Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Идиотчетата ||-пореден епизод

Препоръчан отговор

• Отговори 10k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Започна 5780-та година за исраелтяните!!! Шана това   у метука !!!! Реки от мед да потекат , здраве и благоденствие в домовете и като семките на нара да се наплодите. Нова година не е религи

Верно е. Мойра ми напълни душата с розите на картинката по -горе. И аз да покажа моя снимка на една  красота.      

Публикувани изображения

добро утро Идиотчитата

:cool:

dobroe-utro-23-gap.jpg

Благодарим ти Господи и за този ден

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 18.04.2020 г. в 16:46, haidukpikaso написа:

:cheers:

и леко с джаза хахаха някои пушат лоша трева хахаха

мислат са за кралиц хахаха а то прост прост прост

:lol6:

това да не е кукумицината  с хилядото лека нощи, съновника на Рафаело под възглавницата  и натюрмота от празна бутилка ром и чаша с някакъв плодов  израстък от компот с който казва наздраве цяла седмица  Представям си, ако имаше нещо в   бутилката  и чашата , щеше да откара месец наздраве. Но пък  на публиката  и отива ролята идиот, която подминава   компромисно цирка в името на крехкия мир от нестабилните нерви на подруга-та .  .

--------------------------------------------------------

Не знам , кой е Милен , но прочетох доста неща и няколко неща ми се набиха  в полезрението

1 Спътниците  избягали. Единият бил син на депутат.Депутата обаче в специално интервю набляга, че младежа му е син  от първия брак, не се интересува от него  вече 12 години и моли хората да не го свързват с него, защото трябвало да пощади новото си семейство и другите си деца ?!?!

2 Джигита е син на мама , а мама не е случаен човек. Това означава жестока битка в съда  и огромни рушвети .

3  Сега започва цирка, кой с какво помнил журналиста, колко им е скъп и какви спомени ще имат от него. От обикновения камераман , чистачките и портиерите всички ще излеят сълзи, които ако са документирани от пресата   стават още по-ценни.Леят и тези, които са го виждали по стълбите на телевизията. Време да се закачат за малко внимание , но приживе никой не го потърсил да му даде рамо , когато го снемали от екран . Сега искам да им видя чековете с материалната подкрепа за децата му, та да си довършят разговора тук на земята. Защото не се знае дали горе всички ще са на едно място.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

това е убийство, Вал, той беше неудобен на тиквата и на други защото говореше истината за тях

беше убит и не само аз мисля така

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, haidukpikaso написа:

това е убийство, Вал, той беше неудобен на тиквата и на други защото говореше истината за тях

беше убит и не само аз мисля така

Честно казано, съмнявам се. Момчето е от много богато семейство-с пари няма как да го купиш. Майката е съдружничка на алкохолен бос , който е разследван от гербаджийските структури. Тоест няма как тя или някой друг от обкръжението и да прави услуга от такова естество. Още повече се вижда,че започва  и разследване срещу цялата фамилия  и бизнеса са им.. Не съм наясно къде другаде по света при ПТП от такова естество разследват начина на  придобиване на колата. Май някой ще си разчисти сметките с други богаташи.

По скоро нещастна случайност. Колата на журналиста е поела удара , а пешеходци се разминават буквално на косъм . Ще се види от процеса , дали ще има справедлива присъда, или всичко ще потъне някъде потулено. Какво стана с онзи депутат , който уби детенцето на една двойка ? Те също бяха нахъсани за справедливост, вдигнаха турското население  и изведнъж млъкнаха.

Неморални неща стават и това е знак, че обществото боледува. Това е мое мнение и не ангажирам никой с него. И съвсем не ми се коментира повече и случилото се. Жалко за децата, които оставя. Ще видим жалейниците какво ще направят за тях.Иначе приказки на килограм бол.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, valkiria1 написа:

Честно казано, съмнявам се. Момчето е от много богато семейство-с пари няма как да го купиш. Майката е съдружничка на алкохолен бос , който е разследван от гербаджийските структури. Тоест няма как тя или някой друг от обкръжението и да прави услуга от такова естество. Още повече се вижда,че започва  и разследване срещу цялата фамилия  и бизнеса са им.. Не съм наясно къде другаде по света при ПТП от такова естество разследват начина на  придобиване на колата. Май някой ще си разчисти сметките с други богаташи.

По скоро нещастна случайност. Колата на журналиста е поела удара , а пешеходци се разминават буквално на косъм . Ще се види от процеса , дали ще има справедлива присъда, или всичко ще потъне някъде потулено. Какво стана с онзи депутат , който уби детенцето на една двойка ? Те също бяха нахъсани за справедливост, вдигнаха турското население  и изведнъж млъкнаха.

Неморални неща стават и това е знак, че обществото боледува. Това е мое мнение и не ангажирам никой с него. И съвсем не ми се коментира повече и случилото се. Жалко за децата, които оставя. Ще видим жалейниците какво ще направят за тях.Иначе приказки на килограм бол.

че няма да е справедлив-няма....

един от парадоксите на съвремието:

издръжката на живота-скъпа....

поддържането на живота(в медицината)-скъпо....

а самият живот(отнемането му)-евтино

така е според съдебната ни система

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече два пъти правим поръчки от този сайт. Лютеница предимно. Както казваше една симпатична стара жена в България-не може дете да израстне без да е опитало филия с лютеница.

моята дружка  Следа от земята на Delaware   да обърне внимание на сайта, ако още не го е открила.

Поръчките пристигат за около пет дни  до земите на чероките и нещата са пресни. Доволни сме и препоръчвам .

https://www.serdikabg.com/information-locations

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, valkiria1 написа:

Вече два пъти правим поръчки от този сайт. Лютеница предимно. Както казваше една симпатична стара жена в България-не може дете да израстне без да е опитало филия с лютеница.

моята дружка  Следа от земята на Delaware   да обърне внимание на сайта, ако още не го е открила.

Поръчките пристигат за около пет дни  до земите на чероките и нещата са пресни. Доволни сме и препоръчвам .

https://www.serdikabg.com/information-locations

Знам за Сердика.
Валка, ние купувахме от malincho.com, доколкото си спомням някъде от east coast. Мисля, че е най стария БГ магазин в Щатите. Но се отказахме защото българското сирене и кашкавал са с много висока масленост. Лютеницата я правят с маргарин и и’ слагат захар. Аз винаги чета ingredients  и си избирам какво да купя, някои неща които купувам са само organic.

Професорът понякога си купува българска лютеница от Trader Joe’s, единственото българско нещо което съм видяла тук, направено за Тrader Joe’s, пише Product of Bulgaria, може Малинчо да го прави или Сердика. Аз не я ям.

Може да си помисля евентуално за луканка, като ще е ....да е   😀. Баница си правя домашна.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

добро утро Идиотчитата

:cool:

PYafFVS1xkJ9VmiQMrBhQhKF_4yox5NUivX8kehq

Благодарим ти Господи и за този ден

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване