Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

току-що, Hermanita написа:

Аз съм на същия договор. Таксуват се разговорите с оператор. За минутите нищо не пише, понеже са ти неограничени към всички в страната. За да разбереш точно от къде ти е начислена сметката можеш да провериш в приложението, сайта или чрез разговор с оператор, който пак повтарям се таксува. 

Ти как разбра на кой план е, защото аз го питам вече няколко пъти??

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Емил Костов написа:

Ти как разбра на кой план е, защото аз го питам вече няколко пъти??

Понеже и аз като него съм към Теленор и имам 5 000 MB, неограничени минути и плащам същата цена, както и договорът ми е подписан скоро. Съмнявам се да е друг.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Понеже и аз като него съм към Теленор и имам 5 000 MB, неограничени минути и плащам същата цена, както и договорът ми е подписан скоро. Съмнявам се да е друг.

Пропускаш, че той е в ГРУПА!!! Да си види договора какво и къде е подписано.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Емил Костов написа:

Това, че е в група в частния случай няма тежест. Да се обади на оператор за да разбере от къде и защо му е начислена сметката. Въпреки че са национални неограничени минути, както казах разговори с оператор се таксуват, но не само. Има и други номера, които също се таксуват, като например от типа на 0 700 и т.н. Освен това договора му не включва безплатни смс-и. Само при едно обикновено проверяване на сметката няма как да разбере за кое точно плаща.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, дръндю написа:

направи си регистрация в сайта с твоя номер и там се вижда всичко
https://login.telenor.bg/login?asid=m4-my&service=https%3A%2F%2Fmy.telenor.bg%2Flogin
ето при мен как се вижда
1093886316_.JPG.be37f713d7944ddc1a0115192421bc6a.JPG

Кви са тези пакети мобилен нет,това шега ли е?!:cantbelieve:Да нямат пакети и по 5мб,по абсурдно нещо скоро не бях виждал!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Емил Костов написа:

това предполага, че неограничените минути са само за разговори в групата, а за извън групата се заплащат или имат ограничени минути, някъде към 20
може би
на такъв план бяхме в предприятието дето работех, преди да се разболея

току-що, Слави Маринов написа:

Кви са тези пакети мобилен нет,това шега ли е?!:cantbelieve:Да нямат пакети и по 5мб,по абсурдно нещо скоро не бях виждал!

ами за 5лв абонамент, толкова дават ве
:giggle1:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Hermanita написа:

Това, че е в група в частния случай няма тежест. Да се обади на оператор за да разбере от къде и защо му е начислена сметката. Въпреки че са национални неограничени минути, както казах разговори с оператор се таксуват, но не само. Има и други номера, които също се таксуват, като например от типа на 0 700 и т.н. Освен това договора му не включва безплатни смс-и. Само при едно обикновено проверяване на сметката няма как да разбере за кое точно плаща.

Е как да няма тежест. В групата нещата са съвсем различни. Да си прегледа договора и да не обвинява оператора. На Теленор съм вече 15 години, а на Виваком 10. Проблеми нямам с планове и сметки.

току-що, дръндю написа:

това предполага, че неограничените минути са само за разговори в групата, а за извън групата се заплащат или имат ограничени минути, някъде към 20
може би

ами за 5лв абонамент, толкова дават ве

Нищо не предполага, докато не си види договора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Hermanita написа:

На договора ти пишеше  ли на минути нещо ? на старият видях пише 2000 мб нет 2000 мин . Е на новият са го абонирали само за интернет и не са му обяснили както трябва нещата . Утре да отиди ида си оправи манджата докато не се оправи тази карта моята няма да я ползвам , ако искат другите в групата да се набутват но не съм толкова вчерашен аз да се набутвам  всеки ден работя с пари и документи и знам как са законите мене никой не може да ме излъже .

преди 3 минути, Емил Костов написа:

Е как да няма тежест. В групата нещата са съвсем различни. Да си прегледа договора и да не обвинява оператора. На Теленор съм вече 15 години, а на Виваком 10. Проблеми нямам с планове и сметки.

Нищо не предполага, докато не си види договора.

Емо казах ти по назад не пише какъв е плана  пише стандартен 29 лв , промоционален 17 лв това е

преди 5 минути, дръндю написа:

може би

Е защо като говоря с майка и пак ме таксува и тя е в групата тия са егати измикярите утре да отива и веднага да разваля тоя измислен договор .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, adersa написа:

На договора ти пишеше  ли на минути нещо ? на старият видях пише 2000 мб нет 2000 мин . Е на новият са го абонирали само за интернет и не са му обяснили както трябва нещата . Утре да отиди ида си оправи манджата докато не се оправи тази карта моята няма да я ползвам , ако искат другите в групата да се набутват но не съм толкова вчерашен аз да се набутвам  всеки ден работя с пари и документи и знам как са законите мене никой не може да ме излъже .

Емо казах ти по назад не пише какъв е плана  пише стандартен 29 лв , промоционален 17 лв това е

Е защо като говоря с майка и пак ме таксува и тя е в групата тия са егати измикярите утре да отива и веднага да разваля тоя измислен договор .

Ами звъни и ги вдигай по тревога да ти разяснят за какво се е подписал баща ти. Ако е комплексно решение съвсем не мога да те ориентирам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако утре отиди има ли някакъв шанс да променят условията и да пуснат минутите ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мошеници са мобилните оператори и това е!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, adersa написа:

Просто звънни на оператор и ще ти обяснят.

1550253464004.JPEG

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Hermanita написа:

Просто звънни на оператор и ще ти обяснят.

1550253464004.JPEG

Да ей това е при мен същото

А таксувате ли те като говориш с някого

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, adersa написа:

Да ей това е при мен същото

А таксувате ли те като говориш с някого

Зависи. Погледни по-горните ми постове. Но ако имаш предвид разговори с абонати на А1 и Виваком, то отговорът ми е не, не ме таксуват.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи. Погледни по-горните ми постове.

и по един час говориш с мен дет съм към А1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, дръндю написа:

Визирам платени номера и разговори с оператор. Аз като има нещо, което ме притеснява, не се чудя дали да им звъня. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, adersa написа:

Ако утре отиди има ли някакъв шанс да променят условията и да пуснат минутите ?

Не! Трябва да отиде титуляра. И още не разбрах какъв ти е договора, за да променят нещо.

Визирам платени номера и разговори с оператор. Аз като има нещо, което ме притеснява, не се чудя дали да им звъня. :D

Няма как да те таксуват за 1,2 стотинки на минута. Нещо друг е. Стига гадахте, че обърквате Adrersa още повече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Емил Костов написа:

Не! Трябва да отиде титуляра. И още не разбрах какъв ти е договора, за да променят нещо.

Нонстоп се казва договорът. Хайде сега отвори сайтът на Теленор и виж колко варианта има.:giggle1:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, дръндю написа:

Мога да си оставя телефона отворен 24 часа. Само, че базовата станция ще те прекъсне на 15-тата минута. Така е по стандарт.

Нонстоп се казва договорът. Хайде сега отвори сайтът на Теленор и виж колко варианта има.:giggle1:

Ще го кажа ПАК! При група не ВАЖИ този договор!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, adersa написа:

Днеска подписахме нов договор с теленор 5000 мб + минути обаче ме таксува , когато говоря извън теленора .Преди не беше така имах си 2000 мин към всички оператори . Някой да е имал подобен проблем ?

въх тва го видях сега
ами тия минути не са активирани още ве
изчакай 24 часа
през годините ми са се случвали такива нещица, ама са ме предупреждавали

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Емил Костов написа:

Мога да си оставя телефона отворен 24 часа. Само, че базовата станция ще те прекъсне на 15-тата минута. Така е по стандарт.

Пък моите разговори ги прекъсват след час. :tease:

току-що, дръндю написа:

въх тва го видях сега
изчакай 24 часа

На момента би трябвало да го активират.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Емил Костов написа:

на 60-та минута прекъсват и набираш отново
със сестра ми съм водил разговор от час и половина
:lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Емил Костов написа:

Няма как да те таксуват за 1,2 стотинки на минута. Нещо друг е. Стига гадахте, че обърквате Adrersa още повече.

Тъмън толкуз е разговорът с оператор. Ти кат си ут 15 години абунат нъ Теленор, дет съществува от има-няма 6, щот преди тва беши Глобул, що не ги знаеш тези неща?!:no-no:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, дръндю написа:

въх тва го видях сега
изчакай 24 часа

Ще кажа че си прав ако утре получа смс.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване