Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Идиотчетата ||-пореден епизод

Препоръчан отговор

преди 2 минути, haidukpikaso написа:

щот пак аз ги поръчах

:min01:

съжалявам ку ви дунисе дисбаланс ил дисконфорт ама има си връщам за жегите

:cheers:

виднъгъ нъ бъланс дъсъ оди

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 10,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Започна 5780-та година за исраелтяните!!! Шана това   у метука !!!! Реки от мед да потекат , здраве и благоденствие в домовете и като семките на нара да се наплодите. Нова година не е религи

Може и да е от Св. Дух.От неразбраното мърморене на поповете не става ясно дали духът влиза или излиза в кръстения. Пък и има случаи при които срещата с Него е с много интересни последици-поне за Дева

Публикувани изображения

преди 3 минути, _nib_ написа:

виднъгъ нъ бъланс дъсъ оди

ми ету - бълансата доди най-после, мерси Боже

аааа да ви са пофаля - вече сме на 4 G

:min01:

не че го зная ко прай де хаха

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, :-) написа:

Имат си и pomeriggio.,но със сигурност след 12:00pm e buona notte.

buon pomeriggio-за толкова ходене в Италия , никога не чух да го употребяват..обаче щом те кефи, айде от мен да мине.....buon pomeriggio a te, caro nonno:emoji_smiley-14:

преди 2 часа, :-) написа:

Привет Валки. И ти ли го поназнайваш italiano-то?

начиии... come due e due quattro .:lol6:....обаче не знам дали знам запетайките, щото като говорим никой не ме пита къде ги слагам..затова няма да пиша статус, че българския  и италиянския не са ми родни езици....

преди 3 часа, haidukpikaso написа:

пийти ли на тоз убав дъжд ко прайти

значи споделям едно идеално любимо  мезенце за бялото винце, което лекичко изстудявам за по-късно . ..пасирано  смокиново сладко с настърган джиндър  в листенца от босилек, положени върху  нарязани нежни  филийки от пекорино...рецептата е от Пулия и е нещо фантастично....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, valkiria1 написа:

значи споделям едно идеално любимо  мезенце за бялото винце, което лекичко изстудявам за по-късно . ..пасирано  смокиново сладко с настърган джиндър  в листенца от босилек, положени върху  нарязани нежни  филийки от пекорино...рецептата е от Пулия и е нещо фантастично....

да ти кажа направо ме заболя сърцето кат си представих смокинките от сладкото пасирани

дядо имаше на село няколко смокинови дръвчета, зимата ги завиваше с найлони за да им е топло, грижеше се като бебчета за тях да не измръзнат и те на другата година ни посрещаха отново - с най-вкусните смокини, защото бяха създадени с обич

и баба правеше страхотно сладко от тях, с цели плодове, любимото ни, но откакто дядо отиде при Бог и вече няма ни смокини ни сладко, баба не иска да прави

ма щом бива - наздраве и приятна вечер

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

514370123.gif?1471046398&fbclid=IwAR3cq2

Добро утро

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

добро утро Идиотчитата

:P

9662449f.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

то станало ракиено време, те още на добро утро и добър ден го карат
ас викам да ви пожелая един приятен следобед, една хубава вечер и ....рануй за лека нощ, ама да си го знаете де...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

лека нош ша та чаками

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 часа, valkiria1 написа:

обаче не знам дали знам запетайките

Разбрах те. Кампучия и Камбоджа е едно и също-чисто логически. Но ако написаното е истина,от мен само поздравление за постигнатото;)  Тук че е лудост,лудост е,виждам го.Понякога съм с албански рефлекси и добре,че уж я разбирам литературата и това ми помага по-бързо да се ориентирам в дадена ситуация. Дали знаем или не знаем-не се знае;)  Piacevole vacanza giorni. Поздрави!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, :-) написа:

Кампучия и Камбоджа е едно и също-чисто логически

Аз съм плавал на кораб под камбоджански флаг с български екипаж. Тайфата перманентно пияна. Полвинта от механизмите въобще не бачкат, другата половина на една магия. Включително и цилиндрите на главния двигател. Половината ич ги няма, другата половина на последни издихания

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Реджеп Иведик написа:

Аз съм плавал на кораб под камбоджански флаг с български екипаж. Тайфата перманентно пияна. Полвинта от механизмите въобще не бачкат, другата половина на една магия. Включително и цилиндрите на главния двигател. Половината ич ги няма, другата половина на последни издихания

Виждаш ли,уж Демократична Кампучия,пък управлението диктатура.Кхмери и кхмери не е едно и също;)

пп Наближава ли деня,в който да ти пожелая ''попътен вятър''?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Реджеп Иведик написа:

и ти ко прай

е как тъй пущат корито дет не става за плаване то тва не ли наказуемо

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, haidukpikaso написа:

и ти ко прай

е как тъй пущат корито дет не става за плаване то тва не ли наказуемо

Наказуемо е и не е наказуемо. Реалния собственик българската мафия. Кучи влачи диря няма. Работеха само 3 цилиндъра. По едно време единия испуши. Фърлихме котва и чакаме механиците да го напраят. Праиха кот праиха, разглобяваха, зглобяваха. По едно време зглобиха сичко и аха да пробват машината и втория механик са сети, че е забравил баш дет не трябва един парцал. Айде пак разглобявай, зглобявай

преди 24 минути, :-) написа:

пп Наближава ли деня,в който да ти пожелая ''попътен вятър''?

Май края на другата седмица

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Реджеп Иведик написа:

Наказуемо е и не е наказуемо. Реалния собственик българската мафия. Кучи влачи диря няма. Работеха само 3 цилиндъра. По едно време единия испуши. Фърлихме котва и чакаме механиците да го напраят. Праиха кот праиха, разглобяваха, зглобяваха. По едно време зглобиха сичко и аха да пробват машината и втория механик са сети, че е забравил баш дет не трябва един парцал. Айде пак разглобявай, зглобявай

ма то на тез корита мноу разбирачи плават а

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, haidukpikaso написа:

ма то на тез корита мноу разбирачи плават а

Повечето наистина си разбираха от работата, ма много пиеха. Имаше и фанати от гората. И ся пиянките ши ги учат на занаят. Ма първо ги учат да пият. И който оцелей на занаят.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Реджеп Иведик написа:

Повечето наистина си разбираха от работата, ма много пиеха. Имаше и фанати от гората. И ся пиянките ши ги учат на занаят. Ма първо ги учат да пият. И който оцелей на занаят.

оф майко мила

ама тия дето пускат повредени корита са за съд

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, haidukpikaso написа:

оф майко мила

ама тия дето пускат повредени корита са за съд

ба

тя цялата ни държава нъ пулвинтъ бутала работи....

и те добре стържещи....

13514448.jpg

НАЗДРАВЕ

13514451.jpg

13514482.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

наздраве

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване