Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчайте ми филм подобен на...

Препоръчан отговор

• Отговори 1,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Има си специална тема, за препоръка на филм. Оправете си заглавието, иначе ще го оправи капитана. 

(off) Здравейте!   По описанието Ви веднага се сещам за един филм. Казва се Калдата! Само, че не трябва само да се гледа, но и да се чете. Абеее то същото като филм със субтитри  Приятно

Ocean's Eleven (всички части) Entrapment Gone in Sixty Seconds (не е точно подобен, но все пак)

Публикувани изображения

Здравейте! Търся си някакъв филм, подобен на "The Dark Knight", "Inception", "Source Code". Тоест, екшън, а може и Scy-fy. Source Code много ми хареса и ако има и други подобни филми, много бих искал да гледам :]

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Търся си някакъв филм, подобен на "The Dark Knight", "Inception", "Source Code".

Тоест, екшън, а може и Scy-fy. Source Code много ми хареса и ако има и други подобни филми, много бих искал да гледам :]

Препоръчвам

Minority Report (2002)

Watchmen (2009)

Moon (2009)

The Man from Earth (2007)

X-Men: First Class (2011)

The Italian Job (2003)

някой от епизодите на Die Hard (1988)

използвай и търсачката в темата , ще намерите още предложения !

Успехи !

Редактирано от Hanibal_Lektar (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като цитираш някого, не е коректно да променяш това, което е написал.

Не съм го променил ! :)

Сега ще го направя ... не знам как се е получило !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здр, търся други филми като Dead Space, по принцип сюжетът далечен космос, враждебни извънземни доста ми харесва, но не е изключено и подобни. П.С. Също може и такива анимета за примерно викинги или други такива митологически/скандинавска митология неща. мерси

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здр, търся други филми като Dead Space, по принцип сюжетът далечен космос, враждебни извънземни доста ми харесва, но не е изключено и подобни.

П.С. Също може и такива анимета за примерно викинги или други такива митологически/скандинавска митология неща.

мерси

Опитай някой от следните заглавия ;

The Kindred (1987)

The Terror Within (1989)

Dead Space: Downfall (2008)

Dead Space: Aftermath (2011)

Успехи !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз бих помолил да ми препоръчате филми на ужасите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
http://www.imdb.com/title/tt0145531/plotsummary http://www.imdb.com/title/tt0364569/ http://www.imdb.com/title/tt0440803/ Ако не си ги гледал тези трите са добре за начало.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз бих помолил да ми препоръчате филми на ужасите.

Една класика в жанра на ужасите:

Species / Видове (I, II, III)

Редактирано от gothicrock (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.Ще ми препоръчате ли филм за Азия(общо взето за живота в Азия и т.н.)?Благодаря предварително.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Здравейте ако можете да ми препоръчате филм в който има банков обир или нещо да проникнат в няква сграда или някой филм с бягство от затвора или действието да се развива там :(

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте ако можете да ми препоръчате филм в който има банков обир или нещо да проникнат в няква сграда или някой филм с бягство от затвора или действието да се развива там :)

Не знам какъв жанр искаш :)

В тези двата главното действие не се развива в затвора, но са добри криминални филми:

The Next Three Days / Следващите три дни (2010)

Law Abiding Citizen / Смъртоносен противник (2009)

В първия мъж се опитва да измъкне жена си от затвора, а във втория мъж влиза нарочно в затвора

Редактирано от Cell (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте :). Търся си сериалче от типа на : Щитът (The Shield). Много ми хареса сериалчето, което ми предлжихте тук :). Може и да е нещо подобно на Дневниците на вампира. И да ви попитам какво ви е мнението за Supernatural? ПП: Ако съм сгрешил темата моля мнението ми да бъде преместено.

Редактирано от Ивайло А.З. (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте :). Търся си сериалче от типа на : Щитът (The Shield). Много ми хареса сериалчето, което ми предлжихте тук :).

Може и да е нещо подобно на Дневниците на вампира.

И да ви попитам какво ви е мнението за Supernatural?

ПП: Ако съм сгрешил темата моля мнението ми да бъде преместено.

Препоръчвам следните :

Oz (1997)

The Sopranos (1999)

Las Vegas (2003)

Dexter (2006)

колкото до второто ти питане :

Supernatural дискусии и links

Успехи !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, много ще съм ви благодарен ако ми предложите филми свързани с войните в бивша Югославия Savior и Behind Enemy Lines съм ги гледал

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Търся филм подобен на

Watchmen

http://www.imdb.com/title/tt0409459/

Като цяло филм със супергерой, но да не е анимация! ( Гледал съм Поредицата на Батман, на Супермен и на Фантастичната четворка, също и Академия за герой! )

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече гледам Supernatural от 3 дена и съм на 8 епизод :shock11:. Като цяло ми харесва

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като цяло филм със супергерой, но да не е анимация!

В "Пазителите" е представена различна гледна точка относно супергероите по принцип.

В лицето на "Kick-Ass", ще намериш също толкова различна история за супергероите, каквито сме свикнали да гледаме в повечето филми. :shock11:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В "Пазителите" е представена различна гледна точка относно супергероите по принцип.

В лицето на "Kick-Ass", ще намериш също толкова различна история за супергероите, каквито сме свикнали да гледаме в повечето филми. :shock11:

Гледал съм го и немисля да го повторя!

Чакам още предложения, благодаря предварително!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Бихте ли ми препоръчали хубави филми с коли/състезания?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бихте ли ми препоръчали хубави филми с коли/състезания?

http://www.imdb.com/title/tt0099371/

http://######/details.php?id=196699&hit=1

Страхотен е!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване