Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Не мога да вляза във фейсбук акаунта си поради факта,че преди няколко дни  като опитах  да вляза във Фейсбук акаунта ми поиска код за проверка за сигурност , като отпред на екрана  беше изписан телефонния ми  номер за получаване,след това отдолу ми поиска  да напиша 6 цифрен код за потвърждение,който трябваше  да ми бъде изпратен като смс на телефона ,обаче такъв код не пристига  като смс на моя телефон, вече от няколко дни е така.Ще бъда  много благодарна,ако някой има повече информация за проблема.Също искам  да уточня,че преди известно време смс ми е идвал на телефона а сега не пристига,ще бъда много благодарна за мнения и съдействие.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма нужда да пишеш с толкова големи букви. Провери дали номера, на който се праща sms е същия като твоя, да не би да е объркан кода за държавата или оператора, както и да не би да е блокиран номера, от който се получава sms-а в телефона.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ти имам проблемите:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не не е проблема със самия номер,както поясних и преди сами пращали смс , и как мога да разбера дали самия номер е блокиран за получаване на смс?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, tiara75 написа:

Не не е проблема със самия номер,както поясних и преди сами пращали смс , и как мога да разбера дали самия номер е блокиран за получаване на смс?

Това може да ти каже операторът, който използваш!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В оператора казаха,че няма никакви забрани за смс на номера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, tiara75 написа:

В оператора казаха,че няма никакви забрани за смс на номера.

Ами тогава се обръщате към поддръжката на FB.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде точно мога да се обърна за този проблем?Линк или нещо др.

Ще се радвам да чуя и мнения на хора,които са имали подобен проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

апък аз като си направя профил и като иска да го потвърдя с СМС ми пише невалиден номер

е имам още около 10 акаунда които са блокирани в които има този номер, ЛК аз няма да им предам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Без умствен капацитет написа:

апък аз като си направя профил и като иска да го потвърдя с СМС ми пише невалиден номер

е имам още около 10 акаунда които са блокирани в които има този номер, ЛК аз няма да им предам

Акаунд - чудесно!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ви имам болежките.........

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой сблъсквал ли се с подобен проблем,ще помоля да изкаже мнение?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сменил си е телефона и е забравил Това е моят отговор, трябваше да стои най-отгоре като втори пост. Все някой те изпреварва и става една дълга каша за четене. :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не получавам нищо на пощата, и ми дава само телефонния номер за получаване на код (иначе телефонния ми номер си е същия не е сбъркан,както казах друг път пак съм получавала).Някой има ли повече информация по въпроса?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, tiara75 написа:

Не получавам нищо на пощата, и ми дава само телефонния номер за получаване на код (иначе телефонния ми номер си е същия не е сбъркан,както казах друг път пак съм получавала).Някой има ли повече информация по въпроса?

Няма как да ти се случат нещата, защото не изпълняваш изискванията за възстановяване на паролата. Забравил си всичко, а искаш да се възстанови всичко отново. Няма как да стане.  Вариантът е само един при това положение. Носиш телефона в сервиз, където му сменят чипа, но може да те одухат с 250-300 лева.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

излез от горе в дясно, и използвай възстанови паролата и там вече ще те пита за мейла

и аз като че ли имах подобен проблем, но незнам какво стана

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Без умствен капацитет написа:

излез от горе в дясно, и използвай възстанови паролата и там вече ще те пита за мейла

и аз като че ли имах подобен проблем, но незнам какво стана

Постващият няма да си възстанови профила. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Емил Костов написа:

Постващият няма да си възстанови профила. 

мн.вероятно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е проблема в паролата,излиза ми опция за смяна парола и само това.Проблема е просто,че не ми пристига смс на мобилния телефон. И пак повтарям телефонът ми не е сбъркан ,нито паролата сбъркана.Ако поне можете ми дайте линк, къде мога да се свържа с тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, tiara75 написа:

Не е проблема в паролата,излиза ми опция за смяна парола и само това.Проблема е просто,че не ми пристига смс на мобилния телефон. И пак повтарям телефонът ми не е сбъркан ,нито паролата сбъркана.Ако поне можете ми дайте линк, къде мога да се свържа с тях.

Няма как да не бъркаш  парола и SMS.Това ти го гарантирам!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сигурна съм,че са правилни просто това съобщение изведнъж ми го изкара като пишеше,че е проверка за сигурност и така ,проблема е целия там,че просто не пристига смс с този 6 цифрен код на телефона.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, tiara75 написа:

Сигурна съм,че са правилни просто това съобщение изведнъж ми го изкара като пишеше,че е проверка за сигурност и така ,проблема е целия там,че просто не пристига смс с този 6 цифрен код на телефона.

Значи щом дава, че са грешни значи са грешни. Няма друг вариант.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, tiara75 написа:

Ако поне можете ми дайте линк, къде мога да се свържа с тях.

За решаване проблеми с експлоатацията няма поддръжка. За банване и злоупотреба на правилата има частична поддръжка. Може да се оплачиш на арменския поп. Кажи довиждане на този профил и прави следващ. Фейсбук ще се радва на повече акаунти за статистиката му. :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от iliqn marinovvv
      Проблема с моя Акаунт е следния: Добавях хора в моята Група в Фейсбук, и след около 2 мин. Сесията ви изтече. Изхвърли ме от Фейсбука, след това ми изискваше разпознаване на приятели, направих го. И стигнах до стъпка която ми изискваше. Смяна на парола ок! след това името ми в фейсбук. дава ми 2 имена но аз не съм нито с едното нито с другото. Писах на супорт в фейсбук но уви. от 26.11.2018 съм без Фейсбук и немога да си го възстановя. Моля кажете какво да направя? Ще пробвам да кача и снимки с проблема. Благодаря предварително!!!

• от Angel Danailov
      Здравейте,от известно време имам проблем с хронологията на новините във фейсбук! Преди като дам на опцията "най нови" и ми излизаха подредени по минути и часове назад новините от приятели, страници и групи които следвам а сега излизат разбъркано и също нецяло съдържанието много новини изпускам и това е от около месец! Какво се случва аз нищо не съм правил по настройките?
    • от Иванова138
      Здравейте, обръщам се към Вас с молба за помощ! Във фейсбук е създаден фалшив профил, който побликува мои снимки и ме оплюва. Пишат се много глупости, споменават се имена и се намесват много хора. Обърнах се към полицията, но от там ми отговориха, че немогат да ми помогнат. Има ли начин да разбера кой стои зад всичко това? Аз имам съмнения, но не съм напълно сигурна. Ако някой може да ми помогне, ще бъда безкрайно благодарна! 
    • от Гергана Спасова
      Здравейте. Проблемът ми е следния: Бях излязла от профила си във Фейсбук и когато опитах да вляза отново ми поиска потвърждаване на самоличността. Изпратиха ми 6-цифрен като СМС, който трябваше да въведа. Въведох го и пак не можах да вляза. Просто полето с кода се изчисти и  все едно не съм въвеждала нищо. Поисках нов код, но след това вече не ми изпратиха такъв и така вече 4,5 часа. На някой случвало ли му се е и какво мога да направя, за да вляза в профила си?
      П.С: Пробвах да сменя паролата си- получава се, но отново ми искат код за защита, който всъщност не ми изпращат.

• от サムライオートバイ
      Как мога да спра хората да пишат каквото и да е на стената ми за 1-2 дена. Имам имен ден на 1ви и като се почне с едни поздравления от познати и непознати които не са се сещали по цяла година. Как мога да блокирам писането на стената във сюраттефтера за 1-2 дена и после пак да го пусна? Благодаря  ако някой помогне
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване