Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Днеска подписахме нов договор с теленор 5000 мб + минути обаче ме таксува , когато говоря извън теленора .Преди не беше така имах си 2000 мин към всички оператори . Някой да е имал подобен проблем ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, adersa написа:

Днеска подписахме нов договор с теленор 5000 мб + минути обаче ме таксува , когато говоря извън теленора .Преди не беше така имах си 2000 мин към всички оператори . Някой да е имал подобен проблем ?

Е виж си договора. Там всичко пише.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Емил Костов написа:

Е виж си договора. Там всичко пише.

Е ми пише си неограничени към всички , а защо като говорих с мтелски номер ме таксува с 1 2 ст, на минута . Договора си е активен веднага получих новите мегабайти . Даже на приложението вече нямам минути а само показва колко мегабайти съм изхарчил .

Питам се да не би утре или в понеделник да ми активират безплатните минути . Към теленор не ме таксуват ей сега тествах с един приятел не ме таксува .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, adersa написа:

Е ми пише си неограничени към всички , а защо като говорих с мтелски номер ме таксува с 1 2 ст, на минута . Договора си е активен веднага получих новите мегабайти . Даже на приложението вече нямам минути а само показва колко мегабайти съм изхарчил .

Питам се да не би утре или в понеделник да ми активират безплатните минути . Към теленор не ме таксуват ей сега тествах с един приятел не ме таксува .

Изчакай малко и ще разбереш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

koe da разбера ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, adersa написа:

Виж си в договора на какъв план си и откога влиза в сила.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, adersa написа:

Обади се на оператора и ще ти кажат всичко с подробности!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, barbuncela написа:

Обади се на оператора и ще ти кажат всичко с подробности!

На баща  ми е на името договора  .

преди 24 минути, Емил Костов написа:

Виж си в договора на какъв план си и откога влиза в сила.

Само за мегабайтите получих смс за минути НЕ /.

Аз ли съм прост или теленор ме правят на прост ?

Така и на  мобилното приложение вече се отчита колко мегабайти съм израсходил а минутите изчезнаха егати тъпотията ... Направо ми идва да метна картата от терасата и да си карам с служебната .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, adersa написа:

На баща  ми е на името догошора  .

Не вярвам да ти откажат...не е нещо секретно. Факт, че им се обаждат от тоя телефон. Обясняваш че си син на еди кой си, там е записано! Опитай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, barbuncela написа:

Не вярвам да ти откажат...не е нещо секретно. Факт, че им се обаждат от тоя телефон. Обясняваш че си син на еди кой си, там е записано! Опитай.

Ем пробвах писах им не искат да кажат и това е ... егати лайнарите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, adersa написа:

Ем пробвах писах им не искат да кажат и това е ... егати лайнарите

Ами да попита баща ти!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, adersa написа:

На баща  ми е на името договора  .

Само за мегабайтите получих смс за минути НЕ /.

Аз ли съм прост или теленор ме правят на прост ?

Така и на  мобилното приложение вече се отчита колко мегабайти съм израсходил а минутите изчезнаха егати тъпотията ... Направо ми идва да метна картата от терасата и да си карам с служебната .

Ами баща ти да отвори договора и да види за какво сте се абонирали. Трети път ти го казвам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видях прецакан е - на план е 17  лв има мобилен интернет 5000 мб но на безплатни минути не пише нищо и като говоря продължава да ме таксува на минута .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, adersa написа:

Видях прецакан е - на план е 17  лв има мобилен интернет 5000 мб но на безплатни минути не пише нищо и като говоря продължава да ме таксува на минута .

И защо се е подписал. Кажи точно името на плана!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Емил Костов написа:

И защо се е подписал. Кажи точно името на плана!!

И аз незнам защо ние сме в група и докато не оправи нещата няма да ползвам тази карта .

Така - Стандартен месечен абонамент 29.99

Промоционален - 17.99

Неограничени минути - нищо не пише

Мобилен интернет 5000 мб

Неограничен брой смс - нищо не пише .,

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, adersa написа:

И аз незнам защо ние сме в група и докато не оправи нещата няма да ползвам тази карта .

Така - Стандартен месечен абонамент 29.99

Промоционален - 17.99

Неограничени минути - нищо не пише

Мобилен интернет 5000 мб

Неограничен брой смс - нищо не пише .,

Без да ми кажеш какъв е планът и за кой важи нищо не мога да ти кажа. И виж откога влиза в сила.  От 15 години съм абонат на Теленор проблеми с тях нямам.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ха на допълните условия пише- Потребителят се съгласява , че за текущият период ше получи- пълен брой мб , пропорционален брой МИНУТИ , смс и други .

Е аде къде са минутитее ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз преди 2-3 години имах сходен случай с Виваком ли са Вивател ли са не ги зная.Подписах договор,взех и телефон.Договора не съм чел в офиса им,че е написан за адвокати и е много страници.Доверих се на служителката в офиса която се оказа,че  не ми е обяснила всичко.Бях им клиент точно 2 седмици.Платих си телефона в брой+три такси и отидох на друг оператор!

Всички оператори са еднакви!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, adersa написа:

Ха на допълните условия пише- Потребителят се съгласява , че за текущият период ше получи- пълен брой мб , пропорционален брой МИНУТИ , смс и други .

Е аде къде са минутитее ?

Обади се на оператор или вижте на какъв договор сте. Колкото и да ни разпитваш тук няма как да ти помогнем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз преди 2-3 години имах сходен случай с Виваком ли са Вивател ли са не ги зная.Подписах договор,взех и телефон.Договора не съм чел в офиса им,че е написан за адвокати и е много страници.Доверих се на служителката в офиса която се оказа,че  не ми е обяснила всичко.Бях им клиент точно 2 седмици.Платих си телефона в брой+три такси и отидох на друг оператор!

Всички оператори са еднакви!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, adersa написа:

От днеска е договора

КОГА ВЛИЗА В СИЛА???? И КАКВО ПИШЕ В НЕГО???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

направи си регистрация в сайта с твоя номер и там се вижда всичко
https://login.telenor.bg/login?asid=m4-my&service=https%3A%2F%2Fmy.telenor.bg%2Flogin
ето при мен как се вижда
1093886316_.JPG.be37f713d7944ddc1a0115192421bc6a.JPG

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, adersa написа:

От днеска е договора

Мисля че имаше една седмица срок в която можеш да се откажеш от договора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм на същия договор. Таксуват се разговорите с оператор. За минутите нищо не пише в договора, понеже са ти неограничени към всички в страната. По същият начин при проверка на *123# би трябвало да ти изписва "Нямате активни пакети". За да разбереш точно от къде ти е начислена сметката можеш да провериш в приложението, сайта или чрез разговор с оператор, който пак повтарям се таксува. 

Редактирано от Hermanita (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване