Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте,наскоро се запознах с едно момче и съм почти сигурна,че има повече от приятелски намерения (знам,че звучи самовлюбено ).Та,имате ли някакви идеи как да му “подхвърля”,че си имам гадже?

Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Емил Костов написа:

Ами направо и казваш. 

Да,обаче може да прозвучи грубо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, nicollcheto написа:

Да,обаче може да прозвучи грубо

Е кое му е грубото? Ти нали си имаш приятелка и държиш на нея. Или искаш да заформиш любовен триъгълник?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, nicollcheto написа:

Здравейте,наскоро се запознах с едно момче и съм почти сигурна,че има повече от приятелски намерения...

преди 24 минути, Емил Костов написа:

Ами направо и казваш. 

преди 9 минути, Емил Костов написа:

...Ти нали си имаш приятелка и държиш на нея. Или искаш да заформиш любовен триъгълник? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се намеква - говори се направо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи му че на бостана огради няма и ако не внимава с трактора, може да изоре някой засят

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

+ 1 глас за - направо се казва, а не се намеква или подхвърля!

Успех!

п.п. Научете се навреме да бъдете искрени!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@ice_lion__01 хубаво си го очертал с червено, ама сега не е политкоректно да се уточнява от какъв пол е гаджето

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

О,много зависи от възрастта.Ако сте на около15г-18г,се жъни наред.Трябва да се опита от всичко,каквото има на витрината.Това е времето на ходене.Понеже при сериозните връзки е хубаво да си седнете на Д-то (но не е миродавно де ;) ).Вече ако сте на 20+ години,там е друга бира.Там се водят диалозите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Без умствен капацитет написа:

не и казвай, може да  и е по интересно ако има конкуренция

Ако прочетеш 10 пъти въпроса на питащият/а , може и да разбереш за кой/я става въпрос. Твърдо обаче се съмнявам, че ще са ти достатъчни!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, nicollcheto написа:

Здравейте,наскоро се запознах с едно момче и съм почти сигурна,че има повече от приятелски намерения (знам,че звучи самовлюбено ).Та,имате ли някакви идеи как да му “подхвърля”,че си имам гадже?

Благодаря предварително!

Що пък трябва да му "подхвърляш" нещо?

Може да се държиш достатъчно любезно, хем да не му сецнеш и по-малко приятелското отношение, хем да му насочиш намеренията към приятелка, примерно, и да имате хубави бъдещи общи преживявания.

Ако ти се иска все пак да си запазиш това гъделичкащо суетата ти внимание, винаги можеш да измислиш "схема"да се виждаш с повече от един човек.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 часа, Maleficient написа:

Що пък трябва да му "подхвърляш" нещо?

Може да се държиш достатъчно любезно, хем да не му сецнеш и по-малко приятелското отношение, хем да му насочиш намеренията към приятелка, примерно, и да имате хубави бъдещи общи преживявания.

Ако ти се иска все пак да си запазиш това гъделичкащо суетата ти внимание, винаги можеш да измислиш "схема"да се виждаш с повече от един човек.

Мдам..и после защо се падало от два стола на земята.... хитрата сврака с двата крака....мдам... Това важи и за двата пола разбира се...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Sinbad_ написа:

Мдам..и после защо се падало от два стола на земята.... хитрата сврака с двата крака....мдам... Това важи и за двата пола разбира се...

Възможно ли е да не разбра какво точно посъветвах момичето?

Все пак не е "пациент" момче "с повече от приятелски намерения", за който да се чуди дали е болен, който има нужда от операция, или само от биопсия, за установяване на някаква диагноза, и лечение с лекарства.

Любезното отношение към два стола едновременно, не е причина да се падне от тях. Единият си го ползваш по предназначение, другият ти е за красота и си слагаш съблечените дрехи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, Maleficient написа:

Възможно ли е да не разбра какво точно посъветвах момичето?

Все пак не е "пациент" момче "с повече от приятелски намерения", за който да се чуди дали е болен, който има нужда от операция, или само от биопсия, за установяване на някаква диагноза, и лечение с лекарства.

Любезното отношение към два стола едновременно, не е причина да се падне от тях. Единият си го ползваш по предназначение, другият ти е за красота и си слагаш съблечените дрехи.

"Ако ти се иска все пак да си запазиш това гъделичкащо суетата ти внимание, винаги можеш да измислиш "схема"да се виждаш с повече от един човек."

Това на запазване на приятелско отношение ли е отговор, особено при зададен въпрос че той можел да има нещо повече от приятелско намерение ??

П.С Няма нужда от отговор... ...използване му се вика на това, и е точно два стола, независимо че уж нямало да спи с другия стол...

Ако иска просто да запази приятелство, има си други начини и без тънки и тънкажни схеми и схемички за " гъделичкане на суети " ..Да не говорим че м/у приятели суетата е едно от последните неща за гледане....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом казваш. Неморално е.

Да му каже, ще пострада малко, пък ще му мине.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Maleficient написа:

Щом казваш. Неморално е.

Да му каже, ще пострада малко, пък ще му мине.

Ем да. И аз страдах, кат разбрах за прокурора, ама минава ми вече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сичко е кАрма!

Невинна съм до доказване на противното.

Имам някакви спомени за едно много страдалческо и драматично блокиране, ама да не отклоняваме темата ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 29.05.2019 г. в 19:38, Колев60 написа:

Ако прочетеш 10 пъти въпроса на питащият/а , може и да разбереш за кой/я става въпрос. Твърдо обаче се съмнявам, че ще са ти достатъчни!

то гледам и останалите и те са зле

:lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, haidukpikaso написа:

то гледам и останалите и те са зле

:lol6:

Аз и не очаквам нищо интересно в тези подфоруми. Минавам от дъжд на вятър за да съм в крак с "модата"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Недейте така. Много е лесно да даваш акъл от клавиатурата, да се правиш на откровен, искрен, да сипеш морал и т.н. 

Момичето сигурно е на 15, ти си на 60+ Нали не очакваш то да мисли и разсъждава като теб? И слава Богу. Какво имаш предвид пред интересно? Това са влюбени тийнейджъри. Какво по-интересно от това? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, ostavime написа:

Недейте така. Много е лесно да даваш акъл от клавиатурата, да се правиш на откровен, искрен, да сипеш морал и т.н. 

Момичето сигурно е на 15, ти си на 60+ Нали не очакваш то да мисли и разсъждава като теб? И слава Богу. Какво имаш предвид пред интересно? Това са влюбени тийнейджъри. Какво по-интересно от това? 

Къде видя да давам акъл бре? На кого?Отговорил съм на Албенка.За какъв морал ми говориш ти? И какво е това от твоя страна: "И слава Богу" Няма на теб да давам обяснения най малкото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първият абзац не беше адресиран точно към теб, но щом си се припознал... така да бъде. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, Колев60 написа:

На кого?

:offtopic_s:

Мисля, че сте разбрали, че не става въпрос за Вас. Не очаквах от Вас такъв изблик. Май дължите едно извинение ... Поне аз считам така.

п.п. ключова дума "интересно" къде е употребена ....

Прощавайте за намесата!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...