Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

преди 2 минути, adersa написа:

IMG_20190215_201111.jpg

IMG_20190215_201009.jpg

Същият си като мен.:lol6:И предишният ми договор беше този.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде снимай целият договор или кажи на какъв план си, защото най-важната част не е снимана и не се чете.

преди 3 минути, дръндю написа:

на 60-та минута прекъсват и набираш отново
със сестра ми съм водил разговор от час и половина
:lol6:

Това не е вярно. А ти се смей колкото искаш! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Hermanita написа:

Същият си като мен.:lol6:И предишният ми договор беше този.

И ще имам ли неограничени мин ?

преди 1 минута, Емил Костов написа:

Хайде снимай целият договор или кажи на какъв план си, защото най-важната част не е снимана и не се чете.

Казах ти незнам поне видях в договора , че не пише.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не знам при теб как е, но разговорите ми се прекъсват на 60-та минута

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, дръндю написа:

не знам при теб как е, но разговорите ми се прекъсват на 60-та минута

Е ти си специален. Базовата станция те държи 240 минути.

току-що, adersa написа:

Казах ти незнам поне видях в договора , че не пише.

Ами утре хващаш баща си под ръка и отивате в офиса на Теленор, за да си изясните нещата. И те съветвам да не го отлагаш!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Емил Костов написа:

не разбирам, не съм спец
казвам ти това което е при мен, сестра ми, дъщеря ми, съпругата ми
и всички сме към различни оператори

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, adersa написа:

Би трябвало да ги имаш от момента на сключване на договора. Пак ти казвам - провери си по някакъв начин защо те таксуват. Най-добрите варианти са оператор, техният сайт или приложение. Предполагам, че от офис също ще те насочат към тези 3 варианта и може да се окаже, че си си губил времето в разходка...Това го казвам понеже към договора има клауза "Съгласен съм да не получавам детайлизирана сметка", която ако баща ти е подписал има шанс в офис да те отсвирят.

преди 4 минути, Емил Костов написа:

И аз съм специална! И аз! И аз!:jumping11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, дръндю написа:

не разбирам, не съм спец
казвам ти това което е при мен, сестра ми, дъщеря ми, съпругата ми
и всички сме към различни оператори

Може и така да е. Явно за различните базови станции или планове е различно. А може и да се следи натовареността. При мен разпада или на 15-тата минута или на 30-тата. Няма значение. Не се сърди.  И на двата оператора съм с неограничени така че проблеми нямам.

преди 1 минута, Hermanita написа:

Би трябвало да ги имаш от момента на сключване на договора. Пак ти казвам - провери си по някакъв начин защо те таксуват. Най-добрите варианти са оператор, техният сайт или приложение. Предполагам, че от офис също ще те насочат към тези 3 варианта. 

НЕ! Ще ги има, когато договорът влезе в сила и първия месец ще има сторниране на цената. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Емил Костов написа:

Ами утре хващаш баща си под ръка и отивате в офиса на Теленор, за да си изясните нещата. И те съветвам да не го отлагаш!!

да, най-добре е да направи това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Емил Костов написа:

НЕ! Ще ги има, когато договорът влезе в сила и първия месец ще има сторниране на цената. 

Дори да предположим, че е така, старият му договор също е с безплатни минути, така че пак не би трябвало да е таксуван, освен ако не е изговорил 2000 минути (какъвто е бил договорът). Но в такъв случай не се таксуват по 0,02лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Hermanita написа:

Дори да предположим, че е така, старият му договор също е с безплатни минути, така че пак не би трябвало да е таксуван, освен ако не е изговорил 2000 минути (какъвто е бил договорът). Но в такъв случай не се таксуват по 0,02лв.

Ти как разбра, че старият му договор е с безплатни минути???? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти как разбра, че старият му договор е с безплатни минути???? 

Ти четеш ли той какво пише?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти четеш ли той какво пише?

Да, чета!! Достатъчно ми беше да прочета, че е в ГРУПА!! Не се знае кой номер какво ползва и как го ползва и съответно, къде е проблема. Сметката е обща и само титулярът може да провери какво се случва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, чета!! Достатъчно ми беше да прочета, че е в ГРУПА!! Не се знае кой номер какво ползва и как го ползва и съответно, къде е проблема. Сметката е обща и само титулярът може да провери какво се случва.

Май само това, че е в група си прочел...:wub:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цени на услуги за абонаментни планове

@Емил Костов, Емо - объркал си се по няколко точки. Направо ще ти цитирам от сайта на Теленор

преди 27 минути, Емил Костов написа:

Няма как да те таксуват за 1,2 стотинки на минута. Нещо друг е. Стига гадахте, че обърквате Adrersa още повече.

Цитат

Връзката с оператор от Отдела за обслужване на клиенти се таксува по 0,024 лв. с ДДС еднократно независимо от продължителността на разговора.
Свързването с Автоматичното информационно обслужване се таксува по 0,024 лв. с ДДС еднократно независимо от продължителността на разговора.

преди 25 минути, Емил Костов написа:

Мога да си оставя телефона отворен 24 часа. Само, че базовата станция ще те прекъсне на 15-тата минута. Така е по стандарт.

Май си объркал стандартите.

Цитат

Теленор активира защитен механизъм, ако пропуснеш да прекъснеш разговор. При непрекъсване на разговор в мрежата на Теленор, поради пропуск или грешка, разговорът се прекъсва автоматично след изтичане на около 1 час от започването му. Ако избереш телефонен номер, осъществиш връзка и пропуснеш да я прекъснеш, повикването се отчита, отразява и тарифира от Теленор , с оглед реалната продължителност на връзката и без значение дали реално е осъществен разговор между двете страни.
Гласови услуги

преди 19 минути, Емил Костов написа:

Не се разбра, кое не е вярно?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я се оправяйте. Няма смисъл. Виновен е Теленор и пак са излъгали клиента. 

преди 6 минути, Hermanita написа:

Май само това, че е в група си прочел...:wub:

Кое да прочета. Ти наясно ли си, че в сайта не се показват всички договори или планове!

ПС -  Heranta - Не се смей. Когато влезеш и работиш за даден оператор ще разбереш!!

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, jhoro написа:

@Емил Костов, Емо - объркал си се по няколко точки. Направо ще ти цитирам от сайта на Теленор

Май си объркал стандартите.

Не се разбра, кое не е вярно?

И какво пише в сайта на ТЕЛЕНОР??? 

току-що, adersa написа:

Като гледам за сметката не е подписал  

IMG_20190215_203746.jpg

Човек намери някъде в договора на какъв ПЛАН си по дяволите!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, adersa написа:

Като гледам за сметката не е подписал  

IMG_20190215_203746.jpg

Може да е подписал в тяхното копие. Питай го. Аз в моето копие от договора нищо не съм подписвала.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И какво пише в сайта на ТЕЛЕНОР??? 

Добре дошли, в сайта на Теленор :)

Извинявай Емо,  мярнах  какво питаш,  на начална страница и не можах да се сдържа :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да е подписал в тяхното копие. Питай го. Аз в моето копие от договора нищо не съм подписвала.

Явно е , че не си е подписвал копието. Искам да ми прочете на КАКЪВ ПЛАН Е!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Емил Костов написа:

Я се оправяйте. Няма смисъл. Виновен е Теленор и пак са излъгали клиента. 

Кое да прочета. Ти наясно ли си, че в сайта не се показват всички договори или планове!

Съгласна съм с теб. Теленор е виновен за всичко!!! Лошиииии да им се скараш!!!:lol6:И да аз съм на ясно, че там ги няма всички договори, но не ми е ясно името на договора на теб каква работа ти върши.:no-no:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Ma_ri написа:

Добре дошли, в сайта на Теленор :)

Извинявай Емо,  мярнах  какво питаш,  на начална страница и не можах да се сдържа :)

Както казах използвам Теленор вече 15 години. Тогава бяха още Глобъл. Имам  си регистрация, знам си договора, мегабайтите, минутите, фактурите. Всичко си го пише.   И не, не им се карам. Карам ги да мислят и да си проверят нещата. Вече 11 година работя в такъв оператор!

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както казах използвам Теленор вече 15 години. Тогава бяха още Глобъл. Имам  си регистрация, знам си договора, мегабайтите, минутите, фактурите. Всичко си го пише. 

Нямам идея, за какво става въпрос :) Просто се пошегувах :wub:

Мярнах, че питаш, какво пише на сайта на теленор. Идея си нямам, но в повечето сайтове пише Добре дошли :rolleyes: Не ли :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване