Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Не съм много сигурна, как да започна. Никога не съм се изповядвала до сега. Дали не е тема за раздел по Психология, но не бих искала да изкушавам четящите, за да ме анализират и съветват. Просто ще споделя нещо, което може да се е случвало и на други от вас. И на други жени, имам предвид. При мъжете причините за разочарование сигурно са по-различни. Реших да го споделя, защото да си направя автопсихоанализа и да си "простя" сама на себе си.

Запознах се с един мъж преди известно време. Излязохме на среща. Ресторант\пицария- среден клас. Той напоръчва доста неща, но аз не бях особено или чак толкова гладна. Приказвахме си. За животите си до сега, без да си споменаваме любовните истории. Изпрати ме до нас и ме целуна. После ми се заизвинява, дали не било нахално, че го бил направил. Не, не беше нахално. И кога ще е следващото виждане. Разбрахме се за накакъв следващ ден. Реших да предложа място, нещо ново и различно и за него и за мен. НО, човекът обясни как бил искал да сме сами и да сме си поръчали нещо, пък той да дойдел у нас. Това вече си беше нахално, но се съгласих.

Когато дойде съществената част... Много бързо приключи той. Толкова бях изненадана, че не можах да проконтролирам изражението и реакцията си въобще. Той нещо се заоправдава и заобещава как след малко пак ще пробва. ТОЙ ще пробва, но иначе не му дремеше аз как се чувствам. Пробва, ама не му стана. Че и пожела да преспи, а хъркаше. На сутринта ме попита дали имало кафе. Така ми идваше да му зашия един за събуждане вместо кафе.

Много ме беше яд на мене си. После една колежка като ме пита какво ми е и аз й споделих "Кофти секс"- тя попита: Че има ли такъв?- О! ДА! има! вярвай ми! Дано не ви се случва.

• Харесва ми 2
  • Тъжен 1
  • Еха 1
  • Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искрено Ви съчувствам!

Повечето мъже сме такива .... Пожелавам Ви през новата година да се отръскате от това негативно изживяване ....

Такива изживявания трудно се "преглъщат", но съм убеден в това: Ще надживеете това и ще има бъдещо хубаво изживяване в секса, а и извън секса .... :)

Успех!

• Харесва ми 1
  • Ядосан 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма кво да си прощаваш, не прави повече секс с Джо бързия и тва е, ще си намериш друг, не разбирам драмата. 

• Харесва ми 3
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Megumi написа:

И то добре позната на всички ни

Що пък позната? Аз не я познавам. :)

• Еха 1
  • Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 2 минути, Деянчо написа:

Що пък позната? Аз не я познавам. :)

Нямаш моите усещания

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Megumi написа:

Нямаш моите усещания

Шесто чувство?

• Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямаш моите усещания

Има 6- чувство кат на whirlpool :D

• Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
току-що, Деянчо написа:

Шесто чувство?

Седмо ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пхахахахахаха! Пуснала му на втората среща и очаквала да "му дреме как се чувства". Пхахахаха. Ми що изчака толкова дълго?! Да му беше пуснала още след пицата. На пълен стомах може да е било по-добре. Нали знаеш, гладна мечка, хоро не играе. :lol6::lol6::lol6:

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Hermanita написа:

Пхахахахахаха! Пуснала му на втората среща и очаквала да "му дреме как се чувства". Пхахахаха. Ми що изчака толкова дълго?! Да му беше пуснала още след пицата. На пълен стомах може да е било по-добре. Нали знаеш, гладна мечка, хоро не играе. :lol6::lol6::lol6:

И това какво значение има, може би ако му беше пуснала след месец щеше Джо  да удържи по- дълго ли :D

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 4 минути, Hermanita написа:

Чувства и чувства не е едно и също

Реджо ми е учителя в живота

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, AAUUXX написа:

И това какво значение има, може би ако му беше пуснала след месец щеше Джо  да удържи по- дълго ли :D

Абе знам ли, можело е поне да се прави, че му пука, щото най-малкото е инвестирал от времето си да я огражда с бодлива тел цял месец. Пък то като работата е чукни и бегай, какво да го бърка човека бързо ли е, бавно ли е. Нали си е направил хубаво. Не знам кой луд, ще чака някоя да му пусне един месец или повече, ако е за едното...Пък колкото повече инвестираш в един човек, толкова повече ти пука за него и се стараеш да му е добре във всяко отношение. 

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 2 минути, Hermanita написа:

Не знам кой луд, ще чака някоя да му пусне един месец или повече, ако е за едното...

Отчаяният

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

..." Пробва, ама не му стана.   ....Така ми идваше да му зашия един за събуждане вместо кафе."

Това е трябвало да направиш за да му стане. Той не ти ли каза преди това, че чука набързо и бяга?

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Колев60 написа:

Това е трябвало да направиш за да му стане. Той не ти ли каза преди това, че чука набързо и бяга?

Щом е преспал не е бързал много ама явно страда от синдрома на охлюва, тя го пипа той се крие :D

• Ха-ха 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Колев60 написа:

..." Пробва, ама не му стана.   ....Така ми идваше да му зашия един за събуждане вместо кафе."

Дедо Стефчо, виж новите поколения каква деградация са. :)

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Деянчо написа:

Аз и за това влязох тук. Да науча нещо полезно бре Дидко. Свързах заглавието на темата с техническите раздели, ама ядец. Що се отнася до момата! Трябвало е да се обади на Митьо - пищовчето.  Поне щеше да я мачка до сунтринта, ще я нахрани, напои а и някой лев щеше да и бутне.

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Колев60 написа:

Аз и за това влязох тук. Да науча нещо полезно бре Дидко. Свързах заглавието на темата с техническите раздели, ама ядец. Що се отнася до момата! Трябвало е да се обади на Митьо - пищовчето.  Поне щеше да я мачка до сунтринта, ще я нахрани, напои а и някой лев щеше да и бутне.

Пищова нещо хич го нема от как закъса със сърцето, ама ако беше преди 10г. щеше да я обрули кат ранна череша :D

• Харесва ми 1
  • Еха 1
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, AAUUXX написа:

Пищова нещо хич го нема от как закъса със сърцето, ама ако беше преди 10г. щеше да я обрули кат ранна череша :D

Аз това и съм написал . Я погледни: "...да я мачка до сунтринта, ще я нахрани, напои а и някой лев щеше да и бутне." Дума не съм обелвал за е*ане.

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:offtopic_s:

@Колев60 виж ми темата в аудио раздела да споделиш мнение ако имаш по въпроса. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Колев60 написа:

Някога запитвал ли си се какви ще са следващите поколения? Тези, които ще бъдат, когато аз стана на твоите години? Сигурно до 15 ще са с по три деца, два аборта и пет преодолени венерически заболявания. Тук не се оглеждай за някакви ценни технически теми, защото този форум стана досущ като "Тийнпроблем", където пишат всякакви болни мозъци. Митьо Пищова е играч не за друго, а защото има кинти. :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Колев60 написа:

Аз това и съм написал . Я погледни: "...да я мачка до сунтринта, ще я нахрани, напои а и някой лев щеше да и бутне." Дума не съм обелвал за е*ане.

Така де ама тя момата иска друго. 

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 41 минути, Деянчо написа:

Новите поколения ...... 40+

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Новите поколения ...... 40+

Не не от 120+ :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Callipso написа:

Не съм много сигурна, как да започна. Никога не съм се изповядвала до сега. Дали не е тема за раздел по Психология, но не бих искала да изкушавам четящите, за да ме анализират и съветват. Просто ще споделя нещо, което може да се е случвало и на други от вас. И на други жени, имам предвид. При мъжете причините за разочарование сигурно са по-различни. Реших да го споделя, защото да си направя автопсихоанализа и да си "простя" сама на себе си.

Запознах се с един мъж преди известно време. Излязохме на среща. Ресторант\пицария- среден клас. Той напоръчва доста неща, но аз не бях особено или чак толкова гладна. Приказвахме си. За животите си до сега, без да си споменаваме любовните истории. Изпрати ме до нас и ме целуна. После ми се заизвинява, дали не било нахално, че го бил направил. Не, не беше нахално. И кога ще е следващото виждане. Разбрахме се за накакъв следващ ден. Реших да предложа място, нещо ново и различно и за него и за мен. НО, човекът обясни как бил искал да сме сами и да сме си поръчали нещо, пък той да дойдел у нас. Това вече си беше нахално, но се съгласих.

Когато дойде съществената част... Много бързо приключи той. Толкова бях изненадана, че не можах да проконтролирам изражението и реакцията си въобще. Той нещо се заоправдава и заобещава как след малко пак ще пробва. ТОЙ ще пробва, но иначе не му дремеше аз как се чувствам. Пробва, ама не му стана. Че и пожела да преспи, а хъркаше. На сутринта ме попита дали имало кафе. Така ми идваше да му зашия един за събуждане вместо кафе.

Много ме беше яд на мене си. После една колежка като ме пита какво ми е и аз й споделих "Кофти секс"- тя попита: Че има ли такъв?- О! ДА! има! вярвай ми! Дано не ви се случва.

И в какво е цялата драма? Явно просто не сте попаднала на подходящ човек. Като има проблем, защо на Вас трябва да Ви е гадно? Няма как да знаете, на какво е способен един мъж, без да го пробвате. Поговорете с него, ако Ви е допаднал, като личност. Все пак има медикаменти подсилващи ерекцията и забавящи еякулацията. Пък може и проблемът да е във Вас и просто да не го привличате външно. Ако е така, това не е човек за Вас. И не разбирам, за какво точно Ви е яд? Да не са Ви ампутирали крайник? Какво толкова фатално и необратимо е станало? Много ясно, че има кофти секс, жените имат не по-малко проблеми в тая област, една мрънка че я боли, друга в леглото е като неодушевен предмет и чака всичко да свършите Вие, трета пък изобщо няма влечение по тези работи . . . всеки с проблемите си! За радост има много нормално хора, с които всичко в сексуално отношение да е както трябва, така че търпение! Не е толкова сложно да си намерите приличен партньор в това отношение. 

• Харесва ми 1
  • Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.