Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчайте ми филм подобен на...

Препоръчан отговор

• Отговори 1,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Има си специална тема, за препоръка на филм. Оправете си заглавието, иначе ще го оправи капитана. 

(off) Здравейте!   По описанието Ви веднага се сещам за един филм. Казва се Калдата! Само, че не трябва само да се гледа, но и да се чете. Абеее то същото като филм със субтитри  Приятно

Ocean's Eleven (всички части) Entrapment Gone in Sixty Seconds (не е точно подобен, но все пак)

Публикувани изображения

Търся филми за нацизма, от рода на Списъкът на Шиндлер? Благодаря...

http://www.imdb.com/title/tt0363163/

http://www.imdb.com/title/tt0253474/

http://www.imdb.com/title/tt0457430/

http://www.imdb.com/title/tt0914798/

http://www.imdb.com/title/tt0389557/

http://www.imdb.com/title/tt0118799/

Сериалът http://www.imdb.com/title/tt0185906/

В случай, че не си ги гледал. Да отбележа, че при Лабирината става въпрос за Испания по времето на Франко.

Редактирано от spielberg (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да хубави филми но за съжаление повечето съм ги гледал. А по-конкретно нещо за гоненията и зверствата срещу евреите,Черната книга съм я гледал...Пианистът също

Редактирано от miazmatik (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако може да ми препоръчате някои стари американски екшън филми.

http://www.imdb.com/list/BvKcD19B2KU/

http://www.amazon.com/Top-25-Classic-Action-Films/lm/R3BFMOZ4ED7GGB

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Филмът наистина беше много добър,благодаря за предложението...сега искам филми за сатанизъм и по- конкретно Антихрист,но надали ще се намери нещо,повечето съм ги изгледал,но все пак ако имате някаква идея...

Редактирано от miazmatik (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Филмът наистина беше много добър,благодаря за предложението...сега искам филми за сатанзъм и по- конкретно Антихрист,но надали ще се намери нещо,повечето съм ги изгледал,но все пак ако имате някаква идея...

End of Days (1999)

+ една мистерия, свързана с религията. :)

Stigmata (1999)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Филмът наистина беше много добър,благодаря за предложението...сега искам филми за сатанизъм и по- конкретно Антихрист,но надали ще се намери нещо,повечето съм ги изгледал,но все пак ако имате някаква идея...

аз предлагам - Благослови детето ... много добро филмче !

Успехи !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря изгледах този който не бях гледал и ми хареса...но все пак ми се иска филм за фашизма но конкретно за концлагерите,действието да се развива в самия лагер като в Списъкът на Шиндлер...дали има нещо такова?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...
Здравейте, търся филм подобен на "Шоколад" с Жулиет Бинош и Джони Деп и/или "My Blueberry Nights"...
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, търся филм подобен на "Шоколад" с Жулиет Бинош и Джони Деп и/или "My Blueberry Nights"...

Препоръчвам ти :

L'appartement (1996)

Sommersby (1993)

Possession (2002)

Los amantes del Círculo Polar (1998)

Possession (2002)

Дано ти допадне нещо предложено от мен ;) !

Успехи !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчвам ти :

L'appartement (1996)

Sommersby (1993)

Possession (2002)

Los amantes del Círculo Polar (1998)

Possession (2002)

Дано ти допадне нещо предложено от мен ;) !

Успехи !

Изгледах първия, с Венсан Касел и Моника Белучи. Хареса ми, благодаря за предложението. Апартаментът, в който основно се развива действието, наистина е много як:)

Другите не знам дали ще се хвана да ги гледам... Сториха ми се прекалено романтични:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте търся някакъв филм дето е само с негри нещо подобно на dont be a menace не съм сигурен как се пише за някви такива напушеняци не е задължително да са тревомани такива идиоти като тях.А и не е задължително комедия.Благодаря лек ден. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте търся някакъв филм дето е само с негри нещо подобно на dont be a menace не съм сигурен как се пише за някви такива напушеняци не е задължително да са тревомани такива идиоти като тях.А и не е задължително комедия.Благодаря лек ден. :)

Сещам се за няколко филм

Norbit 2007

Coming to America (1988)

двете серии на

Bad Boys

Life

Успехи !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предложете филми,в които е засегната темата за обичаите в различните религии,или да има герои от различни етноси.Идеята му примерно да е,че всички живеем заедно!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предложете филми,в които е засегната темата за обичаите в различните религии,или да има герои от различни етноси.Идеята му примерно да е,че всички живеем заедно!

Хммм ... сложна задача !

Ще ти предложа два филма ... не е много в тон с желанието ти , НО се надявам да ти харесат

Amistad (1997)

Doubt (2008)

Успехи !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти Ханибал само последният не съм го гледал.Та днес се сетих за един филм дето бях гледал преди адски много ми хареса.Но за жалост не помня много от него.Та имаше един пич беше счетоводител или банкер не съм сигурен, та той влиза в затвора след това започна да оправя сметките на всички затворници.Започна да пише писма да му пращат пари за книги на някаква организация но тя все го отхвърляше и след две години му изпратиха много книги и отвори най голямата библиотека в затвора.Беше наел затворници да работят при него и ги учеше да четат и пишат.А библиотеката я държеше един старец дето му изтичаше присъдата.След като излезе на свобода му бяха осигурили работа,жилище обаче той беше свикнал в затвора и се обеси в жилището.Това помня от филма дано някой се сети благодаря

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хммм ... сложна задача ! Ще ти предложа два филма ... не е много в тон с желанието ти , НО се надявам да ти харесат Amistad (1997) Doubt (2008) Успехи !

Да сложна е ,точната задача е да направим анализ на детско предаване или на някакъв филм,в които е наблегнато на това,че хора от различни етноси живеят заедно и мирно и децата да свикнат с това.Но нямам идея,кое предаване или филм са такива!
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Та днес се сетих за един филм дето бях гледал преди адски много ми хареса.Но за жалост не помня много от него.Та имаше един пич беше счетоводител или банкер не съм сигурен, та той влиза в затвора след това започна да оправя сметките на всички затворници.Започна да пише писма да му пращат пари за книги на някаква организация но тя все го отхвърляше и след две години му изпратиха много книги и отвори най голямата библиотека в затвора.Беше наел затворници да работят при него и ги учеше да четат и пишат.А библиотеката я държеше един старец дето му изтичаше присъдата.След като излезе на свобода му бяха осигурили работа,жилище обаче той беше свикнал в затвора и се обеси в жилището.Това помня от филма дано някой се сети благодаря

''Изкуплението Шоушенк"

Dangerous Minds / Опасен ум (1995)

To Kill a Mockingbird / Да убиеш присмехулник (1962)

Finding Forrester / Да откриеш Форестър (2000)

Oliver Twist / Оливър Туист (2005)

The Color Purple / Пурпурен Цвят (1985)

12 Angry Men / 12 разгневени мъже (1957)

12 Angry Men / 12 разгневени мъже (1997)

12 - на Никита Михалков

Успех...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора,препоръчайте ми много ужасен хорър филм,подобен на тези: The Grudge,Texax Chainsaw,SAW.....и много други,които съм гледал.Искам да припадна на него,да е много страшен! :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора,препоръчайте ми много ужасен хорър филм,подобен на тези: The Grudge,Texax Chainsaw,SAW.....и много други,които съм гледал.Искам да припадна на него,да е много страшен! :D

Mirrors (2008)

Mirrors (2010)

Ама не гарантирам, че ще припаднеш де :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване