Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Optium

Изтегляне, активиране с рег. ключ и запазване на програми в архив ?

Препоръчан отговор

Избрал съм си някои промоционални програми на които регистрационните ключове са валидни още една седмица и изтичат в началото на месец януари 2019 година.

Същите не желая на този етап да ги инсталирам на компютъра си !

Имам намерението да ги ползувам на по-късен етап тъй като срока им за ползуване е до момента в който си подмените оперативната система или компютъра,

на който сте ги първоначално регистрирали и пуснали да работят. Това софтуерните фирми го наричат "доживотно ползуване" !

Молбата ми е да ме насочите как в случая да изтегля инсталатора на програмата от дадения ми линк, да я активирам с Регистрационния и ключ и да я архивирам,

без да фигурира в някоя от инсталационните ми програмни папки на компютъра :

1./ Program Files (x86)

2./ Program Files

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не вярвам да намериш решение на проблема, не и по начина по който ти искаш.

Ако заключва по система е едно, ако заключва по ОС е друго.

Това е промоция все пак.

Иначе вдигаш една VM инсталираш, регистрираш и ползваш следващите 20-30 години.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, plamen_petrov_80 написа:

.

Иначе вдигаш една VM инсталираш, регистрираш и ползваш следващите 20-30 години.

Докато използвах Windows 7 като ОС на компютъра ми имах Виртуална машина, но в интерес на истината

тя ми заемаше доста място върху хард диска на компютъра /а той е по-стар модел и е с ограничени параметри/,

което на практика ни ми влияеше добре върху работата на . . . последния !

Сега съм с Windows 10 и нямам намерение да си я възстановявам отново, макар и да съм 

я архивирал на DVD disk. С помощта на някои хора от форума тук успях да си инсталирам преди около година

Shadow Defender version: 1.4.0.680  която върши що-годе същата работа !

Не може ли тогава да използувам Shadow Defender за да активирам тези програми и по-някакъв начин да ги кача в One Drive

/който облак ми е вграден в новата ОС/ от където бих могъл след време да си ги сваля . . . за да ги ползувам !?  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Optium написа:

Не може ли тогава да използувам Shadow Defender за да активирам тези програми и по-някакъв начин да ги кача в One Drive

Давай, бъди пионер в тази област.

Скоро не съм ползвал този вид промоции (горе-долу от момента в който искаха инсталацията и регистрацията да стане в срок от 7 дни примерно), но идеята е да я активираш сега и ако преинсталираш я губиш, но си зарибен и си я купуваш.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз използвам промоциите от сайтовете giveawayoftheday и sharewareonsale 

1.Пускам програмата Soft Organizer и тракинг функцията и посочвам инсталаторът 

2.След приключване на инсталирането и регистрирането на програмата давам СТОП на тракинга и отварям промените които е направила програмата и тя ми посочва мястото и запазеният ключ в регистрите.

3.Експортваш го някъде като Reg файл и след това даже и на нов компютър с изтекла промоция си я активираш само с стартирането на този Reg файл които си създал по рано.

Лесно е мога да направя и видео ако желаеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Друг вариант е да се направиш желаната програма portable и да си я ползваш занапред без инсталация.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 54 минути, KoiAzLiWe написа:

И аз използвам промоциите от сайтовете giveawayoftheday и sharewareonsale 

1.Пускам програмата Soft Organizer и тракинг функцията и посочвам инсталаторът 

2.След приключване на инсталирането и регистрирането на програмата давам СТОП на тракинга и отварям промените които е направила програмата и тя ми посочва мястото и запазеният ключ в регистрите.

3.Експортваш го някъде като Reg файл и след това даже и на нов компютър с изтекла промоция си я активираш само с стартирането на този Reg файл които си създал по рано.

Лесно е мога да направя и видео ако желаеш.

Благодаря ви,

за инструкцията която ми дадохте, защото вие сте ми помагали и друг път в подобни ситуации !

Програмата I Care Data Recovery Pro version: 7.8.2.0  /долу съм посочил рег.код на програмата чиято промоция вече е изтекла и е НЕВАЛИДЕН/

която я бяхте пуснали във форума на промоция преди около 2 години !

Аз успях да си я взема и инсталирам, но следващата година си смених ОС  и вече не можах да си 

я възстановя, така че вече съм "ял попарата" с подобно . . .доживотно ползуване !?

Не знам колегите от форума дали са се сблъсквали с този проблем, но ми се струва че е твърде важен и актуален

за момента,  когато промоциите на новите и стойностни програми намаляват постоянно и всичко минава в графата на платените !

Дайте ми инструкции /ако трябва лични/ за да мога да се справя с проблема , тъй като от вас имам Reg Organizer но не и

тази програма  . . .SOFT ORGANIZER !?

Registracionen_klyuch.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://www.comss.ru/page.php?id=5064

Друг вариант е преди да въведеш ключа от изтекла промоция да си върнеш часовника на Windows-а на датата в която е била валидна промоцията.

Иначе и Reg Organizer има вграден Soft Organizer

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, KoiAzLiWe написа:

https://www.comss.ru/page.php?id=5064

Друг вариант е преди да въведеш ключа от изтекла промоция да си върнеш часовника на Windows-а на датата в която е била валидна промоцията.

Иначе и Reg Organizer има вграден Soft Organizer

Отново ви благодаря за насоката,

но ако решите вие да направите лично демонстрационно VIDEO или да ми посочите мястото в Интернет

където е засегнат и е дадено решение на този проблем , ми се струва че ще трябва да ви подсигурим

/всички ние които сме засегнати/ някаква награда . . .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, KoiAzLiWe написа:

И може би да си спре интернета.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук все още имало оптимисти, които си мислят че са по-големи от програмистите или че са хванали голямата далавера!
Аз вече стигнах до етап да ме баннат! Достатъчно е да те надушат, че правиш опит за подправка и ще ти смъкнат гащите да се чудиш от къде ти идва. Вие се занимавате с детски работи. Не съм подправял никакво време, просто използвах основната част на софтуера (драйвъра) който има нужда от нещо да го активира и това нещо се опитвам да го извлека от конфигуриращ файл. За съжаление всички следи, които програмата е оставила не помагат по никакъв начин, даже напротив. Разкриват те, че правиш манипулация и те банват перманентно. На кратко - запалват ти къщата! Добър начин за предпазване от недоброжелатели. Много разработчици вече не са ламери като вашите на които залитате и ви ги пробутват без пари за подарък. Това е тежката артилерия и не е само той така. Никой не го докосва и няма да го направи в близките 100 години. Ще обират парите на всички шушумиги, защото са единствени и дават злато, добре защитено. :P 

101d64ff067a7c0c907906b946361a11.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това клипче е за незащитени програми. Браво за труда иначе....!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 28.12.2018 г. в 19:34, Optium написа:

I Care Data Recovery Pro version: 7.8.2.0

е стара версия - актуалната версия е 8.1.9.9

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 30.12.2018 г. в 1:05, KoiAzLiWe написа:

Благодаря ви,

за публикацията на този видео урок върху поставения за разискване от мен проблем !

Не се притеснявам и от факта че някои наши "съфорумници" се държат като "ощипани стари моми"

и макар да вършат инкогнито същите неща, се опитват да ни критикуват вместо да ни помогнат с

някакви действия и идеи в тази насока !

Приложението SeedMe VPN което преди Коледа го взех от публикувания тук в KALDATA,

безплатен Предпразничен пакет го инсталирах на телефона си . С помощта на хора от тук успях да го

регистрирам с ВРЕМЕНЕН ИМЕЙЛ /https://10minutemail.info/  , но проблема ми се появи когато реших

да му направа настройката в телефона:

Настроки > ОЩЕ > VPN мрежа > Свързване със US.SEED.ME, 

защото при вкарването на временния имел

с неговата парола ми дава > Неуспешно свързване .

Това дали означава че Приложението което съм инсталирал . . .не работи:

Ashampoo_Snap_03_yanuari_2019_g__14h45m5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@Optium когато искаш да запазиш лиценза на приложение за Андроид - това няма как да се случи. Защото пълната версия се подписва от код, генериран хардуерно от телефона ти! Всичко, което активираш ще работи само и единствено на телефона, на който си активирал (закупил или получил като подарък за него). Варианта е да се молиш на кракерите да ти го приспособят. За Windows системата вече е съвсем друго. :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Той още не стигнал до получаване на лиценз ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 3.01.2019 г. в 16:54, Optium написа:

Не се притеснявам и от факта че някои наши "съфорумници" се държат като "ощипани стари моми" 

и макар да вършат инкогнито същите неща, се опитват да ни критикуват вместо да ни помогнат с 

някакви действия и идеи в тази насока !

Каза най-ощипаната от старите моми. Ние далавера-лицензи грабим, ама ги фиксираме, когато му е времето, вместо да си усложняваме живота излишно. ;)

Да ти отворя само, че някои хора са умни и "реагират" на пощички от рода на 10minutemail. Ти си го интерпретирай както искаш.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, baitexpo написа:

Той още не стигнал до получаване на лиценз ;)

Тъй като ми създаваше проблеми програмата Seed4.Me VPN я изтрих от моя телефон който е модел 2015 год.

и я прехвърлих на телефона на жена ми, който е модел 2018 и е по-добър !

Аз пък намерих ПРОМОЦИЯ ЗА ЕДНА ГОДИНА /която още е ДЕЙСТВУВАЩА и е работеща върху 3 устройства с месечен лимит от 5 ГВ/ 

на друг софтуер, който ми е познат от близкото минало и с който съм работил успешно преди години :

MY STEGANOS ONLINE SHIELD VPN

https://www.comss.ru/page.php?id=4607

Лошото при нея е че трябва да я инсталираш на компютъра си, от където посредством акаунта ти след като се регистрираш

и активираш с рег. ключ на твоето РС, същата после ще се активира с "VOLUME" на телефона ти !

Така че и тук ми се появиха два проблема:

1./ Тази програма ми се явява излишна, тъй като на компютъра вече си имам друг БЕЗЛИМИТЕН VPN с който си работя успешно

вече втора година, а и двата за в бъдеще ще си пречат взаимно щом са инсталирани на един и същи компютър !

2./ Не можах да свържа и телефона си с VPN мрежата, тъй като нямам в наличност нужните ми за това данни:

а./ тип на връзката /PPTP, L2TP/IPSec PSK, IPsec Xauth PSK . . . /

б./ адрес на сървъра

в./ DNS домейни за търсене

г./ DNS сървъри

д./ Адреси за пренасочване

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 28.12.2018 г. в 18:06, plamen_petrov_80 написа:

Давай, бъди пионер в тази област.

Скоро не съм ползвал този вид промоции (горе-долу от момента в който искаха инсталацията и регистрацията да стане в срок от 7 дни примерно), но идеята е да я активираш сега и ако преинсталираш я губиш, но си зарибен и си я купуваш.

на който сте ги първоначално регистрирали и пуснали да работят. Това софтуерните фирми го наричат "доживотно ползуване" !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, rahinia написа:

на който сте ги първоначалн xender discord omegle о регистрирали и пуснали да работят. Това софтуерните фирми го наричат "доживотно ползуване" !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
on 12/28/2018 at 10:38 PM, KoiAzLiWe wrote:

And I use promotions from giveawayoftheday and sharewareonsale 

1. I start the Soft Organizer program and the tracking function and specify the installer 

2. After completing the installation and registration of the program I give a STOP to the tracking and open changes made by the program and it indicates to me the place and the saved key in the registers.

3.You export it somewhere as a Reg file and then even on a new computer with expired promotion you activate it only by starting this Reg file that you created earlier.

I can easily make a video if you like.

Хей,

Можете ли да споделите повече информация за същото

Благодаря предварително :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направил съм и видео не знам как по подробно да го обясня.Иначе може да се ползва и Ashampoo UnInstaller за да проверите как и по какъв метод иска да се активира дадената програма.

Мога да кача и второ видео със същият ефект но по лесно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 28.12.2018 г. в 18:05, Optium написа:

Избрал съм си някои промоционални програми на които регистрационните ключове са валидни още една седмица и изтичат в началото на месец януари 2019 година.

Изтичат , как така ще ги ползваш след като вече не са активни лицензите? Що за въпрос ,че и тема пусната ...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, nikssi написа:

Що за въпрос ,че и тема пусната ...

Той така си обича, да инсталира програми, да си ги архивира след това за "черни дни", и един ден да си ги ползУва от архива...

• Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...