори не осъзнаваш къде е проблема, затова постоянно ми казваш едно и също. че "обидите" са необосновани. 

Започва да ми харсва това. Може да се задържа малко повече във форума. 

Най ме е яд, че Българите не са тъпи, всъщоност са много интелигентни в свякакви сфери, но за сметка на това са толкова противни като хора, като характер и като държание... Чак ми се повдига. 

преди 19 часа, Martin Chuchukov написа:

Хаха, не съм пуснал защото въобще не съм се сетил, че мога да пусна, като за начало. Второто което, ако се бях сетил за това нещо,  пак нямаше да пусна, защото не мисля, че би било подходящо да напиша причина. Работа от вкъщи за друга фирма.. Не не е конкурентна фирма, въобще дори не е във същата сфера фирмата, но все пак не мисля, че някой ще одобри подобно нещо. И не, не е за глупости. Както и да е, за момента от всичките ти писания разбрахме, че имаш намерение да се заяждаш и ниаккво да помогнеш, типично по Български(селски).

Офф: Между другото ми е много приятно да чета какво пишеш, бих се радвал като издадеш книга на тема, как да се държим като типичен Българин, да ми я пратиш. 

преди 19 часа, Tanner Foost Foust написа:

Не е заяждане, съвсем на професионално ниво съм ти отговорил, разбира се ако считаш че да се обръщам на ти а не на вие е заяждане.
Ще си направя корекция на постовете.

Професионално от IT погледната страна. Но не и от към правилна комуникация със други хора. Ето, отговорил си професионално и го "признавам" нищо не си преиначавал. Заяждаш се е синоним на непрофесионално. :) 

Всичко това идва от първия ти отговор във темата, не от останалите отговори. Те са ми ясни, от момента в който започнах да ти отговарям. Отговорите ти са ми интересни,  защото са породени от това което ти отговарям аз. Това което си написал във първия пост, е нещото което не ми харесва. Може пък да хванеш къде е проблема! Интелигентен човек изглеждаш, ама комуникацията със Човешките същества ти е малко непозната.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 9 минути, Martin Chuchukov написа:

Подходящи. Българин за мен е предостатъчна обида. И го казвам искренно. Цялата ти комуникация със мен в тази тема го показва на 100%. Чист Българин, със типичното Българско дръжание, наглост и т.н. 

Нивото ти на отношение към хората е много ама много ниско. 

Нивото ти по компютърни умения е очевидно високо. За това не съм спорил нито един път. Ама предпочитам да не ми отоговорят на ниво(ИТ), но да ми отговорят нормално, за разлика от теб. 

На мен ми е все тая дали ще успея да го направя или не, защото така или иначе, пуснах темата от нямане какво да правя. Ако вървеше да го направя за удобство, щях да го направя.. Като не става, няма да се беся...

Аз със това се примирах отдавна. По отговорите не мога да кажа поднобо за теб.. Нито един от отговрите ти не е на НИВО - правилна комуникация с ДРУГО ЧОВЕШКО СЪЩЕСТВО. Да на ИТ ниво са. Да ще помогнат на много хора като информация. Но начина ти на КОМУНИКАЦИЯ със мен заслужава да те нарека отново типичен БЪЛГАРИН. А най-лошото е, че дори не осъзнаваш къде е проблема, затова постоянно ми казваш едно и също. че "обидите" са необосновани. 

Започва да ми харсва това. Може да се задържа малко повече във форума. 

Най ме е яд, че Българите не са тъпи, всъщоност са много интелигентни в свякакви сфери, но за сметка на това са толкова противни като хора, като характер и като държание... Чак ми се повдига. 

Професионално от IT погледната страна. Но не и от към правилна комуникация със други хора. Ето, отговорил си професионално и го "признавам" нищо не си преиначавал. Заяждаш се е синоним на непрофесионално. :) 

Всичко това идва от първия ти отговор във темата, не от останалите отговори. Те са ми ясни, от момента в който започнах да ти отговарям. Отговорите ти са ми интересни,  защото са породени от това което ти отговарям аз. Това което си написал във първия пост, е нещото което не ми харесва. Може пък да хванеш къде е проблема! Интелигентен човек изглеждаш, ама комуникацията със Човешките същества ти е малко непозната.

Че ти зададох уточняващи въпроси?
На които знаех отговора?
Темата ти е приключена, получи си отговора, какво искаш още?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Tanner Foost Foust написа:

Че ти зададох уточняващи въпроси?
На които знаех отговора?
Темата ти е приключена, получи си отговора, какво искаш още?

Уточняващи въпроси? Да. 

Как зададени - типично по БЪЛГАРСКИ.

Нито си ми майка, нито си ми баща, нито си ми шеф, нито си господ. Начина по който си задаваш въпросите е абсолютно неприемен, поне не за правилна и нормална комуникация с друг човек.Особено с човек който не познаваш. Опитах се да игнорирам отговорите ти, имах надежда, че като не ти отговоря, повече няма да се включиш в теамта и със останалите ще продължа с нормална комуникация. Нямам на идея на какво ниво са остналите които оговориха по отношение на ИТ, но поне отговаряха и  се държаха, нормално. Ама аз що ли се учудвам, Българска му работа.

И за това дали съм връзкар или не. Не не съм връзкар, просто работя във чужбина, във фирма в която хората знаят как да комуникират правилно със останалите. 

Предишният ми шеф така защото съм Чужденец се опита да ми направи мръсно, държеше се нещо подобно като теб... Чисто просто и ясно отидох и подадох оплакване от него на шефовете над него. Те видяха какво се случва и според правилата го изгониха. Нито ме знаеха нито ме познаваха тези шефове, не могат да познават всичките си работници, все пак само в този обсег на фирмата работят почти 1000 човека...  Провериха оплакването като нормални хора, разбраха какво се случва и взеха правилното според тях решение. И да ти кажа, нито един от тях не говореше и не се държеше така сякаш съм по низш. Това е нещото което в България няма да се промени, поне не следващите няколко поколения. Ти си типичен пример за това. Това, че в някоя сфера разбираш повече от мен, не те прави повече от човешко същество, също като мен и всички останали.

Ако ти върви във България този начин за комуникация, то е защото за съжаление повечето Българи, вече са станали като теб.. И на нито един от вас двамата не му прави впечатление държанието на другия.. Да после, че чудите защо България е на това ниво... Ама това не е темата в момента...

Съвет, не ходи във чужбина, няма да просперираш. Няма кой да те търпи с това ти държане, колкото и да разбираш. Тук уважават не само знанията затова и се развиват напред, за разлика от България.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 13 минути, Martin Chuchukov написа:

Уточняващи въпроси? Да. 

Как зададени - типично по БЪЛГАРСКИ.

Нито си ми майка, нито си ми баща, нито си ми шеф, нито си господ. Начина по който си задаваш въпросите е абсолютно неприемен, поне не за правилна и нормална комуникация с друг човек.Особено с човек който не познаваш. Опитах се да игнорирам отговорите ти, имах надежда, че като не ти отговоря, повече няма да се включиш в теамта и със останалите ще продължа с нормална комуникация. Нямам на идея на какво ниво са остналите които оговориха по отношение на ИТ, но поне отговаряха и  се държаха, нормално. Ама аз що ли се учудвам, Българска му работа.

И за това дали съм връзкар или не. Не не съм връзкар, просто работя във чужбина, във фирма в която хората знаят как да комуникират правилно със останалите. 

Предишният ми шеф така защото съм Чужденец се опита да ми направи мръсно, държеше се нещо подобно като теб... Чисто просто и ясно отидох и подадох оплакване от него на шефовете над него. Те видяха какво се случва и според правилата го изгониха. Нито ме знаеха нито ме познаваха тези шефове, не могат да познават всичките си работници, все пак само в този обсег на фирмата работят почти 1000 човека...  Провериха оплакването като нормални хора, разбраха какво се случва и взеха правилното според тях решение. И да ти кажа, нито един от тях не говореше и не се държеше така сякаш съм по низш. Това е нещото което в България няма да се промени, поне не следващите няколко поколения. Ти си типичен пример за това. Това, че в някоя сфера разбираш повече от мен, не те прави повече от човешко същество, също като мен и всички останали.

Ако ти върви във България този начин за комуникация, то е защото за съжаление повечето Българи, вече са станали като теб.. И на нито един от вас двамата не му прави впечатление държанието на другия.. Да после, че чудите защо България е на това ниво... Ама това не е темата в момента...

Съвет, не ходи във чужбина, няма да просперираш. Няма кой да те търпи с това ти държане, колкото и да разбираш. Тук уважават не само знанията затова и се развиват напред, за разлика от България.

Но аз не се държа гадно с теб....
Ти правиш асоциации някакви си ....

Много дребнаво човече си, не знам какво ми е на начина на задаване на въпросите, зададох ги по такъв начин че сам да си зададеш същите въпроси и да те накарам да мислиш  да си дадеш сметка какви глупости си на път да вършиш, нито съм ти се карал нито съм те обиждал.

Ти си въобразяваш и въобразяваш.

В каква посока тръгна да ги измисляш и сътворяваш нещата.

Какво ти се обяснявам, искай съвети от такива индианци дето ще ти ближат задника, какво да ти кажа.

Ти мен не ме мисли, мисли за своята кариера и своят път.

Това е форум и мога да се държа както сметна за редно в допустимите граници и тон позволяващо етиката, не си ми пряк ръководител или мениджър да ми държиш сметка как ще отговарям на теми във форума има модератори, ако бях извършил нещо смущаващо да бях наказан.

Хайде ако обичаш престани да се заяждаш не съм бившият ти началник и нищо от изписаните ти глупости не е валидно.

Да водиш комуникация очи в очи  е друго да четеш изписани едни редове и да ги интерпретираш е друго.

При пряката комуникация няма да има преиначаване на нещата и ще са еднозначни, до като четеш едни редове можеш да ги интерпретираш по каквито си начини въображението ти скимне.

Не можеш да определяш какво е нивото ми на общуване на служебно ниво или лично при положение че си нямал нито лични нито служебни контакти с мен имал си само един неформален неофициален контакт във форум, моля те задръж си оценките за себе си,не ме познаваш достатъчно и не познаваш 8 милиона че да определиш кой какъв и що е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И ето го отново, надменното ти държание, начина по който пишеш показва точно и ясно, това което описах по горе. Просто ти си свикнал хората да ти отговярят по същия начин.

Факта, че аз не разбирам от ИТ, колкото теб, не те прави повече човек от мен. Още по малко, начина по който започна комуникацията си със мен.

Там където съм стигнал като кариера, съм сигурен, че ти с твоето държание няма да стигнеш до там, във Чужбина.  В България за сметка на това ще просперираш.

Индианци, вярно. Тия същите ИНДИАНЦИ живеят нормален живот, за разлика от хората в България. Тия същите индианци са постигнали за половин живот повече отколкото  95% от Българите в България за цял живот. И тия индианци се държат със хората нормално. 

Ти също не си ми шеф, но се държиш като такъв, но аз когато ти го казах в лицето, не ти хареса и сега излезна, че аз се държа така. Какво толкова съм написал ВЪВ ПЪРВИЯ си пост и началото на темата, че се държиш така сякаш си нещо пвоече от мен като човек? Аз роб ли съм? Притежаваш ли ме?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 6 минути, Martin Chuchukov написа:

И ето го отново, надменното ти държание, начина по който пишеш показва точно и ясно, това което описах по горе. Просто ти си свикнал хората да ти отговярят по същия начин.

Факта, че аз не разбирам от ИТ, колкото теб, не те прави повече човек от мен. Още по малко, начина по който започна комуникацията си със мен.

Там където съм стигнал като кариера, съм сигурен, че ти с твоето държание няма да стигнеш до там, във Чужбина.  В България за сметка на това ще просперираш.

Индианци, вярно. Тия същите ИНДИАНЦИ живеят нормален живот, за разлика от хората в България. Тия същите индианци са постигнали за половин живот повече отколкото  95% от Българите в България за цял живот. И тия индианци се държат със хората нормално. 

Ти също не си ми шеф, но се държиш като такъв, но аз когато ти го казах в лицето, не ти хареса и сега излезна, че аз се държа така. Какво толкова съм написал ВЪВ ПЪРВИЯ си пост и началото на темата, че се държиш така сякаш си нещо пвоече от мен като човек? Аз роб ли съм? Притежаваш ли ме?

Тези неща сам си ги въобразяваш, защото си се комплексирал.
Аз нямам какво да ти кажа и дам, като опит по въпроса ти.

Всичко хубаво!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Очевидно не знаеш значението на думата комплекс. 

Това, че искам някой да говори с мен на ниво, като на равен човек, е много неща, но не и комплекс.

Това, че имаш надменно държание спрямо останалите, по-точно тези които не разбират по дадена тема колкото теб, не значи че аз си въобразявам неща.

Ти ми даде много, най-важното ми напомни, е че България умира и отива само надолу. И от не заради управляващите...

Всичко хубаво се пожелава, на хора с които се държиш като равни с теб. При положение, че без да ме познаваш започна да се държиш с мен като с по низш, не е нужно да го пишеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 12 минути, Martin Chuchukov написа:

Очевидно не знаеш значението на думата комплекс. 

Това, че искам някой да говори с мен на ниво, като на равен човек, е много неща, но не и комплекс.

Това, че надменно държание спрямо останалите, по-точно тези които не разбират по дадена тема колкото теб, не значи че аз си въобразявам неща.

Ти ми даде много, най-важното ми напомни, е че България умира и отива само надолу. И от не заради управляващите...

Всичко хубаво се пожелава, на хора с които се държиш като равни с теб. При положение, че без да ме познаваш започна да се държиш с мен като с по низш, не е нужно да го пишеш.

И в крайна сметка разбра ли това което не разбираше?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Tanner Foost Foust написа:

И в крайна сметка разбра ли това което не разбираше?

Хората като теб е трудно някой да ги разбере.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 1 минута, Martin Chuchukov написа:

Хората като теб е трудно някой да ги разбере.

Докладвай за нередност, подай сигнал.

Над поста горе в дясно има бутон.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, Tanner Foost Foust написа:

Докладвай за нередност, подай сигнал.

Над поста горе в дясно има бутон.

Има разлика от това да не знаеш как да комуникираш с непознати, как да уважаваш човека и личността му и това да нарушаваш правилата на форума. Няма кой да тръгне да Банва всички държащи се като теб, защото няма да има аквитни хора във форума. Разбирам ги. Другото което все пак е Български, по голяма част от тоз народ е със подобно държание и не вижда нищо нередно във това да понижава останалите. Точно като теб. Все пак Българите са най-големи, най-добри! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Спокойно, напускам форума, един по малко за твоя радост.

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Tanner Foost Foust написа:

Спокойно, напускам форума, един по малко за твоя радост.

Поздрави!

Аз не се радвам на подобни неща, просто хората които се държат така както ти започна със мен, не са хора с които искам да комуникирам, нямам обща тема с тях.  Радостен ще съм когато хората се държат нормално.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мартине, излез за ден два от "матрицата"

Сега конкретно 

1. Няма нормален админ, който ще позволи RDP сесии, дори и ти да имаш публичен адрес

2. Щом не можеш нищо да инсталираш (което е правилна ИТ политика), пробвай аналогичен софтуер, който не изисква инсталация - примерно Ammyy Admin. Почти сигурно, ще имаш "успех" за 20 минути. После..... зависи от шефа ти. Не обвинявай никого, затова, че ти не спазваш правилата!

PS : Не си само ти, дето рАботиш извън България.

Аз 24 години бях там...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, street racer написа:

Мартине, излез за ден два от "матрицата"

Сега конкретно 

1. Няма нормален админ, който ще позволи RDP сесии, дори и ти да имаш публичен адрес

2. Щом не можеш нищо да инсталираш (което е правилна ИТ политика), пробвай аналогичен софтуер, който не изисква инсталация - примерно Ammyy Admin. Почти сигурно, ще имаш "успех" за 20 минути. После..... зависи от шефа ти. Не обвинявай никого, затова, че ти не спазваш правилата!

PS : Не си само ти, дето рАботиш извън България.

Аз 24 години бях там...

Аз се октазах вече. Все някак ще го избутам и без това. Съвсем скоро ще мога да работя и от вкъщи, та съвсем спокойно ще мога да си ползвам личния компютър когато ми трябва. 

Да знам, че е на мен, да знам че ако се омаже нещо заради мен, вината е моя. Дори един път не съм обвинил някой друг, нито ще го направя.

PS: 24 години извън България? Подразбира се, че си се върнал. Може ли да попитам защо?

Матрица, хаха хареса ми. Но сега сериозно. По горе написаното го мисля и държа на него! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
[mention=385330]Martin Chuchukov[/mention], Chrome браузър има ли на служебната машина?
Могат да ми сложат ако поискам. Попринцип всичко върви на екслпорер, имам и мозила като допълнителен браузър.

Как ще ми помогне? Защото аз попринцип не ползвам дори вкъщи хром.

Sent from my E6633 using Tapatalk

Могат да ми сложат ако поискам. Попринцип всичко върви на екслпорер, имам и мозила като допълнителен браузър.

Как ще ми помогне? Защото аз попринцип не ползвам дори вкъщи хром.

А да сега гледам опцията за chrome remote desktop. Интересно. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 41 минути, Martin Chuchukov написа:

А да сега гледам опцията за chrome remote desktop. Интересно. :)

Точно него визирах. Разгледай тая възможност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Точно него визирах. Разгледай тая възможност.
Добър ден, не стана, вероятно е блокирана. Няма голямо значение, скоро махаме PC-тата и ще получа служебен лаптоп, с разрешение за ползване и за лични неща + че скоро започвам и home officе понякога, понякога във офиса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...