Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте.

Опитвам се да се сетя за името на един филм.Става въпрос за коледа.Един ученик не се е прибирал много отдавна при своя баща,понеже не харесва мащехата си.Бащата за да го накара да се прибере му казва че ако си дойде за коледа ще му даде колата.И момчето решава да се прибере.Но няма с какво де се прибере и в последният момент решава да се прибере с приятелката си.но нещо става и тя го зарязва по пътя.Той останал без пари и преоблечен като дядо коледа тръгва на стоп или нещо такова(не се сещам за подробностите).И по пътя в едно градче има съзтезание за дядо коледовци които трябва да бягат.1-ва награда е 1000 долара,и той печели надбягването,но по пътя за летището става така че той дарява тези пари.

Малко трудно се разбира за какво става въпрос във филма от това което съм написал,но това помня.Дано някой се сети как се казва.

Случайно ми попадна обложка в google от филма който търсех.Вече го манерих.

I'll Be Home for Christmas / У дома за Коледа

Редактирано от Iliyan Georgiev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Търся си някой наистина страшен филм, който да те държи в напрежение цяла вечер и да настръхващ от него. Но не искам да е от вида на Saw, Тексаскло клане и тем подобно, а някой, който нещата стават изневиделица и чак да се стреснеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

<p>http://www.imdb.com/title/tt0416853/

Здравейте! Търся си някой наистина страшен филм, който да те държи в напрежение цяла вечер и да настръхващ от него. Но не искам да е от вида на Saw, Тексаскло клане и тем подобно, а някой, който нещата стават изневиделица и чак да се стреснеш.

Ето нещо добро.

Редактирано от miazmatik (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси, но и той нещо не е толкова стресиращ :/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пич, горещо ти препоръчвам 8- те части на Хелрейзър. Не всички са добри, но като цяло поредицата е ЧУК! Инак други култови хорър поредици, които изгледах с кеф- Петък 13-ти и Кошмари на Елм Стрийт. Ако не си гледал, ти препоръчвам и някои култови хоръри на Карпентър- Нещото с Кърт Ръсел, Принцът на мрака и т.н. Поздрави( и ти завиждам благородно, че ще ги гледаш за първи път)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами повечето филми съм ги гледал :) Хелрейръз не ми хареса, а Петък 13 става, но там е повече кървища и колене, няма нещо психо и стресиращо. Гледах наскоро един Гняв, та той е горе долу такъв какъвто търся. Като цяло аз предпочитам да чета книгите, но съквартирантите ми обичат да гледат филми и търсим нещо стресиращо. Doll master става да, не е лош филм, но когато първото момиче умря и я дадоха как се е изплезила като коза и ни стана много смешно :). Кошмарите на Елм стрийт съм ги гледал стават и те. Май най - добри си остават азиатските хоръри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Ами повечето филми съм ги гледал :) Хелрейръз не ми хареса, а Петък 13 става, но там е повече кървища и колене, няма нещо психо и стресиращо. Гледах наскоро един Гняв, та той е горе долу такъв какъвто търся. Като цяло аз предпочитам да чета книгите, но съквартирантите ми обичат да гледат филми и търсим нещо стресиращо. Doll master става да, не е лош филм, но когато първото момиче умря и я дадоха как се е изплезила като коза и ни стана много смешно :). Кошмарите на Елм стрийт съм ги гледал стават и те. Май най - добри си остават азиатските хоръри.

Suspiria (1977) http://www.imdb.com/title/tt0076786/

http://www.cultreviews.com/articles/the-50-best-asian-horror-films/7/ - има интересни заглавия, ако си пропуснал някои.

Редактирано от spielberg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля за вашето съдействие да намеря един филм и как се казва.значи помня го от детството си и много ме беше страх когато го гледах.Но така се запалих по ужасите- помня че имаше някви варели и от тях изтичаше накаква пяна нещо такова радиоактивно и заразяваше хората след това от корема им излизаше нещо като ръка със 3 пръста и така убиваха другите.Само това помня нека някой който се сети да каже как се казва :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не е, защото съм сбъркал годината:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.Бяха ми препоръчали Враг пред портите и реших да видя за какво става на въпрос не очаквах нищо особено като знам за какво става на въпрос и учудващо за мен че харесвам такъв тип филми.Този е първия който гледам за войни и се позапалих.Тъй като съм нов в тази сфера моля някой да ми препоръча подобен филм за втората световна война или преди това.Благодаря ви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.Бяха ми препоръчали Враг пред портите и реших да видя за какво става на въпрос не очаквах нищо особено като знам за какво става на въпрос и учудващо за мен че харесвам такъв тип филми.Този е първия който гледам за войни и се позапалих.Тъй като съм нов в тази сфера моля някой да ми препоръча подобен филм за втората световна война или преди това.Благодаря ви.

Брестская крепость

"Филмът представя битката при Брестската крепост, понесла първия удар на фашистите през 1941г. С документална точност лентата описва събитията в първите дни от схватката. Историята е представена през очите на 15-годишния Саша Акимов, един от малцината оцелели в боя."

Редактирано от LucidDreamer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Опитвам се да си спомня името на един филм,но не мога. Във филма се разказва за един който работи в някаква компания,и всеки ден му търсят някакви доклади или справки.Но от фирмата наемат хора които да съкратят хора,и този изведнъж става непукис към работата.И не само,че не го съкращават но и го повишават.Имаше и някакъв на който му бяха взели телбода и се канеше да ги взривява.На този който го пувишиха щяха да уволнят приятелите.Само това си спомням от филма.Дано някой се сети за името. Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

кажете ми филми подобни на Некромантик ако може и постери ще е супер :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

кажете ми филми подобни на Некромантик ако може и постери ще е супер :D

Опитай някой от следните заглавия

Nekromantik 2 (1991)

Zombi 2 (1979)

Paura nella città dei morti viventi (1980)

...E tu vivrai nel terrore! L'aldilà (1981)

The Evil Dead (1981)

Успехи !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчайте ми филм за Христофор Колумб, конкистадорите или откриването на Америка... :lock:

Редактирано от kavkhan (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако може да ми препоръчате някой филм с Бъд Спенсър и Терънс Хил от доброто старо време :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо като Враг пред портата и Спасяването на редник райън.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте , много бих искал да ми препоръчате филм от рода на Never back down , Forever strong и други подобни мотивиращи филми , колкото повече предложения толкова по-добре защото съм гледал доста.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От къде мога да сваля филма Titanic (Оригиналния). В маймунката има много но нз кой е оригиналния не съм го гледал до сега пък искам го гледам!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...