Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчайте ми филм подобен на...

Гости winnt
 Сподели

Препоръчан отговор

Здравейте, аз търся филм като- The Man from Earth!

Предлагам

Taken (2002)

Firefly (2002)

Defying Gravity (2009)

District 9 (2009)

Успехи !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност търся филм подобен на игра Мафия 1.Мисля си че би трябвало да има филм от който е взета идеята за играта.Ако някой се сеща нещо подобно да пише или пък действието на филма да се развива 30-40-те години.И жанра да бъде подобен на играта сещате се за мафиоти да е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност търся филм подобен на игра Мафия 1.Мисля си че би трябвало да има филм от който е взета идеята за играта.Ако някой се сеща нещо подобно да пише или пък действието на филма да се развива 30-40-те години.И жанра да бъде подобен на играта сещате се за мафиоти да е.

Goodfellas

Analyze This

Публикувано изображение

Knockaround Guys

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ако може да препоръчате нещо хубавичко... от сорта на "Signs"

Следващият път ползвайте търсачката в темата ... просто съм дал предложения , ама здраве да е

Knowing (2009)

The Butterfly Effect (2004)

Los cronocrímenes (2007)

The Happening (2008)

Успехи !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Следващият път ползвайте търсачката в темата ... просто съм дал предложения , ама здраве да е

Knowing (2009)

The Butterfly Effect (2004)

Los cronocrímenes (2007)

The Happening (2008)

Успехи !

Видях, че сте ги групирали в друг ваш отговор, но съм ги гледал всичките... ще съм много благодарен на други предложения..

Също така искам да добавя и "Стая 1408" на Стивън Кинг... търся не толкова хорър с черва и кръв колкото психо жанра...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Видях, че сте ги групирали в друг ваш отговор, но съм ги гледал всичките... ще съм много благодарен на други предложения..

Също така искам да добавя и "Стая 1408" на Стивън Кинг... търся не толкова хорър с черва и кръв колкото психо жанра...

За "Signs" прегледайте филмите на M. Night Shyamalan , а за Стая 1408 много дигнахте мизата ... Кинг е неповторим разказвач ... нека да е

28 Weeks Later (2007)

The Ruins (2008)

The Hills Have Eyes (2006)

Wrong Turn (2003)

и два доста кървави

The Texas Chainsaw Massacre (2003)

The Texas Chainsaw Massacre: The Beginning (2006)

Успехи !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

хора търся 5–ти епизод от 2–ри сезон на Бягство от затвора със българско аудио.Някой да помогне.Намерих целият 2-ри сезон в замундата обаче този епизод е на унгарски доколкото разбрах.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хайде сега де помогнете на мен ... гледа ми се нещо с много много много специални ефекти ! Нещо от сорта на 2012 , След утрешният ден , Годзила ( знам че изброявам филми на Емерих ) , препоръчайте нещо само ви моля да се съобразите че съм киноманяк и съм гледал почти всичко ;) ! Предложения приемам всякакви ... е все пак не ми предлагайте Star Wars и The Lord of the Rings :)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Hanibal, гледал ли си Пророчеството, с Кейдж? Там има доста силни специални ефекти :) Също така може да видиш и Sanctum примерно. Предполагам си гледал Аватар, След утрешния ден и разни такива?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пламене , мерси много за Sanctum ... от създателите на Аватар и Титаник ... ще се гледа , останалото не съм го пропуснал !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Здравейте някой може ли да ми каже кой е филма от този клип

Това е музикален видео клип към песента. Кое те кара да мислиш, че е филм?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Кажете някой филм подобен на Tropa de Elite,S.W.A.T?

Мога да ти препоръчам ето тези заглавия, дано да не си ги гледал и да ти харесат ! Black Hawk Down , The Expendables, G.I. Joe: The Rise of Cobra.

Успех !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Искам някакъв филм подобен на "Beastly"(Звяр). Може и да е без вещици и подобни, но да е с млади хора. Казван млади хора, а не тинейджъри. Да не е с някои момчета и момичета на по 13-14 години. Да ти става приятно като го изгледаш.Романтиката да е на едно приятно ниво. Може и главният герой/иня да си взема поука накрая или да има поука за хората като цяло. Дано да сте ме разбрали какво искам.

Редактирано от natura2000 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Искам някакъв филм подобен на "Beastly"(Звяр). Може и да е без вещици и подобни, но да е с млади хора. Казван млади хора, а не тинейджъри. Да не е с някои момчета и момичета на по 13-14 години. Да ти става приятно като го изгледаш.Романтиката да е на едно приятно ниво. Може и главният герой/иня да си взема поука накрая или да има поука за хората като цяло. Дано да сте ме разбрали какво искам.

Charlie St. Cloud (2010)

Wild Child (2008)

Blood and Chocolate (2007)

The Lake House

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ченгето от Бевърли Хилс Милионите на Брустър Не са точно дето искаш...но си струват определено! :cool:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето малко от мен: Real Genius Old School Back to School Revenge of the Nerds Animal House Ferris Bueller's Day Off

Редактирано от spielberg (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добър вечер, на всички не ми се пуска нова тема за това ще пиша тук. Търся спешно екшън филми да са с коли,мотори или други но екшън от 2009-2010-2011 г. СПЕШНО благодаря предварително :clap:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Търся филм подобен на Law Abiding Citizen ,нещо със подобна история или сценарий да кажем..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Търся филм подобен на Law Abiding Citizen ,нещо със подобна история или сценарий да кажем..

За сега се сещам за тези - Butterfly on a Wheel (2007) ; The Man Who Came Back (2008) ; The Punisher (2004)

Ако ми хрумне някой друг, ще го добавя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, препоръчвам ти филм на подобна тематика, може би не точно същата, но филма е много добър, даже ще си го пусна пак да го гледам ->

Социалната мрежа" (The Social Network) - разказ за създаването на "Фейсбук" (Facebook) Линк Субтитри в торента :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване